Rakousko - ÖFB Cup - zprávy

nenalezeny žádné články
09.05. Rakouský pohár vyhrál Sturm Graz
Výsledek finále Rakouského poháru: Sturm Graz - Salzburg 1:0 po prodloužení (112. Hierländer).
01.06.2017 Rakouský pohár pro Salzburg
Výsledek finále Rakouského poháru: Rapid Vídeň - Salzburg 1:2 (56. Joelinton - 51. Hwang, 85. Lazaro).
19.05.2016 Rakouský pohár pro Salzburg
Výsledek finále Rakouského poháru: Admira - Salzburg 0:5 (7., 65. a 85. z penalty Soriano, 28. Keita, 73. Laimer).
18.05.2014 ÖFB Cup pro Salzburg
Výsledek finále rakouského poháru: Salzburg - St. Pölten 4:2 (35. Klein, 42. Kampl, 63. a 67. Soriano - 40. Jano, 70. Noel).
24.09.2013 Jun neodvrátil blamáž Austrie
Ani branka Tomáše Juna neodvrátila blamáž Austrie Vídeň ve druhém kole Rakouského poháru. Úřadující ligový mistr na hřišti třetiligového Kalsdorfu, který navíc dohrával v deseti, prohrál 1:2. Jun se prosadil v 51. minutě, kdy vyrovnal na 1:1. Když však Austria nedokázala v posledních 20 minutách využít početní výhodu po vyloučení domácího Thomase Miedla, rozhodl ve třetí minutě nastavení o senzačním postupu Kalsdorfu přes účastníka Ligy mistrů kapitán Rafael Dorn.
30.05.2013 ÖFB Cup vyhrál třetiligový Pasching
Výsledek finále Rakouského poháru: Austria Vídeň - Pasching 0:1 (47. Sobkova).
09.05.2013 Salzburg přišel o Vorsaha
Isaac Vorsah bude zhruba půl roku chybět Red Bullu Salzburg. Ghanský stoper si při pohárové blamáži proti Paschingu poranil zkřížený vaz v pravém kolenu a čeká ho operace.
08.05.2013 Jun vstřelil vítěznou branku Austrie
Tomáš Jun se gólem podílel na postupu Austrie Vídeň do finále ÖFB Cupu. Český útočník zlomil pět minut před koncem zápasu s Riedem nerozhodný stav 1:1, hosté nakonec zvítězili 3:1. Ve finále se Austria utká 30. května na vídeňském Stadionu Ernsta Happela s Paschingem. Třetiligový klub už v úterý nečekaně vyřadil obhájce titulu Salcburk po výhře 2:1.
07.05.2013 Třetiligový Pasching je ve finále
Pasching si jako první třetiligový klub v historii soutěže zahraje finále Rakouského poháru. Postup mu zajistila výhra 2:1 na hřišti obhájce trofeje Salcburku, o které rozhodl dvěma góly po přestávce.
20.05.2012 Rakouský pohár získal Salcburk
Výsledek finále Rakouského poháru: Salcburk - Ried 3:0 (10. Leonardo z penalty, 14. Schiemer, 90. Hierlander).