Téma: Evropské koeficienty

 

Evropské koeficienty po pohárovém týdnu (4)

Itálie se díky povedenému druhému kolu základních skupin dotáhla na Anglii, zabodovalo také Německo, stoprocentní bylo Portugalsko. Ve sledovaném boji o patnáctku tentokrát posílili naši soupeři, české trio z těžkého trojboje vyšlo s jednou remízou. Stále je však o co hrát.  
17.10. | Aktuality | 36 komentářů
 

Evropské koeficienty po pohárovém týdnu (3)

Vyrovnaný start pro elitní soutěže, solidní český vstup i vítězství slovenského klubu v evropských pohárech po bezmála 10 letech. Tak se dá ve stručnosti zhodnotit první hrací kolo základních skupin Ligy mistrů i Evropské ligy sezóny 2018/2019.  
26.09. | Aktuality | 28 komentářů
 

Evropské koeficienty po pohárovém týdnu (2)

Nový formát předkol s nižším počtem postupových míst do Ligy mistrů či s oddělenou kvalifikací o Evropskou ligu pro neúspěšné mistry je u konce. Skupiny obou pohárů jsou rozlosovány - opět v nich nechybí tři české týmy, po čtyřech letech má svého zástupce ve skupinové fázi konečně i Slovensko.  
03.09. | Aktuality | 149 komentářů
 

Evropské koeficienty po pohárovém týdnu (1)

Úvodní zápasy předkol byly zahájeny již na konci června, kdy byl zájem fotbalové veřejnosti orientován k vyvrcholení mistrovství světa. Nyní, před posledním kvalifikačním kolem, začíná pohárová sezóna 2018/2019 nabírat na síle a přitahovat stále větší pozornost.  
21.08. | Aktuality | 161 komentářů
 

Evropské koeficienty po pohárovém týdnu (13)

Pohárová sezóna 2018/2019 už začala nultým předkolem, my vám však stále ještě dlužíme závěrečné pořadí národních koeficientů po minulé sezóně. Mimo to je nejvyšší čas vysvětlit změny v kvalifikačním systému.  
09.07. | Aktuality | 24 komentářů
 

Evropské koeficienty po pohárovém týdnu (12)

Naposledy v roce 1981 bylo v semifinále PMEZ po jednom klubu z každé ze čtyř elitních lig, jako je tomu letos v Lize mistrů. V Evropské lize se o vítězství utkají také velká jména fotbalové historie a s nimi jedno překvapení z Rakouska. Zbylá utkání již neovlivní pořadí v žebříčku národních koeficientů za období pěti sezón 2013/2014 až 2017/2018.  
17.04. | Aktuality | 59 komentářů | ZAUJALO NÁS
 

Evropské koeficienty po pohárovém týdnu (11)

Pohárová Evropa zná čtvrtfinalisty Ligy mistrů i Evropské ligy. V osmifinále EL skončily naděje Česka na umístění v nejlepší dvanáctce za sezóny 2013/2014 - 2017/2018, což znamená, že v létě roku 2019 půjdou české kluby do Evropy v horších pozicích, než na které se můžeme těšit letos.  
20.03. | Aktuality | 145 komentářů | ZAUJALO NÁS
 

Evropské koeficienty po pohárovém týdnu (10)

Evropské poháry se v únoru opět naplno rozjely. Úvodní duely osmifinále má za sebou Liga mistrů, kompletní vyřazovací kolo již bylo odehráno v rámci Evropské ligy. Jediný český zástupce vstup do jarní fáze pohárů zvládl, k lákavějším příčkám Česka však stále potřebujeme nějaký ten bod.  
26.02. | Aktuality | 89 komentářů
 

Evropské koeficienty po pohárovém týdnu (9)

Základní skupiny Ligy mistrů i Evropské ligy jsou dohrány, evropské poháry čeká vánoční oddech. Až v únoru obě soutěže znovu vypuknou, bude při tom kompletní sestava španělských i italských týmů. S jednou ztrátou, zato s rekordní sestavou pěti klubů se v LM představí Anglie, naopak sezónu hrůzy prožívá Německo.  
15.12.2017 | Aktuality | 80 komentářů
 

Evropské koeficienty po pohárovém týdnu (8)

