Přehled zápasů - 20.05.2017

07:00
Venezuela - Německo
2:0
09:30
Argentina - Anglie
0:3
10:00
Vanuatu - Mexiko
2:3
10:15
Loko Vltavín - FK Štěchovice
1:0
10:15
Jiskra Domažlice - SK Převýšov
1:2
10:15
MFK Chrudim - Olympia Hradec Králové
1:0
10:15
FK Litoměřicko - FC Písek
0:2
10:15
Sigma Olomouc B - FC Velké Meziříčí
2:0
10:15
Aritma Praha - SK Doubravka
1:0p
10:15
Sokol Libiš - Sokol Brozany
1:2
10:15
SK Kladno - Polaban Nymburk
2:1p
10:15
Baník Most - FC Chomutov
1:0
10:15
SK Štětí - FK Souš
1:3
11:00
SKA Chabarovsk - FK Tambov
2:2
11:00
Neftechimik Nižnekamsk - Jenisej Krasnojarsk
0:2
12:00
Levadia Tallinn - Tammeka Tartu
2:1
12:00
Tobol Kostanaj - Okžetpes Kokšetau
5:1
12:00
FK Tjumen - Dinamo Moskva
0:2
12:30
Çaykur Rizespor - Gaziantepspor
2:0
13:00
Korejská republika - Guinea
3:0
13:00
Kairat Almaty - FK Taraz
4:0
13:00
Ordabasy Šymkent - FK Aktobe
2:1
13:00
Lupo-Martini - SV Meppen
0:2
13:00
Eintracht Braunschweig II - VfL Wolfsburg II
1:2
13:00
Weiche Flensburg - SV Drochtersen / Assel
1:0
13:00
Schwarz-Weiß Rehden - VfB Lübeck
2:1
13:00
VfV Borussia Hildesheim - FC St. Pauli II
1:1
13:00
Germania Egestorf/Langreder - TSV Havelse
1:0
13:00
SV Eichede - Eintracht Norderstedt
1:2
13:00
Hannover 96 II - Hansa Lüneburg
1:0
13:00
Sibir Novosibirsk - Spartak Moskva II
2:1
13:00
Mordovija Saransk - Luč-Energija Vladivostok
1:1
13:00
Kubaň Krasnodar - Spartak Nalčik
3:1
13:00
Sokol Saratov - Zenit Petrohrad II
0:3
13:00
Šinnik Jaroslavl - Baltika Kaliningrad
0:1
13:00
Zirka Kirovohrad - Volyn Luck
2:0
13:30
VfL Osnabrück - SC Paderborn
0:0
13:30
MSV Duisburg - FSV Zwickau
5:1
13:30
1. FSV Mainz 05 II - Fortuna Köln
4:0
13:30
1. FC Magdeburg - Sportfreunde Lotte
2:0
13:30
Werder Brémy II - VfR Aalen
1:0
13:30
Wehen Wiesbaden - FSV Frankfurt
4:1
13:30
Holstein Kiel - Hallescher FC
3:0
13:30
Rot-Weiß Erfurt - Sonnenhof Großaspach
4:1
13:30
Chemnitzer FC - Hansa Rostock
2:0
13:30
Preußen Münster - Jahn Regensburg
0:1
13:30
Wacker Nordhausen - FSV Luckenwalde
3:0
13:30
Oberlausitz Neugersdorf - Energie Cottbus
3:2
13:30
Lokomotive Lipsko - Hertha BSC II
4:0
13:30
RB Lipsko B - Berlín AK 07
2:1
13:30
FC Schönberg 95 - TSG Neustrelitz
2:1
13:30
BFC Viktoria 1889 - Union Fürstenwalde
1:3
13:30
Berliner FC Dynamo - Carl Zeiss Jena
0:4
13:30
ZFC Meuselwitz - Budissa Bautzen
4:1
13:30
SV Babelsberg 03 - VfB Auerbach
4:0
14:00
Tatran Rakovník - Neratovice-Byškovice
0:1
14:00
FC Nordsjaelland - FC Midtjylland
2:3
14:00
Kaisar Kyzylorda - Šachtër Karagandy
2:1
14:00
FK Akžajyk - FC Astana
0:2
14:00
Schalke 04 II - Borussia Dortmund II
0:1
14:00
1. FC Köln II - Alemannia Aachen
1:2
14:00
Sportfreunde Siegen - SC Verl
1:2
14:00
SG Wattenscheid - Rot Weiss Ahlen
0:0
14:00
Rot-Weiß Oberhausen - SV Rödinghausen
