Portugalsko - Super Taça - zprávy

nenalezeny žádné články
05.08. Pereira s cenou pro nejlepšího hráče utkání
Porto včera porazilo Aves 3:1, získalo Superpohár a jedno ocenění navíc si domů odnesl Maxi Pereira - uruguayský obránce dal ve druhém poločase vítěznou branku a i za to byl zvolen nejlepším hráčem utkání. (abola.pt)
05.08. Brahimiho čeká podrobné vyšetření
Yacine Brahimi včera v utkání o Superpohár srovnal na průběžných 1:1 a přispěl tak k výhře FC Porto nad Aves 3:1, nejlepší vzpomínky na duel ale mít nebude. Alžírské křídlo se v závěru prvního poločasu zranilo, muselo střídat a čeká ho podrobné vyšetřená. (abola.pt)
04.08. Portugalský Superpohár bere FC Porto
Výsledek utkání o Portugalský Superpohár: FC Porto - Aves 3:1 (25. Brahimi, 68. M. Pereira, 84. Corona - 14. Claudio Falcao).
05.08.2017 Portugalský Superpohár patří Benfice
Výsledek utkání o portugalský Superpohár: Benfica - Vitória SC Guimarães 3:1 (6. Jonas, 11. Seferović, 83. Jiménez - 43. Raphinha).
05.08.2017 César nebude k dispozici Benfice
Benficu Lisabon čeká utkání domácího Superpoháru s Vitórií Guimarães, do kterého nezasáhne Júlio César. Zkušený brazilský gólman má blíže neupřesněné zdravotní problémy. (abola.pt)
07.08.2016 Benfica opanovala Superpohár
Výsledek portugalského Superpoháru: Benfica - Braga 3:0 (10. Cervi, 75. Jonas, 90+2. Pizzi).
10.08.2015 Super Taça pro Sporting
Výsledek zápasu o portugalský Superpohár: Benfica - Sporting 0:1 (53. Carrillo).
11.08.2014 Super Taça pro Benficu
Výsledek utkání o portugalský Superpohár: Benfica - Rio Ave 0:0 i po prodloužení, na penalty 3:2.
10.08.2013 Super Taça pro FC Porto
Výsledek utkání o Portugalský superpohár: FC Porto - Vitória SC Guimarães 3:0 (4. Lica, 17. Martinez, 45. Lucho).
12.08.2012 Super Taça znovu kořistí FC Porto
Portugalský superpohár má počtvrté v řadě stejného vítěze. Zisk trofeje slaví zásluhou trefy Jacksona Martíneze z 90. minuty FC Porto po výhře nad Académicou Coimbra.