Liga mistrů zná polovinu postupujících, Evropská liga dokonce dvě třetiny. V posledním kole se tak bude bojovat ještě o osm postupových pozic v každém z pohárů, ve hře je samozřejmě také osm přesunů do EL ze třetích míst v rámci skupin LM.  
29.11.2017 | Aktuality | 79 komentářů
16:35 Chilwell se dohodl na prodloužení smlouvy
Leicester City si podle očekávání pojistí služby Bena Chilwella. Mladý obránce se s "Liškami" dohodl na novém kontraktu s platností do roku 2023. (skysports.com)
16:06 Angers nebude chybět gólman Butelle
Ludovic Butelle nebude chybět Angers. Zkušený brankář byl v průběhu týdne nemocný, stihl se však uzdravit. (lequipe.fr)
15:56 Berardi zůstává v hledáčku AS Řím
AS Řím má nadále zájem o Domenica Berardiho. Giallorossi se prý útočníka Sassuola pokusí získat během lednového transferového okna. (transfermarketweb.com)
15:37 Fortuna liga - výsledky
Sobotní výsledky slovenské ligy: Trnava - Senica 4:1 (6. Grendel, 43. a 59. Miesenbock, 73. Čanturišvili - 45+1. Dias).
15:28 Premier League - výsledky
Dnešní výsledky anglické ligy: Chelsea - Manchester United 2:2 (21. Rüdiger, 90+6. Barkley - 55. a 73. Martial).
15:12 Nantes nepomohou Miazga a Fábio
Matt Miazga a Fábio nebudou k dispozici Nantes pro večerní utkání s Toulouse. Prvně jmenovaný nemůže hrát kvůli disciplinárnímu trestu, zatímco jeho spoluhráče z defenzivy pro změnu trápí stehenní sval. (lequipe.fr)
14:56 LaLiga - výsledky
Výsledky dnešních utkání španělské ligy: Real Madrid - Levante 1:2 (72. Marcelo - 6. Morales, 13. z penalty Roger).
14:31 Brentford oficiálně převzal Frank
Thomas Frank se stal novým manažerem Brentfordu. Druholigový anglický celek bývalého asistenta posunul na místo Deana Smitha, jenž odešel do Aston Villy. (transfermarkt.de)
14:11 Insigne chybí Neapoli po 36 zápasech
Po 36 utkáních se musí Neapol obejít bez Lorenza Insigneho. Italský útočník dostal volno po reprezentačním srazu, načež Partenopei chybí poprvé od prosincové remízy 0:0 s Fiorentinou. (football-italia.net)
13:56 Man City pojmenoval hřiště po Hartovi
Joe Hart sice z Manchesteru City definitivně odešel, úřadující anglický šampion na něho však nezapomněl. Citizens po své bývalé brankářské jedničce pojmenovali jedno z tréninkových hřišť. (transfermarketweb.com)
Další expres zprávy
Výsledkový servis
11:00
Faerské ostrovy - Izrael
0:6
15:15
Španělsko - Makedonie
info
Kompletní výsledky
19.10.
Norsko - Izrael
2:0
19.10.
Chorvatsko - Rusko
0:1
13:00
Švédsko - Gruzie
1:1
17:00
Nizozemsko - Lotyšsko
info
21.10.
Dánsko - Česko
info
21.10.
Faerské ostrovy - Ukrajina
info
Kompletní výsledky
13:30
Chelsea FC - Manchester United
2:2
16:00
AFC Bournemouth - Southampton FC
info
16:00
Manchester City - Burnley FC
info
16:00
Newcastle United - Brighton
info
16:00
West Ham United - Tottenham Hotspur
info
16:00
Wolverhampton - Watford FC
info
16:00
Cardiff City - Fulham FC
info
18:30
Huddersfield Town - Liverpool FC
info
21.10.
Everton FC - Crystal Palace
info
19.10.
Sheff. Wed - Middlesbrough FC
1:2
13:00
Blackburn Rovers - Leeds United
2:1
16:00
Brentford FC - Bristol City
info
16:00
Hull City - Preston North End
info
16:00
Ipswich Town - Queens Park Rangers
info
16:00
Nottingham Forest - Norwich City
info
16:00
Reading FC - Millwall FC
info
16:00
Rotherham United - Bolton Wanderers
info
16:00
Stoke City - Birmingham City
info
16:00
Wigan Athletic - W. B. A.
info
16:00
Aston Villa - Swansea City
info
18:30
Derby County - Sheffield United
info
16:00
Blackpool FC - AFC Wimbledon
info
16:00
Bradford City - Rochdale AFC
info
16:00
Bristol Rovers - Oxford United
info
16:00
Charlton Athletic - Barnsley FC
info
16:00
Doncaster Rovers - Gillingham FC
info
16:00
Luton Town - Walsall FC
info
16:00
Peterbor. - Accrington Stanley
info
16:00
Plymouth Argyle - Burton Albion
info
16:00
Portsmouth FC - Fleetwood Town
info
16:00
Shrewsbury Town - Sunderland AFC
info
16:00
Southend United - Coventry City
info
16:00
Wycombe Wanderers - Scunthorpe
info
16:00
Bury FC - Notts County
info
16:00
Forest Green - Cheltenham Town
info
16:00
Grimsby Town - Exeter City
info
16:00
Lincoln City - Cambridge United
info
16:00
Macclesfield Town - Carlisle United
info
16:00
Milton - Northampton Town
info
16:00
Morecambe FC - Colchester United
info
16:00
Oldham Athletic - Port Vale
info
16:00
Stevenage FC - Crewe Alexandra
info
16:00
Swindon Town - Mansfield Town
info
16:00
Yeovil Town - Tranmere Rovers
info
16:00
Crawley Town - Newport County
info
Kompletní výsledky
19.10.
Celta Vigo - Deportivo Alavés
0:1
13:00
Real Madrid - Levante UD
1:2
16:15
Valencia CF - CD Leganés
info
18:30
Villarreal CF - Atlético Madrid
info
20:45
FC Barcelona - Sevilla FC
info
21.10.
Rayo Vallecano - Getafe CF
info
21.10.
SD Eibar - Athletic Bilbao
info
21.10.
SD Huesca - Espanyol Barcelona
info
21.10.
Real Betis - Real Valladolid
info
19.10.
Elche CF - Málaga CF
2:0
16:00
Real Oviedo - CA Osasuna
info
18:00
AD Alcorcón - Granada CF
info
18:00
UD Las Palmas - CD Numancia
info
20:00
Córdoba CF - Deportivo La Coruña
info
21.10.
RCD Mallorca - Extremadura UD
info
21.10.
