Lucembursko - Coupe de Luxembourg - zprávy

nenalezeny žádné články
27.05. Lucemburský pohár pro Racing
Výsledek finále Lucemburského poháru: Hostert - Racing Luxembourg 0:1 po penaltách.
29.05.2016 Lucemburský pohár se vrací k Dudelange
Od sezony 2011/12 čekal celek F91 Dudelange na triumf v národním poháru, nyní však ve finále Coupe de Luxembourg uspěl proti Mondorfu v poměru 1:0.
23.05.2014 Coupe de Luxembourg pro Differdange
Dnešní výsledek finále lucemburského poháru: FC Differdange 03 - F91 Dudelange 2:0.
18.05.2013 Coupe de Luxembourg pro Jeunesse
Výsledek finále Lucemburského poháru: Jeunesse Esch - FC Differdange 03 2:1.
26.05.2012 Coupe de Luxembourg pro Dudelange
F91 Dudelange po mistrovském titulu vyhrálo i lucemburský pohár, v dnešním finálovém klání si poradilo 4:2 po prodloužení s Jeunesse Esch.
Další expres zprávy
Poslední zápasy
21.09.
Syra Mensdorf - FC Erpeldange 72
2:3
22.09.
Berdenia Berbourg - Jeunesse Esch
0:3
22.09.
SC Steinfort - Victoria Rosport
0:1
22.09.
Jeunesse Biwer - BB Muhlenbach
0:4
22.09.
FC Koerich/Simmern - Atert Bissen
2:7
23.09.
Moutfort-Medingen - S. Bertrange
2:3
23.09.
Al. Äischdall - J. Junglinster
4:3
23.09.
FC Mondercange - US Esch
0:1
23.09.
FC Schifflange 95 - FC Mamer
1:4
23.09.
SC Bettembourg - Racing FC
0:7
23.09.
Union Remich/Bous - US Rumelange
0:1
23.09.
CS Sanem - Union 05 Kayl-Tétange
1:3
23.09.
FF Norden 02 - FC Differdange 03
1:2
23.09.
CS Obercorn - Mertert/W.
1:5
23.09.
CS Bourscheid - Excelsior Grevels
2:0
23.09.
Alisontia Steinsel - FC Rodange 91
0:1
23.09.
Blo Weiss Itzig - Fola Esch
1:7
23.09.
Daring Echternach - Hamm Benfica
0:4
23.09.
AS Colmarberg - T. Pétange
0:4
23.09.
FC Orania Vianden - US Mondorf
0:7
23.09.
Les Ardoisiers - US Sandweiler
1:4e
23.09.
YB Diekirch - Jeunesse Canach
2:4
23.09.
FC 47 Bastendorf - Etzella E.
1:10
23.09.
AS Wincrange - UN Käerjéng 97
0:6
23.09.
J. Schieren - Swift Hesperange
3:6
23.09.
ES Schouweiler - FC Wiltz
0:6
23.09.
FC Cebra 01 - YB Weiler
3:0
23.09.
Blô-Weiss Medernach - K. Wormel.
2:4e
23.09.
Useldingen - UNA Strassen
1:6
23.09.
Minerva Lintgen - US Hostert
0:4
23.09.
FC Kehlen - F91 Dudelange
1:7
23.09.
US Feulen - Progrès Niedercorn
1:4
Všechny zápasy
Následující zápasy
28.10.?
Mertert/W. - K. Wormel.
info
28.10.?
Progrès Niedercorn - US Hostert
info
28.10.?
US Sandweiler - F91 Dudelange
info
28.10.?
US Rumelange - UNA Strassen
info
28.10.?
US Esch - Union Titus Pétange
info
28.10.?
Jeunesse Canach - Atert Bissen
info
28.10.?
FC Erpeldange 72 - Hamm Benfica
info
28.10.?
FC Mamer - Blue Boys Muhlenbach
info
28.10.?
FC Cebra 01 - Etzella Ettelbrück
info
28.10.?
S. Bertrange - Al. Äischdall
info
28.10.?
CS Bourscheid - Fola Esch
info
28.10.?
Swift Hesperange - US Mondorf
info
28.10.?
UN Käerjéng 97 - Jeunesse Esch
info
28.10.?
Racing FC - FC Differdange 03
info
28.10.?
FC Rodange 91 - Victoria Rosport
info
28.10.?
Union 05 Kayl-Tétange - FC Wiltz
info
Všechny zápasy