Rusko - FNL 2018/2019

15.09.2018 13:00 CET
11. kolo

Tom Tomsk   -   FK Tjumen

1 : 0 (?:?)
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 1.65 - 3.34 - 5.17
preview zápasu není k dispozici
Vzájemné zápasy
13.03.2014Kubok RossijiOF
Tom Tomsk - FK Tjumen
2:1
13.09.2014FNL 10. kolo
FK Tjumen - Tom Tomsk
1:2
05.04.2015FNL 26. kolo
Tom Tomsk - FK Tjumen
1:0
20.09.2015FNL 12. kolo
Tom Tomsk - FK Tjumen
1:1
07.04.2016FNL 30. kolo
FK Tjumen - Tom Tomsk
1:1
27.08.2017FNL 10. kolo
Tom Tomsk - FK Tjumen
0:0
17.03.2018FNL 28. kolo
FK Tjumen - Tom Tomsk
1:1
13.09.2014 10. kolo
FK Tjumen - Tom Tomsk
1:2
05.04.2015 26. kolo
Tom Tomsk - FK Tjumen
1:0
20.09.2015 12. kolo
Tom Tomsk - FK Tjumen
1:1
07.04.2016 30. kolo
FK Tjumen - Tom Tomsk
1:1
27.08.2017 10. kolo
Tom Tomsk - FK Tjumen
0:0
17.03.2018 28. kolo
FK Tjumen - Tom Tomsk
1:1
Tom Tomsk - poslední zápasy
22.07.2018FNL 2. kolo
FK Chimki - Tom Tomsk
0:1
29.07.2018FNL 3. kolo
Tom Tomsk - Rotor Vol.
2:0
04.08.2018FNL 4. kolo
Tom Tomsk - Zenit II
1:0
08.08.2018FNL 5. kolo
Tom Tomsk - Baltika K.
1:1
12.08.2018FNL 6. kolo
Tom Tomsk - N. Novgorod
0:1
18.08.2018FNL 7. kolo
Tom Tomsk - FK Armavir
3:0
22.08.2018Kubok Rossiji32F
D. Barnaul - Tom Tomsk
1:0p
26.08.2018FNL 8. kolo
FK Krasnodar II - Tom Tomsk
1:1
01.09.2018FNL 9. kolo
Tom Tomsk - Chabarovsk
4:1
08.09.2018FNL 10. kolo
M. Saransk - Tom Tomsk
0:1
17.07.2018 1. kolo
Tom Tomsk - Fakel Voroněž
2:0
22.07.2018 2. kolo
FK Chimki - Tom Tomsk
0:1
29.07.2018 3. kolo
Tom Tomsk - Rotor Volgograd
2:0
04.08.2018 4. kolo
Tom Tomsk - Zenit Petrohrad II
1:0
08.08.2018 5. kolo
Tom Tomsk - Baltika Kaliningrad
1:1
12.08.2018 6. kolo
Tom Tomsk - FK Nižnij Novgorod
0:1
18.08.2018 7. kolo
Tom Tomsk - FK Armavir
3:0
26.08.2018 8. kolo
FK Krasnodar II - Tom Tomsk
1:1
01.09.2018 9. kolo
Tom Tomsk - SKA Chabarovsk
4:1
08.09.2018 10. kolo
Mordovija Saransk - Tom Tomsk
0:1
FK Tjumen - poslední zápasy
22.07.2018FNL 2. kolo
N. Novgorod - FK Tjumen
2:1
29.07.2018FNL 3. kolo
FK Tjumen - FK Armavir
1:0
04.08.2018FNL 4. kolo
Tjumen - FK Krasnodar II
0:1
08.08.2018FNL 5. kolo
FK Tjumen - Chabarovsk
1:1
12.08.2018FNL 6. kolo
FK Tjumen - M. Saransk
1:1
18.08.2018FNL 7. kolo
FK Tjumen - Sibir Nov.
0:0
22.08.2018Kubok Rossiji32F
FK Tjumen - Sibir Nov.