CD Lugo - Gimnàstic Tarragona
info
21.10.
Albacete Balompié - UD Almería
info
21.10.
Reus Deportiu - Rayo Majadahonda
info
21.10.
Real Zaragoza - CD Tenerife
info
21.10.
Cádiz CF - Sporting Gijón
info
17:00
Real Valladolid B - CD Leonesa
info
21.10.
SD Ponferradina - UD Las Palmas B
info
21.10.
CF Fuenlabrada - Atlético Madrid B
info
21.10.
Celta Vigo B - Real Madrid Castilla
info
21.10.
Internacional - Unionistas
info
21.10.
Unión Adarve - CDA Navalcarnero
info
21.10.
La Coruña B - San Sebastián Reyes
info
21.10.
CF Salmantino - Rápido de Bouzas
info
21.10.
Burgos CF - Pontevedra CF
info
21.10.
CD Guijuelo - Coruxo FC
info
16:00
CD Vitoria - Barakaldo CF
info
16:30
SD Amorebieta - Real Oviedo B
info
17:00
Athletic Bilbao B - CD Mirandés
info
18:00
SD Leioa - Gernika Club
info
21.10.
Sp. Gijón B - Racing Santander
info
21.10.
CD Tudelano - Real Sociedad B
info
21.10.
Gim. Torrelavega - UD Logroñés
info
21.10.
Real Unión Club - Arenas Club
info
21.10.
CD Calahorra - CD Izarra
info
21.10.
UP Langreo - SCD Durango
info
18:30
FC Barcelona B - Villarreal CF B
info
21.10.
Atlético Baleares - Ontinyent CF
info
21.10.
UB Conquense - Espanyol Barcelona B
info
21.10.
CF Peralada - CD Ebro
info
21.10.
CE Sabadell FC - CD Teruel
info
21.10.
SD Ejea - UE Cornellà
info
21.10.
CD Alcoyano - Levante UD B
info
21.10.
CD Castellón - Valencia CF B
info
21.10.
UE Olot - Lleida Esportiu
info
21.10.
Hércules CF - Badalona CF
info
21.10.
Sevilla FC B - FC Cartagena
info
21.10.
Lorca FC - UD Marbella
info
21.10.
UD Melilla - UCAM Murcia
info
21.10.
Málaga CF B - Jumilla CF
info
21.10.
CP Ejido - CD San Fernando
info
21.10.
Real Murcia - Talavera CF
info
21.10.
CD Badajoz - Real Linense
info
21.10.
CF Villanovense - Granada CF B
info
21.10.
Atl. Sanluqueño - CD Don Benito
info
21.10.
Recreativo Huelva - UD Almería B
info
Kompletní výsledky
15:00
AS Řím - SPAL 2013
info
18:00
Juventus FC - Janov CFC
info
20:30
Udinese Calcio - SSC Neapol
info
21.10.
Frosinone Calcio - Empoli FC
info
21.10.
Bologna FC - Turín FC
info
21.10.
Chievo Verona - Atalanta Bergamo
info
21.10.
Parma Calcio - SS Lazio
info
21.10.
ACF Fiorentina - Cagliari Calcio
info
21.10.
Inter Milán - AC Milán
info
19.10.
Spezia Calcio - Delfino Pescara
1:3
15:00
Ascoli Calcio - Carpi FC
info
15:00
AS Cittadella - Brescia Calcio
info
15:00
Cosenza Calcio - US Foggia
info
18:00
FC Crotone - Calcio Padova
info
21.10.
Salernitana Calcio - Perugia Calcio
info
21.10.
Venezia FC - Hellas Verona
info
21.10.
US Lecce - Città di Palermo
info
21.10.
Arzachena Calcio - Alessandria
info
21.10.
AC Arezzo - Albissola 2010
info
21.10.
Carrarese Calcio - Olbia Calcio
info
21.10.
Juventus U23 - Robur Siena
info
21.10.
AC Pistoiese - Novara Calcio
info
21.10.
Pro Patria Calcio - Piacenza Calcio
info
21.10.
US Pro Vercelli - US Pontedera
info
21.10.
Virtus Entella - Lucchese
info
21.10.
AS Pro Piacenza - AC Cuneo
info
21.10.
Alma Fano - Sambenedettese Calcio
info
21.10.
UC AlbinoLeffe - Vis Pesaro
info
21.10.
US Fermana - Vicenza Calcio
info
21.10.
AS Gubbio - FC Südtirol-Alto Adige
info
21.10.
AC Monza Brianza - Teramo Calcio
info
21.10.
US Triestina - Ternana Calcio
info
21.10.
Pordenone Calcio - AC Renate
info
21.10.
Ravenna Calcio - AC FeralpiSalò
info
21.10.
AC Imolese - Rimini Calcio
info
21.10.
VV Verona - Giana Erminio
info
14:30
Paganese Calcio - Calcio Catania
2:4
14:30
Trapani Calcio - FC Rieti
3:0
16:30
Reggina Calcio - Virtus Francavilla
info
16:30
US Vibonese - Sicula Leonzio
info
16:30
AS Viterbese - SS Cavese
info
18:30
FC Matera - US Casertana
info
20:30
SS Juve Stabia - Liberty Monopoli
info
21.10.
US Siracusa - Potenza SC
info
21.10.
Rende Calcio - Bisceglie Calcio
info
Kompletní výsledky
19.10.
E. Frankfurt - Düsseldorf
7:1
15:30
Bayer Leverkusen - Hannover 96
info
15:30
VfB Stuttgart - Borussia Dortmund
info
15:30
FC Augsburg - RB Lipsko
info
15:30
VfL Wolfsburg - Bayern Mnichov
info
15:30
1. FC Norimberk - TSG Hoffenheim
info
18:30
Schalke 04 - Werder Brémy
info
21.10.
Hertha BSC - SC Freiburg
info
21.10.
Mönchengladbach - 1. FSV Mainz 05
info
19.10.
SV Sandhausen - Ingolstadt
4:0
19.10.
Drážďany - Erzgebirge Aue
1:1
13:00
Holstein Kiel - 1. FC Köln
1:1
13:00
A. Bielefeld - Greuther Fürth
2:3
13:00
Heidenheim - 1. FC Magdeburg
3:0
21.10.
Hamburger SV - VfL Bochum
info
21.10.
Jahn Regensburg - SV Darmstadt
info
21.10.
SC Paderborn - Union Berlín
info
19.10.
Carl Zeiss Jena - VfR Aalen
0:0
14:00
Hallescher FC - SpVgg Unterhaching
1:1
14:00
Sonnenhof Großaspach - SV Meppen
1:0
14:00
TSV Mnichov 1860 - Braunschweig
2:0
14:00
Sportfreunde Lotte - VfL Osnabrück
0:0
14:00
Kaiserslautern - KFC Uerdingen
2:0
14:00
Fortuna Köln - Energie Cottbus
3:1
21.10.
FSV Zwickau - Hansa Rostock
info
21.10.
Preußen Münster - Würzburger K.
info
21.10.
Karlsruher SC - Wehen Wiesbaden
info
19.10.
VfB Lübeck - Werder Brémy II
3:1
12:00
VfL Wolfsburg II - Hannover 96 II
1:0
13:00
Hamburger SV II - Lupo-Martini
1:1
21.10.
TSV Havelse - SSV Jeddeloh
info
21.10.
Norderstedt - FC St. Pauli II
info
21.10.
KSV Holstein Kiel II - Eges./Lang.
info
21.10.
VfL Oldenburg - SW Rehden
