Přehled zápasů - 11.08.2018

13:30
Newcastle United - Tottenham Hotspur
1:2
16:00
Fulham FC - Crystal Palace
0:2
16:00
Huddersfield Town - Chelsea FC
0:3
16:00
Watford FC - Brighton & Hove Albion
2:0
16:00
AFC Bournemouth - Cardiff City
2:0
18:30
Wolverhampton Wanderers - Everton FC
2:2
16:00
Aston Villa - Wigan Athletic
3:2
16:00
Blackburn Rovers - Millwall FC
0:0
16:00
Bolton Wanderers - Bristol City
2:2
16:00
Middlesbrough FC - Birmingham City
1:0
16:00
Norwich City - West Bromwich Albion
3:4
16:00
Nottingham Forest - Reading FC
1:0
16:00
Queens Park Rangers - Sheffield United
1:2
16:00
Rotherham United - Ipswich Town
1:0
16:00
Sheffield Wednesday - Hull City
1:1
16:00
Stoke City - Brentford FC
1:1
16:00
Swansea City - Preston North End
1:0
18:30
Derby County - Leeds United
1:4
16:00
AFC Wimbledon - Coventry City
0:0
16:00
Blackpool FC - Portsmouth FC
1:2
16:00
Bradford City - Barnsley FC
0:2
16:00
Bristol Rovers - Accrington Stanley
1:2
16:00
Charlton Athletic - Shrewsbury Town
2:1
16:00
Doncaster Rovers - Wycombe Wanderers
3:0
16:00
Gillingham FC - Burton Albion
3:1
16:00
Luton Town - Sunderland AFC
1:1
16:00
Oxford United - Fleetwood Town
0:2
16:00
Plymouth Argyle - Southend United
1:1
16:00
Rochdale AFC - Peterborough United
1:4
16:00
Scunthorpe United - Walsall FC
1:1
16:00
Cambridge United - Notts County
3:2
16:00
Carlisle United - Northampton Town
2:2
16:00
Colchester United - Port Vale
2:0
16:00
Crawley Town - Stevenage FC
1:3
16:00
Forest Green Rovers - Oldham Athletic
1:1
16:00
Lincoln City - Swindon Town
4:1
16:00
Macclesfield Town - Grimsby Town
0:2
16:00
Milton Keynes Dons - Bury FC
1:0
16:00
Morecambe FC - Exeter City
0:2
16:00
Tranmere Rovers - Cheltenham Town
1:0
16:00
Yeovil Town - Mansfield Town
2:2
16:00
Newport County - Crewe Alexandra
1:0
13:35
Wrexham FC - Boreham Wood
3:0
16:00
Barnet FC - Eastleigh FC
1:2
16:00
Bromley FC - Harrogate Town
1:1
16:00
Chesterfield FC - Braintree Town
1:0
16:00
Dagenham & Redbridge - Maidenhead United
2:2
16:00
Halifax Town - Maidstone United
3:0
16:00
Gateshead FC - Dover Athletic
2:1
16:00
Hartlepool United - Ebbsfleet United
0:1
16:00
Havant & Waterlooville FC - AFC Fylde
1:1
16:00
Leyton Orient - Barrow AFC
2:2
16:00
Solihull Moors - Aldershot Town
1:0
16:00
Sutton United - Salford City
2:1
15:00
FC Artsakh - Banants Jerevan
1:0
17:00
Avan Academy - Ararat Jerevan
1:2
18:00
PFK Sumqayit - Neftçi Baku
0:2
18:00
Standard Lutych - Cercle Bruggy
0:0
20:00
SV Zulte Waregem - KAS Eupen
4:0
20:00
Sint-Truidense VV - KSC Lokeren
1:1
20:30
Excel Mouscron - Royal Antverpy FC
0:1
17:00
Hoogstraten VV - Wevelgem City
1:0
18:00
Royal Châtelet - SK Lochristi
2:1
19:30
Spouwen-Mopertingen - Ganshoren
2:0
19:30
Dikkelvenne - Sportkring Sint-Niklaas
1:2p
19:30
Zwarte Leeuw - KSK Heist
1:2
19:30
RWDM47 - SK Pepingen-Halle
5:2
19:30
Royal Cappellen FC - Bilzerse Waltwilder
2:1
20:00