3:4
14:00
TSG Sprockhövel - Rot-Weiß Essen
1:1
14:00
SC Wiedenbrück 2000 - Fortuna Düsseldorf II
1:2
14:00
Bonner SC - Viktoria Köln
2:0
14:00
Borussia Mönchengladbach II - Wuppertaler SV
4:2
14:00
VfB Stuttgart II - Kickers Offenbach
2:0
14:00
Wormatia Worms - TuS Koblenz
2:1
14:00
Astoria Walldorf - SSV Ulm 1846
2:1
14:00
1. FC Saarbrücken - Hessen Kassel
2:1
14:00
FK Pirmasens - TSV Steinbach
2:0
14:00
Teutonia Watzenborn-Steinberg - FC 08 Homburg
2:4
14:00
FC Nöttingen - 1. FC Kaiserslautern II
4:0
14:00
Eintracht Trier - SV Waldhof Mannheim
0:1
14:00
TSG Hoffenheim II - Stuttgarter Kickers
0:2
14:00
TSV 1860 Rosenheim - TSV Buchbach
2:3
14:00
VfR Garching - Wacker Burghausen
4:0
14:00
FC Memmingen - SV Seligenporten
1:3
14:00
Greuther Fürth II - FV Illertissen
0:1
14:00
Bayern Hof - SV Schalding-Heining
0:1
15:00
Ararat Jerevan - Shirak Gyumri
2:3
15:00
FK Minsk - Dněpr Mogilev
0:0
15:00
Sillamäe Kalev - Paide Linnameeskond
2:0
15:00
Kolkheti-1913 Poti - Shukura Kobuleti
0:0
15:00
Irtyš Pavlodar - FK Atyrau
1:1
15:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Sandecja Nowy Sącz
2:1
15:00
FK Chimki - FK Tosno
1:3
15:00
Cowdenbeath FC - East Kilbride FC
2:1p
15:00
Kayserispor - Adanaspor
1:1
15:30
Bayern Mnichov - SC Freiburg
4:1
15:30
Borussia Dortmund - Werder Brémy
4:3
15:30
Borussia Mönchengladbach - SV Darmstadt
2:2
15:30
Hertha BSC - Bayer Leverkusen
2:6
15:30
1. FC Köln - 1. FSV Mainz 05
2:0
15:30
Hamburger SV - VfL Wolfsburg
2:1
15:30
FC Ingolstadt 04 - Schalke 04
1:1
15:30
TSG Hoffenheim - FC Augsburg
0:0
15:30
Eintracht Frankfurt - RB Lipsko
2:2
15:30
Rosenborg BK - Lillestrøm SK
1:1
15:30
Wisła Płock - Zagłębie Lubin
1:2
16:00
Bradford City - Millwall FC
0:1
16:00
Odense Boldklub - Randers FC
1:1
16:00
NSÍ Runavík - ÍF Fuglafjørdur
3:0
16:00
SV Ried - SKN Sankt Pölten
1:1
16:00
Inverness CT - Motherwell FC
3:2
16:00
Kilmarnock FC - Ross County
1:2
16:00
Hamilton Academical - Dundee FC
4:0
16:00
Peterhead FC - Forfar Athletic
1:5
16:00
Östersunds FK - Kalmar FF
2:1
16:00
Åtvidabergs FF - Trelleborgs FF
1:1
16:00
Stal Kamjanske - Dněpr Dněpropetrovsk
0:1
16:30
Vereja Stara Zagora - Pirin Blagoevgrad
1:0
16:30
MFK Vyškov - FK Mohelnice
5:0
16:30
MSK Břeclav - ČSK Uherský Brod
0:3
16:30
Jiskra Rýmařov - MFK Havířov
2:1
16:30
Nové Sady Olomouc - SK Hranice
1:0
16:30
Lokomotiva Petrovice - SC Pustá Polom
1:1
16:30
TJ Nový Jičín - FK Šumperk
3:1
17:00
Gandzasar Kapan - Pyunik Jerevan
1:1
17:00
Šachtër Soligorsk - FK Sluck
2:1
17:00
Sloboda Tuzla - FK Krupa na Vrbasu
1:3
17:00
Radnik Bijeljina - Zrinjski Mostar
1:2
17:00
FK Sarajevo - Željezničar Sarajevo
1:0
17:00
1. FC Slovácko - Slovan Liberec
0:1
17:00
Sparta Praha - FC Hradec Králové
3:2
17:00
