Televizní program - O2 Sport

19:30
20:00
Magazín Champions League (5/2018)
Souhrn zajímavostí a rozhovorů z nejsledovanější fotbalové soutěže světa
20:00
21:15
TIKI-TAKA (10/2019)
Unikátní fotbalová talk show O2 TV Sport mapující nejzajímavější témata 1. fotbalové ligy
nenalezen žádný pořad
12:30
13:15
Magazín Champions League (3/2018)
Souhrn zajímavostí a rozhovorů z nejsledovanější fotbalové soutěže světa
15:00
15:55
UEFA Champions League Highlights (5/2018)
Sestřih odehraných utkání fotbalové Ligy mistrů
16:30
17:30
UEFA Champions League Highlights (6/2018)
Sestřih odehraných utkání fotbalové Ligy mistrů
17:30
20:30
SK Slavia Praha-Bohemians Praha 1905
Přímý přenos utkání 9. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
17:50
20:00
FK Jablonec-FC Viktoria Plzeň
Přímý přenos utkání 9. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
20:00
21:15
TIKI-TAKA (9/2019)
Unikátní fotbalová talk show O2 TV Sport mapující nejzajímavější témata 1. fotbalové ligy
17:00
19:00
Schalke 04-FC Porto
Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
19:00
20:00
TIKI-TAKA (9/2019)
Unikátní fotbalová talk show O2 TV Sport mapující nejzajímavější témata 1. fotbalové ligy
20:00
22:00
Real Madrid-AS Řím
Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
22:00
23:00
UEFA Champions League Highlights (5/2018)
Sestřih odehraných utkání fotbalové Ligy mistrů
15:00
16:00
TIKI-TAKA (9/2019)
Unikátní fotbalová talk show O2 TV Sport mapující nejzajímavější témata 1. fotbalové ligy
19:00
20:00
UEFA Champions League Highlights (6/2018)
Sestřih odehraných utkání fotbalové Ligy mistrů
20:00
22:00
Liverpool FC-Paris Saint-Germain
Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
22:00
00:00
Viktoria Plzeň-CSKA Moskva
Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
18:00
20:00
Valencia CF-Juventus FC
Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
23:30
01:30
FC Barcelona-PSV Eindhoven
Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
13:00
14:45
Real Madrid-AS Řím
Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
18:15
18:50
Magazín Champions League (4/2018)
Souhrn zajímavostí a rozhovorů z nejsledovanější fotbalové soutěže světa
18:50
21:10
FC Slovan Liberec-SK Sigma Olomouc
Přímý přenos utkání 10. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
14:30
17:30
FC Baník Ostrava-SK Slavia Praha
Přímý přenos utkání 10. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)