Rusko - FNL 2018/2019

13.10.2018 14:00 CET
16. kolo

FK Krasnodar II   -   Zenit Petrohrad II

2 : 1 (?:?)
Stadión:  
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 1.69 - 3.46 - 4.56
preview zápasu není k dispozici
Vzájemné zápasy
nenalezeny žádné zápasy
nenalezeny žádné zápasy
FK Krasnodar II - poslední zápasy
12.08.2018FNL 6. kolo
FK Krasnodar II - Čertanovo
3:1
18.08.2018FNL 7. kolo
Luč-Energ. - FK Krasnodar II
0:1
26.08.2018FNL 8. kolo
FK Krasnodar II - Tom Tomsk
1:1
01.09.2018FNL 9. kolo
Dinamo P. - FK Krasnodar II
1:1
08.09.2018FNL 10. kolo
FK Krasnodar II - Kursk
0:2
15.09.2018FNL 11. kolo
Jaroslavl - FK Krasnodar II
2:2
19.09.2018FNL 12. kolo
FK Krasnodar II - Spartak II
0:3
23.09.2018FNL 13. kolo
Fakel - FK Krasnodar II
0:0
01.10.2018FNL 14. kolo
FK Krasnodar II - Chimki
4:2
06.10.2018FNL 15. kolo
Rotor Vol. - FK Krasnodar II
1:0
12.08.2018 6. kolo
FK Krasnodar II - Čertanovo Moskva
3:1
18.08.2018 7. kolo
Luč-Energija Vladivostok - FK Krasnodar II
0:1
26.08.2018 8. kolo
FK Krasnodar II - Tom Tomsk
1:1
01.09.2018 9. kolo
Dinamo Petrohrad - FK Krasnodar II
1:1
08.09.2018 10. kolo
FK Krasnodar II - Avangard Kursk
0:2
15.09.2018 11. kolo
Šinnik Jaroslavl - FK Krasnodar II
2:2
19.09.2018 12. kolo
FK Krasnodar II - Spartak Moskva II
0:3
23.09.2018 13. kolo
Fakel Voroněž - FK Krasnodar II
0:0
01.10.2018 14. kolo
FK Krasnodar II - FK Chimki
4:2
06.10.2018 15. kolo
Rotor Volgograd - FK Krasnodar II
1:0
Zenit Petrohrad II - poslední zápasy
12.08.2018FNL 6. kolo
Zenit II - Avangard Kursk
1:2
18.08.2018FNL 7. kolo
Jaroslavl - Zenit II
1:0
26.08.2018FNL 8. kolo
Zenit II - Spartak M. II
0:3
01.09.2018FNL 9. kolo
Fakel - Zenit II
2:2
08.09.2018FNL 10. kolo
Zenit II - FK Chimki
2:2
15.09.2018FNL 11. kolo
Rotor Vol. - Zenit II
1:1
19.09.2018FNL 12. kolo
Sibir Nov. - Zenit II
0:1
23.09.2018FNL 13. kolo
Zenit II - Baltika K.
