Získali jsme zpět naše fanoušky, raduje se prezident Lazia Lotito

Po dlouhých letech si hráči Lazia v neděli sáhli na nějakou trofej. Klub z hlavního města Itálie nastoupil k duelu o Superpohár proti Juventusu a po dramatickém závěru vyhrál 3:2. Římský celek nevyhrál jenom pohár, dle prezidenta Claudia Lotita si získal zpět také všechny své fanoušky...
15.08. | Aktuality |

Juventus padl, vítězem Superpoháru je Lazio Řím

Juventus Turín ukázal, že stále není úplně ve formě, když ještě pět minut před koncem utkání prohrával po dvou brankách Immobileho. Zázrak jménem Paulo Dybala sice v nastavení srovnal, jenže mladík Murgia o minutu později rozhodl!
13.08. | Komentáře a souhrny |

Laziu se proti Juve nedaří. V sázce je však tentokrát Supercoppa

Římské Lazio se na domácím stadionu pokusí napravit svou reputaci a především trochu napravit špatnou bilanci. V repríze finále Coppa Italia s ním svede další souboj a pro oba soupeře to bude šance na zisk první trofeje v sezoně.
12.08. | Previews |

Buffon po nešťastném 600. startu litoval penaltového déjà-vu

Gianluigi Buffon se včera stal teprve druhým hráčem v dějinách Juventusu po Del Pierovi, kterému se podařilo dosáhnout hranice 600 soutěžních startů za turínský velkoklub, žádnou velkou radost však z pokoření takového milníku mít nemohl. Juventus stejně jako před dvěma lety nezvládl penaltový rozstřel italského superpoháru...
24.12.2016 | Aktuality |

AC Milán letos podruhé vyzrál na Juventus a bere Supercoppu

Pěkný dáreček k vánocům nadělil svým fanouškům AC Milán, který po penaltovém rozstřelu zdolal Juventus a získal Italský superpohár. V katarském Dauhá se hrálo po 120 minutách 1:1. Obě branky padly v prvním poločase, nejprve se trefil Chiellini a následně srovnal rovněž ze vzduchu Bonaventura. V páté sérii penalt selhal Dybala, zatímco Pašalić nedal Buffonovi šanci.
23.12.2016 | Komentáře a souhrny |

Juventus a AC Milán si to v katarském Dauhá rozdají o Supercopu

V katarském Dauhá se den před Vánocemi utkají o italský Superpohár dva tradiční velikání Juventus a AC Milán. Stará dáma bude obhajovat loňské vítězství a znovu může potvrdit svojí absolutní dominanci na Apeninském poloostrově. Proti tomu bude Milán, který loni sice žádnou trofej nezískal, avšak coby finalista poháru má na finálovou účast právo. Rossoneri určitě nebudou bez šance, naposledy totiž Juve porazili.
23.12.2016 | Previews |

Jeden z nejlepších zápasů mého života, pochvaloval si Benítez

Velké drama nabídl včerejší duel o italský superpohár, v němž měl několikrát blízko k triumfu Juventus, nakonec se ale z trofeje mohla těšit Neapol. Radost měl především její trenér Rafael Benítez, který v poslední době čelí kritice kvůli neuspokojivým výsledkům v domácí soutěži...
23.12.2014 | Aktuality |

Neapol dvakrát prohrávala, ale na penalty Juventus porazila

Z výhry Superpoháru se nakonec raduje Neapol, třebaže měla k jeho zisku dál. Juventus Turín poslal do vedení hbitý Carlos Tévez, na něhož reagoval stejným počinem Gonzalo Higuaín. V prodloužení se opět ozval argentinský střelec Tévez, jenže i napodruhé se prosadil jeho krajan v dresu Partenopei. Na řadu přišly penalty a v nich byla úspěšnější Benítezova Neapol.
22.12.2014 | Komentáře a souhrny |

Juventus se utká s Neapolí o Superpohár

Program italské první ligy sice již skončil, ale fanoušci calcia nemusí propadat předvánočním depresím z pauzy v milované soutěži. Na scéně luxusního katarského Jassim Bin Hamad Stadium v Dauhá se o poslední velkou trofej letošního roku utká mistrovský Juventus, který vyzve vítěze Coppy Italia z Neapole.
22.12.2014 | Previews |

Conte: Píšeme historii. Petkovič se omlouval fanouškům

Trenér Juventusu Antonio Conte neskrýval svoji spokojenost poté, co Stará dáma v utkání o italský Superpohár potupila Lazio čtyřbrankovou výhrou. Jeho protějšek Vladimir Petkovič byl z výkonu Lazia hodně rozmrzelý a za předvedenou hru se omluvil fanouškům.
19.08.2013 | Aktuality |
13.08. Lazio získalo italský Superpohár
Výsledek finále italského Superpoháru: Juventus - Lazio 2:3 (85. a 90. z penalty Dybala - 32. z penalty a 54. Immobile, 90+3. Murgia).
11.08. Italský Superpohár odřídí Massa
Davide Massa byl jmenován hlavním rozhodčím utkání o italský Superpohár, o ten se v neděli večer poperou Lazio a Juventus. (football-italia.net)
10.08. Felipe Anderson je opět fit
Felipe Anderson bude připraven na zápas o italský Superpohár proti Juventusu. Ofenzivní záložník Lazia měl potíže se stehenním svalem, nejednalo se ovšem o nic vážného a dnes znovu trénoval. (football-italia.net)
10.08. Felipe Anderson má potíže se stehnem
Felipe Anderson možná přijde o Superpohár proti Juventusu, záložníka Lazia limituje zranění stehenního svalu. (football-italia.net)
09.08. Cuadrado laboruje se zraněným lýtkem
Problémy s lýtkem hlásí Juan Cuadrado. Křídelníkovi Juventusu tak hrozí, že bude muset vynechat Superpohár proti Laziu. (football-italia.net)
23.12.2016 Supercoppa kořistí AC Milán
Výsledek utkání o Italský superpohár: Juventus - AC Milán 1:1 i po prodloužení, 3:4 na penalty (18. Chiellini - 38. Bonaventura).
23.12.2016 Alex Sandro si přivodil svalové zranění
O jednobrankový náskok a také jednoho hráče přišel v prvním poločase zápasu o Italský superpohár proti AC Milán turínský Juventus. Z boje musel odstoupit obránce Alex Sandro, který si přivodil svalové zranění. (football-italia.net)
23.12.2016 Buffon chytá 600. zápas za Juventus
Juventus bojuje o Italský superpohár s AC Milán a jedno jubileum slaví jeho brankář Gigi Buffon, zkušený gólman nastoupil k 600. utkání za turínský klub. (football-italia.net)
22.12.2016 Pjanić je na Superpohár připraven
Miralem Pjanić je dle svých slov v pořádku a bude připraven nastoupit k zítřejšímu souboji o Italský superpohár proti AC Milán. Start záložníka Juventusu byl původně ohrožen, a to díky drobnému zranění ze sobotního zápasu s AS Řím. (football-italia.net)
21.12.2016 AC Milán musel odložit let do Kataru
AC Milán měl včera odletět do Dauhá, kde si to v pátek rozdá s Juventusem o Italský superpohár, vinou technických potíží ovšem nakonec byl let odložen až na dnešek. Otázkou zůstává, zda se duel uskuteční v původně plánovaném termínu, Rossoneri budou mít o 24 hodin kratší čas na aklimatizaci a zápas by mohl být i přeložen. (football-italia.net)