info
21.10.
Droch. / Assel - Weiche Flensburg
info
21.10.
Hansa Lüneburg - VfB Oldenburg
info
19.10.
BFC Viktoria - Rot-Weiß Erfurt
0:1
13:30
Optik Rathenow - Budissa Bautzen
4:1
13:30
Neugersdorf - Germania Halberstadt
0:0
13:30
Hertha BSC II - Chemnitzer FC
1:3
15:00
Bischofswerdaer FV 08 - BFC Dynamo
info
21.10.
VSG Altglienicke - L. Lipsko
info
21.10.
Fürstenwalde - SV Babelsberg 03
info
21.10.
ZFC Meuselwitz - VfB Auerbach
info
21.10.
Wacker Nordhausen - Berlín AK 07
info
19.10.
M'gladbach II - Bonner SC
0:1
19.10.
SV Rödinghausen - Wuppertaler SV
1:2
19.10.
Viktoria Köln - SV Lippstadt 08
1:0
14:00
Alemannia Aachen - SV Straelen
4:0
14:00
Düsseldorf II - Kaan-Marienborn
1:1
14:00
Wiedenbrück - 1. FC Köln II
0:3
14:00
Oberhausen - TV Herkenrath
4:0
14:00
Borussia Dortmund II - SC Verl
1:2
21.10.
SG Wattenscheid - Rot-Weiß Essen
info
19.10.
FSV Frankfurt - TSG Hoffenheim II
2:3
19.10.
FK Pirmasens - Kickers Offenbach
1:1
14:00
Hessen Dreieich - VfB Stuttgart II
2:1
14:00
TSG Balingen - Wormatia Worms
2:0
14:00
SV Waldhof Mannheim - FC 08 Homburg
5:1
14:00
TSV Steinbach - SV Elversberg
3:0
14:00
Stadtallendorf - Astoria Walldorf
1:4
14:00
1. FC Saarbrücken - Mainz II
3:2
21.10.
SC Freiburg II - SSV Ulm 1846
info
19.10.
TSV Buchbach - SpVgg Bayreuth
0:3
19.10.
Fürth II - Bayern Mnichov II
0:0
19.10.
FC Augsburg II - VfR Garching
1:1
19.10.
FC Memmingen - FV Illertissen
6:2
13:00
1. FC Norimberk II - Aschaffenburg
1:2
14:00
Wacker Burghausen - VfB Eichstätt
2:2
14:00
1. FC Schweinfurt - Ingolstadt II
4:1
14:00
SV Heimstetten - FC Pipinsried
2:2
14:00
TSV Rosenheim - Schalding-Heining
0:1
Kompletní výsledky
19.10.
Bohemians 1905 - Plzeň
2:2
15:00
Sigma Olomouc - Fastav Zlín
info
17:00
1. FK Příbram - FK Jablonec
info
17:00
Baník Ostrava - MFK Karviná
info
17:00
1. FC Slovácko - FK Teplice
info
21.10.
Dukla Praha - SFC Opava
info
21.10.
Slovan Liberec - Slavia Praha
info
19.10.
1. SC Znojmo FK - FK Pardubice
0:4
19.10.
Č. Budějovice - Hradec Králové
3:1
19.10.
FK Ústí nad Labem - MAS Táborsko
3:0
10:15
Fotbal Třinec - MFK Chrudim
2:1
15:30
1. SK Prostějov - MFK Vítkovice
info
21.10.
Viktoria Žižkov - Jihlava
info
21.10.
Vlašim - FK Varnsdorf
info
21.10.
Zbrojovka Brno - Baník Sokolov
info
10:15
SK Převýšov - SK Zápy
0:3
10:15
FC Písek - Slavoj Vyšehrad
2:1
15:30
Slovan Velvary - FK Králův Dvůr
info
15:30
FK Dobrovice - Loko Vltavín
info
21.10.
Karlovy Vary - Jiskra Domažlice
info
21.10.
SK Benešov - Ústí nad Orlicí
info
21.10.
FK Štěchovice - Sokol Živanice
info
21.10.
Viktorie Jirny - Olympia Radotín
info
21.10.
Sokol Brozany - FK Litoměřicko
info
19.10.
Kroměříž - SK Uničov
2:2
10:15
MFK Frýdek-Místek - Otrokovice
1:3
14:30
Val. Mez. - RSM Hodonín
2:2
14:30
Spartak Hulín - SK Líšeň
2:3
14:30
Jiskra Rýmařov - MFK Vyškov
1:1
14:30
Uh. Brod - Odra Petřkovice
2:3
21.10.
Vel. Mez. - FC Dolní Benešov
info
21.10.
SFK Vrchovina - FC Hlučín
info
13:30
Sokol Čížová - FK Hořovicko
2:1
15:00
Mariánské Lázně - Admira Praha
info
15:30
Spartak Soběslav - MAS Táborsko B
info
15:30
FK Tachov - Jindřichův Hradec
info
15:30
SK Doubravka - Aritma Praha
info
15:30
MFK Dobříš - ČLU Beroun
info
21.10.
SK Rakovník - SK Klatovy
info
21.10.
Tatran Sedlčany - TJ Přeštice
info
19.10.
FC Chomutov - FK Brandýs nad Labem
2:0
10:15
FK Zbuzany - Polaban Nymburk
2:0
10:15
Tatran Rakovník - SS Ostrá
0:2
10:15
Motorlet Praha - FK Ostrov
2:1p
15:30
FK Souš - Sokol Libiš
info
15:30
Ol. Březová - Neratovice-Byš.
info
21.10.
Meteor Praha - SK Kladno
info
21.10.
Sokol Hostouň - Mostecký FK
info
10:15
Jiskra Mšeno - Spartak Slatiňany
7:1
10:15
Sokol Kratonohy - Pěnčín-Turnov
4:2
10:30
FK Přepeře - Benátky nad Jizerou
1:2
15:00
FK Pardubice B - FK Čáslav
info
15:30
SK Český Brod - FK Kolín
info
15:30
FK Náchod - FK Velké Hamry
info
15:30
MFK Trutnov - Dvůr Králové
info
15:30
SK Vysoké Mýto - FC Horky
info
14:30
MSK Břeclav - AFC Humpolec
2:1
21.10.
Havlíčkův Brod - FK Blansko
info
21.10.
Velká Bíteš - Slovan Bzenec
info
21.10.
Žďár n/S - FSC Stará Říše
info
21.10.
FC Strání - Nové Sady Olomouc
info
21.10.
Ždírec n/D - Slovan Rosice
info
21.10.
Dosta Bystrc - Sokol Tasovice
info
21.10.
Slavoj TKZ Polná - Sokol Lanžhot
info
14:30
FC Vsetín - TJ Heřmanice
4:0
15:30
1. HFK Olomouc - SK Hranice
info
21.10.
Sokol Ústí - Viktorie Přerov
info
21.10.
SFC Opava B - FK Bospor Bohumín
info
21.10.
Bruntál - MFK Havířov
info
21.10.
Frýdlant n. O. - SK Dětmarovice
info
21.10.
FK Kozlovice - TJ Nový Jičín
info
21.10.
FK Šumperk - FC Slavičín
info
21.10.
1. FC Slovácko - MFK Karviná
info
21.10.
FK Mladá Boleslav - Sparta Praha
info
21.10.
Bohemians 1905 - 1. FK Příbram
info
21.10.
Fastav Zlín - Sigma Olomouc
info
21.10.
Fotbal Třinec - Baník Ostrava
info
21.10.
FK Jablonec - České Budějovice
info
10:30
Dukla Praha - Slavia Praha
0:5
11:00
Lokomotiva Brno - Sparta Praha
0:9
11:00
Viktoria Plzeň - Hradec Králové
3:4
13:00
Slovan Liberec - 1. FC Slovácko
2:0
Kompletní výsledky
13:45
Spartak Trnava - FK Senica
4:1
17:00
AS Trenčín - FC Nitra
info
17:00
MŠK Žilina - Zemplín Michalovce
info
17:00
DAC Dunajská Streda - Podbrezová
