Televizní program - všechny programy

00:45
02:30
Stade Rennes - Toulouse FC
Záznam 8. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue
05:21
06:00
Studio fotbal - Dohráno
Výsledky, reportáže z utkání a nejdůležitější momenty uplynulého kola fotbalové FORTUNA: LIGY
07:00
07:30
Futbalový magazín
Futbalový magazín
07:30
08:00
Futbalový magazín
Futbalový magazín
07:30
07:40
Zo sveta Premier League
Zo sveta Premier League
07:40
07:55
Zo sveta Premier League
Zo sveta Premier League
08:00
08:30
Futbalový magazín
Futbalový magazín
08:05
10:00
Futbal
Serie A
08:30
10:00
Fotbal
MLS – 31. kolo Chicago Fire – LA FC
08:30
10:25
Futbal
LaLiga
09:00
11:00
Real Madrid-AS Řím
Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
10:00
11:30
Fotbal
MLS – 31. kolo NY Red Bulls – Atlanta United
10:00
11:55
Futbal
2. Bundesliga
10:15
10:50
Studio fotbal - Dohráno
Výsledky, reportáže z utkání a nejdůležitější momenty uplynulého kola fotbalové FORTUNA: LIGY
10:25
12:20
Futbal
Serie A
10:50
11:40
Magazín Evropské ligy UEFA
Novinky a důležité informace před nadcházejícím kolem Evropské ligy UEFA
11:45
13:40
Premier League
Cardiff - Burnley
11:55
13:50
Futbal
Škótska Premiership
12:00
14:00
Fotbal
Liga NOS, 6. kolo Desp Chaves - Benfica
12:20
14:15
Futbal
Bundesliga
13:00
14:40
OGC Nice - Paris Saint-Germain
Záznam 8. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
13:00
15:00
Manchester City-Olympique Lyon
Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
13:40
15:35
Premier League
Arsenal - Watford
13:50
15:45
Futbal
LaLiga
14:00
15:00
Fotbal
MLS – 31. kolo Chicago Fire – LA FC
14:00
16:00
Fotbal
Liga NOS, 6. kolo Porto - Tondela
14:15
16:10
Futbal
Serie A
15:00
16:00
Fotbal
MLS – 31. kolo NY Red Bulls – Atlanta United
15:00
17:00
Viktoria Plzeň-CSKA Moskva
Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
15:35
17:30
Premier League
Newcastle - Leicester
15:45
17:40
Futbal
Bundesliga
16:10
18:05
Futbal
LaLiga
17:00
18:00
UEFA Champions League Highlights (5/2018)
Sestřih odehraných utkání fotbalové Ligy mistrů
17:40
19:00
Futbal
Serie A
17:45
18:45
Magazín Evropské ligy (2)
Fotbalový magazín
18:00
19:55
Premier League
Chelsea - Liverpool
18:05
20:00
Bundesliga Highlights
Zostrihy 6. kola
18:30
19:30
Fotbal
Liga NOS, sestřih,
19:10
20:05
Ligue 1 Highlights (8)
Sestřih utkání 8. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy ligue 1
19:30
20:00
Magazín Champions League (5/2018)
Souhrn zajímavostí a rozhovorů z nejsledovanější fotbalové soutěže světa
20:00
21:15
TIKI-TAKA (10/2019)
Unikátní fotbalová talk show O2 TV Sport mapující nejzajímavější témata 1. fotbalové ligy
20:00
21:00
TIKI-TAKA (10/2019)
Unikátní fotbalová talk show O2 TV Sport mapující nejzajímavější témata 1. fotbalové ligy
20:25
22:30
2. Bundesliga
Ingolstadt - Union Berlín
20:30
22:00
Fotbal
MLS – 31. kolo NY Red Bulls – Atlanta United
20:55
23:00
Premier League
Bournemouth - Crystal Palace
21:00
23:00
Arsenal FC-Watford FC
Záznam fotbalového utkání Premier League (Arsenal TV)
21:50
22:50
Studio fotbal - Dohráno plus
Nejdůležitější události uplynulého kola FORTUNA: LIGY očima fotbalových expertů
22:00
00:00
Fotbal
Liga NOS, 6. kolo Sporting CP - Maritímo
23:00
07:00
Futbal
LaLiga
23:00
07:00
Premier League
West Ham - Manchester United
23:00
01:00
West Ham United-Manchester United
Záznam fotbalového utkání Premier League (Manchester United TV)
23:25
07:00
Bundesliga Highlights
Zostrihy 6. kola
00:30
02:15
Montpellier HSC - Nîmes Olympique
Záznam 8. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
01:15
02:15
Fotbal
Liga NOS, sestřih,
02:45
04:30
Lille OSC - Olympique Marseille
Záznam 8. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
04:00
06:00
Fotbal
Liga NOS, 6. kolo Desp Chaves - Benfica
04:00
05:30
Fotbal
MLS – 31. kolo NY Red Bulls – Atlanta United
04:55
06:00
Studio fotbal - Dohráno plus
Nejdůležitější události uplynulého kola FORTUNA: LIGY očima fotbalových expertů
07:00
08:30
Fotbal
MLS – 31. kolo Chicago Fire – LA FC
07:00
07:30
Futbalový magazín
Futbalový magazín
07:00
08:50
Futbal
2. Bundesliga
07:30
08:00
Futbalový magazín
Futbalový magazín
08:00
08:30
Futbalový magazín
Futbalový magazín
08:50
10:45
Futbal
Škótska Premiership
09:00
11:00
Arsenal FC-Watford FC
Záznam fotbalového utkání Premier League (Arsenal TV)
10:00
11:00
Fotbal
MLS – 31. kolo Chicago Fire – LA FC
10:20
11:15
Bundesliga Highlights
Zostrihy 6. kola
10:45
12:40
Futbal
LaLiga
10:50
12:45
Premier League
Bournemouth - Crystal Palace
11:00
13:00
West Ham United-Manchester United
Záznam fotbalového utkání Premier League (Manchester United TV)
11:15
13:10
Futbal
Bundesliga
11:45
12:40
Ligue 1 Highlights (8)
Sestřih utkání 8. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy ligue 1
11:50
12:50
Magazín Evropské ligy (2)
