Švýcarsko - Swiss Cup - zprávy

nenalezeny žádné články
27.05. Švýcarský pohár ovládl Curych
Fotbalisté FC Curych získali podesáté v historii trofej pro vítěze švýcarského poháru. Ve finále porazili mistrovský Young Boys Bern 2:1.
27.02. Suchý se podepsal pod vyřazení Basileje
Reprezentační obránce Marek Suchý se vlastním gólem podepsal pod vyřazení obhájce prvenství Basileje ze Švýcarského poháru. V semifinálovém utkání na hřišti Young Boys Bern český bek ve snaze odvrátit centr překonal v pádu nechytatelnou hlavičkou k tyči kolegu z národního týmu Tomáš Vaclíka a stanovil v 64. minutě výsledek na konečných 0:2. Basilej v předchozích šesti letech chyběla ve finále domácí pohárové soutěže jen předloni. V minulém roce vyhrála trofej podvanácté v historii po vítězství 3:0 nad Sionem. (ČTK)
25.05.2017 Švýcarský pohár ovládla Basilej
Výsledek finále Švýcarského poháru: Basilej - Sion 3:0 (47. Delgado, 62. Traoré, 89. Lang).
29.05.2016 Švýcarský pohár se vrací do Curychu
FC Curych stejně jako předloni triumfuje v národním poháru, Lugano svou první finálovou účast od roku 1993 nezúročilo. Lugano - Curych 0:1 (41. Sarr).
18.09.2015 Grasshoppers v poháru zaskočil třetiligista
Celek Grasshopper Curych možná ve švýcarské Super League dotírá na první Basilej, v domácím poháru si však dnes uřízl pěknou ostudu. Loňští čtvrtfinalisté stejně soutěže tentokrát vypadli hned na druhé překážce, když si na ně v poměru 3:1 vyšlápli fotbalisté třetiligového Könizu.
16.08.2015 Zeman pomohl k postupu Sionu
Martin Zeman se poprvé gólově prosadil v dresu Sionu. Levý záložník pomohl svému týmu k postupu v 1. kole Švýcarského poháru přes šestiligový Brunnen. Zeman ve druhé půli uzavřel skóre na 2:0. (ČTK)
15.08.2015 Thun v domácím poháru potvrdil roli favorita
Soupeř pražské Sparty v 4. předkole Evropské ligy Thun zvítězil v utkání Švýcarského poháru na hřišti účastníka čtvrté nejvyšší soutěže Solothurnu 4:0. Za aktuálně poslední tým švýcarské ligy se v prvním poločase dvakrát prosadil Frontino a navázal na něj dvěma trefami v 63. a 85. minutě střídající Munsy. Sestava Thunu: Ruberto - Ferreira, Reinmann, Bürki, Wittwer - Zino - Rojas (57. Munsy), Frontino, Sutter (80. Lauper), Rapp - Buess (58. Zárate). První zápas 4. předkola se odehraje ve čtvrtek 20. srpna na Letné. (ČTK)
07.06.2015 Sion potřinácté vyhrál domácí pohár
Finále švýcarského poháru opanoval Sion, jenž si naprosto jasně poradil s Basilejí. Pro hostující družinu se jednalo o historicky třináctý triumf ve Swiss Cupu. (transfermarkt.de)
07.06.2015 Švýcarský pohár ovládl Sion
Výsledek finále švýcarského poháru: Basilej - Sion 0:3 (18. Konaté, 50. Edmilson, 60. Carlitos). (ČTK)
07.04.2015 Swiss Cup - výsledek
Výsledek dnešního semifinálového utkání švýcarského poháru: Curych - Sion 0:1 (48. Konaté).