Televizní program - O2TV Fotbal

09:00
11:00
Chelsea FC-Cardiff City
Záznam fotbalového utkání Premier League (Chelsea TV)
11:00
13:00
Inter Milán-Tottenham Hotspur
Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
13:00
15:00
Liverpool FC-Paris Saint-Germain
Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
15:00
17:00
Bayern Mnichov-Bayer Leverkusen
Záznam utkání německé Bundesligy (Bayern TV)
17:00
17:30
Evropský fotbal (65/2018)
Fotbalový magazín z nejlepších evropských soutěží (Bundesliga, LaLiga, Premier League, SerieA)
18:00
18:30
UEFA Champions League Highlights (4/2018)
Sestřih utkání play-off kvalifikace Ligy mistrů
18:30
18:50
Studio UEFA Champions League
Přímý přenos fotbalového utkání Ligy mistrů (v přestávce: Studio Ligy mistrů)
18:50
20:55
Šachtar Doněck-1899 Hoffenheim
Přímý přenos fotbalového utkání Ligy mistrů (v přestávce: Studio Ligy mistrů)
20:55
23:15
Real Madrid-AS Řím
Přímý přenos fotbalového utkání Ligy mistrů (v přestávce: Studio Ligy mistrů)
23:15
23:45
UEFA Champions League Highlights (6/2018)
Sestřih odehraných utkání fotbalové Ligy mistrů
09:00
11:00
Bayern Mnichov-Bayer Leverkusen
Záznam utkání německé Bundesligy (Bayern TV)
11:00
13:00
Real Madrid-AS Řím
Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
13:00
15:00
Ajax Amsterdam-AEK Atény
Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
15:00
17:00
Watford FC-Manchester United
Záznam fotbalového utkání Premier League (Manchester United TV)
17:00
18:00
TIKI-TAKA (8/2019)
Unikátní fotbalová talk show O2 TV Sport mapující nejzajímavější témata 1. fotbalové ligy
18:00
19:00
UEFA Champions League Highlights (5/2018)
Sestřih odehraných utkání fotbalové Ligy mistrů
20:00
22:00
Tottenham Hotspur-Liverpool FC
Záznam fotbalového utkání Premier League (Liverpool TV)
22:00
00:00
Juventus Turín-US Sassuolo
Záznam fotbalového utkání italského velkoklubu (Juventus TV)
09:00
11:00
Tottenham Hotspur-Liverpool FC
Záznam fotbalového utkání Premier League (Liverpool TV)
11:00
13:00
Juventus Turín-US Sassuolo
Záznam fotbalového utkání italského velkoklubu (Juventus TV)
13:00
15:00
Chelsea FC-Cardiff City
Záznam fotbalového utkání Premier League (Chelsea TV)
17:00
19:00
Young Boys Bern-Manchester United
Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
19:00
20:00
UEFA Champions League Highlights (6/2018)
Sestřih odehraných utkání fotbalové Ligy mistrů
20:00
20:30
Magazín Champions League (3/2018)
Souhrn zajímavostí a rozhovorů z nejsledovanější fotbalové soutěže světa
20:30
21:00
Evropský fotbal (68/2018)
Fotbalový magazín z nejlepších evropských soutěží (Bundesliga, LaLiga, Premier League, SerieA)
21:00
23:00
Benfica Lisabon-Bayern Mnichov
Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
23:00
01:00
Club Bruggy-Borussia Dortmund
Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
09:00
09:30
Magazín Champions League (3/2018)
Souhrn zajímavostí a rozhovorů z nejsledovanější fotbalové soutěže světa
09:30
10:00
Evropský fotbal (68/2018)
Fotbalový magazín z nejlepších evropských soutěží (Bundesliga, LaLiga, Premier League, SerieA)
10:00
12:00
Galatasaray Istanbul-Lokomotiv Moskva
Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
13:00
15:00
Manchester City-Olympique Lyon
Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
18:30
21:30
Sparta-Liberec: Hlavní mix
Přímý přenos utkání 9. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
21:30
23:30
Schalke 04-FC Porto
Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
09:00
11:00
CZ Bělehrad-SSC Neapol
Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
11:00
11:30
Magazín Champions League (3/2018)
Souhrn zajímavostí a rozhovorů z nejsledovanější fotbalové soutěže světa
11:30
12:00
Evropský fotbal (68/2018)