Fotbalový magazín
12:40
14:35
Futbal
LaLiga
12:45
14:40
Premier League
Newcastle - Leicester
13:00
14:00
TIKI-TAKA (10/2019)
Unikátní fotbalová talk show O2 TV Sport mapující nejzajímavější témata 1. fotbalové ligy
13:00
14:30
Fotbal
MLS – 31. kolo NY Red Bulls – Atlanta United
13:10
15:05
Futbal
Serie A
14:30
15:00
Fotbal
MLS Highlights
14:35
16:30
Futbal
Bundesliga
14:40
16:35
Premier League
Chelsea - Liverpool
14:40
15:40
Studio fotbal - Dohráno plus
Nejdůležitější události uplynulého kola FORTUNA: LIGY očima fotbalových expertů
15:05
17:00
Futbal
LaLiga
15:25
17:10
Montpellier HSC - Nîmes Olympique
Záznam 8. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
16:00
16:30
Evropský fotbal (71/2018)
Fotbalový magazín z nejlepších evropských soutěží (Bundesliga, LaLiga, Premier League, SerieA)
16:00
18:00
Fotbal
Liga NOS, 6. kolo Porto - Tondela
16:30
17:25
Bundesliga Highlights
Zostrihy 6. kola
16:30
18:30
Chelsea FC-Liverpool FC
Záznam fotbalového utkání Premier League (Chelsea TV)
16:35
18:30
Premier League
Arsenal - Watford
17:00
18:30
Fotbal
MLS – 31. kolo NY Red Bulls – Atlanta United
18:25
20:20
2. Bundesliga
Ingolstadt - Union Berlín
18:30
20:25
Premier League
Cardiff - Burnley
18:30
18:50
Studio UEFA Champions League
Přímý přenos fotbalového utkání Ligy mistrů (v přestávce: Studio Ligy mistrů)
18:30
19:00
Fotbal
MLS Highlights
18:50
20:55
TSG Hoffenheim-Manchester City
Přímý přenos fotbalového utkání Ligy mistrů (v přestávce: Studio Ligy mistrů)
19:00
20:55
Futbal
LaLiga
19:20
20:20
TIKI-TAKA (10/2019)
Unikátní fotbalová talk show O2 TV Sport mapující nejzajímavější témata 1. fotbalové ligy
20:00
22:00
Fotbal
Liga NOS, 6. kolo Desp Chaves - Benfica
20:20
23:15
AS Řím-Viktoria Plzeň
Přímý přenos fotbalového utkání Ligy mistrů (v přestávce: Studio Ligy mistrů)
20:25
22:20
Premier League
Bournemouth - Crystal Palace
20:55
23:15
Manchester United-Valencia CF
Přímý přenos fotbalového utkání Ligy mistrů (v přestávce: Studio Ligy mistrů)
20:55
22:50
Futbal
Serie A
21:25
23:20
Futbal
Bundesliga
22:00
23:00
Fotbal
Liga NOS, sestřih
22:20
07:00
Premier League
Chelsea - Liverpool
22:50
07:00
Futbal
LaLiga
23:00
00:00
Fotbal: Liga mistrů UEFA
Sestřih z utkání úterního hracího dne Ligy mistrů UEFA
23:15
23:45
UEFA Champions League Highlights (7/2018)
Sestřih odehraných utkání fotbalové Ligy mistrů
00:00
01:45
Olympique Lyon - FC Nantes
Záznam 8. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
02:30
04:15
AS Saint-Étienne - AS Monaco
Záznam 8. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
03:00
04:00
Fotbal
Liga NOS, sestřih
04:00
06:00
Fotbal
Liga NOS, 6. kolo Porto - Tondela
07:00
07:30
Bundesliga Špeciál
To najlepšie z Bundesligy - August
07:00
09:00
2. Bundesliga
Drážďany - Darmstadt
07:00
08:55
Premier League
Fulham - Watford
07:00
09:30
Futbal
Rakúska liga - SKN St. Pölten - TSV Prolactal Hartberg
08:55
10:50
Premier League
Manchester United – Wolverhampton
09:00
11:00
AS Monako-Atlético Madrid
Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
09:30
11:45
Futbal
Holandská liga - Vitesse - ADO Den Haag
10:24
11:16
Fotbal: Evropská liga UEFA
Souhrn gólů, rozhodujících momentů a všeho důležitého z uplynulého hracího dne Evropské ligy UEFA
10:50
12:45
Premier League
Cardiff - Manchester City
11:30
13:25
Bundesliga
Leverkusen - Mainz
11:45
13:45
Futbal
Holandská liga - Feyenoord - FC Utrecht
11:45
13:30
Futbal
Joan Gamper Trophy - FC Barcelona - Boca Juniors
12:45
13:10
Zo sveta Premier League
Zo sveta Premier League
13:00
14:45
Olympique Lyon - Olympique Marseille
Záznam 6. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
13:00
15:00
FC Barcelona-PSV Eindhoven
Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
13:10
15:05
Premier League
Arsenal - Everton
13:30
15:25
Bundesliga
Frankfurt - RB Lipsko
13:45
15:45
Futbal
Čínska liga - Kuang-čou R&F - Čchung-čching SWM
15:00
17:00
Real Madrid-AS Řím
Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
15:35
17:30
Premier League
West Ham - Chelsea
15:45
17:45
Futbal
Holandská liga - PSV Eindhoven - AFC Ajax
15:45
17:30
Futbal
Čínska liga - Ťiang-su Su-ning - Kuang-čou Evergrande Tchao-pao
17:00
17:50
UEFA Champions League Highlights (5/2018)
Sestřih odehraných utkání fotbalové Ligy mistrů
17:10
18:30
Malý fotbal: Pivovar Č.H. Blanensko - Most
Přímý přenos utkání Superligy v malém fotbalu
17:15
18:15
Fotbal
MLS – 30. kolo NY Red Bulls – Toronto FC
17:20
19:00
Stade Rennes - Paris Saint-Germain
Záznam 6. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
17:45
19:45
Futbal
Argentínska liga - Gimnasia - Rosario Central
17:45
19:30
Futbal
Rakúska liga - SKN St. Pölten - TSV Prolactal Hartberg
17:50
20:00
FK Jablonec-FC Viktoria Plzeň
Přímý přenos utkání 9. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
