Televizní program - Arena Sport 2

nenalezen žádný pořad
nenalezen žádný pořad
10:15
11:30
Futbal
Otvárací zápas štadióna pod Zoborom - Starí páni FC Nitra - Starí páni Slavia Praha
11:30
12:00
Futbal
Football's Greats - Zico
12:00
14:00
Futbal
Otvárací zápas štadióna pod Zoborom - FC Nitra - Slavia Praha
15:15
17:00
Futbal
Prípravný zápas - Bayern Mníchov - Manchester United
18:45
20:30
Futbal
Sky Bet Championship - Wigan Athletic - Bristol City
20:30
21:30
Futbal
Holandská liga - Highlights
21:30
23:15
Futbal
Prípravný zápas - Cagliari - Atlético Madrid
11:45
13:30
Futbal
Joan Gamper Trophy - FC Barcelona - Boca Juniors
15:45
17:30
Futbal
Čínska liga - Ťiang-su Su-ning - Kuang-čou Evergrande Tchao-pao
17:45
19:30
Futbal
Rakúska liga - SKN St. Pölten - TSV Prolactal Hartberg
21:45
00:00
Futbal
Holandská liga - Vitesse - ADO Den Haag
10:45
11:45
Futbal
Holandská liga - Highlights
14:30
16:15
Futbal
Čínska liga - Kuang-čou R&F - Čchung-čching SWM
17:45
19:30
Futbal
Holandská liga - Feyenoord - FC Utrecht
19:30
20:00
Futbal
Football's Greats - Michael Laudrup
20:00
21:45
Futbal
Holandská liga - PSV Eindhoven - AFC Ajax
22:00
00:00
Futbal
Fortuna liga - FC Nitra - Zemplín Michalovce
13:15
15:00
Futbal
Čínska liga - Ťiang-su Su-ning - Kuang-čou Evergrande Tchao-pao
15:15
17:00
Futbal
Argentínska liga - Gimnasia - Rosario Central
17:00
17:45
Futbal
Jedenástka
17:45
18:45
Minifutbal
Majstrovstvá sveta v minifutbale - Anglicko - Slovensko
18:45
19:45
Minifutbal
Majstrovstvá sveta v minifutbale - Nemecko - India
19:45
20:45
Minifutbal
Majstrovstvá sveta v minifutbale - Paraguaj - Turecko
20:45
21:45
Minifutbal
Majstrovstvá sveta v minifutbale - Čína - Škótsko
21:45
00:00
Futbal
Argentínska liga - Boca Juniors - River Plate
12:00
13:45
Futbal
Čínska liga - Kuang-čou R&F - Čchung-čching SWM
15:00
16:00
Minifutbal
Majstrovstvá sveta v minifutbale - Portugalsko - Turecko
16:00
17:00
Minifutbal
Majstrovstvá sveta v minifutbale - Brazília - Bulharsko
19:15
21:00
Futbal
Argentínska liga - Racing Club - Unión
21:15
00:00
Futbal
Fortuna liga - FC Nitra - Zemplín Michalovce
09:00
10:45
Futbal
Prípravný zápas - Turecko - Irán
12:15
14:00
Futbal
Argentínska liga - Gimnasia - Rosario Central
15:15
17:00
Futbal
Argentínska liga - Boca Juniors - River Plate
17:00
18:00
Minifutbal
Majstrovstvá sveta v minifutbale - USA - Slovensko
18:00
19:00
Minifutbal
Majstrovstvá sveta v minifutbale - Portugalsko - Paraguaj
19:00
20:00
Minifutbal
Majstrovstvá sveta v minifutbale - Chorvátsko - India
20:00
21:00
Futbal
Holandská liga - Highlights
21:00
21:45
Futbal
Jedenástka
22:00
00:00
Futbal
Fortuna liga - FC Nitra - AS Trenčín
09:00
10:45
Futbal
Prípravný zápas - Luxembrusko - Senegal
12:15
13:15
Minifutbal
Majstrovstvá sveta v minifutbale - Kazachstan - Slovensko
13:15
14:15
Minifutbal
Majstrovstvá sveta v minifutbale - Omán - Slovinsko
14:15
15:15
Minifutbal
Majstrovstvá sveta v minifutbale - Požsko - Tunisko
17:15
18:15
Minifutbal
Majstrovstvá sveta v minifutbale - Nemecko - Angola
18:30
20:15
Futbal
Sky Bet Championship - Rotherham United - Stoke City
20:15
21:15
Minifutbal
Majstrovstvá sveta v minifutbale - o 3. miesto
09:00
10:45
Futbal
Prípravný zápas - Belgicko - Egypt
10:45
11:45
Futbal
Holandská liga - Highlights
11:45
13:30
Futbal
Argentínska liga - Racing Club - Unión
13:30
14:30
Minifutbal
Majstrovstvá sveta v minifutbale - Anglicko - USA
14:30
15:30
Minifutbal
Majstrovstvá sveta v minifutbale - Wales - Škótsko
15:45
16:30
Futbal
Jedenástka
16:30
17:30
Minifutbal
Majstrovstvá sveta v minifutbale - Kanada - Írsko
17:30
18:30
Minifutbal
Majstrovstvá sveta v minifutbale - štvrťfinále
18:30
19:30
Minifutbal
Majstrovstvá sveta v minifutbale - štvrťfinále
19:30
20:30
Minifutbal
Majstrovstvá sveta v minifutbale - štvrťfinále
20:30
21:30
Minifutbal
Majstrovstvá sveta v minifutbale - štvrťfinále
21:30
00:30
Futbal
Fortuna liga - FC Nitra - AS Trenčín