Fotbalový magazín z nejlepších evropských soutěží (Bundesliga, LaLiga, Premier League, SerieA)
14:00
15:00
UEFA Champions League Highlights (6/2018)
Sestřih odehraných utkání fotbalové Ligy mistrů
15:00
17:00
Šachtar Doněck-1899 Hoffenheim
Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
17:00
17:30
Magazín Champions League (3/2018)
Souhrn zajímavostí a rozhovorů z nejsledovanější fotbalové soutěže světa
17:30
20:30
Slavia-Bohemians: Hlavní mix
Přímý přenos utkání 9. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
20:30
22:30
Manchester United-Wolverhampton Wanderers (utkání víkendu)
Záznam fotbalového utkání Premier League (Manchester United TV)
09:00
11:00
AS Monako-Atlético Madrid
Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
13:00
15:00
FC Barcelona-PSV Eindhoven
Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
15:00
17:00
Real Madrid-AS Řím
Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
17:00
17:50
UEFA Champions League Highlights (5/2018)
Sestřih odehraných utkání fotbalové Ligy mistrů
17:50
20:00
Jablonec-Plzeň: Hlavní mix
Přímý přenos utkání 9. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
20:00
21:00
TIKI-TAKA (9/2019)
Unikátní fotbalová talk show O2 TV Sport mapující nejzajímavější témata 1. fotbalové ligy
21:00
23:00
Arsenal FC-Everton FC
Záznam fotbalového utkání Premier League (Arsenal TV)
23:00
01:00
Manchester United-Wolverhampton Wanderers
Záznam fotbalového utkání Premier League (Manchester United TV)
09:00
11:00
Arsenal FC-Everton FC
Záznam fotbalového utkání Premier League (Arsenal TV)
11:00
13:00
Manchester United-Wolverhampton Wanderers
Záznam fotbalového utkání Premier League (Manchester United TV)
13:00
14:00
UEFA Champions League Highlights (6/2018)
Sestřih odehraných utkání fotbalové Ligy mistrů
14:00
15:00
TIKI-TAKA (9/2019)
Unikátní fotbalová talk show O2 TV Sport mapující nejzajímavější témata 1. fotbalové ligy
17:00
19:00
West Ham United-Chelsea FC
Záznam fotbalového utkání Premier League (Chelsea TV)
19:00
19:30
Evropský fotbal (69/2018)
Fotbalový magazín z nejlepších evropských soutěží (Bundesliga, LaLiga, Premier League, SerieA)
19:30
20:00
Magazín Champions League (3/2018)
Souhrn zajímavostí a rozhovorů z nejsledovanější fotbalové soutěže světa
20:00
22:00
Viktoria Plzeň-CSKA Moskva
Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
09:00
11:00
West Ham United-Chelsea FC
Záznam fotbalového utkání Premier League (Chelsea TV)
11:00
13:00
Schalke 04-FC Porto
Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
13:00
15:00
Manchester City-Olympique Lyon
Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
17:00
19:00
Schalke 04-Bayern Mnichov
Záznam utkání německé Bundesligy (Bayern TV)
19:30
20:00
Evropský fotbal (69/2018)
Fotbalový magazín z nejlepších evropských soutěží (Bundesliga, LaLiga, Premier League, SerieA)
20:00
22:00
Real Madrid-AS Řím
Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
09:00
11:00
Schalke 04-Bayern Mnichov
Záznam utkání německé Bundesligy (Bayern TV)
11:00
13:00
Viktoria Plzeň-CSKA Moskva
Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
13:00
15:00
Valencia CF-Juventus FC
Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
15:00
17:00
Manchester United-Wolverhampton Wanderers
Záznam fotbalového utkání Premier League (Manchester United TV)
17:00
18:00
TIKI-TAKA (9/2019)
Unikátní fotbalová talk show O2 TV Sport mapující nejzajímavější témata 1. fotbalové ligy
18:00
19:00
UEFA Champions League Highlights (5/2018)
Sestřih odehraných utkání fotbalové Ligy mistrů
20:00
22:00
Liverpool FC-Southampton FC
Záznam fotbalového utkání Premier League (Liverpool TV)
22:00
00:00
Frosinone Calcio-Juventus FC
Záznam fotbalového utkání italského velkoklubu (Juventus TV)
nenalezen žádný pořad