17:50
20:00
Jablonec-Plzeň: Hlavní mix
Přímý přenos utkání 9. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
18:00
19:55
Premier League
Fulham - Watford
18:05
19:00
Bundesliga Highlights
Zostrihy 4. kola
19:15
21:15
Fotbal
Liga NOS, 5. kolo, Benfica - Desp. Aves
19:20
19:35
Futbalový dokument
APŠ Masters Tour 2018 (Znojmo)
19:30
20:30
Fotbal
Liga NOS, sestřih,
19:45
20:55
Ligue 1 Highlights (6)
Sestřih utkání 6. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy ligue 1
20:00
21:15
TIKI-TAKA (9/2019)
Unikátní fotbalová talk show O2 TV Sport mapující nejzajímavější témata 1. fotbalové ligy
20:00
21:00
Minifutbal
Majstrovstvá sveta v minifutbale - Anglicko - Slovensko
20:00
21:00
TIKI-TAKA (9/2019)
Unikátní fotbalová talk show O2 TV Sport mapující nejzajímavější témata 1. fotbalové ligy
20:30
22:05
Fotbal: The Best FIFA Football Awards 2018
Přímý přenos ze slavnostního vyhlášení nejlepších hráčů a trenérů fotbalu
20:55
22:50
Bundesliga
Schalke - Bayern
20:55
23:00
Chamois Niortais - RC Lens
Přímý přenos 8. kola druhé nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 2
20:55
22:50
Premier League
Liverpool - Southampton
21:00
22:00
Minifutbal
Majstrovstvá sveta v minifutbale - Nemecko - India
21:00
23:00
Arsenal FC-Everton FC
Záznam fotbalového utkání Premier League (Arsenal TV)
21:15
23:15
Fotbal
Liga NOS, 5. kolo Braga - Sporting CP
21:45
00:00
Futbal
Holandská liga - Vitesse - ADO Den Haag
22:00
22:15
Futbalový dokument
APŠ Masters Tour 2018 (Znojmo)
22:00
23:00
Minifutbal
Majstrovstvá sveta v minifutbale - Paraguaj - Turecko
22:05
22:37
Studio fotbal - Dohráno
Výsledky, reportáže z utkání a nejdůležitější momenty uplynulého kola fotbalové FORTUNA: LIGY
22:15
23:30
Die Premier League Highlights - 6. Spieltag
22:37
23:35
Studio fotbal - Dohráno plus
Nejdůležitější události uplynulého kola FORTUNA: LIGY očima fotbalových expertů
22:50
00:40
Premier League
Brighton - Tottenham
23:00
01:00
Minifutbal
Majstrovstvá sveta v minifutbale - Čína - Škótsko
23:00
01:00
Manchester United-Wolverhampton Wanderers
Záznam fotbalového utkání Premier League (Manchester United TV)
23:05
00:45
F91 Dudelange - AC Milán
Záznam základní skupiny UEFA Europa League
23:25
00:20
Bundesliga Highlights
Zostrihy 4. kola
00:45
01:15
Sestřih Evropské ligy UEFA (1/2018)
Sestřih odehraných utkání Evropské ligy UEFA
01:00
03:00
Futbal
Argentínska liga - Racing Club - Unión
01:45
03:30
EA Guingamp - Girondins Bordeaux
Záznam 6. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
03:00
04:00
Fotbal
MLS – 30. kolo NY Red Bulls – Toronto FC
05:00
06:00
Studio fotbal - Dohráno plus
Nejdůležitější události uplynulého kola FORTUNA: LIGY očima fotbalových expertů
07:00
08:55
Premier League
Arsenal - Everton
07:00
08:45
Futbal
Fortuna liga - FC Nitra - Zemplín Michalovce
08:20
09:40
Malý fotbal: Pivovar Č.H. Blanensko - Most
Záznam utkání Superligy v malém fotbalu
08:20
09:15
Bundesliga Highlights
Zostrihy 4. kola
08:40
10:40
2. Bundesliga
Drážďany - Darmstadt
08:55
10:50
Premier League
West Ham - Chelsea
09:00
10:40
Chamois Niortais - RC Lens
Záznam 8. kola druhé nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 2
09:00
11:00
Arsenal FC-Everton FC
Záznam fotbalového utkání Premier League (Arsenal TV)
09:30
11:45
Futbal
Argentínska liga - Boca Juniors - River Plate
09:40
10:11
Studio fotbal - Dohráno
Výsledky, reportáže z utkání a nejdůležitější momenty uplynulého kola fotbalové FORTUNA: LIGY
10:11
11:10
Studio fotbal - Dohráno plus
Nejdůležitější události uplynulého kola FORTUNA: LIGY očima fotbalových expertů
10:40
11:30
Ligue 1 Highlights (6)
Sestřih utkání 6. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy ligue 1
10:45
11:45
Futbal
Holandská liga - Highlights
11:00
13:00
Manchester United-Wolverhampton Wanderers
Záznam fotbalového utkání Premier League (Manchester United TV)
11:20
13:15
Premier League
Fulham - Watford
11:45
13:45
Fotbal
Liga NOS, 5. kolo Setúbal - Porto
11:45
12:45
Minifutbal
Majstrovstvá sveta v minifutbale - Anglicko - Slovensko
12:15
14:15
Bundesliga
Frankfurt - RB Lipsko
13:00
14:00
Fotbal
MLS – 30. kolo NY Red Bulls – Toronto FC
13:00
14:00
UEFA Champions League Highlights (6/2018)
Sestřih odehraných utkání fotbalové Ligy mistrů
13:15
14:30
Minifutbal
Majstrovstvá sveta v minifutbale - Nemecko - India
13:45
15:45
Fotbal
Liga NOS, 5. kolo Benfica - Desp. Aves
13:45
15:45
Premier League
Brighton - Tottenham
14:00
14:30
Fotbal
MLS Highlights
14:00
15:00
TIKI-TAKA (9/2019)
Unikátní fotbalová talk show O2 TV Sport mapující nejzajímavější témata 1. fotbalové ligy
14:30
16:15
Futbal
Čínska liga - Kuang-čou R&F - Čchung-čching SWM
14:45
16:00
Minifutbal
Majstrovstvá sveta v minifutbale - Paraguaj - Turecko
15:45
17:45
Premier League
Liverpool - Southampton
