Polsko - 1. Liga 2018/2019

11.08.2018 17:00 CET
4. kolo

ŁKS Łódź   -   Stomil Olsztyn

1 : 0 (?:?)
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 1.88 - 3.26 - 3.79
preview zápasu není k dispozici
Vzájemné zápasy
15.08.20121. Liga 2. kolo
ŁKS Łódź - Olsztyn
0:2
16.03.20131. Liga 19. kolo
Olsztyn - ŁKS Łódź
0:0
15.08.2012 2. kolo
ŁKS Łódź - Stomil Olsztyn
0:2
16.03.2013 19. kolo
Stomil Olsztyn - ŁKS Łódź
0:0
ŁKS Łódź - poslední zápasy
11.05.20131. Liga 29. kolo
ŁKS Łódź - Pol. Bytom
0:3k
18.05.20131. Liga 30. kolo
Nowy Sącz - ŁKS Łódź
3:0k
25.05.20131. Liga 31. kolo
ŁKS Łódź - GKS Tychy
0:3k
29.05.20131. Liga 32. kolo
Legnica - ŁKS Łódź
3:0k
01.06.20131. Liga 33. kolo
ŁKS Łódź - Brzesko
0:3k
08.06.20131. Liga 34. kolo
Arka Gdyn. - ŁKS Łódź
3:0k
23.07.2013Puchar Polski1.k
ŁKS Łódź - Nieciecza
0:3k
20.07.20181. Liga 1. kolo
Głogów - ŁKS Łódź
0:1
28.07.20181. Liga 2. kolo
ŁKS Łódź - Katowice
0:1
04.08.20181. Liga 3. kolo
Nieciecza - ŁKS Łódź
1:1
08.05.2013 28. kolo
Flota Świnoujście - ŁKS Łódź
3:0k
11.05.2013 29. kolo
ŁKS Łódź - Polonia Bytom
0:3k
18.05.2013 30. kolo
Sandecja Nowy Sącz - ŁKS Łódź
3:0k
25.05.2013 31. kolo
ŁKS Łódź - GKS Tychy
0:3k
29.05.2013 32. kolo
Miedź Legnica - ŁKS Łódź
3:0k
01.06.2013 33. kolo
ŁKS Łódź - OKS Brzesko
0:3k
08.06.2013 34. kolo
Arka Gdynia - ŁKS Łódź
3:0k
20.07.2018 1. kolo
Chrobry Głogów - ŁKS Łódź
0:1
28.07.2018 2. kolo
ŁKS Łódź - GKS Katowice
0:1
04.08.2018 3. kolo
Termalica BB Nieciecza - ŁKS Łódź
1:1
Stomil Olsztyn - poslední zápasy
24.04.20181. Liga 21. kolo
Olsztyn - Ruch Chorzów
2:2
29.04.20181. Liga 28. kolo
Raków Czę. - Olsztyn
2:1
05.05.20181. Liga 29. kolo
Olsztyn - GKS Katowice
1:0
09.05.20181. Liga 30. kolo
Odra Opole - Olsztyn
2:4
12.05.20181. Liga 31. kolo
Olsztyn - Sosnowiec
0:2
19.05.20181. Liga 32. kolo
Wigry Suwałki - Olsztyn
1:2
27.05.20181. Liga 33. kolo
Olsztyn - Stal Mielec
1:0
03.06.20181. Liga 34. kolo
Głogów - Stomil Olsztyn
0:1
28.07.20181. Liga 2. kolo
Bytovia Bytów - Olsztyn
0:0
04.08.20181. Liga 3. kolo
Podbeskidzie - Olsztyn
1:3
24.04.2018 21. kolo
Stomil Olsztyn - Ruch Chorzów
2:2
29.04.2018 28. kolo
Raków Częstochowa - Stomil Olsztyn
2:1
05.05.2018 29. kolo
Stomil Olsztyn - GKS Katowice
1:0
09.05.2018 30. kolo
Odra Opole - Stomil Olsztyn
2:4
12.05.2018 31. kolo
Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec
0:2
19.05.2018 32. kolo
Wigry Suwałki - Stomil Olsztyn
1:2
27.05.2018 33. kolo
Stomil Olsztyn - Stal Mielec
1:0
03.06.2018 34. kolo
Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn
0:1
28.07.2018 2. kolo
Bytovia Bytów - Stomil Olsztyn
0:0
04.08.2018 3. kolo
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stomil Olsztyn
1:3
1. Liga - tabulky
 TýmZVRPSB
1.Raków Częstochowa42117:47
2.Bytovia Bytów42116:37
3.Odra Opole42115:47
4.Stal Mielec42024:36
5.Puszcza Niepołomice32013:36
6.Chojniczanka Chojnice31206:55
7.Wigry Suwałki31205:45
8.Stomil Olsztyn21103:14
9.Warta Poznań21102:14
10.Termalica BB Nieciecza31114:44
11.GKS Katowice31112:24
 ŁKS Łódź31112:24
13.Podbeskidzie Bielsko-Biała31023:53
14.Sandecja Nowy Sącz30213:42
 GKS Tychy30213:42
16.Chrobry Głogów30211:22
17.GKS Jastrzębie30123:61
18.Garbarnia Kraków30121:61
 TýmZVRPSB
1.Raków Częstochowa32106:27
2.Odra Opole32105:37
3.Chojniczanka Chojnice21105:44
4.Warta Poznań21102:14
5.Puszcza Niepołomice11001:03
6.Wigry Suwałki10101:11
 GKS Tychy10101:11
8.Termalica BB Nieciecza20112:31
9.Bytovia Bytów20111:21
 GKS Katowice20111:21
11.Chrobry Głogów20110:11
12.Stal Mielec00000:00
 Stomil Olsztyn00000:00
 Sandecja Nowy Sącz00000:00
15.ŁKS Łódź10010:10
16.Podbeskidzie Bielsko-Biała20022:50
17.GKS Jastrzębie20021:40
18.Garbarnia Kraków20020:50
 TýmZVRPSB
1.Bytovia Bytów22005:16
2.Stal Mielec42024:36
3.Stomil Olsztyn21103:14
4.Wigry Suwałki21104:34
5.ŁKS Łódź21102:14
6.Termalica BB Nieciecza11002:13
7.Podbeskidzie Bielsko-Biała11001:03
 GKS Katowice11001:03
9.Puszcza Niepołomice21012:33
10.Sandecja Nowy Sącz30213:42
11.GKS Jastrzębie10102:21
12.Chojniczanka Chojnice10101:11
 Chrobry Głogów10101:11
 Garbarnia Kraków10101:11
15.GKS Tychy20112:31
16.Warta Poznań00000:00
17.Raków Częstochowa10011:20
18.Odra Opole10010:10
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto zápasu, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
14.07. Karviná - Odra Opole 1:0
PŘÁTELSKY:
Karviná - Odra Opole 1:0 (0:0).
Branka:
52. Panák.
Sestava Karviné: Berkovec - Čolić, Piroch, Janečka, Tusjak - Panák (53. Šisler) - Lingr (67. Moravec), Suchan, Budínský (55. Kalabiška), Letić - Ramirez. Trenér: Nádvorník. (ČTK)
10.07. Niepolomice - Olomouc 3:2
PŘÁTELSKY:
Puszcza Niepolomice - Sigma Olomouc 3:2 (1:1).
Branky:
23. a 55. Kuzma, 75. Drzazga - 40. Zmrzlý, 66. Plšek.
Sestava Olomouce: Reichl - Surzyn (55. Sladký), Štěrba (55. Kotouč), Polom, Falta - Hála, Spáčil, Texl, Zmrzlý (46. Plšek), Manzia (35. Zahradníček) - Yunis (55. Nešpor). Trenér: Jílek. (ČTK)
08.07. Katovice - Olomouc 0:0
PŘÁTELSKY:
Katovice - Sigma Olomouc 0:0.

