Rusko - FNL 2018/2019

15.09.2018 16:00 CET
11. kolo

Avangard Kursk   -   SKA Chabarovsk

1 : 1 (?:?)
Stadión:  
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 2.17 - 2.85 - 3.40
preview zápasu není k dispozici
Vzájemné zápasy
19.05.2005Pervyj Divizion 12. kolo
Chabarovsk - Avangard Kursk
0:0
07.09.2005Pervyj Divizion 32. kolo
Avangard Kursk - Chabarovsk
1:1
05.04.2006Pervyj Divizion 3. kolo
Chabarovsk - Avangard Kursk
1:1
25.07.2006Pervyj Divizion 23. kolo
Avangard Kursk - Chabarovsk
1:1
10.04.2007Pervyj Divizion 4. kolo
Chabarovsk - Avangard Kursk
2:1
27.07.2007Pervyj Divizion 24. kolo
Avangard Kursk - Chabarovsk
0:1
09.07.2010Pervyj Divizion 20. kolo
Chabarovsk - Avangard Kursk
2:1
06.11.2010Pervyj Divizion 40. kolo
Avangard Kursk - Chabarovsk
1:5
19.05.2005 12. kolo
SKA-Energija Chabarovsk - Avangard Kursk
0:0
07.09.2005 32. kolo
Avangard Kursk - SKA-Energija Chabarovsk
1:1
05.04.2006 3. kolo
SKA-Energija Chabarovsk - Avangard Kursk
1:1
25.07.2006 23. kolo
Avangard Kursk - SKA-Energija Chabarovsk
1:1
10.04.2007 4. kolo
SKA-Energija Chabarovsk - Avangard Kursk
2:1
27.07.2007 24. kolo
Avangard Kursk - SKA-Energija Chabarovsk
0:1
09.07.2010 20. kolo
SKA-Energija Chabarovsk - Avangard Kursk
2:1
06.11.2010 40. kolo
Avangard Kursk - SKA-Energija Chabarovsk
1:5
Avangard Kursk - poslední zápasy
23.07.2018FNL 2. kolo
Spartak M. II - Kursk
0:0
29.07.2018FNL 3. kolo
Avangard Kursk - Fakel
1:0
04.08.2018FNL 4. kolo
FK Chimki - Kursk
3:1
08.08.2018FNL 5. kolo
Kursk - Rotor Vol.
1:0
12.08.2018FNL 6. kolo
Zenit II - Avangard Kursk
1:2
18.08.2018FNL 7. kolo
Kursk - Baltika K.
0:2
22.08.2018Kubok Rossiji32F
Dinamo Brjansk - Kursk
1:3
26.08.2018FNL 8. kolo
Niž. Novgorod - Kursk
0:1
01.09.2018FNL 9. kolo
Kursk - FK Armavir
1:0
08.09.2018FNL 10. kolo
FK Krasnodar II - Kursk
0:2
17.07.2018 1. kolo
Avangard Kursk - Šinnik Jaroslavl
1:2
23.07.2018 2. kolo
Spartak Moskva II - Avangard Kursk
0:0
29.07.2018 3. kolo
Avangard Kursk - Fakel Voroněž
1:0
04.08.2018 4. kolo
FK Chimki - Avangard Kursk
3:1
08.08.2018 5. kolo
Avangard Kursk - Rotor Volgograd
1:0
12.08.2018 6. kolo
Zenit Petrohrad II - Avangard Kursk
1:2
18.08.2018 7. kolo
Avangard Kursk - Baltika Kaliningrad
0:2
26.08.2018 8. kolo
FK Nižnij Novgorod - Avangard Kursk
0:1
01.09.2018 9. kolo
Avangard Kursk - FK Armavir
1:0
08.09.2018 10. kolo
FK Krasnodar II - Avangard Kursk
0:2
SKA Chabarovsk - poslední zápasy
22.07.2018FNL 2. kolo
FK Krasnodar II - Chabarovsk
1:1
29.07.2018FNL 3. kolo
Chabarovsk - Sibir Nov.
1:1
04.08.2018FNL 4. kolo
Chabarovsk - M. Saransk
2:1
08.08.2018FNL 5. kolo
FK Tjumen - Chabarovsk
1:1
12.08.2018FNL 6. kolo
Chabarovsk - FK Tambov
1:2
18.08.2018FNL 7. kolo
Čertanovo - Chabarovsk
2:2
22.08.2018Kubok Rossiji32F
Luč-Energ. - Chabarovsk
0:2
26.08.2018FNL 8. kolo
Chabarovsk - Luč-Energ.
