Rusko - FNL 2018/2019

15.09.2018 17:00 CET
11. kolo

Čertanovo Moskva   -   Sibir Novosibirsk

2 : 1 (?:?)
Stadión:  
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 1.67 - 3.45 - 4.69
preview zápasu není k dispozici
Vzájemné zápasy
nenalezeny žádné zápasy
nenalezeny žádné zápasy
Čertanovo Moskva - poslední zápasy
22.07.2018FNL 2. kolo
Zenit II - Čertanovo
1:2
29.07.2018FNL 3. kolo
Čertanovo - Baltika K.
3:1
04.08.2018FNL 4. kolo
N. Novgorod - Čertanovo
2:1
08.08.2018FNL 5. kolo
Čertanovo - FK Armavir
1:1
12.08.2018FNL 6. kolo
FK Krasnodar II - Čertanovo
3:1
18.08.2018FNL 7. kolo
Čertanovo - Chabarovsk
2:2
22.08.2018Kubok Rossiji32F
Luki-Ener. - Čertanovo
1:0p
26.08.2018FNL 8. kolo
M. Saransk - Čertanovo
1:2
01.09.2018FNL 9. kolo
Čertanovo - FK Tjumen
4:0
08.09.2018FNL 10. kolo
FK Tambov - Čertanovo
2:2
17.07.2018 1. kolo
Čertanovo Moskva - Rotor Volgograd
1:1
22.07.2018 2. kolo
Zenit Petrohrad II - Čertanovo Moskva
1:2
29.07.2018 3. kolo
Čertanovo Moskva - Baltika Kaliningrad
3:1
04.08.2018 4. kolo
FK Nižnij Novgorod - Čertanovo Moskva
2:1
08.08.2018 5. kolo
Čertanovo Moskva - FK Armavir
1:1
12.08.2018 6. kolo
FK Krasnodar II - Čertanovo Moskva
3:1
18.08.2018 7. kolo
Čertanovo Moskva - SKA Chabarovsk
2:2
26.08.2018 8. kolo
Mordovija Saransk - Čertanovo Moskva
1:2
01.09.2018 9. kolo
Čertanovo Moskva - FK Tjumen
4:0
08.09.2018 10. kolo
FK Tambov - Čertanovo Moskva
2:2
Sibir Novosibirsk - poslední zápasy
22.07.2018FNL 2. kolo
Sibir Nov. - Jaroslavl
0:2
29.07.2018FNL 3. kolo
Chabarovsk - Sibir Nov.
1:1
04.08.2018FNL 4. kolo
Sibir Nov. - Spartak II
1:0
08.08.2018FNL 5. kolo
M. Saransk - Sibir Nov.
3:0
12.08.2018FNL 6. kolo
Fakel - Sibir Nov.
0:1
18.08.2018FNL 7. kolo
FK Tjumen - Sibir Nov.
0:0
22.08.2018Kubok Rossiji32F
FK Tjumen - Sibir Nov.
2:1e
26.08.2018FNL 8. kolo
Sibir Nov. - FK Chimki
1:2
01.09.2018FNL 9. kolo
FK Tambov - Sibir Nov.
3:1
08.09.2018FNL 10. kolo
Sibir Nov. - Rotor Vol.
