Přehled zápasů - 21.04.2017

00:30
CD Godoy Cruz - Sport Boys Warnes
2:0
00:30
Club Guaraní - Grêmio FBPA
1:1
02:00
Independiente Medellín - FBC Melgar
2:0
02:45
Barcelona SC - Botafogo FR
1:1
20:45
Norwich City - Brighton & Hove Albion
2:0
15:00
Ararat Jerevan - Pyunik Jerevan
1:0
20:30
KAA Gent - KV Oostende
1:1
20:30
Lommel United - Cercle Bruggy
0:1
17:30
FK Vitebsk - Torpedo Žodino
1:1
18:30
Krumkačy Minsk - BATE Borisov
2:3
16:30
Neftohimik Burgas - Beroe Stara Zagora
0:0
19:00
Levski Sofia - Dunav Ruse
1:1
18:00
Dukla Praha - Vysočina Jihlava
4:1
20:15
1. FC Slovácko - Slavia Praha
0:2
17:00
MFK Vyškov - SK Líšeň
1:3
19:00
FC Chomutov - Neratovice-Byškovice
2:1p
18:00
Silkeborg IF - Viborg FF
1:2
20:15
SønderjyskE - Lyngby BK
1:2
18:00
Paide Linnameeskond - Sillamäe Kalev
2:1
18:30
FC Infonet - Flora Tallinn
0:1
17:00
Inter Turku - IFK Mariehamn
1:1
20:45
AS Nancy-Lorraine - Olympique Marseille
0:0
20:00
AC Ajaccio - Chamois Niortais
3:1
20:00
AJ Auxerre - Tours FC
1:1
20:00
Clermont Foot - ES Troyes
1:1
20:00
Stade Lavallois - Racing Strasbourg
1:2
20:00
Red Star FC - Bourg-en-Bresse Péronnas
4:1
20:00
Stade Reims - Nîmes Olympique
1:1
20:00
FC Sochaux - GFCO Ajaccio
1:2
20:00
Valenciennes FC - US Orléans
4:0
20:00
US Avranches - ASM Belfort
2:1
20:00
CS Sedan - US Boulogne
2:2
20:00
US Créteil - CA Bastia
2:1
20:00
Paris FC - US Quevilly-Rouen
0:0
20:00
Consolat Marseille - Les Herbiers VF
1:1
20:00
AS Béziers - AS Lyon-Duchère
2:3
20:00
USL Dunkerque - Pau FC
0:0
20:00
FC Chambly - SAS Épinal
0:1
20:30
Mons Calpe - Europa FC
0:3
14:00
Shukura Kobuleti - Dila Gori
0:0
18:00
Chikhura Sachkhere - Kolkheti-1913 Poti
3:1
18:00
NK Osijek - Inter Zaprešić
2:1
20:00
HNK Cibalia - Slaven Belupo
3:1
20:45
Bray Wanderers - Shamrock Rovers
4:2
20:45
Dundalk FC - Bohemians Dublin
2:0
20:45
St. Patrick's Athletic - Cork City
0:3
20:45
Limerick FC - Galway United
1:1
21:00
Finn Harps - Drogheda United
0:2
20:45
Athlone Town - Wexford Youths
1:0
20:45
Cabinteely FC - Waterford United
0:0
20:45
Shelbourne FC - University College Dublin
0:1
21:00
Árborg FC - KB Breidholts
5:1
21:00
Kári Akranes - Léttir Reykjavík
6:2
21:00
KV Reykjavík - Thróttur Vogar
0:2
22:00
Ellidi - Kormákur/Hvöt
3:6p
19:00
Novara Calcio - Perugia Calcio
0:1
21:00
Benevento Calcio - Vicenza Calcio
0:0
15:00
KF Feronikeli - KF Hajvalia
6:0
18:00
METTA/Latvijas Universitāte - FK Jelgava
1:3
20:30
1. FC Köln - TSG Hoffenheim
1:1
18:30
Greuther Fürth - Dynamo Drážďany
1:0
18:30
1. FC Kaiserslautern - TSV Mnichov 1860
1:0
18:30
Fortuna Düsseldorf - FC St. Pauli
1:3
19:00
SC Wiedenbrück 2000 - Borussia Mönchengladbach II
1:1
19:30
Alemannia Aachen - SC Verl
1:1
19:30
Sportfreunde Siegen - Fortuna Düsseldorf II
0:3
19:00
Wormatia Worms - FC 08 Homburg
1:1
19:00
Astoria Walldorf - 1. FC Kaiserslautern II
3:0
19:00
FK Pirmasens - SV Waldhof Mannheim
0:1
18:30
FV Illertissen - SV Schalding-Heining
1:3
18:30
SV Seligenporten - FC Augsburg II
0:4
19:00
TSV Buchbach - Greuther Fürth II
1:1
19:00
FC Ingolstadt 04 II - VfR Garching
1:1
20:00
SC Heerenveen - Willem II
1:0
20:00
MVV Maastricht - Jong PSV Eindhoven
2:2
20:00
Achilles '29 - FC Dordrecht
2:2
20:00
Jong AFC Ajax - Helmond Sport
2:0
20:00
Cambuur Leeuwarden - RKC Waalwijk
5:0
20:00
FC Den Bosch - Fortuna Sittard
1:1
20:00
FC Eindhoven - VVV Venlo
0:0
20:00
FC Emmen - NAC Breda
0:0
20:00
FC Oss - FC Volendam
2:2
20:00
SC Telstar - Jong Utrecht
3:1
20:00
Almere City - BV De Graafschap
1:2
18:00
Miedź Legnica - Znicz Pruszków
2:0
20:45
Górnik Zabrze - Wigry Suwałki
0:0
21:30
Rio Ave FC - FC Arouca
3:0
18:30
SC Wiener Neustadt - Blau Weiß Linz
0:0
18:30
LASK Linz - FC Liefering
3:0
18:30
Austria Lustenau - Floridsdorfer AC
0:0
18:30
SV Kapfenberg - SV Horn
1:1
20:30
WSG Wattens - Wacker Innsbruck
3:4
17:00
Concordia Chiajna - FC Voluntari
0:2
19:30
Pandurii Târgu Jiu - FC Botoşani
1:1
16:00
FK Ufa - CSKA Moskva
0:2
21:00
Ballinamallard United - Ards FC
2:3
16:30
Lokomotíva Košice - ŠKF Sereď
2:1
16:30
FK Pohronie - Tatran Liptovský Mikuláš
2:0
20:00
NK Radomlje - ND Gorica
1:2
21:00
Sevilla FC - Granada CF
2:0
20:00
Real Oviedo - SD Huesca
1:1
19:00
Gefle IF - Syrianska FC
1:0
19:00
KDÇ Karabükspor - Kasimpaşa SK
0:0
19:00
Konyaspor - Gaziantepspor
1:2
19:00
Dynamo Kyjev - Šachtar Doněck
0:1
Kalendář