0:0
01.09.2018FNL 9. kolo
Tom Tomsk - Chabarovsk
4:1
08.09.2018FNL 10. kolo
Chabarovsk - Dinamo P.
2:2
17.07.2018 1. kolo
SKA Chabarovsk - FK Armavir
3:0
22.07.2018 2. kolo
FK Krasnodar II - SKA Chabarovsk
1:1
29.07.2018 3. kolo
SKA Chabarovsk - Sibir Novosibirsk
1:1
04.08.2018 4. kolo
SKA Chabarovsk - Mordovija Saransk
2:1
08.08.2018 5. kolo
FK Tjumen - SKA Chabarovsk
1:1
12.08.2018 6. kolo
SKA Chabarovsk - FK Tambov
1:2
18.08.2018 7. kolo
Čertanovo Moskva - SKA Chabarovsk
2:2
26.08.2018 8. kolo
SKA Chabarovsk - Luč-Energija Vladivostok
0:0
01.09.2018 9. kolo
Tom Tomsk - SKA Chabarovsk
4:1
08.09.2018 10. kolo
SKA Chabarovsk - Dinamo Petrohrad
2:2
FNL - tabulky
 TýmZVRPSB
1.Tom Tomsk1182117:426
2.FK Tambov1173121:1224
3.Spartak Moskva II1162316:1020
4.FK Krasnodar II1155115:1120
5.Avangard Kursk1061310:819
6.FK Nižnij Novgorod1053211:718
7.Dinamo Petrohrad1044218:1216
8.Čertanovo Moskva1044219:1416
9.Šinnik Jaroslavl114439:916
10.FK Chimki1143416:1715
11.Fakel Voroněž1041513:1113
12.Mordovija Saransk1033413:1212
13.SKA Chabarovsk1026214:1412
14.Luč-Energija Vladivostok112454:510
15.FK Tjumen112459:1410
16.Baltika Kaliningrad1124513:1910
17.Sibir Novosibirsk102447:1310
18.Rotor Volgograd101546:118
19.FK Armavir111284:205
20.Zenit Petrohrad II100288:202
 TýmZVRPSB
1.Tom Tomsk861114:319
2.FK Nižnij Novgorod53117:410
 Spartak Moskva II53117:410
4.FK Tjumen82428:710
5.Čertanovo Moskva523011:59
6.SKA Chabarovsk62319:69
7.Šinnik Jaroslavl62315:49
8.Avangard Kursk53024:49
9.Fakel Voroněž52128:57
10.Luč-Energija Vladivostok72144:47
11.FK Tambov51318:76
12.FK Krasnodar II51316:66
13.FK Chimki51228:95
14.Mordovija Saransk51137:74
15.Rotor Volgograd31113:34
16.Dinamo Petrohrad41124:54
17.Baltika Kaliningrad41124:64
18.Sibir Novosibirsk41123:54
19.FK Armavir40131:71
20.Zenit Petrohrad II60156:151
 TýmZVRPSB
1.FK Tambov660013:518
2.FK Krasnodar II64209:514
3.Dinamo Petrohrad633014:712
4.Spartak Moskva II63129:610
5.Avangard Kursk53116:410
6.FK Chimki63128:810
7.Mordovija Saransk52216:58
8.FK Nižnij Novgorod52214:38
9.Tom Tomsk32103:17
10.Čertanovo Moskva52128:97
11.Šinnik Jaroslavl52124:57
12.Fakel Voroněž52035:66
13.Baltika Kaliningrad71339:136
14.Sibir Novosibirsk61324:86
15.Rotor Volgograd70433:84
16.FK Armavir71153:134
17.Luč-Energija Vladivostok40310:13
18.SKA Chabarovsk40315:83
19.Zenit Petrohrad II40132:51
20.FK Tjumen30031:70
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto zápasu, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
17.09. Kirsanov skončil na lavičce Sibiru
Sibir Novosibirsk již nevede Sergej Kirsanov. Šestapadesátiletý trenér na základě špatných výsledků rezignoval, přičemž na lavičku druholigového ruského celku usedl Jevgenij Obgolts. (sport-express.ru)
18.07. Kanunnikov novou akvizicí Samary
Samara dotáhla do úspěšného konce příchod Maksima Kannunikova. Sedmadvacetiletý útočník přichází z Chabarovsku a ve svém novém působišti uzavřel smlouvu do roku 2020. (transfermarkt.de)
22.06. Logašov se vrací do Rostova
Arsenij Logašov si znovu zahraje ruskou nejvyšší soutěž. 26letý obránce přestoupil z Baltiky do Rostova, jehož barvy v minulosti hájil, se staronovým zaměstnavatelem podepsal tříletý kontrakt s opcí na čtvrtou sezonu. (sport-express.ru)
