Rusko - FNL 2018/2019

15.09.2018 13:00 CET
11. kolo

Šinnik Jaroslavl   -   FK Krasnodar II

2 : 2 (?:?)
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 2.12 - 2.74 - 3.72
preview zápasu není k dispozici
Vzájemné zápasy
nenalezeny žádné zápasy
nenalezeny žádné zápasy
Šinnik Jaroslavl - poslední zápasy
22.07.2018FNL 2. kolo
Sibir Nov. - Jaroslavl
0:2
29.07.2018FNL 3. kolo
Jaroslavl - Spartak M. II
1:1
04.08.2018FNL 4. kolo
Fakel - Jaroslavl
3:0
08.08.2018FNL 5. kolo
Jaroslavl - FK Chimki
0:1
12.08.2018FNL 6. kolo
Jaroslavl - Rotor Vol.
0:0
18.08.2018FNL 7. kolo
Jaroslavl - Zenit II
1:0
22.08.2018Kubok Rossiji32F
Torpedo M. - Jaroslavl
2:0
26.08.2018FNL 8. kolo
Baltika K. - Jaroslavl
1:0
01.09.2018FNL 9. kolo
Jaroslavl - N. Novgorod
1:0
08.09.2018FNL 10. kolo
FK Armavir - Jaroslavl
0:0
17.07.2018 1. kolo
Avangard Kursk - Šinnik Jaroslavl
1:2
22.07.2018 2. kolo
Sibir Novosibirsk - Šinnik Jaroslavl
0:2
29.07.2018 3. kolo
Šinnik Jaroslavl - Spartak Moskva II
1:1
04.08.2018 4. kolo
Fakel Voroněž - Šinnik Jaroslavl
3:0
08.08.2018 5. kolo
Šinnik Jaroslavl - FK Chimki
0:1
12.08.2018 6. kolo
Šinnik Jaroslavl - Rotor Volgograd
0:0
18.08.2018 7. kolo
Šinnik Jaroslavl - Zenit Petrohrad II
1:0
26.08.2018 8. kolo
Baltika Kaliningrad - Šinnik Jaroslavl
1:0
01.09.2018 9. kolo
Šinnik Jaroslavl - FK Nižnij Novgorod
1:0
08.09.2018 10. kolo
FK Armavir - Šinnik Jaroslavl
0:0
FK Krasnodar II - poslední zápasy
17.07.2018FNL 1. kolo
FK Krasnodar II - Sibir Nov.
1:1
22.07.2018FNL 2. kolo
FK Krasnodar II - Chabarovsk
1:1
29.07.2018FNL 3. kolo
M. Saransk - FK Krasnodar II
1:2
04.08.2018FNL 4. kolo
Tjumen - FK Krasnodar II
0:1
08.08.2018FNL 5. kolo
FK Tambov - FK Krasnodar II
1:2
12.08.2018FNL 6. kolo
FK Krasnodar II - Čertanovo
3:1
18.08.2018FNL 7. kolo
Luč-Energ. - FK Krasnodar II
0:1
26.08.2018FNL 8. kolo
FK Krasnodar II - Tom Tomsk
1:1
01.09.2018FNL 9. kolo
Dinamo P. - FK Krasnodar II
1:1
08.09.2018FNL 10. kolo
FK Krasnodar II - Kursk
0:2
17.07.2018 1. kolo
FK Krasnodar II - Sibir Novosibirsk
1:1
22.07.2018 2. kolo
FK Krasnodar II - SKA Chabarovsk
1:1
29.07.2018 3. kolo
Mordovija Saransk - FK Krasnodar II
1:2
04.08.2018 4. kolo
FK Tjumen - FK Krasnodar II
0:1
08.08.2018 5. kolo
FK Tambov - FK Krasnodar II
1:2
12.08.2018 6. kolo
FK Krasnodar II - Čertanovo Moskva
3:1
18.08.2018 7. kolo
Luč-Energija Vladivostok - FK Krasnodar II
0:1
26.08.2018 8. kolo
FK Krasnodar II - Tom Tomsk
1:1
01.09.2018 9. kolo
Dinamo Petrohrad - FK Krasnodar II
1:1
08.09.2018 10. kolo
FK Krasnodar II - Avangard Kursk
0:2
FNL - tabulky
 TýmZVRPSB
1.FK Tambov1173121:1224
2.Tom Tomsk1072116:423
3.Spartak Moskva II1062215:820
4.FK Krasnodar II1054113:919
5.Avangard Kursk1061310:819
6.FK Nižnij Novgorod1053211:718
7.Dinamo Petrohrad1044218:1216