16:15
17:30
Minifutbal
Majstrovstvá sveta v minifutbale - Čína - Škótsko
16:30
18:10
Stade Rennes - FK Jablonec
Záznam základní skupiny UEFA Europa League
17:00
19:00
Schalke 04-FC Porto
Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
17:00
19:00
West Ham United-Chelsea FC
Záznam fotbalového utkání Premier League (Chelsea TV)
17:20
18:20
Fotbal: Premier League
To nejlepší z utkání uplynulého kola nejvyšší anglické fotbalové soutěže
17:30
19:30
Futbal
Argentínska liga - Racing Club - Unión
17:45
19:30
Futbal
Holandská liga - Feyenoord - FC Utrecht
18:25
18:55
Ligue 1 Preview (7)
Souhrn zajímavostí před startem 7. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
18:25
20:25
Bundesliga
Brémy - Hertha Berlín
18:25
20:25
2. Bundesliga
Kolín n. R. - Ingolstadt
18:45
20:40
Premier League
Arsenal - Everton
18:55
20:55
AS Monaco - Angers SCO
Přímý přenos 7. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
19:00
20:00
TIKI-TAKA (9/2019)
Unikátní fotbalová talk show O2 TV Sport mapující nejzajímavější témata 1. fotbalové ligy
19:00
19:30
Evropský fotbal (69/2018)
Fotbalový magazín z nejlepších evropských soutěží (Bundesliga, LaLiga, Premier League, SerieA)
19:15
19:45
Fotbal
MLS Highlights
19:30
20:15
Futbal
Jedenástka
19:30
20:00
Futbal
Football's Greats - Michael Laudrup
19:30
20:00
Magazín Champions League (3/2018)
Souhrn zajímavostí a rozhovorů z nejsledovanější fotbalové soutěže světa
20:00
22:00
Real Madrid-AS Řím
Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
20:00
21:45
Futbal
Holandská liga - PSV Eindhoven - AFC Ajax
20:00
22:00
Viktoria Plzeň-CSKA Moskva
Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
20:15
22:00
Futbal
Sky Bet Championship - Wigan Athletic - Bristol City
20:25
22:30
Bundesliga
Bayern - Augsburg
20:25
22:30
Bundesliga
Hannover - Hoffenheim
20:40
22:40
Oxford United - Manchester City
Přímý fotbalového utkání 3. kola anglického Ligového poháru (Carabao Cup)
20:40
20:55
Zo sveta Premier League
Zo sveta Premier League
20:55
23:00
Manchester United - Derby County
Přímý fotbalového utkání 3. kola anglického Ligového poháru (Carabao Cup)
22:00
23:00
UEFA Champions League Highlights (5/2018)
Sestřih odehraných utkání fotbalové Ligy mistrů
22:00
23:00
Minifutbal
Majstrovstvá sveta v minifutbale - Portugalsko - Turecko
22:00
00:00
Futbal
Fortuna liga - FC Nitra - Zemplín Michalovce
22:15
23:15
Sky Sport News HD: Die 2. Bundesliga - 7. Spieltag
23:00
00:50
Premier League
Manchester United – Wolverhampton
23:00
00:00
Minifutbal
Majstrovstvá sveta v minifutbale - Brazília - Bulharsko
23:30
00:00
Fotbal
MLS Highlights
00:00
01:00
Minifutbal
Majstrovstvá sveta v minifutbale - USA - Slovensko
01:30
03:15
PAOK Soluň - Chelsea FC
Záznam základní skupiny UEFA Europa League
02:15
04:00
Chamois Niortais - RC Lens
Záznam 8. kola druhé nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 2
03:30
04:00
Fotbal
MLS Highlights
04:15
05:15
Fotbal
Liga NOS, sestřih,
06:00
08:00
Fotbal
Liga NOS, 5. kolo Benfica - Desp. Aves
07:00
08:55
Premier League
West Ham - Chelsea
07:00
08:00
Minifutbal
Majstrovstvá sveta v minifutbale - Portugalsko - Turecko
08:00
09:30
Minifutbal
Majstrovstvá sveta v minifutbale - Brazília - Bulharsko
08:30
10:30
Bundesliga
Schalke - Bayern
08:55
10:50
Premier League
Arsenal - Everton
09:00
11:00
Fotbal
Liga NOS, 5. kolo Braga - Sporting CP
09:00
10:45
AS Monaco - Angers SCO
Záznam 7. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
09:00
11:00
West Ham United-Chelsea FC
Záznam fotbalového utkání Premier League (Chelsea TV)
09:30
11:45
Futbal
Rakúska liga - SKN St. Pölten - TSV Prolactal Hartberg
10:30
11:25
Bundesliga Highlights
Zostrihy 4. kola
11:00
13:00
Schalke 04-FC Porto
Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
11:20
13:20
Premier League
Brighton - Tottenham
11:45
12:45
Minifutbal
Majstrovstvá sveta v minifutbale - USA - Slovensko
12:10
12:40
Ligue 1 Preview (7)
Souhrn zajímavostí před startem 7. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
12:45
14:45
Futbal
Holandská liga - Vitesse - ADO Den Haag
13:00
14:55
2. Bundesliga
Kolín n. R. - Ingolstadt
13:00
14:40
Oxford United - Manchester City
Záznam fotbalového utkání 3. kola anglického Ligového poháru (Carabao Cup)
13:00
13:15
Futbalový dokument
APŠ Masters Tour 2018 (Znojmo)
13:00
15:00
Manchester City-Olympique Lyon
Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
13:05
14:45
AS Monaco - Angers SCO
Záznam 7. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
13:15
15:00
Futbal
Čínska liga - Ťiang-su Su-ning - Kuang-čou Evergrande Tchao-pao
13:20
15:20
Premier League
Liverpool - Southampton
14:35
16:30
Bundesliga
Brémy - Hertha Berlín
15:00
16:00
TIKI-TAKA (9/2019)
Unikátní fotbalová talk show O2 TV Sport mapující nejzajímavější témata 1. fotbalové ligy
