Přehled zápasů - 13.01.2018

11:00
Bohemians Praha 1905 - MAS Táborsko
2:0
11:00
Slovan Liberec - FC Hradec Králové
0:5
12:15
Académica Coimbra - Académico Viseu
1:1
13:00
Girona FC - UD Las Palmas
6:0
13:00
Olympia Praha - FK Varnsdorf
0:2
13:00
FK Jablonec - Vysočina Jihlava
2:1
13:00
MFK Skalica - 1. SC Znojmo FK
2:1
13:00
FK Poprad - MFK Frýdek-Místek
0:3
13:30
Cardiff City - Sunderland AFC
4:0
14:00
Gzira United - Tarxien Rainbows
3:1
14:00
Hamrun Spartans - St. Andrews FC
1:1
14:00
Xanthi FC - Platanias Chanion
3:2
14:00
Panegialios FC - OFI Kréta
0:2
14:00
Apollon Pontou FC - Doxa Drama
1:1
15:00
FC Lorient - GFCO Ajaccio
4:1
15:00
Red Star FC - SO Cholet
1:0
15:00
Bnei Yehuda Tel-Aviv - Hapoel Acre
2:1
15:00
Ethnikos Achnas - Nea Salamis FC
0:3
15:00
SP Cosmos - SS Virtus
2:3
15:00
SS San Giovanni - SS Murata
1:0
15:00
SP Domagnano - FC Fiorentino
1:1
15:30
Werder Brémy - TSG Hoffenheim
1:1
15:30
Eintracht Frankfurt - SC Freiburg
1:1
15:30
FC Augsburg - Hamburger SV
1:0
15:30
Hannover 96 - 1. FSV Mainz 05
3:2
15:30
VfB Stuttgart - Hertha BSC
1:0
15:45
Celta Vigo B - Gimnástica Segoviana
2:2
16:00
Chelsea FC - Leicester City
0:0
16:00
Crystal Palace - Burnley FC
1:0
16:00
Huddersfield Town - West Ham United
1:4
16:00
Watford FC - Southampton FC
2:2
16:00
West Bromwich Albion - Brighton & Hove Albion
2:0
16:00
Newcastle United - Swansea City
1:1
16:00
Barnsley FC - Wolverhampton Wanderers
0:0
16:00
Birmingham City - Derby County
0:3
16:00
Brentford FC - Bolton Wanderers
2:0
16:00
Bristol City - Norwich City
0:1
16:00
Burton Albion - Queens Park Rangers
1:3
16:00
Hull City - Reading FC
0:0
16:00
Ipswich Town - Leeds United
1:0
16:00
Middlesbrough FC - Fulham FC
0:1
16:00
Millwall FC - Preston North End
1:1
16:00
Blackburn Rovers - Shrewsbury Town
3:1
16:00
Blackpool FC - Bristol Rovers
0:0
16:00
Bradford City - Northampton Town
1:2
16:00
Bury FC - Charlton Athletic
0:1
16:00
Doncaster Rovers - Plymouth Argyle
1:1
16:00
Gillingham FC - Rochdale AFC
2:1
16:00
Milton Keynes Dons - AFC Wimbledon
0:0
16:00
Oldham Athletic - Rotherham United
1:1
16:00
Portsmouth FC - Scunthorpe United
1:1
16:00
Southend United - Fleetwood Town
1:2
16:00
Walsall FC - Oxford United
2:1
16:00
Wigan Athletic - Peterborough United
0:0
16:00
Cambridge United - Mansfield Town
0:0
16:00
Carlisle United - Crewe Alexandra
1:0
16:00
Cheltenham Town - Accrington Stanley
0:2
16:00
Chesterfield FC - Luton Town
2:0
16:00
Crawley Town - Barnet FC
2:0
16:00
Exeter City - Coventry City
1:0
16:00
Grimsby Town - Newport County
1:2
16:00
Lincoln City - Notts County
2:2
16:00
Morecambe FC - Stevenage FC
1:1
16:00
Port Vale - Yeovil Town
1:1
16:00