8.Čertanovo Moskva1044219:1416
9.Šinnik Jaroslavl104337:715
10.FK Chimki1042413:1414
11.Fakel Voroněž1041513:1113
12.Mordovija Saransk1033413:1212
13.SKA Chabarovsk1026214:1412
14.Luč-Energija Vladivostok112454:510
15.FK Tjumen102449:1310
16.Sibir Novosibirsk102447:1310
17.Baltika Kaliningrad1023510:169
18.Rotor Volgograd101546:118
19.Zenit Petrohrad II100288:202
20.FK Armavir100282:192
 TýmZVRPSB
1.Tom Tomsk751113:316
2.Spartak Moskva II43106:210
3.FK Nižnij Novgorod53117:410
4.FK Tjumen82428:710
5.Čertanovo Moskva523011:59
6.SKA Chabarovsk62319:69
7.Avangard Kursk53024:49
8.Šinnik Jaroslavl52213:28
9.Fakel Voroněž52128:57
10.Luč-Energija Vladivostok72144:47
11.FK Tambov51318:76
12.FK Krasnodar II51316:66
13.Mordovija Saransk51137:74
14.Rotor Volgograd31113:34
15.FK Chimki41125:64
16.Dinamo Petrohrad41124:54
17.Baltika Kaliningrad41124:64
18.Sibir Novosibirsk41123:54
19.FK Armavir40131:71
20.Zenit Petrohrad II60156:151
 TýmZVRPSB
1.FK Tambov660013:518
2.FK Krasnodar II54107:313
3.Dinamo Petrohrad633014:712
4.Spartak Moskva II63129:610
5.Avangard Kursk53116:410
6.FK Chimki63128:810
7.Mordovija Saransk52216:58
8.FK Nižnij Novgorod52214:38
9.Tom Tomsk32103:17
10.Čertanovo Moskva52128:97
11.Šinnik Jaroslavl52124:57
12.Fakel Voroněž52035:66
13.Sibir Novosibirsk61324:86
14.Baltika Kaliningrad61236:105
15.Rotor Volgograd70433:84
16.Luč-Energija Vladivostok40310:13
17.SKA Chabarovsk40315:83
18.Zenit Petrohrad II40132:51
19.FK Armavir60151:121
20.FK Tjumen20021:60
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto zápasu, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
17.09. Kirsanov skončil na lavičce Sibiru
Sibir Novosibirsk již nevede Sergej Kirsanov. Šestapadesátiletý trenér na základě špatných výsledků rezignoval, přičemž na lavičku druholigového ruského celku usedl Jevgenij Obgolts. (sport-express.ru)
18.07. Kanunnikov novou akvizicí Samary
Samara dotáhla do úspěšného konce příchod Maksima Kannunikova. Sedmadvacetiletý útočník přichází z Chabarovsku a ve svém novém působišti uzavřel smlouvu do roku 2020. (transfermarkt.de)
22.06. Logašov se vrací do Rostova
Arsenij Logašov si znovu zahraje ruskou nejvyšší soutěž. 26letý obránce přestoupil z Baltiky do Rostova, jehož barvy v minulosti hájil, se staronovým zaměstnavatelem podepsal tříletý kontrakt s opcí na čtvrtou sezonu. (sport-express.ru)
12.06. Sandhausen získal Žirova a Verlaata
Alexandr Žirov a Jesper Verlaar budou od nadcházejícího ročníku hrát za Sandhausen. Prvně jmenovaný se do Německa vydává z Jeniseje Krasnojarsk a nizozemský stoper pro změnu přichází z rezervního mužstva Werderu Brémy, přičemž oba dostali kontrakty do roku 2020. (transfermarkt.de)
07.06. Dinamo Petrohrad se přesune do Soči