info
17:00
Slovan Bratislava - Zlaté Moravce
info
17:00
ŠKF Sereď - MFK Ružomberok
info
19.10.
L. Košice - Lipt. Mikuláš
1:1
19.10.
Šamorín - Inter Bratislava
5:1
14:30
Odeva Lipany - Banská Bystrica
0:0
14:30
Tatran Prešov - MFK Dubnica
1:0
14:30
KFC Komárno - FK Pohronie
1:1
17:00
FK Poprad - Partizán Bardejov
info
18:00
MFK Skalica - Petržalka
info
21.10.
MŠK Žilina B - Slavoj Trebišov
info
Kompletní výsledky
19.10.
Olympique Lyon - Nîmes
2:0
17:00
Paris Saint-Germain - Amiens SC
info
20:00
SM Caen - EA Guingamp
info
20:00
Dijon FCO - Lille OSC
info
20:00
FC Nantes - Toulouse FC
info
20:00
Stade Reims - Angers SCO
info
20:00
Racing Strasbourg - AS Monaco
info
21.10.
Montpellier HSC - Bordeaux
info
21.10.
AS Saint-Étienne - Stade Rennes
info
21.10.
OGC Nice - Olympique Marseille
info
19.10.
AC Ajaccio - Le Havre AC
3:2
19.10.
AJ Auxerre - AS Béziers
2:0
19.10.
Clermont Foot - Red Star FC
0:0
19.10.
FC Metz - Chamois Niortais
3:0
19.10.
Nancy - Grenoble Foot 38
1:2
19.10.
US Orléans - Valenciennes FC
1:0
19.10.
Paris FC - LB Châteauroux
0:0
19.10.
ES Troyes - FC Sochaux
1:2
15:00
Stade Brestois - FC Lorient
info
19.10.
USL Dunkerque - JA Drancy
1:0
19.10.
FC Chambly - AS Lyon-Duchère
1:1
19.10.
Le Mans FC - Bourg Péronnas
1:0
19.10.
US Marignane - SO Cholet
1:1
19.10.
FC Villefranche - US Quevilly-Rouen
0:1
19.10.
Tours FC - Rodez AF
0:2
19.10.
Pau FC - US Boulogne
3:1
19.10.
Entente SSG - US Concarneau
0:1
Kompletní výsledky
19.10.
Anži Mch - CSKA Moskva
0:2
19.10.
Lokomotiv Moskva - FK Rostov
2:1
10:30
FK Orenburg - Jenisej Krasnojarsk
0:0
13:00
Ural - Křídla Sovětů
1:1
15:30
FK Ufa - Rubin Kazaň
info
21.10.
Dinamo Moskva - Zenit Petrohrad
info
21.10.
Spartak Moskva - Arsenal Tula
info
21.10.
FK Krasnodar - Achmat Groznyj
info
13:30
Spartak Moskva II - Čertanovo
0:2
14:00
Šinnik Jaroslavl - Luč-Energija
0:0
15:00
Avangard Kursk - Tom Tomsk
info
15:00
Fakel Voroněž - FK Tambov
info
15:00
FK Chimki - FK Tjumen
info
15:00
Rotor Volgograd - Mordovija Saransk
info
15:00
FK Nižnij Novgorod - FK Armavir
info
16:00
Dinamo Petrohrad - Sibir Nov.
info
16:00
Zenit Petrohrad II - SKA Chabarovsk
info
16:00
Baltika K. - FK Krasnodar II
info
Kompletní výsledky
19.10.
SC Vila Real - FC Porto
0:6
16:00
SC Valenciano - Vitória SC
info
16:00
Cova Piedade - Portimonense SC
info
16:00
Amora FC - CF Os Belenenses
info
17:00
SC Espinho - Académico Viseu
info
21:45
GS Loures - Sporting CP
info
21.10.
Vale Formoso - SC Coimbrões
info
21.10.
Moura AC - CS Marítimo
info
21.10.
CD Fátima - Boavista FC
info
21.10.
CF Os Armacenenses - Vitória FC
info
21.10.
União Torreense - Rio Ave FC
info
21.10.
AR São Martinho - Moreirense FC
info
21.10.
Lusitano FCV - CD Nacional
info
21.10.
SC Mirandela - CD Feirense
info
21.10.
Maria da Fonte - CD Santa Clara
info
21.10.
Estoril Praia - CD Tondela
info
21.10.
Pedras Salgadas - GD Chaves
info
21.10.
Casa Pia AC - SC Angrense
info
21.10.
AD Limianos - SC Covilhã
info
21.10.
SC Farense - FC Arouca
info
21.10.
CDC Montalegre - Clube Oriental
info
21.10.
AD Fafe - FC Penafiel
info
21.10.
Paços Ferreira - GD Gafanha
info
21.10.
CF Santa Iria - SC Praiense
info
21.10.
RD Águeda - Louletano DC
info
21.10.
UD Vilafranquense - Anadia FC
info
21.10.
Leixões SC - Amarante FC
info
21.10.
Silves FC - GD Chaves B
info
21.10.
União Madeira - União Santiago
info
21.10.
SG Sacavenense - CD Aves
info
21.10.
FC Felgueiras - SC Braga
info
Kompletní výsledky
16:00
Celtic FC - Hibernian FC
info
16:00
Heart of Midlothian - Aberdeen FC
info
16:00
Livingston FC - Dundee FC
info
16:00
Motherwell FC - St. Johnstone FC
info
16:00
St. Mirren FC - Kilmarnock FC
info
21.10.
Hamilton Academical - Rangers FC
info
16:00
Cowdenbeath FC - Clyde FC
info
16:00
Rothes FC - Annan Athletic
info
16:00
Stirling Albion - Queen's Park FC
info
16:00
Cumbernauld Colts - BSC Glasgow
info
16:00
Edusport Academy - Fraserburgh FC
info
16:00
Elgin City - Whitehill Welfare
info
16:00
Brora Rangers - Coldstream FC
info
16:00
Edinburgh City - Civil Service
info
16:00
Deveronvale FC - Stirling Univ.
info
16:00
Cove Rangers - Auchinleck Talbot
info
16:00
Beith Juniors - Linlithgow Rose
info
16:00
East Kilbride FC - Spartans FC
info
16:00
Albion Rovers - Formartine United
info
16:00
Peterhead FC - Kelty Hearts
info
16:00
Gala Fairydean - East St.
info
16:00
Berwick Rangers - Gretna 2008
info
16:00
Alloa Athletic - Partick Thistle
info
16:00
Dundee United - Inverness CT
info
16:00
Dunfermline Athletic - Queen S.
info
16:00
Greenock Morton - Falkirk FC
info
16:00
Ross County - Ayr United
info
16:00
Arbroath FC - Dumbarton FC
info
16:00
East Fife FC - Brechin City
info
16:00
Montrose FC - Airdrieonians FC
info
16:00
Raith Rovers - Stranraer FC
info
16:00
Stenhousemuir FC - Forfar Athletic
info
Kompletní výsledky
18:30
PSV Eindhoven - FC Emmen
info
18:30
SBV Excelsior - SBV Vitesse
info
20:45
SC Heerenveen - AFC Ajax
info
20:45
FC Utrecht - AZ Alkmaar
info
21.10.
NAC Breda - Willem II
info
21.10.
Heracles Almelo - FC Groningen
info
21.10.
Feyenoord Rotterdam - PEC Zwolle
info
21.10.
VVV Venlo - ADO Den Haag