Patro Maasmechelen - KVV Thes Sport
1:0p
20:00
AS Verbroedering Geel - FC Tilleur
3:2p
20:00
RUS Rebecq - City Pirates Antwerpen
1:2p
20:00
Stade Waremmien - KRC Harelbeke
1:2p
20:00
KFC De Kempen - Witgoor Sport
4:1
20:00
KSK Lierse Kempenzonen - Francs Borains
2:1p
17:00
KSV Roeselare - KV Mechelen
2:2
20:30
Lommel SK - AFC Tubize
2:2
17:30
FK Krupa na Vrbasu - Mladost Doboj-Kakanj
2:2
20:00
FK Sarajevo - GOŠK Gabela
1:1
20:45
Sloga Simin Han - Sloboda Tuzla
0:1
17:45
Beroe Stara Zagora - Botev Plovdiv
2:1
20:00
Dunav Ruse - Levski Sofia
1:2
17:00
Rudar Pljevlja - Zeta Golubovci
0:0
17:30
Lovćen Cetinje - Sutjeska Nikšić
1:1
17:30
Iskra Danilovgrad - Mladost Podgorica
0:1
18:00
OFK Petrovac - Grbalj Radanovići
0:1
17:00
1. FK Příbram - Dukla Praha
4:0
17:00
SFC Opava - Slovan Liberec
1:1
17:00
FK Jablonec - MFK Karviná
4:1
19:00
Viktoria Plzeň - Fastav Zlín
1:0
10:15
MFK Chrudim - 1. SC Znojmo FK
4:1
10:15
Fotbal Třinec - FK Pardubice
1:2
10:15
Loko Vltavín - Sokol Živanice
1:0
10:15
Olympia Radotín - Jiskra Ústí nad Orlicí
0:1
15:00
Jiskra Domažlice - Slavoj Vyšehrad
3:2p
17:00
Slovan Velvary - Sokol Brozany
2:3p
17:00
FK Dobrovice - SK Převýšov
2:0
17:00
MFK Vyškov - SK Líšeň
0:2
17:00
FC Dolní Benešov - TJ Valašské Meziříčí
2:2
17:00
FC Hlučín - Spartak Hulín
1:0
17:00
SFK Vrchovina - Jiskra Rýmařov
1:2
10:15
Spartak Soběslav - SK Rakovník
1:0
10:30
Jindřichův Hradec - Tatran Sedlčany
0:1
17:00
FK Hořovicko - TJ Přeštice
2:1p
17:00
MFK Dobříš - Viktoria Mariánské Lázně
3:0
17:00
SK Klatovy - MAS Táborsko B
4:1
17:00
FK Tachov - Sokol Čížová
1:2p
17:00
ČLU Beroun - SK Doubravka
0:2
10:15
Tatran Rakovník - Motorlet Praha
1:2
10:15
Sokol Libiš - Mostecký FK
2:3
10:15
FK Zbuzany - Meteor Praha
2:0
10:15
SK Kladno - Neratovice-Byškovice
2:1
17:00
SS Ostrá - FC Chomutov
1:2p
17:00
FK Ostrov - FK Brandýs nad Labem
0:1
10:15
Sokol Kratonohy - Jiskra Mšeno
1:6
10:15
Horky nad Jizerou - FK Čáslav
0:1p
10:30
FK Velké Hamry - FK Pardubice B
4:1
17:00
SK Český Brod - MFK Trutnov
5:1
17:00
FK Náchod - SK Vysoké Mýto
0:1p
17:00
Spartak Slatiňany - SK Benátky nad Jizerou
0:1p
16:00
Slovan Bzenec - MSK Břeclav
2:3
17:00
Slovan Rosice - Nové Sady Olomouc
8:0
10:00
1. HFK Olomouc - SFC Opava B
1:1
17:00
TJ Nový Jičín - FK Šumperk
2:1
17:00
SK Hranice - Sokol Ústí
1:1
17:00
TJ Heřmanice - MFK Havířov
4:0
17:00
SK Dětmarovice - Slavoj Olympia Bruntál
1:0
10:30
FK Mladá Boleslav - FC Hradec Králové
3:2
16:00
Hobro IK - Odense Boldklub
3:2
15:00
Levadia Tallinn - Trans Narva
6:1
15:00
Tammeka Tartu - Tulevik Viljandi
1:0
16:00
FC Honka - TPS Turku
3:0
16:00
VPS Vaasa - SJK Seinäjoki
0:2
16:00
FF Jaro - KTP Kotka
0:1
16:00
KPV Kokkola - HIFK Helsinky
2:2
16:00
AC Kajaani - JJK Jyväskylä
0:1
17:00
FC Nantes - AS Monaco
1:3
20:00
Angers SCO - Nîmes Olympique
3:4
20:00
Lille OSC - Stade Rennes
3:1
20:00
Montpellier HSC - Dijon FCO
1:2
20:00
OGC Nice - Stade Reims