Sestava Olomouce: Buchta (46. Mandous) - Sladký (60. Surzyn), Kotouč (46. Štěrba), Jemelka, Vepřek - Zahradníček (60. Hála), Houska, Kalvach, Plšek (60. Texl), Pilař (60. Falta) - Nešpor (60. Yunis). Trenér: Jílek. (ČTK)
08.02. V Polsku chystají změny
Polský fotbal se může těšit na rozsáhlé změny: od sezony 2019/20 se pravděpodobně první liga rozšíří ze 16 účastníků na osmnáct. Ve druhé lize se pak o postup bude hrát formou play-off a z domácího poháru ve čtvrtfinálové a semifinálové fázi zmizí odvety. (przegladsportowy.pl)
02.08.2017 Adu druhou polskou ligu hrát nebude
Freddy Adu se nestane novou posilou druholigového polského celku Sandecja Nowy Sącz. Ofenzivní záložník a kdysi velký přislib amerického fotbalu se měl podrobit výkonnostním testům, vše ovšem narazilo na postoj trenéra, který o hráče nemá zájem, Adu se proto rozhodl o toto angažmá neusilovat. (dailymail.co.uk)
17.07.2017 Bonin zůstává v Górniku
Zkušený záložník Grzegorz Bonin se i v uplynulé sezoně řadil k hvězdám polské Ekstraklasy, přesto nedokázal odvrátit sestup Górniku Łęczna. I tak každopádně 33letý středopolař zůstává svému klubu věrný, když s ním nyní prodloužil kontrakt. (90minut.pl)
05.07.2017 Karviná - Sosnowiec 4:1
PŘÁTELSKY:
MFK Karviná - Zaglebie Sosnowiec 4:1 (0:1).
Branky:
71. a 87. Kalabiška, 51. Panák, 59. Štepanovský - 39. Basniak.
Sestava Karviné:
I. poločas:
Pastornický (27. Ciupa) - Pašov, Košťál, Hošek, Eismann - Šisler, Smrž - Moravec, Budínský, Puchel - Wágner.
II. poločas: Ciupa - Čolič, Piaček, Janečka, Vondra - Šisler, Smrž (59. Donizete) - Štepanovský, Duda, Kalabiška - Panák. Trenér: J. Weber. (ČTK)
03.07.2017 Michalovce posílil brankář Bieszczad
Gerard Bieszczad si vyzkouší slovenskou Fortuna ligu. 24letého gólmana, jenž naposledy oblékal dres Bytovie Bytów, získal Zemplín Michalovce. (sport.sme.sk)
01.03.2017 Adu má namířeno do druhé polské ligy
Před další zajímavou štací stojí cestovatel Freddy Adu. Bývalý americký reprezentant bude podle polských médií hrát tamní druhou ligu, jelikož se s ním chystá podepsat smlouvu Sandecja Nowy Sącz. (transfermarkt.de)
28.02.2017 Podbeskidzie angažovalo Haskiče
Nermin Haskić bude ve zbytku letošní sezóny nastupovat za Podbeskidzie Bielsko-Biała. Druholigový polský celek si 27letého útočníka vypůjčil ze Žiliny, která s ním ve svých dalších plánech už příliš nepočítá. (sport.sme.sk)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
19.10.
Garbarnia Kraków - Nieciecza
1:3
19.10.
S. Nowy Sącz - Wigry Suwałki
2:0
19.10.
Stal Mielec - GKS Katowice
2:0
20.10.
ŁKS Łódź - GKS Jastrzębie
2:0
20.10.
Stomil Olsztyn - Niepołomice
2:2
20.10.
Bytovia Bytów - Odra Opole
1:1
20.10.
GKS Tychy - Raków Częstochowa
0:0
20.10.
Podbeskidzie - Chojnice
2:1
21.10.
Warta Poznań - Chrobry Głogów
2:1
Všechny zápasy
Následující zápasy
23.10.17:00
GKS Katowice - Garbarnia Kraków
info
24.10.17:00
Niepołomice - S. Nowy Sącz
info
24.10.17:00
Raków Czę. - ŁKS Łódź
info
24.10.18:00
GKS Jastrzębie - Podbeskidzie
info
24.10.18:00
Nieciecza - Stomil Olsztyn
info
24.10.19:00
Odra Opole - Warta Poznań
info
26.10.18:00
Chrobry Głogów - Bytovia Bytów
info
27.10.17:45
GKS Katowice - Warta Poznań
info
27.10.18:00
Odra Opole - Podbeskidzie
info
27.10.18:00
Stomil Olsztyn - G. Kraków
info
27.10.19:00
Raków Czę. - S. Nowy Sącz
info
Všechny zápasy