1:1
17.07.2018 1. kolo
FK Krasnodar II - Sibir Novosibirsk
1:1
22.07.2018 2. kolo
Sibir Novosibirsk - Šinnik Jaroslavl
0:2
29.07.2018 3. kolo
SKA Chabarovsk - Sibir Novosibirsk
1:1
04.08.2018 4. kolo
Sibir Novosibirsk - Spartak Moskva II
1:0
08.08.2018 5. kolo
Mordovija Saransk - Sibir Novosibirsk
3:0
12.08.2018 6. kolo
Fakel Voroněž - Sibir Novosibirsk
0:1
18.08.2018 7. kolo
FK Tjumen - Sibir Novosibirsk
0:0
26.08.2018 8. kolo
Sibir Novosibirsk - FK Chimki
1:2
01.09.2018 9. kolo
FK Tambov - Sibir Novosibirsk
3:1
08.09.2018 10. kolo
Sibir Novosibirsk - Rotor Volgograd
1:1
FNL - tabulky
 TýmZVRPSB
1.Tom Tomsk1182117:426
2.FK Tambov1173121:1224
3.Spartak Moskva II1162316:1020
4.FK Krasnodar II1155115:1120
5.Avangard Kursk1162311:920
6.FK Nižnij Novgorod1053211:718
7.Dinamo Petrohrad1044218:1216
8.Čertanovo Moskva1044219:1416
9.Šinnik Jaroslavl114439:916
10.FK Chimki1143416:1715
11.Fakel Voroněž1041513:1113
12.SKA Chabarovsk1127215:1513
13.Mordovija Saransk1033413:1212
14.Luč-Energija Vladivostok112454:510
15.FK Tjumen112459:1410
16.Baltika Kaliningrad1124513:1910
17.Sibir Novosibirsk102447:1310
18.Rotor Volgograd101546:118
19.FK Armavir111284:205
20.Zenit Petrohrad II100288:202
 TýmZVRPSB
1.Tom Tomsk861114:319
2.FK Nižnij Novgorod53117:410
 Spartak Moskva II53117:410
4.FK Tjumen82428:710
5.Avangard Kursk63125:510
6.Čertanovo Moskva523011:59
7.SKA Chabarovsk62319:69
8.Šinnik Jaroslavl62315:49
9.Fakel Voroněž52128:57
10.Luč-Energija Vladivostok72144:47
11.FK Tambov51318:76
12.FK Krasnodar II51316:66
13.FK Chimki51228:95
14.Mordovija Saransk51137:74
15.Rotor Volgograd31113:34
16.Dinamo Petrohrad41124:54
17.Baltika Kaliningrad41124:64
18.Sibir Novosibirsk41123:54
19.FK Armavir40131:71
20.Zenit Petrohrad II60156:151
 TýmZVRPSB
1.FK Tambov660013:518
2.FK Krasnodar II64209:514
3.Dinamo Petrohrad633014:712
4.Spartak Moskva II63129:610
5.Avangard Kursk53116:410
6.FK Chimki63128:810
7.Mordovija Saransk52216:58
8.FK Nižnij Novgorod52214:38
9.Tom Tomsk32103:17
10.Čertanovo Moskva52128:97
11.Šinnik Jaroslavl52124:57
12.Fakel Voroněž52035:66
13.Baltika Kaliningrad71339:136
14.Sibir Novosibirsk61324:86
15.SKA Chabarovsk50416:94
16.Rotor Volgograd70433:84
17.FK Armavir71153:134
18.Luč-Energija Vladivostok40310:13
19.Zenit Petrohrad II40132:51
20.FK Tjumen30031:70
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto zápasu, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
17.09. Kirsanov skončil na lavičce Sibiru
Sibir Novosibirsk již nevede Sergej Kirsanov. Šestapadesátiletý trenér na základě špatných výsledků rezignoval, přičemž na lavičku druholigového ruského celku usedl Jevgenij Obgolts. (sport-express.ru)
18.07. Kanunnikov novou akvizicí Samary
Samara dotáhla do úspěšného konce příchod Maksima Kannunikova. Sedmadvacetiletý útočník přichází z Chabarovsku a ve svém novém působišti uzavřel smlouvu do roku 2020. (transfermarkt.de)
22.06. Logašov se vrací do Rostova
Arsenij Logašov si znovu zahraje ruskou nejvyšší soutěž. 26letý obránce přestoupil z Baltiky do Rostova, jehož barvy v minulosti hájil, se staronovým zaměstnavatelem podepsal tříletý kontrakt s opcí na čtvrtou sezonu. (sport-express.ru)