Swindon Town - Forest Green Rovers
1:0
16:00
Wycombe Wanderers - Colchester United
3:1
16:00
AFC Fylde - Guiseley AFC
2:1
16:00
Woking FC - Tranmere Rovers
0:1
16:00
Torquay United - Eastleigh FC
1:2
16:00
Omonia Nikósie - Ermis Aradippou
3:0
16:00
Sliema Wanderers - Balzan Youths
1:2
16:00
Sporting CP B - SC Covilhã
0:1
16:00
Ballinamallard United - Glentoran FC
2:2
16:00
Ballymena United - Carrick Rangers
3:0
16:00
Crusaders FC - Ards FC
1:0
16:00
Dungannon Swifts - Coleraine FC
0:1
16:00
Glenavon FC - Cliftonville FC
1:1
16:00
Brechin City - Livingston FC
0:2
16:00
Dumbarton FC - St. Mirren FC
0:2
16:00
Dunfermline Athletic - Dundee United
0:0
16:00
Inverness CT - Queen of the South FC
3:1
16:00
Greenock Morton - Falkirk FC
0:1
16:00
Arbroath FC - Queen's Park FC
2:1
16:00
East Fife FC - Alloa Athletic
2:1
16:00
Forfar Athletic - Albion Rovers
4:2
16:00
Raith Rovers - Ayr United
1:1
16:00
Stranraer FC - Airdrieonians FC
3:2
16:00
Berwick Rangers - Annan Athletic
0:2
16:00
Clyde FC - Stenhousemuir FC
0:3
16:00
Edinburgh City - Montrose FC
0:2
16:00
Elgin City - Cowdenbeath FC
1:0
16:00
Peterhead FC - Stirling Albion
4:3
16:00
FC Barcelona B - Real Valladolid
0:1
16:00
Athletic Bilbao B - Real Sociedad B
2:0
16:15
Naxxar Lions - Valletta FC
0:1
16:15
Apollon Smyrnis - Panionios FC
1:1
16:15
Real Madrid - Villarreal CF
0:1
16:30
UE Llagostera - UE Cornellà
1:1
17:00
Stade Rennes - Olympique Marseille
0:3
17:00
Bnei Sakhnin - Maccabi Petach-Tikva
0:2
17:00
SL Benfica B - UD Oliveirense
3:2
17:00
SD Amorebieta - CA Osasuna B
3:1
17:15
Maccabi Netanya - FC Ashdod
2:2
17:30
SD Leioa - Caudal Deportivo
3:2
18:00
AEK Larnaka - Aris Limassol
4:1
18:00
Sporting Gijón - AD Alcorcón
3:0
18:00
UD Almería - Gimnàstic Tarragona
1:1
18:15
Aberystwyth Town - Connah's Quay Nomads
4:2
18:15
Barry Town - Bala Town
0:1
18:15
Carmarthen Town - Cardiff Metropolitan University
0:2
18:15
Cefn Druids - Llandudno FC
0:0
18:15
Newtown AFC - Prestatyn Town
3:0
18:15
The New Saints FC - Bangor City
2:1
18:30
Tottenham Hotspur - Everton FC
4:0
18:30
Nottingham Forest - Aston Villa
0:1
18:30
RB Lipsko - Schalke 04
3:1
18:30
SS Pennarossa - SS Folgore
1:1
18:30
SD Eibar - Atlético Madrid
0:1
19:15
Paços Ferreira - CS Marítimo
0:0
19:30
Ironi Kiryat Shmona - Beitar Jeruzalém
1:1
20:00
SM Caen - Lille OSC
0:1
20:00
Dijon FCO - FC Metz
1:1
20:00
Montpellier HSC - AS Monaco
0:0
20:00
OGC Nice - Amiens SC
1:0
20:00
ES Troyes - Girondins Bordeaux
0:1
20:00
Reus Deportiu - CD Lugo
0:1
20:30
Maroko - Mauretánie
4:0
20:30
Beerschot Wilrijk - Cercle Bruggy
2:3
20:30
Real Zaragoza - CD Tenerife
1:0
20:45
Deportivo La Coruña - Valencia CF
1:2
21:30
SC Braga - SL Benfica
1:3
Kalendář