0:1
20:00
AS Saint-Étienne - EA Guingamp
2:1
15:00
Clermont Foot - FC Metz
2:3
15:00
US Concarneau - USL Dunkerque
2:1
15:30
Kolkheti-1913 Poti - Saburtalo Tbilisi
1:3
17:30
HNK Gorica - Inter Zaprešić
2:3
21:00
Lokomotiva Záhřeb - NK Rudeš
1:0
16:00
Skerries Town - Waterford United
1:4
16:00
Dublin Bus - Cie Ranch
0:1
18:00
Blarney United - Derry City
2:12
18:00
Maynooth UTFC - Leeds
2:0
19:00
Newmarket Celtic - Cabinteely FC
1:2
19:00
North End United - Galway United
0:4
20:45
Sligo Rovers - Longford Town
0:1
20:00
Udinese Calcio - Benevento Calcio
1:2e
21:15
Janov CFC - US Lecce
4:0
15:00
Tobol Kostanaj - Žetisu Taldykorgan
1:0
17:00
FK Aktobe - Kaisar Kyzylorda
3:1
12:00
FK Palanga - FK Atlantas
2:0
12:00
Kauno Žalgiris - Stumbras Kaunas
0:2
18:00
Union Titus Pétange - US Hostert
2:1
19:30
Kisvárda FC - Ferencvárosi TC
0:2
19:30
Szombathelyi Haladás - Puskás FC
2:1
19:30
MTK Budapešť - Diósgyőri VTK
1:0
17:00
Rabotnički Skopje - FK Renova
3:4
17:00
FK Škendija - Vardar Skopje
2:2
17:00
Dinamo-Auto Tiraspol - Zaria Bălţi
0:1
19:00
Zimbru Kišiněv - Sfîntul Gheorghe
2:1
19:00
Petrocub Hîncești - Milsami Orhei
1:1
13:00
MSV Duisburg - VfL Bochum
0:2
15:30
Arminia Bielefeld - Dynamo Drážďany
2:1
14:00
Hallescher FC - 1. FC Kaiserslautern
2:0
14:00
Sonnenhof Großaspach - VfL Osnabrück
0:0
14:00
SV Meppen - VfR Aalen
1:0
14:00
SpVgg Unterhaching - Hansa Rostock
2:1
14:00
Wehen Wiesbaden - Eintracht Braunschweig
3:3
14:00
FSV Zwickau - Fortuna Köln
1:0
13:30
Weiche Flensburg - Hannover 96 II
1:1
15:00
VfB Oldenburg - FC St. Pauli II
2:0
16:00
SSV Jeddeloh - Lupo-Martini
1:1
13:30
Berliner FC Dynamo - Berlín AK 07
0:3
13:30
SV Babelsberg 03 - Budissa Bautzen
4:0
13:30
Oberlausitz Neugersdorf - VSG Altglienicke
3:1
13:30
VfB Auerbach - Germania Halberstadt
2:0
14:00
Wuppertaler SV - SV Lippstadt 08
1:2
14:00
Fortuna Düsseldorf II - SV Straelen
1:1
14:00
1. FC Köln II - TV Herkenrath
3:3
14:00
Kaan-Marienborn - Rot-Weiß Essen
1:4
14:00
1. FSV Mainz 05 II - Wormatia Worms
2:0
14:00
Astoria Walldorf - FC 08 Homburg
0:3
14:00
SV Elversberg - VfB Stuttgart II
0:1
14:00
1. FC Saarbrücken - Eintracht Stadtallendorf
1:0
14:00
VfR Garching - Wacker Burghausen
3:1
14:00
FC Augsburg II - 1. FC Schweinfurt
1:1
18:30
Willem II - VVV Venlo
0:1
18:30
AFC Ajax - Heracles Almelo
1:1
20:45
PSV Eindhoven - FC Utrecht
4:0
20:45
SBV Excelsior - Fortuna Sittard
1:1
18:00
Pogoń Szczecin - KS Cracovia
1:1
20:30
Arka Gdynia - Górnik Zabrze
1:1
16:00
Bytovia Bytów - Stal Mielec
1:2
17:00
ŁKS Łódź - Stomil Olsztyn
1:0
17:00
Wigry Suwałki - Chrobry Głogów
0:1
17:45
GKS Jastrzębie - Chojniczanka Chojnice
0:0
18:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Garbarnia Kraków
0:0
19:00
Puszcza Niepołomice - Warta Poznań
0:1
19:00
GKS Tychy - Termalica BB Nieciecza
2:1
19:10
Sandecja Nowy Sącz - GKS Katowice
1:0
17:30
Vitória FC Setúbal - CD Aves
2:0
20:00