15:15
17:00
Futbal
Argentínska liga - Gimnasia - Rosario Central
15:20
17:15
Premier League
Cardiff - Manchester City
16:30
18:25
Bundesliga
Bayern - Augsburg
16:30
18:25
Bundesliga
Hannover - Hoffenheim
17:00
17:55
Fußball - UEFA Women's Champions League - Immer alles geben! - Die Titeljagd der VfL-Frauen
17:00
19:00
Futbal
Holandská liga - Feyenoord - FC Utrecht
17:00
17:45
Futbal
Jedenástka
17:00
19:00
Schalke 04-Bayern Mnichov
Záznam utkání německé Bundesligy (Bayern TV)
17:45
18:45
Minifutbal
Majstrovstvá sveta v minifutbale - Anglicko - Slovensko
17:55
20:00
Fußball Live - UEFA Women's Champions League - VfL Wolfsburg - Thor/KA (ISL), Runde der letzten 32, Rückspiel
18:25
20:25
Bundesliga
Düsseldorf - Leverkusen
18:30
18:55
Zo sveta Premier League
Zo sveta Premier League
18:45
19:45
Minifutbal
Majstrovstvá sveta v minifutbale - Nemecko - India
18:55
20:55
Dijon FCO - Olympique Lyon
Přímý přenos 7. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
19:00
20:00
UEFA Champions League Highlights (6/2018)
Sestřih odehraných utkání fotbalové Ligy mistrů
19:00
20:00
Futbal
Holandská liga - Highlights
19:30
20:00
Evropský fotbal (69/2018)
Fotbalový magazín z nejlepších evropských soutěží (Bundesliga, LaLiga, Premier League, SerieA)
19:45
20:45
Minifutbal
Majstrovstvá sveta v minifutbale - Paraguaj - Turecko
20:00
22:00
Liverpool FC-Paris Saint-Germain
Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
20:00
22:00
Futbal
Fortuna liga - FC Nitra - AS Trenčín
20:00
22:00
Real Madrid-AS Řím
Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
20:25
22:30
Bundesliga
Dortmund - Norimberg
20:40
22:40
Liverpool FC - Chelsea FC
Přímý fotbalového utkání 3. kola anglického Ligového poháru (Carabao Cup)
20:45
21:45
Minifutbal
Majstrovstvá sveta v minifutbale - Čína - Škótsko
20:55
23:00
Paris Saint-Germain - Stade Reims
Přímý přenos 7. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
21:45
00:00
Futbal
Argentínska liga - Boca Juniors - River Plate
22:00
00:00
Viktoria Plzeň-CSKA Moskva
Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
22:00
23:00
Minifutbal
Majstrovstvá sveta v minifutbale - Portugalsko - Paraguaj
22:15
04:35
Sky Sport News HD: Die 2. Bundesliga - 7. Spieltag
23:00
00:00
Fotbal
Liga NOS, sestřih
23:00
00:50
Premier League
Fulham - Watford
23:00
00:00
Minifutbal
Majstrovstvá sveta v minifutbale - Chorvátsko - India
01:05
02:45
AS Monaco - Angers SCO
Záznam 7. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
01:45
03:30
Manchester United - Derby County
Záznam fotbalového utkání 3. kola anglického Ligového poháru (Carabao Cup)
03:00
03:30
Fotbal
MLS Highlights
04:45
05:45
Fotbal
Liga NOS, sestřih
05:10
06:50
Ligue 1 - French football 18/19
Stade Rennes - Paris Saint-Germain Záznam 6. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
07:00
08:55
Premier League
Liverpool - Southampton
07:00
08:45
Futbal
Fortuna liga - FC Nitra - AS Trenčín
08:00
08:30
Fotbal
MLS Highlights
08:55
10:50
Premier League
Brighton - Tottenham
09:00
10:40
Paris Saint-Germain - Stade Reims
Záznam 7. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
09:00
11:00
Schalke 04-Bayern Mnichov
Záznam utkání německé Bundesligy (Bayern TV)
09:05
10:45
Liverpool FC - Chelsea FC
Záznam fotbalového utkání 3. kola anglického Ligového poháru (Carabao Cup)
09:10
11:05
Bundesliga
Brémy - Hertha Berlín
09:30
10:30
Minifutbal
Majstrovstvá sveta v minifutbale - Portugalsko - Paraguaj
10:30
12:00
Minifutbal
Majstrovstvá sveta v minifutbale - Chorvátsko - India
10:50
12:45
Premier League
Manchester United – Wolverhampton
11:00
13:00
Viktoria Plzeň-CSKA Moskva
Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
11:05
12:55
Bundesliga
Bayern - Augsburg
12:00
14:00
Futbal
Holandská liga - PSV Eindhoven - AFC Ajax
12:00
13:45
Futbal
Čínska liga - Kuang-čou R&F - Čchung-čching SWM
12:30
13:00
Fotbal
MLS Highlights
12:45
14:40
Premier League
Cardiff - Manchester City
13:00
14:55
Bundesliga
Düsseldorf - Leverkusen
13:00
15:00
Valencia CF-Juventus FC
Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
13:10
15:05
Bundesliga
Dortmund - Norimberg
14:00
14:05
Fotbal: inSPORTline Gól týdne
Anketa o nejlepší gól uplynulého kola fotbalové FORTUNA: LIGY
14:00
15:00
Futbal
Jedenástka
14:05
14:30
Studio fotbal - Extra
Pozvánka k nadcházejícímu kolu fotbalové FORTUNA: LIGY
14:40
16:35
Premier League
Fulham - Watford
14:45
16:30
Dijon FCO - Olympique Lyon
Záznam 7. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
15:00
16:00
Minifutbal
Majstrovstvá sveta v minifutbale - Portugalsko - Turecko
15:00
17:00
Manchester United-Wolverhampton Wanderers
Záznam fotbalového utkání Premier League (Manchester United TV)
15:15
16:30
Futbal
Holandská liga - Highlights
16:00
17:00
Minifutbal
