Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán

Název:Stadio Giuseppe Meazza (San Siro)
Město:Milán
Stát: Itálie
Kapacita:82,955
Kluby:Inter Milán, AC Milán  
19.10. Milánské derby bude vyprodané
Derby della Madonnina bude podle očekávání vyprodané. Nedělnímu souboji mezi Interem a AC Milán bude na San Siru přihlížet 78 tisíc fanoušků. (football-italia.net)
19.05.2016 UEFA má obavy o stav trávníku pro LM
Evropská fotbalová unie UEFA není týden před finále Ligy mistrů spokojena se stavem trávníku na milánském stadionu. Na kongresu v Dauhá ho zkritizoval Keith Dalton, hlavní organizátor duelu mezi Realem a Atléticem Madrid, který se na San Siru uskuteční 28. května. "Jestli chceme mít trávník hodný finále, čeká nás ještě hodně práce," citoval Daltona španělský deník Marca. "Při vší úctě správce stadionu je velmi mladý, ale je jediný, kdo tam něco umí. Ostatní jsou dobří akorát tak na držení vidlí, španělští fanoušci však mohou být v klidu, všechno se stihne," dodal. Správce stadionu se proti Daltonovu tvrzení ohradil. "Rádi bychom připomněli, že příprava trávníku začala ve spolupráci s UEFA loni v říjnu a poté byly prováděny pravidelné kontroly," uvedla společnost M-I-Stadio v prohlášení. "K dnešnímu dni má trávník hodnocení 4,5 hvězdičky z pěti a na pětku by se měl dostat 28. května. Hřiště kontrolovali zástupci obou finalistů a podle nich bylo v dobrém stavu," dodala. (ČTK)
18.10.2015 Derdy d'Italia je beznadějně vyprodané
Italská nejvyšší soutěž má v neděli večer na programu ostře sledovaný šlágr mezi Interem Milán a Juventusem, který bude zcela vyprodaný. Na San Siru by mělo být přesně 79 154 diváků. (football-italia.net)
23.11.2014 Milánské derby je vyprodané
Nedělní program Serie A nám přinese lahůdku v podobě milánského derby mezi AC a Interem. Očekávaný zápas je jako už tomu bývá zvykem vyprodaný, samotnému utkání tak bude přihlížet necelých 80 tisíc fanoušků. (football-italia.net)
18.09.2014 Finále Ligy mistrů bude počtvrté v Miláně
UEFA oznámila, že finále Ligy mistrů bude v roce 2016 hostit Milán a jeho Stadio Giuseppe Meazza. Stánek, kterému se podle příslušné městské části říká také San Siro, už tento zápas hostil v letech 1965, 1970 a 2001. (football-italia.net)
07.10.2013 AC Milán příště za zavřenými dveřmi
AC Milán se musí v příštím domácím utkání proti Udinese Calcio obejít bez fanoušků. San Siro bude uzavřené jako trest za hanlivé pokřiky příznivců Rossoneri v duelu na půdě Juventusu. Vedení AC musí navíc zaplatit pokutu 50 tisíc eur, proti verdiktu se ale chce odvolat.
18.06.2012 Trávník v Miláně zůstane přírodní
Na stadionu Giuseppeho Meazzy se i nadále bude hrát na přírodním trávníku. Dvojice místních velkoklubů AC Milán a Inter se rozhodly proti umělému povrchu, ačkoliv se o jeho použití během jara hojně spekulovalo.
Další expres zprávy
Domácí kluby
Inter Milán
AC Milán
Další stadióny v zemi