CD Tondela - CF Os Belenenses
0:1
22:00
FC Porto - GD Chaves
5:0
12:15
Estoril Praia - FC Porto B
4:0
18:00
SC Farense - FC Famalicão
1:0
19:00
SL Benfica B - Leixões SC
2:1
19:00
UD Oliveirense - Académica Coimbra
1:1
17:00
Red Bull Salzburg - Austria Vídeň
2:0
17:00
SCR Altach - Wacker Innsbruck
1:2
17:00
TSV Hartberg - SV Mattersburg
4:2
13:00
SV Kapfenberg - SV Ried
1:2
14:30
Wacker Innsbruck Am. - Blau Weiß Linz
1:3
20:00
WSG Wattens - Austria Klagenfurt
1:1
17:00
Concordia Chiajna - FC Hermannstadt
2:0
20:00
Sepsi OSK Sfântu Gheorghe - CSM Politehnica Iaşi
3:0
15:30
Jenisej Krasnojarsk - CSKA Moskva
1:1
18:00
Spartak Moskva - Anži Machačkala
1:0
20:30
FK Rostov - Křídla Sovětů Samara
0:1
16:00
Ards FC - Glentoran FC
0:2
16:00
Crusaders FC - Ballymena United
2:2
16:00
Cliftonville FC - Coleraine FC
1:2
16:00
Warrenpoint Town - Glenavon FC
2:4
15:30
Valley Rangers - Tandragee Rovers
3:2
13:30
Heart of Midlothian - Celtic FC
1:0
16:00
Dundee FC - Aberdeen FC
0:1
16:00
Livingston FC - Kilmarnock FC
0:0
16:00
Motherwell FC - Hamilton Academical
0:1
16:00
Alloa Athletic - Greenock Morton
0:2
16:00
Dunfermline Athletic - Ross County
1:3
16:00
Inverness CT - Ayr United
0:0
16:00
Partick Thistle - Falkirk FC
2:1
16:00
Queen of the South FC - Dundee United
1:2
16:00
Airdrieonians FC - Montrose FC
0:1
16:00
Arbroath FC - Stranraer FC
3:1
16:00
Brechin City - East Fife FC
1:0
16:00
Dumbarton FC - Forfar Athletic
0:2
16:00
Raith Rovers - Stenhousemuir FC
2:0
16:00
Albion Rovers - Peterhead FC
0:4
16:00
Cowdenbeath FC - Annan Athletic
1:2
16:00
Elgin City - Edinburgh City
1:0
16:00
Stirling Albion - Clyde FC
0:3
16:30
Queen's Park FC - Berwick Rangers
1:0
19:00
FK Senica - Železiarne Podbrezová
1:1
19:00
Spartak Trnava - Zemplín Michalovce
3:0
19:00
DAC Dunajská Streda - MFK Ružomberok
2:2
19:00
ŠKF Sereď - FC Zlaté Moravce
2:0
17:00
Tatran Liptovský Mikuláš - FK Pohronie
1:1
17:00
MFK Dubnica - KFC Komárno
1:3
17:00
Dukla Banská Bystrica - MŠK Žilina B
2:1
17:00
Tatran Prešov - Lokomotíva Košice
5:1
19:00
MFK Skalica - FK Poprad
4:0
20:00
NK Krško - NK Celje
1:1
19:00
Proleter Novi Sad - Napredak Kruševac
1:1
20:00
Dinamo Vranje - Mladost Lučani
1:3
20:00
FK Rad - Radnik Surdulica
3:1
20:00
Mačva Šabac - Vojvodina Novi Sad
0:0
20:00
FK Bačka - FK Čukarički
1:1
18:00
Örebro SK - IF Brommapojkarna
0:1
14:00
Halmstads BK - Gefle IF
1:2
16:00
Varbergs BoIS - AFC Eskilstuna
1:1
16:00
IK Brage - Östers IF
0:4
19:00
FC Lugano - Grasshopper Curych
2:2
19:00
Neuchâtel Xamax - FC Thun
1:5
17:30
FC Wil - FC Aarau
2:0
18:00
FC Winterthur - SC Kriens
1:1
19:00
Lausanne Sport - FC Rapperswil-Jona
1:0
18:30
Çaykur Rizespor - Kasimpaşa SK
2:3
18:30
Sivasspor - Alanyaspor
1:0
20:45
Fenerbahçe SK - Bursaspor
2:1
18:30
Boluspor - Osmanlispor
1:0
20:45
Adanaspor - Elaziğspor
1:1
20:45
Altay SK - Ümraniyespor
1:0
18:30
Šachtar Doněck - Vorskla Poltava
4:1
Kalendář