0:1
30.09.2018FNL 14. kolo
Niž. Novgorod - Zenit II
1:0
06.10.2018FNL 15. kolo
Zenit II - FK Armavir
1:1
12.08.2018 6. kolo
Zenit Petrohrad II - Avangard Kursk
1:2
18.08.2018 7. kolo
Šinnik Jaroslavl - Zenit Petrohrad II
1:0
26.08.2018 8. kolo
Zenit Petrohrad II - Spartak Moskva II
0:3
01.09.2018 9. kolo
Fakel Voroněž - Zenit Petrohrad II
2:2
08.09.2018 10. kolo
Zenit Petrohrad II - FK Chimki
2:2
15.09.2018 11. kolo
Rotor Volgograd - Zenit Petrohrad II
1:1
19.09.2018 12. kolo
Sibir Novosibirsk - Zenit Petrohrad II
0:1
23.09.2018 13. kolo
Zenit Petrohrad II - Baltika Kaliningrad
0:1
30.09.2018 14. kolo
FK Nižnij Novgorod - Zenit Petrohrad II
1:0
06.10.2018 15. kolo
Zenit Petrohrad II - FK Armavir
1:1
FNL - tabulky
 TýmZVRPSB
1.FK Tambov16104229:1634
2.Tom Tomsk16104224:1134
3.Spartak Moskva II1693422:1330
4.Avangard Kursk1692520:1529
5.FK Nižnij Novgorod1675416:1226
6.FK Krasnodar II1566319:1724
7.Dinamo Petrohrad1656527:2121
8.Mordovija Saransk1563620:1921
9.Šinnik Jaroslavl1555516:1520
10.Čertanovo Moskva1555526:2720
11.Rotor Volgograd1648414:1620
12.Luč-Energija Vladivostok1647511:1019
13.SKA Chabarovsk1639419:2018
14.Fakel Voroněž1552817:1917
15.FK Chimki1545621:2517
16.FK Tjumen1545614:1917
17.Sibir Novosibirsk1636711:1915
18.Baltika Kaliningrad1535717:2414
19.FK Armavir1534814:2613
20.Zenit Petrohrad II15141011:247
 TýmZVRPSB
1.Tom Tomsk1182119:526
2.FK Tjumen1044213:1016
3.Avangard Kursk85129:616
4.FK Tambov843116:815
5.FK Nižnij Novgorod74219:514
 Spartak Moskva II74219:514
7.Luč-Energija Vladivostok104248:614
8.Čertanovo Moskva834116:1313
9.Šinnik Jaroslavl934210:713
10.SKA Chabarovsk833211:812
11.Fakel Voroněž832310:711
12.Rotor Volgograd63217:511
13.FK Krasnodar II723210:119
14.Sibir Novosibirsk72235:78
15.FK Chimki713310:126
16.Dinamo Petrohrad71336:96
17.FK Armavir61237:105
18.Baltika Kaliningrad61236:95
19.Mordovija Saransk71158:124
20.Zenit Petrohrad II80267:172
 TýmZVRPSB
1.FK Tambov861113:819
2.Mordovija Saransk852112:717
3.Spartak Moskva II951313:816
4.Dinamo Petrohrad943221:1215
5.FK Krasnodar II84319:615
6.Avangard Kursk841311:913
7.FK Nižnij Novgorod93337:712
8.FK Chimki832311:1311
9.Baltika Kaliningrad923411:159
10.Rotor Volgograd101637:119
11.Tom Tomsk52215:68
12.FK Armavir92257:168
13.Šinnik Jaroslavl62136:87
14.Čertanovo Moskva721410:147
15.Sibir Novosibirsk91446:127
16.SKA Chabarovsk80628:126
17.Fakel Voroněž72057:126
18.Luč-Energija Vladivostok60513:45
19.Zenit Petrohrad II71244:75
20.FK Tjumen50141:91
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto zápasu, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
17.09. Kirsanov skončil na lavičce Sibiru
Sibir Novosibirsk již nevede Sergej Kirsanov. Šestapadesátiletý trenér na základě špatných výsledků rezignoval, přičemž na lavičku druholigového ruského celku usedl Jevgenij Obgolts. (sport-express.ru)
18.07. Kanunnikov novou akvizicí Samary
Samara dotáhla do úspěšného konce příchod Maksima Kannunikova. Sedmadvacetiletý útočník přichází z Chabarovsku a ve svém novém působišti uzavřel smlouvu do roku 2020. (transfermarkt.de)
22.06. Logašov se vrací do Rostova
Arsenij Logašov si znovu zahraje ruskou nejvyšší soutěž. 26letý obránce přestoupil z Baltiky do Rostova, jehož barvy v minulosti hájil, se staronovým zaměstnavatelem podepsal tříletý kontrakt s opcí na čtvrtou sezonu. (sport-express.ru)