Majstrovstvá sveta v minifutbale - Brazília - Bulharsko
16:35
18:30
Premier League
Arsenal - Everton
17:00
18:00
Minifutbal
Majstrovstvá sveta v minifutbale - Kazachstan - Slovensko
17:00
18:00
TIKI-TAKA (9/2019)
Unikátní fotbalová talk show O2 TV Sport mapující nejzajímavější témata 1. fotbalové ligy
17:10
18:55
Dijon FCO - Olympique Lyon
Záznam 7. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
18:00
20:00
Valencia CF-Juventus FC
Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
18:00
19:00
Minifutbal
Majstrovstvá sveta v minifutbale - Omán - Slovinsko
18:00
19:00
UEFA Champions League Highlights (5/2018)
Sestřih odehraných utkání fotbalové Ligy mistrů
18:30
19:00
Fotbal
MLS Highlights
19:00
19:30
Bundesliga Weekly
Bundesliga Weekly 6
19:00
20:00
Minifutbal
Majstrovstvá sveta v minifutbale - Požsko - Tunisko
19:15
21:00
Futbal
Argentínska liga - Racing Club - Unión
19:30
20:30
Fotbal
Liga NOS, sestřih
20:00
20:25
Zo sveta Premier League
Zo sveta Premier League
20:00
21:00
Minifutbal
Majstrovstvá sveta v minifutbale - Nemecko - Angola
20:00
22:00
Liverpool FC-Southampton FC
Záznam fotbalového utkání Premier League (Liverpool TV)
20:25
22:30
2. Bundesliga
Fürth - Hamburg
21:00
22:00
Minifutbal
Majstrovstvá sveta v minifutbale - Anglicko - USA
21:05
22:45
Paris Saint-Germain - Stade Reims
Záznam 7. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
21:15
23:15
Fotbal
Liga NOS, 6. kolo Desp. Chaves - Benfica
21:15
00:00
Futbal
Fortuna liga - FC Nitra - Zemplín Michalovce
22:00
23:00
Minifutbal
Majstrovstvá sveta v minifutbale - Wales - Škótsko
22:00
00:00
Frosinone Calcio-Juventus FC
Záznam fotbalového utkání italského velkoklubu (Juventus TV)
22:30
00:20
Premier League
West Ham - Chelsea
22:45
00:50
Liverpool FC - Chelsea FC
Záznam fotbalového utkání 3. kola anglického Ligového poháru (Carabao Cup)
23:00
23:30
Bundesliga Weekly
Bundesliga Weekly 6
23:00
00:00
Minifutbal
Majstrovstvá sveta v minifutbale - Kanada - Írsko
00:50
02:30
AS Monaco - Angers SCO
Záznam 7. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
01:15
02:15
Fotbal
Liga NOS, sestřih
03:55
05:15
Ligue 1 - French football 18/19
Ligue 1 Preview (7) Souhrn zajímavostí před startem 7. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
05:35
06:00
Studio fotbal - Extra
Pozvánka k nadcházejícímu kolu fotbalové FORTUNA: LIGY
07:00
08:55
Premier League
Cardiff - Manchester City
07:00
09:30
Minifutbal
Majstrovstvá sveta v minifutbale - Kazachstan - Slovensko
08:20
08:45
Studio fotbal - Extra
Pozvánka k nadcházejícímu kolu fotbalové FORTUNA: LIGY
08:45
09:15
Bundesliga Weekly
Bundesliga Weekly 6
08:55
10:50
Premier League
Liverpool - Southampton
09:00
10:45
Futbal
Prípravný zápas - Turecko - Irán
09:00
11:00
Liverpool FC-Southampton FC
Záznam fotbalového utkání Premier League (Liverpool TV)
09:30
10:30
Minifutbal
Majstrovstvá sveta v minifutbale - Omán - Slovinsko
10:30
12:00
Minifutbal
Majstrovstvá sveta v minifutbale - Požsko - Tunisko
10:50
12:45
Bundesliga
Düsseldorf - Leverkusen
10:50
12:45
Premier League
Arsenal - Everton
11:00
13:00
Frosinone Calcio-Juventus FC
Záznam fotbalového utkání italského velkoklubu (Juventus TV)
12:00
13:15
Minifutbal
Majstrovstvá sveta v minifutbale - Nemecko - Angola
12:15
14:00
Futbal
Argentínska liga - Gimnasia - Rosario Central
12:45
14:40
Bundesliga
Dortmund - Norimberg
12:45
14:40
Premier League
West Ham - Chelsea
13:00
14:40
Dijon FCO - Olympique Lyon
Záznam 7. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
13:00
15:00
West Ham United-Chelsea FC
Záznam fotbalového utkání Premier League (Chelsea TV)
13:00
14:00
Fotbal
Liga NOS, sestřih
13:15
14:30
Minifutbal
Majstrovstvá sveta v minifutbale - Anglicko - USA
14:30
15:45
Minifutbal
Majstrovstvá sveta v minifutbale - Wales - Škótsko
14:40
16:35
Premier League
Manchester United – Wolverhampton
15:15
17:00
Futbal
Argentínska liga - Boca Juniors - River Plate
15:35
17:30
2. Bundesliga
Fürth - Hamburg
15:45
19:30
Minifutbal
Majstrovstvá sveta v minifutbale - Kanada - Írsko
16:35
18:35
Premier League
Brighton - Tottenham
16:45
18:25
Oxford United - Manchester City
Záznam fotbalového utkání 3. kola anglického Ligového poháru (Carabao Cup)
16:50
19:00
Fotbal: Bohemians Praha 1905 - MFK Karviná
Přímý přenos utkání fotbalové HET ligy
17:00
18:00
Minifutbal
Majstrovstvá sveta v minifutbale - USA - Slovensko
17:00
18:00
UEFA Champions League Highlights (6/2018)
Sestřih odehraných utkání fotbalové Ligy mistrů
17:30
18:25
Bundesliga Highlights
Zostrihy 5. kola
18:00
19:00
Minifutbal
Majstrovstvá sveta v minifutbale - Portugalsko - Paraguaj
18:00
18:30
Evropský fotbal (70/2018)
Fotbalový magazín z nejlepších evropských soutěží (Bundesliga, LaLiga, Premier League, SerieA)
18:25
20:25
2. Bundesliga
Bielefeld - Kolín n. R.