Bohemians Praha 1905 - MFK Karviná
2:0
17:00
FK Jablonec - FK Teplice
0:0
17:00
Dukla Praha - Fastav Zlín
1:0
17:00
Zbrojovka Brno - Viktoria Plzeň
0:1
17:00
FK Mladá Boleslav - Slavia Praha
1:2
17:00
Vysočina Jihlava - 1. FK Příbram
1:1
17:00
FK Dobrovice - MAS Táborsko B
2:0
17:00
FK Tachov - FK Hořovicko
4:1
17:00
Spartak Hulín - FK Blansko
3:0
17:00
Odra Petřkovice - Hanácká Slavia Kroměříž
0:2
17:00
1. HFK Olomouc - HFK Třebíč
3:0
17:00
SK Klatovy - SK Jankov
3:0
17:00
MFK Dobříš - Sokol Čížová
2:5
17:00
SK Český Brod - SK Úvaly
2:1
17:00
FC Nový Bor - Meteor Praha
0:1
17:00
FK Náchod - Jiskra Ústí nad Orlicí
0:3
17:00
Spartak Chrastava - FK Pardubice B
5:4p
17:00
SS Ostrá - Sokol Živanice
1:2
17:00
FK Letohrad - MFK Trutnov
2:1
17:00
SK Vysoké Mýto - FC Přední Kopanina
3:1
17:00
Slovan Bzenec - Slovan Rosice
0:0
17:00
Spartak Velká Bíteš - SFK Holešov
4:0
17:00
Viktorie Přerov - FC Velké Karlovice
2:5
17:00
Saburtalo Tbilisi - Dila Gori
0:1
17:00
Lokomotiva Záhřeb - Slaven Belupo
2:1
17:00
KF Hajvalia - KF Trepça
0:0
17:00
KF Gjilani - KF Drita
0:1
17:00
Besa Pejë - KF Ferizaj
1:0
17:00
KF Llapi - KF Drenica
4:1
17:00
KF Priština - KF Trepça '89
1:0
17:00
KF Feronikeli - KF Liria
1:1
17:00
Floriana FC - Sliema Wanderers
2:0
17:00
Rio Ave FC - CF Os Belenenses
2:0
17:00
Paços Ferreira - CS Marítimo
0:0
17:00
CD Nacional - Vitória FC Setúbal
1:2
17:00
SC Freamunde - SC Covilhã
0:1
17:00
Fakel Voroněž - Volgar Astrachaň
0:1
17:00
Dukla Banská Bystrica - AFC Nové Mesto nad Váhom
2:0
17:00
ŠK Svätý Jur - MŠK Martin
3:3
17:00
Slovan Bratislava B - Spartak Trnava B
2:1
17:00
Odeva Lipany - MŠK Rimavská Sobota
1:2
17:00
FK Poprad - FK Haniska
11:0
17:00
MFK Skalica - Tatran Liptovský Mikuláš
2:1
17:00
Lokomotíva Zvolen - FC Nitra
0:1
17:00
VSS Košice - MŠK Žilina B
2:3
17:00
Sporting Gijón - Real Betis
2:2
17:30
FK Kukësi - Skënderbeu Korça
2:0
17:30
KF Tirana - Luftëtari Gjirokastra
2:0
17:30
Teuta Durrës - Vllaznia Skadar
1:0
17:30
Flamurtari Vlora - KF Laçi
0:0
17:30
Budućnost Podgorica - Mladost Podgorica
0:1n
17:30
Lovćen Cetinje - Zeta Golubovci
0:3
17:30
Bokelj Kotor - Dečić Tuzi
2:1
17:30
Iskra Danilovgrad - Sutjeska Nikšić
1:0
17:30
Rudar Pljevlja - Grbalj Radanovići
0:0
17:30
Jedinstvo Bijelo Polje - OFK Petrovac
3:1
17:30
Boluspor - Manisaspor
4:0
17:30
Gaziantep BB - Giresunspor
2:1
17:30
Şanliurfaspor - Elaziğspor
2:1
17:30
Mersin Idmanyurdu - Adana Demirspor
2:2
17:30
Samsunspor - Bandirmaspor
0:0
17:30
Denizlispor - Göztepe SK
1:1
17:30
Altinordu SK - Eskişehirspor
3:0
17:30
Balikesirspor - Ümraniyespor
3:1
17:30
Sivasspor - Yeni Malatyaspor
4:0
17:45
Lausanne Sport - FC Thun
0:0
18:00
BATE Borisov - Dinamo Minsk
1:0
18:00
Tulevik Viljandi - Nõmme Kalju
0:2
18:00
Chievo Verona - AS Řím
