Wales - Welsh Cup - zprávy

nenalezeny žádné články
02.05.2015 Welsh Cup pro The New Saints
Výsledek finále Velšského poháru: The New Saints - Newtown 2:0 (54. a 85. z penalty Williams). (uefa.com)
03.05.2014 Welsh Cup pro TNS
Výsledek finále Velšského poháru: Aberystwyth - TNS 2:3 (11. a 13. z penalty Venables - 74. z penalty a 79. Draper, 87. Wilde).
06.05.2013 Welsh Cup pro Prestatyn
Prestatyn Town slaví zisk waleského poháru, v dnešním finále porazil 3:1 po prodloužení Bangor City.
08.05.2011 Welsh Cup pro Llanelli
Výsledek finále velšského poháru: Llanelli - Bangor 4:1.
Další expres zprávy
Poslední zápasy
nenalezeny žádné zápasy
Následující zápasy
19.10.20:30
Cefn Albion - Dolgellau Athletic
info
20.10.15:30
Guilsfield FC - Rhostyllen FC
info
20.10.15:30
Bangor City - Mold Alexandra
info
20.10.15:30
Berriew FC - Penrhyncoch FC
info
20.10.15:30
Buckley Town - Brymbo FC
info
20.10.15:30
Caersws FC - Holywell Town
info
20.10.15:30
Coedpoeth United - Ruthin Town
info
20.10.15:30
Conwy Borough - Rhyl FC
info
20.10.15:30
Pwllheli FC - Porthmadog FC
info
20.10.15:30
Denbigh Town - Holyhead Town
info
20.10.15:30
Gresford Athletic - Brickfield
info
20.10.15:30
Ynysddu Welfare - Taffs Well
info
20.10.15:30
Hawarden - Llanfair United
info
20.10.15:30
Holyhead Hotspurs - Corwen FC
info
20.10.15:30
Llandudno Albion - Saint Asaph
info
20.10.15:30
Lland. Am. - Nantlle Vale FC
info
20.10.15:30
Llangefni Town - Borth United
info
20.10.15:30
Llanrhaeadr FC - Flint Town
info
20.10.15:30
Llay Welfare - Rhydymwyn FC
info
20.10.15:30
Penycae FC - Airbus UK FC
info
20.10.15:30
Prestatyn Town - N.Brighton
info
20.10.15:30
Penlan Club - Goytre United
info
20.10.15:30
Briton Ferry L. - Caerau Ely FC
info
20.10.15:30
Cambrian & C. - Port Talbot Town
info
20.10.15:30
Cwmamman United - Dinas Powys
info
20.10.15:30
Cwmbran Celtic - Ammanford AFC
info
20.10.15:30
Cwmbran Town - Afan Lido
info
20.10.15:30
Garden Village - Blaenrhondda FC
info
20.10.15:30
Llandrindod - Aberbargoed Buds
info
20.10.15:30
Llanidloes Town - Pontypridd Town
info
20.10.15:30
Panteg AFC - Penybont FC
info
20.10.15:30
West End FC - Caldicot Town
info
20.10.15:30
Pontyclun FC - Llantwit Major
info
20.10.15:30
Radnor Valley - Goytre AFC
info
20.10.15:30
STM Sports FC - Haverfordwest
info
20.10.15:30
Sully Sports - Brecon Corinthians
info
20.10.15:30
Ton Pentre FC - Pencoed Athletic
info
20.10.15:30
Treharris - Cornelly United
info
20.10.15:30
Trefelin FC - Swansea University
info
20.10.15:30
Undy Athletic - Monmouth Town
info
Všechny zápasy