12.06. Sandhausen získal Žirova a Verlaata
Alexandr Žirov a Jesper Verlaar budou od nadcházejícího ročníku hrát za Sandhausen. Prvně jmenovaný se do Německa vydává z Jeniseje Krasnojarsk a nizozemský stoper pro změnu přichází z rezervního mužstva Werderu Brémy, přičemž oba dostali kontrakty do roku 2020. (transfermarkt.de)
07.06. Dinamo Petrohrad se přesune do Soči
Stadion v Soči, který mimo jiné hostí zápasy nadcházejícího mistrovství světa, bude od nové sezóny dějištěm druhé ruské ligy. Ta se do lázeňského města v krasnodarské oblasti přesune z Petrohradu, kde místní Dinamo nemělo potřebmou diváckou podporu, a proto se přejmenuje na FK Soči. (transfermarkt.de)
30.05. Tosno nezískalo licenci pro novou sezónu
Druhá ruská liga možná přijde o jednoho účastníka. Licenci nedostalo Tosno, které se nyní pokusí uspět v dodatečném řízení, avšak budoucnost aktuálního vítěze Ruského poháru zůstává nejasná. (sport-express.ru)
30.05. Samara prodloužila s Tichonovem
Andrej Tichonov zůstává trenérem Samary. Tu bývalý záložník dovedl zpátky do ruské nejvyšší soutěže, za což je mu odměnou nová roční smlouva s opcí. (sport-express.ru)
23.04. Chabarovsk se loučí s ruskou elitou
SKA Chabarovsk je po včerejšku prvním klubem sestupujícím z ruské nejvyšší soutěže, po porážce 0:1 od Dinama Moskva ztrácí na pozice zaručující alespoň baráž už jedenáct bodů, do konce přitom zbývají poslední tři kola. (sport-express.ru)
22.02. Kazajev odchází z Tosna do Tomsku
Jan Kazajev na jaře nebude bojovat o místo v základní sestavě Tosna, ruský záložník dohraje sezonu na hostování v druholigovém Tomsku. (sport-express.ru)
18.02. Zubarev se dočasně loučí s Ufou
Vladimir Zubarev už nerozšíří letošní bilanci dvou startů za Ufu, ruský záložník odešel na hostování do druholigových Chimek. (sport-express.ru)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
19.09.
Sibir Novosibirsk - Zenit II
0:1
19.09.
FK Tjumen - Dinamo Petrohrad
2:1
19.09.
FK Armavir - Fakel Voroněž
4:1
19.09.
FK Krasnodar II - Spartak M. II
0:3
19.09.
FK Tambov - Tom Tomsk
3:0
19.09.
Šinnik Jaroslavl - SKA Chabarovsk
1:1
19.09.
Mordovija Saransk - Avangard Kursk
1:4
19.09.
FK Nižnij Novgorod - FK Chimki
1:1
19.09.
Čertanovo Moskva - Luč-Energija
1:1
19.09.
Baltika K. - Rotor Volgograd
1:1
23.09.
Spartak Moskva II - SKA Chabarovsk
2:1
23.09.
Zenit Petrohrad II - Baltika K.
0:1
23.09.
Luč-Energija - Sibir Novosibirsk
1:0
23.09.
Tom Tomsk - Čertanovo Moskva
3:1
23.09.
Avangard Kursk - FK Tjumen
2:0
23.09.
FK Chimki - FK Armavir
2:3
23.09.
Šinnik Jaroslavl - M. Saransk
1:2
23.09.
Dinamo Petrohrad - FK Tambov
0:0
23.09.
Rotor Volgograd - Nižnij Novgorod
2:1
23.09.
Fakel Voroněž - FK Krasnodar II
0:0
Všechny zápasy
Následující zápasy
30.09.10:00
SKA Chabarovsk - Fakel Voroněž
info
30.09.12:00
Sibir Novosibirsk - Baltika K.
info
30.09.14:00
Luč-Energija - Tom Tomsk
info
30.09.14:00
FK Tjumen - Šinnik Jaroslavl
info
30.09.14:00
FK Armavir - Rotor Volgograd
info
30.09.15:00
Nižnij Novgorod - Zenit II
info
30.09.16:00
Čertanovo - Dinamo Petrohrad
info
30.09.16:00
Mordovija Saransk - Spartak M. II
info
01.10.10:15
FK Tambov - Avangard Kursk
info
01.10.14:00
FK Krasnodar II - FK Chimki
info
Všechny zápasy