2:1e
26.08.2018FNL 8. kolo
FK Tjumen - FK Tambov
1:3
01.09.2018FNL 9. kolo
Čertanovo - FK Tjumen
4:0
08.09.2018FNL 10. kolo
FK Tjumen - Luč-Energija
0:0
17.07.2018 1. kolo
FK Tjumen - Baltika Kaliningrad
4:1
22.07.2018 2. kolo
FK Nižnij Novgorod - FK Tjumen
2:1
29.07.2018 3. kolo
FK Tjumen - FK Armavir
1:0
04.08.2018 4. kolo
FK Tjumen - FK Krasnodar II
0:1
08.08.2018 5. kolo
FK Tjumen - SKA Chabarovsk
1:1
12.08.2018 6. kolo
FK Tjumen - Mordovija Saransk
1:1
18.08.2018 7. kolo
FK Tjumen - Sibir Novosibirsk
0:0
26.08.2018 8. kolo
FK Tjumen - FK Tambov
1:3
01.09.2018 9. kolo
Čertanovo Moskva - FK Tjumen
4:0
08.09.2018 10. kolo
FK Tjumen - Luč-Energija Vladivostok
0:0
FNL - tabulky
 TýmZVRPSB
1.FK Tambov1173121:1224
2.Tom Tomsk1072116:423
3.Spartak Moskva II1062215:820
4.FK Krasnodar II1054113:919
5.Avangard Kursk1061310:819
6.FK Nižnij Novgorod1053211:718
7.Dinamo Petrohrad1044218:1216
8.Čertanovo Moskva1044219:1416
9.Šinnik Jaroslavl104337:715
10.FK Chimki1042413:1414
11.Fakel Voroněž1041513:1113
12.Mordovija Saransk1033413:1212
13.SKA Chabarovsk1026214:1412
14.Luč-Energija Vladivostok112454:510
15.FK Tjumen102449:1310
16.Sibir Novosibirsk102447:1310
17.Baltika Kaliningrad1023510:169
18.Rotor Volgograd101546:118
19.Zenit Petrohrad II100288:202
20.FK Armavir100282:192
 TýmZVRPSB
1.Tom Tomsk751113:316
2.Spartak Moskva II43106:210
3.FK Nižnij Novgorod53117:410
4.FK Tjumen82428:710
5.Čertanovo Moskva523011:59
6.SKA Chabarovsk62319:69
7.Avangard Kursk53024:49
8.Šinnik Jaroslavl52213:28
9.Fakel Voroněž52128:57
10.Luč-Energija Vladivostok72144:47
11.FK Tambov51318:76
12.FK Krasnodar II51316:66
13.Mordovija Saransk51137:74
14.Rotor Volgograd31113:34
15.FK Chimki41125:64
16.Dinamo Petrohrad41124:54
17.Baltika Kaliningrad41124:64
18.Sibir Novosibirsk41123:54
19.FK Armavir40131:71
20.Zenit Petrohrad II60156:151
 TýmZVRPSB
1.FK Tambov660013:518
2.FK Krasnodar II54107:313
3.Dinamo Petrohrad633014:712
4.Spartak Moskva II63129:610
5.Avangard Kursk53116:410
6.FK Chimki63128:810
7.Mordovija Saransk52216:58
8.FK Nižnij Novgorod52214:38
9.Tom Tomsk32103:17
10.Čertanovo Moskva52128:97
11.Šinnik Jaroslavl52124:57
12.Fakel Voroněž52035:66
13.Sibir Novosibirsk61324:86
14.Baltika Kaliningrad61236:105
15.Rotor Volgograd70433:84
16.Luč-Energija Vladivostok40310:13
17.SKA Chabarovsk40315:83
18.Zenit Petrohrad II40132:51
19.FK Armavir60151:121
20.FK Tjumen20021:60
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto zápasu, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
17.09. Kirsanov skončil na lavičce Sibiru
Sibir Novosibirsk již nevede Sergej Kirsanov. Šestapadesátiletý trenér na základě špatných výsledků rezignoval, přičemž na lavičku druholigového ruského celku usedl Jevgenij Obgolts. (sport-express.ru)
18.07. Kanunnikov novou akvizicí Samary
Samara dotáhla do úspěšného konce příchod Maksima Kannunikova. Sedmadvacetiletý útočník přichází z Chabarovsku a ve svém novém působišti uzavřel smlouvu do roku 2020. (transfermarkt.de)
22.06. Logašov se vrací do Rostova
Arsenij Logašov si znovu zahraje ruskou nejvyšší soutěž. 26letý obránce přestoupil z Baltiky do Rostova, jehož barvy v minulosti hájil, se staronovým zaměstnavatelem podepsal tříletý kontrakt s opcí na čtvrtou sezonu. (sport-express.ru)