3:5
18:00
Hapoel Beer-Sheva - Bnei Sakhnin
2:0
18:00
APOEL Nikósie - Apollon Limassol
2:2
18:00
Anorthosis Famagusta - AEK Larnaka
0:1
18:00
Debreceni VSC - Honvéd Budapešť
2:5
18:00
Gyirmót SE - Vasas Budapešť
1:2
18:00
Mezőkövesdi SE - Paksi SE
3:2
18:00
MTK Budapešť - Diósgyőri VTK
0:0
18:00
Újpest FC - Szombathelyi Haladás
2:1
18:00
Sogndal Fotball - SK Brann
2:3
18:00
Piast Gliwice - Górnik Łęczna
2:1
18:00
GKS Katowice - MKS Kluczbork
2:3
18:00
Halmstads BK - Örebro SK
0:0
18:00
IF Brommapojkarna - Varbergs BoIS
3:0
18:00
Antalyaspor - Bursaspor
2:1
18:00
Beşiktaş JK - Kasimpaşa SK
4:1
18:15
St Joseph's FC - Lincoln Red Imps
0:1
18:15
Alloa Athletic - Brechin City
4:4p
18:30
FK Gomel - Naftan Novopolock
3:1
18:30
Esbjerg fB - AC Horsens
1:1
18:30
Giana Erminio - Pordenone Calcio
2:1
18:30
Rīgas Futbola skola - SK Babīte
2:1
18:30
FC Utrecht - SC Heerenveen
2:1
18:30
Red Bull Salzburg - Admira Wacker Mödling
2:0
18:30
Wolfsberger AC - Austria Vídeň
2:1
18:30
SV Mattersburg - SCR Altach
1:0
19:00
Dinamo Brest - FK Vitebsk
2:0
19:00
Ludogorec Razgrad - CSKA Sofia
1:1
19:00
Torpedo Kutaisi - Lokomotivi Tbilisi
2:0
19:00
Hajduk Split - Inter Zaprešić
6:0
19:00
Miedź Legnica - GKS Tychy
3:2
19:00
Dinamo Bukurešť - Poli Temešvár
2:0
19:00
CD Leganés - Deportivo Alavés
1:1
19:00
Deportivo La Coruña - UD Las Palmas
3:0
19:00
UCAM Murcia - SD Huesca
3:1
19:00
CD Tenerife - Levante UD
0:0
19:00
Girona FC - AD Alcorcón
0:0
19:00
Reus Deportiu - Sevilla FC B
2:1
19:00
RCD Mallorca - UD Almería
1:0
19:00
FC Barcelona B - CD Leonesa
0:2
19:00
FC Curych - FC Wil
0:2
19:15
Vitória SC Guimarães - CD Feirense
0:1
19:30
Maccabi Haifa - Maccabi Petach-Tikva
0:0
19:30
Maccabi Tel-Aviv - Beitar Jeruzalém
0:2
20:00
KSC Lokeren - KRC Genk
1:1
20:00
Mouscron-Péruwelz - KV Kortrijk
0:1
20:00
KSV Roeselare - KAS Eupen
3:2
20:00
Cabinteely FC - Athlone Town
2:0
20:00
Pontevedra CF - Real Murcia
1:3
20:00
FC Lugano - FC Vaduz
2:1
20:30
Lynx FC - Manchester 62
1:0
20:30
AC Reggiana - SS Juve Stabia
2:1
20:30
Videoton FC - Ferencvárosi TC
4:1
20:30
Wisła Kraków - Pogoń Szczecin
4:0
20:45
SSC Neapol - ACF Fiorentina
4:1
20:45
AZ Alkmaar - FC Groningen
4:1
20:45
SP La Fiorita - SP Tre Penne
2:1e
21:00
AS Nancy-Lorraine - AS Saint-Étienne
3:1
21:00
FC Lorient - Girondins Bordeaux
1:1
21:00
Lille OSC - FC Nantes
3:0
21:00
Olympique Marseille - SC Bastia
1:0
21:00
Olympique Lyon - OGC Nice
3:3
21:00
Paris Saint-Germain - SM Caen
1:1
21:00
Toulouse FC - Dijon FCO
0:0
21:00
Angers SCO - Montpellier HSC
2:0
21:00
Stade Rennes - AS Monaco
2:3
21:00
EA Guingamp - FC Metz
1:0
21:00
Sevilla FC - CA Osasuna
5:0
21:00
Real Oviedo - Real Zaragoza
0:0
21:00
Cádiz CF - Córdoba CF
1:1
21:30
Boavista FC - SL Benfica
2:2
Kalendář