18:30
21:30
Plzeň-Sparta: Hlavní mix
Přímý přenos utkání 10. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
19:00
20:00
Minifutbal
Majstrovstvá sveta v minifutbale - Chorvátsko - India
19:05
19:40
Zo sveta Premier League
Zo sveta Premier League
19:20
20:10
Ligue 1 Highlights (7)
Sestřih utkání 7. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy ligue 1
20:00
21:00
Minifutbal
Majstrovstvá sveta v minifutbale - štvrťfinále
20:00
21:00
Futbal
Holandská liga - Highlights
20:10
20:40
Ligue 1 Preview (8)
Souhrn zajímavostí před startem 8. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
20:25
22:30
Bundesliga
Hertha Berlín - Bayern
20:40
22:40
AS Saint-Étienne - AS Monaco
Přímý přenos 8. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
20:45
22:30
Die Premier League Highlights - 6. Spieltag
21:00
22:10
Minifutbal
Majstrovstvá sveta v minifutbale - štvrťfinále
21:00
21:45
Futbal
Jedenástka
21:30
23:30
Fotbal
Liga NOS, 6. kolo Porto - Tondela
21:30
22:00
Magazín Champions League (4/2018)
Souhrn zajímavostí a rozhovorů z nejsledovanější fotbalové soutěže světa
22:00
00:00
Futbal
Fortuna liga - FC Nitra - AS Trenčín
22:00
00:00
Liverpool FC-Paris Saint-Germain
Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
22:10
23:15
Minifutbal
Majstrovstvá sveta v minifutbale - štvrťfinále
22:30
04:35
Sky Sport News HD: Die 2. Bundesliga - 8. Spieltag
22:45
00:35
Premier League
Liverpool - Southampton
23:15
00:00
Minifutbal
Majstrovstvá sveta v minifutbale - štvrťfinále
23:30
01:30
FC Barcelona-PSV Eindhoven
Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
01:31
03:16
Fotbal: Bohemians Praha 1905 - MFK Karviná
Záznam utkání fotbalové FORTUNA: LIGY
03:00
04:45
AS Saint-Étienne - AS Monaco
Záznam 8. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue
07:00
08:00
Minifutbal
Majstrovstvá sveta v minifutbale - štvrťfinále
07:30
08:00
Bundesliga Weekly
Bundesliga Weekly 6
08:00
10:00
Premier League
Manchester United – Wolverhampton
08:00
09:00
Minifutbal
Majstrovstvá sveta v minifutbale - štvrťfinále
08:15
10:10
2. Bundesliga
Bielefeld - Kolín n. R.
08:50
09:45
Magazín Evropské ligy UEFA
Novinky a důležité informace před nadcházejícím kolem Evropské ligy UEFA
09:00
10:45
AS Saint-Étienne - AS Monaco
Záznam 8. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue
09:00
10:45
Futbal
Prípravný zápas - Luxembrusko - Senegal
09:00
09:30
Magazín Champions League (4/2018)
Souhrn zajímavostí a rozhovorů z nejsledovanější fotbalové soutěže světa
09:30
10:00
Evropský fotbal (70/2018)
Fotbalový magazín z nejlepších evropských soutěží (Bundesliga, LaLiga, Premier League, SerieA)
09:45
12:05
Fotbal: FC Pálava Mikulov B - SK Vranovice
Můj fotbal živě - přímý přenos fotbalového utkání v rámci společného projektu České televize a FAČR, který představuje nižší fotbalové soutěže. Utkání III. třídy skupiny B okresu Břeclav v Jihomoravském kraji komentují Vlastimil Vlášek a Luděk Zelenka
09:45
10:45
Minifutbal
Majstrovstvá sveta v minifutbale - štvrťfinále
10:00
10:30
Bundesliga Weekly
Bundesliga Weekly 6
10:00
12:00
Viktoria Plzeň-CSKA Moskva
Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
10:10
12:10
Bundesliga
Hertha Berlín - Bayern
10:45
12:15
Minifutbal
Majstrovstvá sveta v minifutbale - štvrťfinále
12:15
13:30
Futbal
Holandská liga - Highlights
12:15
13:15
Minifutbal
Majstrovstvá sveta v minifutbale - Kazachstan - Slovensko
12:55
15:00
2. Bundesliga
Heidenheim - Bochum
13:00
14:45
Real Madrid-AS Řím
Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
13:15
14:15
Minifutbal
Majstrovstvá sveta v minifutbale - Omán - Slovinsko
13:25
15:30
Premier League
West Ham - Manchester United
13:30
15:15
Futbal
Čínska liga - Peking Čung-che Kuo-an - Šanghaj SIPG
13:55
16:30
Fußball Live - Allianz Frauen-Bundesliga - Turbine Potsdam - 1. FFC Frankfurt, 3. Spieltag
14:15
15:15
Minifutbal
Majstrovstvá sveta v minifutbale - Požsko - Tunisko
15:15
16:15
Minifutbal
Majstrovstvá sveta v minifutbale - semifinále
15:25
17:30
Bundesliga
Stuttgart - Brémy
15:30
15:55
Zo sveta Premier League
Zo sveta Premier League
16:15
16:45
Ligue 1 Preview (8)
Souhrn zajímavostí před startem 8. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
16:15
17:30
Minifutbal
Majstrovstvá sveta v minifutbale - semifinále
17:00
17:30
Bundesliga Weekly
Bundesliga Weekly 6
17:10
19:10
OGC Nice - Paris Saint-Germain
Přímý přenos 8. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
17:15
18:15
Minifutbal
Majstrovstvá sveta v minifutbale - Nemecko - Angola
17:30
18:30
Futbal
Jedenástka
18:00
18:25
Zo sveta Premier League
Zo sveta Premier League
18:15
18:50
Magazín Champions League (4/2018)
Souhrn zajímavostí a rozhovorů z nejsledovanější fotbalové soutěže světa
18:25
20:25
Bundesliga
Leverkusen - Dortmund
18:25
20:30
Premier League
Chelsea - Liverpool
18:30
20:45
Futbal
Holandská liga - NAC Breda - PSV Eindhoven
18:30
20:15
Futbal
Sky Bet Championship - Rotherham United - Stoke City
18:50
21:10
FC Slovan Liberec-SK Sigma Olomouc
Přímý přenos utkání 10. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
18:50
21:10
Liberec-Olomouc: Hlavní mix
Přímý přenos utkání 10. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
19:55
22:00
Olympique Lyon - FC Nantes
Přímý přenos 8. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