12.06. Sandhausen získal Žirova a Verlaata
Alexandr Žirov a Jesper Verlaar budou od nadcházejícího ročníku hrát za Sandhausen. Prvně jmenovaný se do Německa vydává z Jeniseje Krasnojarsk a nizozemský stoper pro změnu přichází z rezervního mužstva Werderu Brémy, přičemž oba dostali kontrakty do roku 2020. (transfermarkt.de)
07.06. Dinamo Petrohrad se přesune do Soči
Stadion v Soči, který mimo jiné hostí zápasy nadcházejícího mistrovství světa, bude od nové sezóny dějištěm druhé ruské ligy. Ta se do lázeňského města v krasnodarské oblasti přesune z Petrohradu, kde místní Dinamo nemělo potřebmou diváckou podporu, a proto se přejmenuje na FK Soči. (transfermarkt.de)
30.05. Tosno nezískalo licenci pro novou sezónu
Druhá ruská liga možná přijde o jednoho účastníka. Licenci nedostalo Tosno, které se nyní pokusí uspět v dodatečném řízení, avšak budoucnost aktuálního vítěze Ruského poháru zůstává nejasná. (sport-express.ru)
30.05. Samara prodloužila s Tichonovem
Andrej Tichonov zůstává trenérem Samary. Tu bývalý záložník dovedl zpátky do ruské nejvyšší soutěže, za což je mu odměnou nová roční smlouva s opcí. (sport-express.ru)
23.04. Chabarovsk se loučí s ruskou elitou
SKA Chabarovsk je po včerejšku prvním klubem sestupujícím z ruské nejvyšší soutěže, po porážce 0:1 od Dinama Moskva ztrácí na pozice zaručující alespoň baráž už jedenáct bodů, do konce přitom zbývají poslední tři kola. (sport-express.ru)
22.02. Kazajev odchází z Tosna do Tomsku
Jan Kazajev na jaře nebude bojovat o místo v základní sestavě Tosna, ruský záložník dohraje sezonu na hostování v druholigovém Tomsku. (sport-express.ru)
18.02. Zubarev se dočasně loučí s Ufou
Vladimir Zubarev už nerozšíří letošní bilanci dvou startů za Ufu, ruský záložník odešel na hostování do druholigových Chimek. (sport-express.ru)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
19.09.
Sibir Novosibirsk - Zenit II
0:1
19.09.
FK Tjumen - Dinamo Petrohrad
2:1
19.09.
FK Armavir - Fakel Voroněž
4:1
19.09.
FK Krasnodar II - Spartak M. II
0:3
19.09.
FK Tambov - Tom Tomsk
3:0
19.09.
Šinnik Jaroslavl - SKA Chabarovsk
1:1
19.09.
Mordovija Saransk - Avangard Kursk
1:4
19.09.
FK Nižnij Novgorod - FK Chimki
1:1
19.09.
Čertanovo Moskva - Luč-Energija
1:1
19.09.
Baltika K. - Rotor Volgograd
1:1
23.09.
Spartak Moskva II - SKA Chabarovsk
2:1
23.09.
Zenit Petrohrad II - Baltika K.
0:1
23.09.
Luč-Energija - Sibir Novosibirsk
1:0
23.09.
Tom Tomsk - Čertanovo Moskva
3:1
23.09.
Avangard Kursk - FK Tjumen
2:0
23.09.
FK Chimki - FK Armavir
2:3
23.09.
Šinnik Jaroslavl - M. Saransk
1:2
23.09.
Dinamo Petrohrad - FK Tambov
0:0
23.09.
Rotor Volgograd - Nižnij Novgorod
2:1
23.09.
Fakel Voroněž - FK Krasnodar II
0:0
Všechny zápasy
Následující zápasy
30.09.10:00
SKA Chabarovsk - Fakel Voroněž
info
30.09.12:00
Sibir Novosibirsk - Baltika K.
info
30.09.14:00
Luč-Energija - Tom Tomsk
info
30.09.14:00
FK Tjumen - Šinnik Jaroslavl
info
30.09.14:00
FK Armavir - Rotor Volgograd
info
30.09.15:00
Nižnij Novgorod - Zenit II
info
30.09.16:00
Čertanovo - Dinamo Petrohrad
info
30.09.16:00
Mordovija Saransk - Spartak M. II
info
01.10.10:15
FK Tambov - Avangard Kursk
info
01.10.14:00
FK Krasnodar II - FK Chimki
info
Všechny zápasy