Stadion v Soči, který mimo jiné hostí zápasy nadcházejícího mistrovství světa, bude od nové sezóny dějištěm druhé ruské ligy. Ta se do lázeňského města v krasnodarské oblasti přesune z Petrohradu, kde místní Dinamo nemělo potřebmou diváckou podporu, a proto se přejmenuje na FK Soči. (transfermarkt.de)
30.05. Tosno nezískalo licenci pro novou sezónu
Druhá ruská liga možná přijde o jednoho účastníka. Licenci nedostalo Tosno, které se nyní pokusí uspět v dodatečném řízení, avšak budoucnost aktuálního vítěze Ruského poháru zůstává nejasná. (sport-express.ru)
30.05. Samara prodloužila s Tichonovem
Andrej Tichonov zůstává trenérem Samary. Tu bývalý záložník dovedl zpátky do ruské nejvyšší soutěže, za což je mu odměnou nová roční smlouva s opcí. (sport-express.ru)
23.04. Chabarovsk se loučí s ruskou elitou
SKA Chabarovsk je po včerejšku prvním klubem sestupujícím z ruské nejvyšší soutěže, po porážce 0:1 od Dinama Moskva ztrácí na pozice zaručující alespoň baráž už jedenáct bodů, do konce přitom zbývají poslední tři kola. (sport-express.ru)
22.02. Kazajev odchází z Tosna do Tomsku
Jan Kazajev na jaře nebude bojovat o místo v základní sestavě Tosna, ruský záložník dohraje sezonu na hostování v druholigovém Tomsku. (sport-express.ru)
18.02. Zubarev se dočasně loučí s Ufou
Vladimir Zubarev už nerozšíří letošní bilanci dvou startů za Ufu, ruský záložník odešel na hostování do druholigových Chimek. (sport-express.ru)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
15.09.
Luč-Energija - FK Tambov
0:1
15.09.
Tom Tomsk - FK Tjumen
1:0
15.09.
Jaroslavl - FK Krasnodar II
2:2
15.09.
Spartak Moskva II - FK Armavir
1:2
15.09.
FK Chimki - Baltika Kaliningrad
3:3
15.09.
Avangard Kursk - SKA Chabarovsk
1:1
15.09.
Dinamo Petrohrad - M. Saransk
0:2
15.09.
Fakel Voroněž - Nižnij Novgorod
1:0
15.09.
Rotor Volgograd - Zenit II
1:1
15.09.
Čertanovo Moskva - Sibir Nov.
2:1
19.09.
Sibir Novosibirsk - Zenit II
0:1
19.09.
FK Tjumen - Dinamo Petrohrad
2:1
19.09.
FK Krasnodar II - Spartak M. II
0:3
19.09.
FK Armavir - Fakel Voroněž
4:1
19.09.
Šinnik Jaroslavl - SKA Chabarovsk
1:1
19.09.
FK Tambov - Tom Tomsk
3:0
19.09.
Mordovija Saransk - Avangard Kursk
1:4
19.09.
FK Nižnij Novgorod - FK Chimki
1:1
19.09.
Čertanovo Moskva - Luč-Energija
1:1
19.09.
Baltika K. - Rotor Volgograd
1:1
Všechny zápasy
Následující zápasy
23.09.12:30
Spartak M. II - SKA Chabarovsk
info
23.09.13:00
Zenit Petrohrad II - Baltika K.
info
23.09.14:00
Luč-Energija - Sibir Novosibirsk
info
23.09.14:00
Tom Tomsk - Čertanovo Moskva
info
23.09.14:00
Dinamo Petrohrad - FK Tambov
info
23.09.14:00
Avangard Kursk - FK Tjumen
info
23.09.14:00
Šinnik Jaroslavl - M. Saransk
info
23.09.14:00
FK Chimki - FK Armavir
info
23.09.14:00
Fakel Voroněž - FK Krasnodar II
info
23.09.17:00
Rotor Volgograd - Niž. Novgorod
info
Všechny zápasy