info
21.10.
Fortuna Sittard - BV De Graafschap
info
19.10.
Cambuur Leeuwarden - Helmond Sport
3:1
19.10.
FC Dordrecht - Jong AZ Alkmaar
1:1
19.10.
MVV Maastricht - Jong PSV Eindhoven
2:2
19.10.
FC Eindhoven - FC Volendam
1:1
19.10.
Roda JC - Sparta Rotterdam
1:1
19.10.
FC Oss - FC Den Bosch
0:1
19.10.
Almere City - Go Ahead Eagles
0:1
19.10.
SC Telstar - NEC Nijmegen
0:3
19.10.
Jong AFC Ajax - RKC Waalwijk
2:1
Kompletní výsledky
19.10.
Club Bruggy - Waasland-Beveren
1:1
18:00
Excel Mouscron - Standard Lutych
info
20:00
KV Kortrijk - Sint-Truidense VV
info
20:00
Royal Antverpy FC - KSC Lokeren
info
20:30
KRC Genk - KAS Eupen
info
21.10.
RSC Anderlecht - Cercle Bruggy
info
21.10.
KV Oostende - KAA Gent
info
21.10.
Charleroi - SV Zulte Waregem
info
19.10.
KVC Westerlo - Oud-Heverlee Leuven
0:1
17:00
KSV Roeselare - RU Saint-Gilloise
info
20:30
AFC Tubize - Lommel SK
info
21.10.
KV Mechelen - Beerschot Wilrijk
info
Kompletní výsledky
19.10.
Galatasaray SK - Bursaspor
1:1
12:30
Kasimpaşa SK - Akhisar B.
5:0
15:00
Istanbul Başakşehir - Kayserispor
info
18:00
Sivasspor - Fenerbahçe SK
info
21.10.
Çaykur Rizespor - Konyaspor
info
21.10.
MKE Ankaragücü - Yeni Malatyaspor
info
21.10.
Alanyaspor - Antalyaspor
info
21.10.
Göztepe SK - Beşiktaş JK
info
19.10.
Denizlispor - Afjet Afyonspor
3:0
13:00
Gençlerbirliği SK - Adanaspor
0:0
18:30
Gaz. Gaziantep - Ümraniyespor
info
18:30
Balikesirspor - Boluspor
info
21.10.
Hatayspor - Osmanlispor
info
21.10.
KDÇ Karabükspor - Altay SK
info
21.10.
Istanbulspor - Giresunspor
info
Kompletní výsledky
15:00
Panathinaikos FC - Panionios FC
info
17:15
PAS Giannina FC - Panetolikos FC
info
18:00
Apollon Smyrnis - AEK Atény
info
19:30
AE Larisa - PAS Lamia 1964
info
21.10.
APO Levadiakos - Xanthi FC
info
21.10.
Aris Soluň - PAOK Soluň
info
21.10.
OFI Kréta - Olympiakos Pireus
info
Kompletní výsledky
17:00
Salzburg - Wacker Innsbruck
info
17:00
LASK Linz - SCR Altach
info
17:00
TSV Hartberg - Rapid Vídeň
info
21.10.
Admira - Wolfsberger AC
info
21.10.
SV Mattersburg - SKN Sankt Pölten
info
21.10.
Austria Vídeň - SK Sturm Graz
info
19.10.
Austria Lustenau - Austria Am.
5:2
19.10.
WSG Wattens - FC Pasching
4:1
19.10.
Blau Weiß Linz - SV Horn
1:1
19.10.
SC Wiener Neustadt - FC Liefering
2:1
19.10.
SV Lafnitz - SV Ried
0:0
19.10.
Austria Klagenfurt - SKU Amstetten
2:2
14:30
Innsbruck Am. - SV Kapfenberg
3:0
21.10.
Floridsdorfer AC - Vorwärts Steyr
info
Kompletní výsledky
19:00
FC Luzern - FC Thun
info
19:00
FC Curych - BSC Young Boys
info
21.10.
FC Basilej - Neuchâtel Xamax
info
21.10.
FC Lugano - FC St. Gallen
info
21.10.
FC Sion - Grasshopper Curych
info
19.10.
FC Winterthur - FC Vaduz
2:1
17:00
Lausanne Sport - FC Schaffhausen
info
18:00
FC Rapperswil-Jona - SC Kriens
info
19:00
Servette Ženeva - FC Aarau
info
21.10.
FC Wil - FC Chiasso
info
Kompletní výsledky
19.10.
Šachtar Doněck - Desna Černihiv
1:0
13:00
Illičivec Mariupol - Zarja Luhansk
3:2
16:00
Vorskla Poltava - Dynamo Kyjev
info
21.10.
FK Lvov - Arsenal Kyjev
info
21.10.
Olimpik Doněck - Č. Oděsa
info
21.10.
PFK Oleksandrija - Karpaty Lvov
info
Kompletní výsledky
19.10.
Piast Gliwice - Lechia Gdańsk
1:1
19.10.
Jagiellonia - Pogoń Szczecin
2:1
15:30
Sosnowiec - Miedź Legnica
info
18:00
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia
info
20:30
Lech Poznań - Korona Kielce
info
21.10.
Zagłębie Lubin - Wisła Płock
info
21.10.
Legia Varšava - Wisła Kraków
info
19.10.
Garbarnia Kraków - Nieciecza
1:3
19.10.
Stal Mielec - GKS Katowice
2:0
15:00
ŁKS Łódź - GKS Jastrzębie
info
15:30
Stomil Olsztyn - Niepołomice
info
16:00
Bytovia Bytów - Odra Opole
info
17:45
GKS Tychy - Raków Częstochowa
info
18:00
Podbeskidzie - Chojnice
info
19:10
S. Nowy Sącz - Wigry Suwałki
info
21.10.
Warta Poznań - Chrobry Głogów
info
Kompletní výsledky
19.10.
FC Voluntari - C. Chiajna
4:0
19.10.
CFR Cluj - CSM Poli Iaşi
1:0
15:00
FC Hermannstadt - Astra Giurgiu
info
20:00
Viitorul Constanţa - Sepsi OSK
info
21.10.
Gaz Metan Mediaş - FC Botoşani
info
21.10.
CSU Craiova - FCSB
info
Kompletní výsledky
17:00
Kisvárda FC - Mezőkövesdi SE
info
17:00
Szombathelyi Haladás - MOL Vidi FC
info
17:00
MTK Budapešť - Honvéd Budapešť
info
17:00
Diósgyőri VTK - Újpest FC
info
17:00
Debreceni VSC - Paksi SE
info
19:30
Puskás FC - Ferencvárosi TC
info
Kompletní výsledky
19.10.
Inter Zaprešić - NK Rijeka
1:2
15:00
NK Rudeš - NK Osijek
info
17:30
NK Istra 1961 - Dinamo Záhřeb
info
21.10.
Slaven Belupo - HNK Gorica
info
21.10.
Lokomotiva Záhřeb - Hajduk Split
info
Kompletní výsledky
19.10.
FK Čukarički - Vojvodina Novi Sad
1:0
16:00
FK Voždovac - Mladost Lučani
info
19:00
Proleter Novi Sad - Mačva Šabac
info
19:00
FK Crvena Zvezda - FK Rad
info
19:00
Radnički Niš - FK Zemun
info
19:00
Napredak K. - Radnik Surdulica
info
21.10.
Spartak Subotica - FK Partizan
info
21.10.
Dinamo Vranje - FK Bačka
info
Kompletní výsledky
14:00
NŠ Mura - Rudar Velenje
2:1
16:00
ND Gorica - NK Maribor
info
18:00
NK Aluminij - NK Domžale
info
21.10.
NK Celje - NK Krško
info
21.10.
Olimpija Lublaň - Triglav Kranj
info
Kompletní výsledky
19.10.
