Přehled zápasů - 14.03.2018

01:30
Cerro Porteño - Defensor Sporting
2:1
01:30
Vasco da Gama - Universidad de Chile
0:1
11:00
UE Santa Coloma - FC Lusitanos
1:2
14:00
KS Lushnja - KF Laçi
1:3
14:00
Luftëtari Gjirokastra - FK Kukësi
2:1
14:00
Vllaznia Skadar - Partizani Tirana
0:0
14:00
Penya Encarnada d'Andorra - FC Santa Coloma
0:3
14:00
Zirä FK - Säbail FK
1:1
14:00
Mladost Podgorica - Iskra Danilovgrad
1:0
14:00
Rudar Pljevlja - Kom Podgorica
1:1
14:00
Dečić Tuzi - Budućnost Podgorica
0:1
14:00
Grbalj Radanovići - Sutjeska Nikšić
2:3
14:00
KF Drita - KF Drenica
3:1
14:00
KF Liria - KF Vëllaznimi
1:1
14:00
KF Feronikeli - Besa Pejë
2:1
14:00
KF Llapi - Vllaznia Pozheran
2:0
14:00
KF Priština - KF Trepça '89
0:0
14:00
FK Škendija - FK Renova
1:1
14:00
Pelister Bitola - Fudbalska Akademija Pandev
2:1
14:00
NK Celje - Triglav Kranj
5:2
14:30
Dinamo Brest - FK Sluck
2:0
14:30
ISKRA Borčice - MŠK Žilina
0:2
15:00
Neftçi Baku - Qarabağ Ağdam
0:0
15:00
HNK Cibalia - NK Rudeš
1:1
15:30
Lokomotiva Brno - Slavia Praha
0:10
15:30
NK Osijek - Inter Zaprešić
1:1
15:30
Javor Ivanjica - FK Partizan
0:2
15:30
Mačva Šabac - FK Crvena Zvezda
1:0p
16:00
Anorthosis Famagusta - Apollon Limassol
1:1
16:00
Honvéd Budapešť - Debreceni VSC
0:0
16:00
União Madeira - SL Benfica B
0:4
16:00
Sporting CP B - FC Penafiel
3:4
16:00
Académica Coimbra - Leixões SC
2:1
16:00
Olimpija Lublaň - Rudar Velenje
4:0
16:30
Isloč Minsk - BATE Borisov
1:2
16:30
Dunav Ruse - Slavia Sofia
0:1
17:00
Teuta Durrës - Skënderbeu Korça
1:1
17:00
Flamurtari Vlora - KF Kamza
2:2
17:00
FC Encamp - UE Sant Julià
0:1
17:00
PFK Sumqayit - FK Käpäz
2:1
17:00
FK Mladá Boleslav - Baník Ostrava
2:1p
17:00
FC Hradec Králové - Fastav Zlín
0:2
17:00
Paris Saint-Germain - Angers SCO
2:1
17:00
Stumbras Kaunas - FK Atlantas
0:2
17:00
Balmazújváros Sport - Békéscsaba Előre SE
5:0
17:00
Cova Piedade - CD Nacional
1:1
17:00
Vojvodina Novi Sad - Mladost Lučani
0:1
17:00
Napredak Kruševac - FK Čukarički
0:2
17:30
OFK Petrovac - Zeta Golubovci
0:0
18:00
Beşiktaş JK - Bayern Mnichov
1:3
18:00
Tammeka Tartu - Levadia Tallinn
0:3
18:00
FC Kuressaare - Tulevik Viljandi
3:1
18:00
Juventus FC - Atalanta Bergamo
2:0
18:00
APOEL Nikósie - Nea Salamis FC
2:2
18:00
Hessen Kassel - SSV Ulm 1846
2:0
18:00
Slovan Bratislava - Tatran Liptovský Mikuláš
4:3
18:30
Nõmme Kalju - Flora Tallinn
2:0
18:45
Lausanne Sport - FC Basilej
1:1
19:00
Sūduva Marijampolė - Žalgiris Vilnius
0:0
19:00
SV Drochtersen / Assel - SSV Jeddeloh
1:1
19:00
Schwarz-Weiß Rehden - TSV Havelse
4:2
19:00
Eintracht Braunschweig II - Altonaer FC von 1893
1:0
19:00
Eintracht Norderstedt - VfB Oldenburg
1:2
19:00
Germania Egestorf/Langreder - Hansa Lüneburg
3:0
19:00
TSG Neustrelitz - ZFC Meuselwitz
3:2
19:00
SV Babelsberg 03 - FSV Luckenwalde
3:0
19:00
FC Augsburg II - FC Pipinsried
1:1
19:00
TSV Mnichov 1860 - FC Unterföhring
2:0
19:30
Jeunesse Esch - F91 Dudelange
3:1
19:30
Hamm Benfica - FC Differdange 03
0:1
19:30
FC Rodange 91 - US Esch
1:0
19:30
Victoria Rosport - Union Titus Pétange
0:2
19:30
Progrès Niedercorn - UNA Strassen
1:1
19:30
Racing FC Luxembourg - Fola Esch
2:1
19:30
US Hostert - US Mondorf
1:3
20:00
Inter Club Escaldes - UE Engordany
3:2p
20:00
FC Winterthur - FC Vaduz
1:0
20:30
St Joseph's FC - Mons Calpe
0:0
20:45
FC Barcelona - Chelsea FC
3:0
20:45
Bradford City - Wigan Athletic
0:1
20:45
Arbroath FC - Ayr United
1:1
21:15
SP Cosmos - AC Juvenes
5:1
21:15
SC Faetano - SS San Giovanni
1:3
21:15
SP Domagnano - SP La Fiorita
0:4
21:15
SS Pennarossa - SP Tre Penne
0:5
21:30
Fjölnir Reykjavík - Víkingur Ólafsvík
2:3
23:15
Club Bolívar - Colo Colo
1:1
23:15
Estudiantes de La Plata - Real Garcilaso
3:0
Kalendář