20:15
21:15
Minifutbal
Majstrovstvá sveta v minifutbale - o 3. miesto
20:30
22:30
Premier League
Newcastle -Leicester
20:45
22:45
Futbal
Holandská liga - Fortuna Sittard - AFC Ajax
21:10
23:00
Inter Milán-Tottenham Hotspur
Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
21:45
23:40
Fotbal
MLS – 31. kolo Chicago Fire – LA FC
22:00
00:00
Fotbal
Liga NOS, 6. kolo Sporting CP - Maritímo
22:00
23:45
Manchester United - Derby County
Záznam fotbalového utkání 3. kola anglického Ligového poháru (Carabao Cup)
22:30
00:25
Bundesliga
Stuttgart - Brémy
22:30
00:25
Premier League
Arsenal - Watford
22:45
23:45
Minifutbal
Majstrovstvá sveta v minifutbale - finále
23:00
00:00
UEFA Champions League Highlights (5/2018)
Sestřih odehraných utkání fotbalové Ligy mistrů
23:45
00:00
Futbal
Sky Bet Championship - Rotherham United - Stoke City
01:30
03:30
Fotbal
Liga NOS, 6. kolo Desp. Chaves - Benfica
02:30
04:15
OGC Nice - Paris Saint-Germain
Záznam 7. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
04:35
05:25
Magazín Evropské ligy UEFA
Novinky a důležité informace před nadcházejícím kolem Evropské ligy UEFA
07:00
07:30
Bundesliga Weekly
Bundesliga Weekly 6
07:00
08:00
Minifutbal
Majstrovstvá sveta v minifutbale - semifinále
08:00
09:30
Minifutbal
Majstrovstvá sveta v minifutbale - semifinále
08:25
10:25
2. Bundesliga
Heidenheim - Bochum
08:30
10:30
Premier League
West Ham - Manchester United
09:00
09:30
Hattrick Pur - Die 2. Bundesliga - 8. Spieltag
09:00
10:45
Olympique Lyon - FC Nantes
Záznam 8. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue
09:00
10:45
Futbal
Prípravný zápas - Belgicko - Egypt
09:00
11:00
Real Madrid-AS Řím
Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
09:30
13:30
Bundesliga Pur - 6. Spieltag
09:30
11:45
Futbal
Čínska liga - Peking Čung-che Kuo-an - Šanghaj SIPG
09:35
11:30
Bundesliga
Leverkusen - Dortmund
10:45
11:45
Futbal
Holandská liga - Highlights
11:00
12:00
UEFA Champions League Highlights (6/2018)
Sestřih odehraných utkání fotbalové Ligy mistrů
11:45
13:30
Futbal
Argentínska liga - Racing Club - Unión
12:15
12:45
Ligue 1 Preview (8)
Souhrn zajímavostí před startem 8. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
12:15
13:30
Minifutbal
Majstrovstvá sveta v minifutbale - o 3. miesto
12:25
14:25
Premier League
Chelsea - Liverpool
13:25
15:25
2. Bundesliga
Hamburg - St. Pauli
13:30
14:55
Bundesliga Pur - Lunchtime - 6. Spieltag
Alle Spiele, alle Tore auf SPORT1: Auch in dieser Saison präsentiert "Bundesliga Pur - Lunchtime" jeden Sonntag den kompakten Komplett-Überblick zum aktuellen Spieltag im deutschen Fußball-Oberhaus mit allen Highlights der Partien von Freitag und Samstag.
13:30
15:30
Futbal
Čínska liga - Šan-tung Lu-neng Tchaj-šan - Peking Žen-che
13:30
14:30
Minifutbal
Majstrovstvá sveta v minifutbale - Anglicko - USA
14:00
14:30
Evropský fotbal (70/2018)
Fotbalový magazín z nejlepších evropských soutěží (Bundesliga, LaLiga, Premier League, SerieA)
14:25
14:55
Premier League
Arsenal - Watford
14:30
17:30
FC Baník Ostrava-SK Slavia Praha
Přímý přenos utkání 10. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
14:30
15:30
Minifutbal
Majstrovstvá sveta v minifutbale - Wales - Škótsko
14:30
17:30
Ostrava-Slavia: Hlavní mix
Přímý přenos utkání 10. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
14:55
16:55
Stade Rennes - Toulouse FC
Přímý přenos 8. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
15:25
17:30
Bundesliga
Frankfurt - Hannover
15:30
16:45
Minifutbal
Majstrovstvá sveta v minifutbale - finále
15:45
16:30
Futbal
Jedenástka
16:30
17:30
Minifutbal
Majstrovstvá sveta v minifutbale - Kanada - Írsko
16:45
18:45
Futbal
Holandská liga - Vitesse - Feyenoord
16:55
18:50
Montpellier HSC - Nîmes Olympique
Přímý přenos 8. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
16:55
19:00
Premier League
Cardiff - Burnley
17:30
18:30
Minifutbal
Majstrovstvá sveta v minifutbale - štvrťfinále
17:30
17:55
Magazín Champions League (4/2018)
Souhrn zajímavostí a rozhovorů z nejsledovanější fotbalové soutěže světa
17:55
20:00
Bundesliga
Augsburg - Freiburg
18:30
19:30
Minifutbal
Majstrovstvá sveta v minifutbale - štvrťfinále
18:45
20:45
Futbal
Argentínska liga - Lanús - River Plate
19:00
21:00
Fotbal
MLS – 31. kolo NY Red Bulls – Atlanta United
19:00
21:00
Premier League
West Ham - Manchester United
19:30
20:45
Sky Sport News HD: Die 2. Bundesliga - 8. Spieltag
19:30
20:30
Minifutbal
Majstrovstvá sveta v minifutbale - štvrťfinále
20:00
20:55
Magazín Evropské ligy (2)
Fotbalový magazín
20:00
22:00
Chelsea FC-Liverpool FC (utkání víkendu)
Záznam fotbalového utkání Premier League (Chelsea TV)
20:30
21:30
Minifutbal
Majstrovstvá sveta v minifutbale - štvrťfinále
20:45
22:30
Futbal
Argentínska liga - Argentinos Juniors - Racing Club
20:55
22:50
Lille OSC - Olympique Marseille
Přímý přenos 8. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
21:00
23:00
Fotbal
Liga NOS, 6. kolo, Porto - Tondela
21:00
22:55
Premier League
Chelsea - Liverpool
21:30
00:30
Futbal
Fortuna liga - FC Nitra - AS Trenčín
22:55
00:50
Premier League
Cardiff - Burnley
23:00
23:35
Studio fotbal - Dohráno
Výsledky, reportáže z utkání a nejdůležitější momenty uplynulého kola fotbalové FORTUNA: LIGY
23:00
01:00
Fotbal
Liga NOS, 6. kolo, Sporting CP - Maritímo