Vereja Stara Zagora - Botev Vraca
2:2
14:00
Slavia Sofia - Septemvri Sofia
3:1
16:15
Botev Plovdiv - Černo More Varna
info
19:00
Ludogorec Razgrad - Levski Sofia
info
21.10.
Dunav Ruse - Lokomotiv Plovdiv
info
21.10.
CSKA Sofia - Etar Veliko Tarnovo
info
Kompletní výsledky
19.10.
Esbjerg fB - Hobro IK
2:0
16:00
FC Nordsjaelland - FC Midtjylland
info
21.10.
Vendsyssel FF - AC Horsens
info
21.10.
Randers FC - SønderjyskE
info
21.10.
Vejle Boldklub - FC Kodaň
info
21.10.
AGF Aarhus - Aalborg BK
info
21.10.
Fremad Amager - FC Helsingør
info
21.10.
Nykøbing FC - FC Fredericia
info
21.10.
Naestved BK - Lyngby BK
info
21.10.
Thisted FC - FC Roskilde
info
21.10.
Viborg FF - Silkeborg IF
info
Kompletní výsledky
13:00
Malmö FF - Hammarby IF
2:1
16:00
Dalkurd FF - Örebro SK
info
21.10.
BK Häcken - Östersunds FK
info
21.10.
Djurgårdens IF - AIK Solna
info
21.10.
IF Elfsborg - GIF Sundsvall
info
21.10.
Kalmar FF - IFK Norrköping
info
21.10.
Trelleborgs FF - IK Sirius
info
19.10.
Norrby IF - Örgryte IS
0:1
16:00
Degerfors IF - Östers IF
info
16:00
GAIS Göteborg - Landskrona BoIS
info
21.10.
AFC Eskilstuna - Falkenbergs FF
info
21.10.
IK Brage - Jönköpings Södra IF
info
Kompletní výsledky
15:30
Molde FK - Sarpsborg 08 FF
info
18:00
Sandefjord - Strømsgodset IF
info
21.10.
FK Haugesund - Odds BK
info
21.10.
Lillestrøm SK - Rosenborg BK
info
21.10.
Ranheim Fotball - FK Bodø/Glimt
info
21.10.
Tromsø IL - IK Start
info
21.10.
Vålerenga IF - Kristiansund BK
info
21.10.
Stabaek Fotball - SK Brann
info
21.10.
Tromsdalen UIL - Ham-Kam Fotball
info
21.10.
Ullensaker/Kisa IL - Kongsvinger IL
info
21.10.
Levanger FK - Florø SK
info
21.10.
Sandnes Ulf - Nest-Sotra Fotball
info
21.10.
Mjøndalen IF - FK Jerv
info
21.10.
Åsane Fotball - Sogndal Fotball
info
21.10.
Notodden FK - Strømmen IF
info
Kompletní výsledky
21.10.
VPS Vaasa - RoPS Rovaniemi
info
21.10.
PS Kemi Kings - IFK Mariehamn
info
21.10.
KuPS Kuopio - TPS Turku
info
21.10.
HJK Helsinky - SJK Seinäjoki
info
21.10.
Ilves Tampere - FC Lahti
info
21.10.
Inter Turku - FC Honka
info
13:00
HIFK Helsinky - KPV Kokkola
2:1
13:00
JJK Jyväskylä - AC Kajaani
1:2
13:00
Ekenäs IF - AC Oulu
3:2
13:00
KTP Kotka - FF Jaro
0:0
13:00
FC Haka - Klubi-04
5:0
Kompletní výsledky
16:00
Enosis NP - Anorthosis Famagusta
info
17:00
Apollon Limassol - Ermis Aradippou
info
18:00
AEK Larnaka - Doxa Katokopia
info
21.10.
Nea Salamis FC - Omonia Nikósie
info
21.10.
APOEL Nikósie - AEL Limassol
info
Kompletní výsledky
16:00
Maccabi Tel-Aviv - Hap. Eran Hadera
info
18:00
Ironi Kiryat Shmona - Hapoel Haifa
info
18:15
Bn. Yehuda - Hapoel Tel-Aviv
info
19:30
Hapoel Beer-Sheva - Hapoel Ra'anana
info
21.10.
Maccabi Petach-Tikva - Bnei Sakhnin
info
21.10.
FC Ashdod - Beitar Jeruzalém
info
Kompletní výsledky
19.10.
Limerick FC - St. Pat's
0:4
19.10.
Bray Wanderers - Bohemians Dublin
0:5
19.10.
Dundalk FC - Sligo Rovers
5:0
19.10.
Derry City - Cork City
0:3
19.10.
Shamrock Rovers - Waterford United
3:1
19.10.
Finn Harps - Drogheda United
2:0
Kompletní výsledky
19.10.
Newry City - Institute FC
0:2
16:00
Ards FC - Linfield FC
info
16:00
Ballymena United - Dungannon Swifts
info
16:00
Cliftonville FC - Warrenpoint Town
info
16:00
Coleraine FC - Crusaders FC
info
16:00
Glentoran FC - Glenavon FC
info
Kompletní výsledky
19.10.
Barry Town - Llanelli AFC
5:2
19.10.
Caernarfon Town - Newtown AFC
0:3
15:30
Carmarthen Town - Bala Town
info
15:30
Cefn Druids - Cardiff MU
info
15:30
Llandudno FC - Aberystwyth Town
info
20:30
The New Saints FC - Connah's Quay
info
19.10.
Cefn Albion - Dolgellau Athletic
info
19.10.
Penlan Club - Goytre United
info
19.10.
Llandudno Albion - Saint Asaph City
3:4e
15:30
Briton Ferry L. - Caerau Ely FC
info
15:30
Cambrian & C. - Port Talbot Town
info
15:30
Cwmamman United - Dinas Powys
info
15:30
Cwmbran Celtic - Ammanford AFC
info
15:30
Cwmbran Town - Afan Lido
info
15:30
Garden Village - Blaenrhondda FC
info
15:30
Llandrindod - Aberbargoed Buds
info
15:30
Llanidloes Town - Pontypridd Town
info
15:30
Panteg AFC - Penybont FC
info
15:30
Pontyclun FC - Llantwit Major
info
15:30
Radnor Valley - Goytre AFC
info
15:30
STM Sports FC - Haverfordwest
info
15:30
Sully Sports - Brecon Corinthians
info
15:30
Ton Pentre FC - Pencoed Athletic
info
15:30
Treharris - Cornelly United
info
15:30
Trefelin FC - Swansea University
info
15:30
Undy Athletic - Monmouth Town
info
15:30
West End FC - Caldicot Town
info
15:30
Ynysddu Welfare - Taffs Well
info
15:30
Bangor City - Mold Alexandra
info
15:30
Berriew FC - Penrhyncoch FC
info
15:30
Buckley Town - Brymbo FC
info
15:30
Caersws FC - Holywell Town
info
15:30
Coedpoeth United - Ruthin Town
info
15:30
Conwy Borough - Rhyl FC
info
15:30
Pwllheli FC - Porthmadog FC
info
15:30
Denbigh Town - Holyhead Town
info
15:30
Gresford Athletic - Brickfield
info
15:30
Guilsfield FC - Rhostyllen FC
info
15:30
Hawarden Rangers - Llanfair United
info
15:30
Holyhead Hotspurs - Corwen FC
info
15:30
Lland. Am. - Nantlle Vale FC
info
15:30
Llangefni Town - Borth United
info
15:30
Llanrhaeadr FC - Flint Town United
info
15:30
Llay Welfare - Rhydymwyn FC
info
