Turecko - Süper Kupa - zprávy

Kadlecova penalta zařídila Fenerbahçe turecký Superpohár

Český reprezentant Michal Kadlec rozhodl o vítězství Fenerbahçe v tureckém Superpoháru. Po bezgólovém zápase s Galatasarayem dal český obránce v rozstřelu rozhodující penaltu na 3:2. Po jarním triumfu v nejvyšší soutěži tak Kadlec oslavil s klubem další úspěch.
25.08.2014 | Aktuality | 19 komentářů
10.08.2017 Beşiktaş a Konyaspor potrestány za fanoušky
Trest na chování fanoušků během tureckého Superpoháru dostaly Beşiktaş a Konyaspor. Prvně jmenovaný musí zaplatit pokutu ve výši 2,5 tisíce euro a navrch odehraje zápas bez diváků, druhý zainteresovaný platí rovných 90 tisíc eur a bez svých příznivců odehraje pět zápasů. Trest dostal i předseda istambulského klubu Fikret Orman, jenž byl na pětačtyřicet dnů pozastavený ve své funkci a k tomu ještě musí zaplatit pokutu ve výši osmi tisíc. (lequipe.fr)
06.08.2017 Süper Kupa pro Konyaspor
Výsledek dnešního zápasu tureckého superpoháru: Beşiktaş - Konyaspor 1:2 (77. Tosun - 33. R. Traoré, 90+1. Skubić z pen.)
17.08.2016 Podolski má natržené vazy v kotníku
Natržené vazy v kotníku si z vítězného Superpoháru s Galatasarayem odnesl Lukas Podolski. Německý útočník nyní Beşiktaşi několik týdnů nepomůže, přesnou dobu absence však turecký celek neupřesnil. (transfermarkt.de)
14.08.2016 Podolski utrpěl zranění kotníku
Lukas Podolski nebude v nejlepším vzpomínat na včerejší duel o Turecký superpohár proti Besiktasi. Jeho Galatasaray sice porazil Besiktas, německý fotbalista si ovšem z duelu odnesl zranění kotníku a čeká ho podrobné vyšetření. (lequipe.fr)
13.08.2016 Galatasaray vítězem Superpoháru
Výsledek utkání o Turecký superpohár: Besiktas - Galatasaray 0:0, 1:1 po prodloužení, 0:3 na penalty (107. vlastní Chedjou - 100. Balta).
08.08.2015 Galatasaray ovládl turecký Superpohár
Výsledek tureckého Superpoháru: Galatasaray - Bursaspor 1:0 (21. Öztekin).
25.08.2014 Süper Kupa kořistí Fenerbahçe
Výsledek utkání o turecký Superpohár: Fenerbahçe - Galatasaray 0:0 i po prodloužení, 3:2 na penalty. Rozhodující penaltu proměnil Michal Kadlec.
11.08.2013 Süper Kupa kořistí Galatasaraye
Výsledek utkání o Turecký superpohár: Galatasaray - Fenerbahçe 1:0 po prodloužení (99. Drogba).
17.08.2012 Baytar s trestem na jedenáct zápasů
Galatasarayi bude v jedenácti zápasech chybět Engin Baytar, který dostal trest za své chování během utkání o Superpohár proti Fenerbahce. Turecký záložník se třemi reprezentačními starty na kontě neunesl moment ze 66. minuty, v níž soupeř po sporné situaci srovnal na průběžných 2:2, a napadl rozhodčího Cüneyta Çakıra. Jeho spoluhráči pak i v oslabení dokázali zvítězit 3:2.
12.08.2012 Turecký Superpohár pro Galatasaray
Vítězem tureckého Superpoháru se dnes stal Galatasaray. Galatasaray - Fenerbahce 3:2 (19. a 58. Bulut, 90. z penalty Inan - 45. Alex, 65. Kuijt).