12.06. Sandhausen získal Žirova a Verlaata
Alexandr Žirov a Jesper Verlaar budou od nadcházejícího ročníku hrát za Sandhausen. Prvně jmenovaný se do Německa vydává z Jeniseje Krasnojarsk a nizozemský stoper pro změnu přichází z rezervního mužstva Werderu Brémy, přičemž oba dostali kontrakty do roku 2020. (transfermarkt.de)
07.06. Dinamo Petrohrad se přesune do Soči
Stadion v Soči, který mimo jiné hostí zápasy nadcházejícího mistrovství světa, bude od nové sezóny dějištěm druhé ruské ligy. Ta se do lázeňského města v krasnodarské oblasti přesune z Petrohradu, kde místní Dinamo nemělo potřebmou diváckou podporu, a proto se přejmenuje na FK Soči. (transfermarkt.de)
30.05. Tosno nezískalo licenci pro novou sezónu
Druhá ruská liga možná přijde o jednoho účastníka. Licenci nedostalo Tosno, které se nyní pokusí uspět v dodatečném řízení, avšak budoucnost aktuálního vítěze Ruského poháru zůstává nejasná. (sport-express.ru)
30.05. Samara prodloužila s Tichonovem
Andrej Tichonov zůstává trenérem Samary. Tu bývalý záložník dovedl zpátky do ruské nejvyšší soutěže, za což je mu odměnou nová roční smlouva s opcí. (sport-express.ru)
23.04. Chabarovsk se loučí s ruskou elitou
SKA Chabarovsk je po včerejšku prvním klubem sestupujícím z ruské nejvyšší soutěže, po porážce 0:1 od Dinama Moskva ztrácí na pozice zaručující alespoň baráž už jedenáct bodů, do konce přitom zbývají poslední tři kola. (sport-express.ru)
22.02. Kazajev odchází z Tosna do Tomsku
Jan Kazajev na jaře nebude bojovat o místo v základní sestavě Tosna, ruský záložník dohraje sezonu na hostování v druholigovém Tomsku. (sport-express.ru)
18.02. Zubarev se dočasně loučí s Ufou
Vladimir Zubarev už nerozšíří letošní bilanci dvou startů za Ufu, ruský záložník odešel na hostování do druholigových Chimek. (sport-express.ru)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
13.10.
SKA Chabarovsk - Rotor Volgograd
0:1
13.10.
Tom Tomsk - Dinamo Petrohrad
1:0
13.10.
Luč-Energija - Avangard Kursk
1:0
13.10.
Sibir Nov. - Nižnij Novgorod
0:0
13.10.
FK Tambov - Spartak Moskva II
2:0
13.10.
Čertanovo Moskva - Jaroslavl
0:1
13.10.
FK Krasnodar II - Zenit II
2:1
13.10.
Mordovija Saransk - FK Chimki
1:1
13.10.
FK Armavir - Baltika Kaliningrad
2:2
14.10.
FK Tjumen - Fakel Voroněž
1:1
Všechny zápasy
Následující zápasy
20.10.13:30
Spartak Moskva II - Čertanovo
info
20.10.14:00
Šinnik Jaroslavl - Luč-Energija
info
20.10.15:00
Avangard Kursk - Tom Tomsk
info
20.10.15:00
Fakel Voroněž - FK Tambov
info
20.10.15:00
FK Chimki - FK Tjumen
info
20.10.15:00
Rotor Volgograd - M. Saransk
info
20.10.15:00
FK Nižnij Novgorod - FK Armavir
info
20.10.16:00
Zenit II - SKA Chabarovsk
info
20.10.16:00
Baltika K. - FK Krasnodar II
info
20.10.16:00
Dinamo Petrohrad - Sibir Nov.
info
24.10.11:00
SKA Chabarovsk - Baltika K.
info
24.10.14:00
FK Krasnodar II - Niž. Novgorod
info
24.10.14:00
Sibir Novosibirsk - FK Armavir
info
24.10.14:00
FK Tjumen - Rotor Volgograd
info
24.10.14:00
FK Tambov - FK Chimki
info
24.10.14:00
Čertanovo - Fakel Voroněž
info
24.10.14:00
Spartak Moskva II - Luč-Energija
info
24.10.14:00
Tom Tomsk - Šinnik Jaroslavl
info
24.10.14:00
Dinamo Petrohrad - Avangard Kursk
info
24.10.17:00
Mordovija Saransk - Zenit II
info
Všechny zápasy