Název:Eden Aréna
Starší názvy:Synot Tip Aréna, Multifunkční areál Eden.  
Město:Praha
Stát: Česko
Kapacita:21,000 (vše k sezení)
Kluby:Slavia Praha  
22.05.2014 Vysoké škody po finále Poháru České pošty
Po finále Poháru České pošty mezi Plzní a Spartou vznikla podle předběžných odhadů na stadionu v pražském Edenu škoda pohybující se mezi 300 až 400 tisíci korun. Částku bude muset zaplatit Fotbalová asociace ČR jako pořadatel utkání. "Poničeno bylo mnoho sedaček, dveře či záchody. Z velké části byla také poničena výzdoba na severní tribuně," řekl ČTK Jiří Vrba, tiskový mluvčí Slavie, která v Edenu hraje své domácí zápasy. (ČTK)
28.07.2011 Zítřejší derby pod přísným dohledem
Na páteční derby vršovických klubů Bohemians 1905 a Slavie se chystají stovky policistů. Na bezpečnost v Praze budou dohlížet jednotky z pořádkové, dopravní i kriminální policie, do akce bude nasazen i vrtulník. Dnes to řekla policejní mluvčí Andrea Zoulová. Příznivci "klokanů" plánují do Synot Tip Areny pochod z Ďolíčku
08.06.2011 Kvůli výtržnostem padlo 24 obvinění
Kvůli výtržnostem při pohárovém zápasu mezi Slavií Praha a Olomouce, který zůstal 5. května nedohrán, policie stíhá již 24 lidí. Všichni čelí obvinění z výtržnictví a poškození cizí věci s až tříletou trestní sazbou. Jeden člověk je stíhán i za násilí proti úřední osobě, tomu hrozí až čtyři roky vězení, další i za poškození a ohrožení provozu obecně prospěšného zařízení, za což mu mohou soudy vyměřit až šest let vězení.
Další expres zprávy
Domácí kluby
Slavia Praha
Další stadióny v zemi