12.06. Sandhausen získal Žirova a Verlaata
Alexandr Žirov a Jesper Verlaar budou od nadcházejícího ročníku hrát za Sandhausen. Prvně jmenovaný se do Německa vydává z Jeniseje Krasnojarsk a nizozemský stoper pro změnu přichází z rezervního mužstva Werderu Brémy, přičemž oba dostali kontrakty do roku 2020. (transfermarkt.de)
07.06. Dinamo Petrohrad se přesune do Soči
Stadion v Soči, který mimo jiné hostí zápasy nadcházejícího mistrovství světa, bude od nové sezóny dějištěm druhé ruské ligy. Ta se do lázeňského města v krasnodarské oblasti přesune z Petrohradu, kde místní Dinamo nemělo potřebmou diváckou podporu, a proto se přejmenuje na FK Soči. (transfermarkt.de)
30.05. Tosno nezískalo licenci pro novou sezónu
Druhá ruská liga možná přijde o jednoho účastníka. Licenci nedostalo Tosno, které se nyní pokusí uspět v dodatečném řízení, avšak budoucnost aktuálního vítěze Ruského poháru zůstává nejasná. (sport-express.ru)
30.05. Samara prodloužila s Tichonovem
Andrej Tichonov zůstává trenérem Samary. Tu bývalý záložník dovedl zpátky do ruské nejvyšší soutěže, za což je mu odměnou nová roční smlouva s opcí. (sport-express.ru)
23.04. Chabarovsk se loučí s ruskou elitou
SKA Chabarovsk je po včerejšku prvním klubem sestupujícím z ruské nejvyšší soutěže, po porážce 0:1 od Dinama Moskva ztrácí na pozice zaručující alespoň baráž už jedenáct bodů, do konce přitom zbývají poslední tři kola. (sport-express.ru)
22.02. Kazajev odchází z Tosna do Tomsku
Jan Kazajev na jaře nebude bojovat o místo v základní sestavě Tosna, ruský záložník dohraje sezonu na hostování v druholigovém Tomsku. (sport-express.ru)
18.02. Zubarev se dočasně loučí s Ufou
Vladimir Zubarev už nerozšíří letošní bilanci dvou startů za Ufu, ruský záložník odešel na hostování do druholigových Chimek. (sport-express.ru)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
19.09.
Sibir Novosibirsk - Zenit II
0:1
19.09.
FK Tjumen - Dinamo Petrohrad
2:1
19.09.
FK Armavir - Fakel Voroněž
4:1
19.09.
FK Krasnodar II - Spartak M. II
0:3
19.09.
FK Tambov - Tom Tomsk
3:0
19.09.
Šinnik Jaroslavl - SKA Chabarovsk
1:1
19.09.
Mordovija Saransk - Avangard Kursk
1:4
19.09.
FK Nižnij Novgorod - FK Chimki
1:1
19.09.
Čertanovo Moskva - Luč-Energija
1:1
19.09.
Baltika K. - Rotor Volgograd
1:1
23.09.
Spartak Moskva II - SKA Chabarovsk
2:1
23.09.
Zenit Petrohrad II - Baltika K.
0:1
23.09.
Luč-Energija - Sibir Novosibirsk
1:0
23.09.
Tom Tomsk - Čertanovo Moskva
3:1
23.09.
Avangard Kursk - FK Tjumen
2:0
23.09.
FK Chimki - FK Armavir
2:3
23.09.
Šinnik Jaroslavl - M. Saransk
1:2
23.09.
Dinamo Petrohrad - FK Tambov
0:0
23.09.
Rotor Volgograd - Nižnij Novgorod
2:1
23.09.
Fakel Voroněž - FK Krasnodar II
0:0
Všechny zápasy
Následující zápasy
30.09.10:00
SKA Chabarovsk - Fakel Voroněž
info
30.09.12:00
Sibir Novosibirsk - Baltika K.
info
30.09.14:00
Luč-Energija - Tom Tomsk
info
30.09.14:00
FK Tjumen - Šinnik Jaroslavl
info
30.09.14:00
FK Armavir - Rotor Volgograd
info
30.09.15:00
Nižnij Novgorod - Zenit II
info
30.09.16:00
Čertanovo - Dinamo Petrohrad
info
30.09.16:00
Mordovija Saransk - Spartak M. II
info
01.10.10:15
FK Tambov - Avangard Kursk
info
01.10.14:00
FK Krasnodar II - FK Chimki
info
Všechny zápasy