15:30
Penycae FC - Airbus UK FC
info
15:30
Prestatyn Town - New Brighton Villa
info
Kompletní výsledky
19.10.
FK Vitebsk - Dněpr Mogilev
3:1
14:00
FK Minsk - Dinamo Minsk
3:3
16:00
BATE Borisov - FK Gorodeja
info
18:00
Šachtër Soligorsk - Neman Grodno
info
21.10.
FK Sluck - Torpedo Žodino
info
21.10.
FK Smoleviči - Isloč Minsk
info
21.10.
Dinamo Brest - Torpedo Minsk
info
Kompletní výsledky
21.10.
Žalgiris Vilnius - FK Trakai
info
21.10.
Lietava Jonava - Sūduva
info
Kompletní výsledky
19.10.
Rīgas Futbola skola - FK Valmiera
3:0
12:00
Riga FC - FK Jelgava
2:0
14:00
FK Ventspils - FK Spartaks
1:1
16:00
FK Liepāja - METTA/LU
info
Kompletní výsledky
12:00
FC Kuressaare - Kalev Tallinn
3:3
12:00
Paide Linnameeskond - Vaprus Pärnu
2:1
15:00
Trans Narva - Flora Tallinn
info
21.10.
Nõmme Kalju - Tammeka Tartu
info
21.10.
Levadia Tallinn - Tulevik Viljandi
info
Kompletní výsledky
14:00
Dinamo-Auto - Speranţa Nisporeni
0:1
17:00
Zimbru Kišiněv - Zaria Bălţi
info
21.10.
Sheriff Tiraspol - Milsami Orhei
info
21.10.
Petroclub Hîn. - Sfîntul Gheorghe
info
Kompletní výsledky
15:00
Sloga Simin Han - Mladost D.-K.
info
15:00
FK Zvijezda 09 - GOŠK Gabela
info
17:00
FK Sarajevo - Sloboda Tuzla
info
19:30
Zrinjski Mostar - Željezničar
info
21.10.
Krupa na Vrbasu - Radnik Bijeljina
info
21.10.
Čelik Zenica - Široki Brijeg
info
Kompletní výsledky
21.10.
FK Renova - Rabotnički Skopje
info
21.10.
FK Shkupi - Sileks Kratovo
info
21.10.
Belasica Strumica - Pobeda Prilep
info
21.10.
Makedonija GP Skopje - FA Pandev
info
21.10.
Vardar Skopje - FK Škendija
info
Kompletní výsledky
13:30
Iskra Danilovgrad - Zeta Golubovci
1:2
13:30
Rudar Pljevlja - Grbalj Radanovići
0:0
13:30
OFK Petrovac - Sutjeska Nikšić
1:0
13:30
Lovćen Cetinje - Mornar Bar
0:1
16:00
Bud. Podg. - Mladost Podgorica
0:0
Kompletní výsledky
14:00
Kastrioti Kruja - FK Kukësi
1:2
14:00
KF Laçi - Teuta Durrës
0:3
21.10.
Skënderbeu Korça - KF Kamza
info
21.10.
Partizani Tirana - Luftëtari
info
Kompletní výsledky
12:00
FC Artsakh - Lori FC
2:3
13:00
Shirak Gyumri - Ararat Jerevan
1:0
21.10.
Alashkert FC - Gandzasar Kapan
info
21.10.
Avan Academy - Pyunik Jerevan
info
Kompletní výsledky
15:00
FK Qäbälä - Neftçi Baku
info
17:00
Qarabağ Ağdam - Säbail FK
info
21.10.
PFK Sumqayit - Sabah FK
info
21.10.
Keşlə FK - Zirä FK
info
Kompletní výsledky
19.10.
Chikhura Sachkhere - Dila Gori
2:1
13:30
Sioni Bolnisi - FC Samtredia
4:2
21.10.
Dinamo Tbilisi - Lokomotivi Tbilisi
info
21.10.
Torpedo Kutaisi - Metalurgi Rustavi
info
21.10.
Saburtalo Tbilisi - Kolkheti
info
Kompletní výsledky
15:00
FC Astana - Ordabasy Šymkent
info
21.10.
Šachtër Karagandy - FK Aktobe
info
21.10.
Kairat Almaty - Tobol Kostanaj
info
21.10.
Kyzylžar Petropavl - Žetisu
info
21.10.
Irtyš Pavlodar - Kaisar Kyzylorda
info
21.10.
FK Atyrau - FK Akžajyk
info
Kompletní výsledky
19.10.
Senglea Athletics - Gzira United
0:1
19.10.
Qormi FC - St. Andrews FC
0:2
15:00
Pieta Hotspurs - Valletta FC
info
17:15
Birkirkara FC - Tarxien Rainbows
info
21.10.
Mosta FC - Sliema Wanderers
info
21.10.
Hibernians FC - Hamrun Spartans
info
Kompletní výsledky
18:00
F91 Dudelange - Progrès Niedercorn
info
21.10.
T. Pétange - Jeunesse Esch
info
21.10.
UNA Strassen - Racing FC Luxembourg
info
21.10.
US Mondorf - US Rumelange
info
21.10.
Fola Esch - Etzella Ettelbrück
info
21.10.
Differdange - Victoria Rosport
info
21.10.
Hamm Benfica - US Hostert
info
Kompletní výsledky
21.10.
KÍ Klaksvík - TB Tvøroyri
info
21.10.
B36 Tórshavn - HB Tórshavn
info
21.10.
AB Argir - Skála IF
info
21.10.
07 Vestur - EB/Streymur
info
21.10.
Víkingur Gøta - NSÍ Runavík
info
Kompletní výsledky
21.10.
Inter Club Escaldes - FC Lusitanos
info
21.10.
FC Ordino - FC Encamp
info
21.10.
FC Santa Coloma - UE Engordany
info
21.10.
UE Sant Julià - UE Santa Coloma
info
Kompletní výsledky
15:00
SP Cailungo - SP Cosmos
info
15:00
SP Tre Fiori - SS Folgore
info
15:00
SP Domagnano - FC Fiorentino
info
15:00
AC Juvenes - SS Murata
info
21.10.
AC Libertas - SC Faetano
info
21.10.
SS Pennarossa - SP Tre Penne
info
21.10.
SS Virtus - SS San Giovanni
info
Kompletní výsledky
19.10.
Lynx FC - Boca Juniors
0:1
16:00
Europa FC - St Joseph's FC
info
18:15
Glacis United - Gibraltar Phoenix
info
21.10.
Mons Calpe - Lions Gibraltar
info
Kompletní výsledky
21.10.
KF Priština - KF KEK
info
21.10.
KF Gjilani - KF Feronikeli
info
21.10.
KF Trepça '89 - KF Llapi
info
21.10.
KF Drenica - KF Liria
info
21.10.
KF Ballkani - KF Flamurtari
info
21.10.
KF Ferizaj - KF Drita
info
Kompletní výsledky
konec kariéry
 
- => -
 
konec kariéry
 
- => -
 
konec kariéry
 
- => -
 
konec kariéry
 
 
Všechny přestupy
14:50
Fotbal: SK Sigma Olomouc - FC Fastav Zlín (Záznam utkání fotbalové FORTUNA: NÁRODNÍ LIGY)
15:00
CSKA Moskva-Real Madrid (Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů)
15:25
Bundesliga (Wolfsburg - Bayern)
Kompletní TV program
Anketa
Jak dopadne utkání Slavie v Kodani?
Hlasovat
Zajímá vás, co nového je na EuroFotbalu, ať už po stránce obsahové, nebo jaké jsme připravili nové funkce? Sledujte náš nový vývojářský blog a žádná novinka vám neunikne!