Přehled zápasů - 17.04.2018

16:00
CS La Mancha - AS Vita Club
1:5
18:00
CR Belouizdad - ASEC Mimosas
0:0
19:00
USM Alger - Plateau United
4:0
19:30
Al Masry Club - CF Mounana
2:1
20:45
Brighton & Hove Albion - Tottenham Hotspur
1:1
20:45
Shrewsbury Town - Charlton Athletic
0:2
20:45
Wigan Athletic - Oxford United
1:0
20:45
Rochdale AFC - Oldham Athletic
0:0
20:45
Bradford City - Portsmouth FC
3:1
20:45
Doncaster Rovers - Bury FC
3:3
20:45
Gillingham FC - Rotherham United
0:1
20:45
Exeter City - Chesterfield FC
2:1
20:45
Accrington Stanley - Yeovil Town
2:0
20:45
Lincoln City - Wycombe Wanderers
0:0
20:45
Guiseley AFC - Barrow AFC
0:1
20:45
Aldershot Town - Gateshead FC
1:0
20:45
Hartlepool United - Leyton Orient
1:0
20:45
Bromley FC - Dagenham & Redbridge
3:1
20:45
Dover Athletic - Tranmere Rovers
0:1
20:45
Eastleigh FC - Ebbsfleet United
0:1
20:45
Maidenhead United - Sutton United
2:1
14:00
Alashkert FC - Banants Jerevan
1:0
20:30
KAA Gent - KRC Genk
0:0
20:30
Excel Mouscron - Waasland-Beveren
1:1
20:30
KV Kortrijk - Oud-Heverlee Leuven
2:1
20:30
Lierse SK - SV Zulte Waregem
1:4
16:30
Pirin Blagoevgrad - Černo More Varna
0:2
19:00
Vitoša Bistrica - Slavia Sofia
1:2
20:00
Slavia Praha - FK Mladá Boleslav
2:0
17:00
MFK Frýdek-Místek - 1. SC Znojmo FK
2:2
17:00
FK Varnsdorf - Sellier & Bellot Vlašim
0:0
19:00
FC Helsingør - AGF Aarhus
1:0
17:00
Nõmme Kalju - Levadia Tallinn
0:1
18:00
Trans Narva - FC Infonet
6:0
21:00
Les Herbiers VF - FC Chambly
2:0
20:30
St Joseph's FC - Glacis United
1:1
20:00
NK Istra 1961 - NK Rijeka
0:1
20:45
Cork City - Sligo Rovers
1:0
20:45
Limerick FC - Dundalk FC
0:3
20:45
Inter Milán - Cagliari Calcio
4:0
20:30
Spezia Calcio - Brescia Calcio
0:1
20:30
AC Cesena - Empoli FC
2:3
20:30
Ternana Calcio - US Foggia
2:2
20:30
US Avellino - Frosinone Calcio
0:2
20:30
FC Bari 1908 - Novara Calcio
1:1
20:30
AS Cittadella - Città di Palermo
0:0
20:30
Carpi FC - Perugia Calcio
1:2
20:30
US Pro Vercelli - Delfino Pescara
3:1
20:30
US Cremonese - Salernitana Calcio
1:1
20:30
Venezia FC - Virtus Entella
2:0
16:30
AC Arezzo - AC Monza Brianza
0:1
17:00
Lietava Jonava - FK Palanga
4:0
19:00
Stumbras Kaunas - Sūduva Marijampolė
0:1
19:00
Újpest FC - Balmazújváros Sport
2:1
20:45
Bayer Leverkusen - Bayern Mnichov
2:6
19:00
Carl Zeiss Jena - 1. FC Magdeburg
1:5
19:00
VfB Lübeck - SSV Jeddeloh
1:0
19:00
Altonaer FC von 1893 - Weiche Flensburg
0:5
19:00
SV Babelsberg 03 - VfB Auerbach
0:2
19:30
Bonner SC - FC Wegberg-Beeck
2:1
19:30
Westfalia Rhynern - 1. FC Köln II
0:4
18:30
Eintracht Stadtallendorf - SC Freiburg II
0:1
18:30
SSV Ulm 1846 - TSV Steinbach
3:1
18:15
SpVgg Bayreuth - Wacker Burghausen
0:2
18:15
VfB Eichstätt - FV Illertissen
1:1
19:00
FC Ingolstadt 04 II - TSV Mnichov 1860
1:4
19:00
Greuther Fürth II - VfR Garching
2:1
19:00
1. FC Schweinfurt - SV Seligenporten
4:1
19:00
FC Augsburg II - SV Schalding-Heining
0:2
19:00
Bayern Mnichov II - TSV 1860 Rosenheim
2:1
19:00
FC Memmingen - 1. FC Norimberk II
0:1
18:30
FC Twente - PEC Zwolle
2:0
20:45
SC Heerenveen - ADO Den Haag
2:0
18:00
Moss FK - Kråkerøy IL
4:0
18:00
Arka Gdynia - Korona Kielce
1:0
16:00
FC Hermannstadt - Gaz Metan Mediaş
1:0
18:00
PAOK Soluň - Panionios FC
3:1
?
SP La Fiorita - SC Faetano
5:1e
?
AC Juvenes - SS Virtus
4:2e
20:45
Glentoran FC - Dungannon Swifts
4:2
21:00
Ballinamallard United - Carrick Rangers
2:1
20:45
St. Mirren FC - Falkirk FC
1:2
20:45
Brechin City - Dundee United
0:5
20:45
Berwick Rangers - Stenhousemuir FC
0:0
19:30
Deportivo La Coruña - Sevilla FC
0:0
21:00
Celta Vigo - FC Barcelona
2:2
21:30
Villarreal CF - CD Leganés
2:1
19:00
GIF Sundsvall - Trelleborgs FF
1:0
19:00
Landskrona BoIS - Örgryte IS
2:2
Kalendář