AC Milán uspěl v pohárovém derby i s třetím gólmanem

Milánské derby ve čtvrtfinále Italského poháru vyhráli hráči AC a aspoň trochu zlepšili náladu svým fanouškům po bídných výsledcích z poslední doby. Inter porazili 1:0 po prodloužení díky gólu devatenáctiletého útočníka Patricka Cutroneho ze 104. minuty. Čistým kontem přispěl k postupu až třetí brankář AC Antonio Donnarumma.
28.12.2017 | Aktuality | 24 komentářů

Schick poprvé skóroval za Řím, vyřazení v poháru ale nezabránil

Český fotbalista Patrik Schick poprvé skóroval v dresu AS Řím, kam v srpnu přestoupil za údajně 42 milionů eur (asi 1,1 miliardy korun). V osmifinále Italského poháru skóroval do sítě FC Turín, jen ale zmírnil prohru 1:2 znamenající vyřazení.
20.12.2017 | Aktuality | 118 komentářů

Jako kdybychom celý pohár vyhráli, říká kouč Pordenone

K obrovské senzaci se včera večer schylovalo v Miláně, kde se v rámci osmifinále Coppa Italia střetly Inter a Pordenone. Vedoucí tým nejvyšší soutěže měl s třetiligovým soupeřem obrovské problémy a přestože nakonec prošel mezi nejlepších osm, po utkání se mnohem více mluvilo o benjamínkovi...
13.12.2017 | Aktuality | 14 komentářů

První krok splněn. Juventus vyhrál Italský pohár

Juventus Turín udělal první krok ke svému snu o treblu. Začal tím, že ve finále Coppa Italia porazil domácí Lazio Řím. Kromě čistého konta brankáře Neta rozhodly především zásahy Daniho Alvese a Leonarda Bonucciho.
17.05.2017 | Komentáře a souhrny | 245 komentářů

Juventus touží po treblu, ve finále poháru stojí proti Lazio

Juventus má na dosah treble a první trofej z něj může získat už ve středu večer. Jede totiž do Říma, kde se ve finále Coppa Italia utká s tamním pohárovým specialistou, Laziem. Juventus má možná více hvězd, ale aktuální forma je na straně Lazia.
16.05.2017 | Previews | 245 komentářů

Pjaca má vážně zraněné koleno, letošní sezona pro něho končí

Juventus zůstává ve hře na třech frontách a o zbývající zápasy Serie A, Coppa Italia a Ligy mistrů přijde Marko Pjaca. Chorvatský křídelník si z reprezentačního srazu přiveze poraněné koleno a podrobné vyšetření už potvrdilo obavy z vážného problému...
29.03.2017 | Aktuality | 124 komentářů

Neapol cítila kvůli penaltám Juventusu v poháru velkou křivdu

Velkou křivdu cítili po úvodním semifinále Italského poháru s Juventusem hráči Neapole. Turínskému celku totiž v úterním utkání v Turíně podle nich pomohla k obratu a vítězství 3:1 tři kontroverzní penaltová rozhodnutí. Dva pokutové kopy nařídil sudí Paolo Valeri ve prospěch domácích, zatímco hostům prý jasnou penaltu odepřel.
01.03.2017 | Aktuality | 160 komentářů

Schick dvěma góly pomohl Sampdorii k postupu v Italském poháru

Reprezentant Patrik Schick ve středu dal za Sampdorii poprvé dva góly v jednom zápase a pomohl k domácí výhře 3:0 nad Cagliari v Italském poháru. Janovský tým postoupil do lednového osmifinále, kde vyzve AS Řím.
01.12.2016 | Aktuality | 63 komentářů

Máme za sebou skvělou sezonu, radoval se Allegri

Neomezeným vládcem italské scény je v posledních letech Juventus a výjimkou není ani letošní sezona. Stará dáma obhájila Scudetto a včera k němu přidala i triumf v Coppa Italia. Stala se tak vůbec prvním klubem, jemuž se na Apeninském poloostrově podařilo získat domácí double ve dvou po sobě jdoucích sezonách...
22.05.2016 | Aktuality | 62 komentářů

Juventus rozhodl v prodloužení a získal italský double

Juventus obhájil italský double, když ve finále Coppa Italia zdolal v prodloužení AC Milán. Rossoneri nesehráli s mistrem špatnou partii, nicméně výsledkově si na něj znovu nepřišli a v pohárové Evropě budou chybět potřetí v řadě! Finále rozhodla šťastná ruka trenéra Allegriho, jehož střídající Álvaro Morata vsítíl ve 110. minutě jediný gól.
22.05.2016 | Komentáře a souhrny | 344 komentářů
05.01. Marchisio nepomůže Juventusu
Juventus čeká další ligové utkání s Cagliari, do kterého nezasáhne Claudio Marchisio. Zkušeného záložníka brzdí zranění stehenního svalu z pohárového derby s Turínem (2:0). (football-italia.net)
04.01. Marchisio a Sturaro mají zdravotní problémy
Juventus včera porazil Turín 2:0 a postoupil do semifinále Italského poháru, přišel ovšem o dva záložníky. Svalové zranění si přivodil Claudio Marchisio, kvůli potížím s kolenem zase musel střídat Stefano Sturaro. (soccerway.com)
02.01. Juventus může znovu počítat s Pjanićem
V nominaci Juventusu na pohárové derby s Turínem je i Miralem Pjanić, bosenský záložník rychle doléčil zranění stehenního svalu, kvůli němuž chyběl proti Hellasu Verona. (football-italia.net)
28.12.2017 Spalletti: Ztratili jsme trochu na sebevědomí
Inter Milán ještě nedávno vedl tabulku italské ligy, v posledních zápasech se mu ovšem přestalo dařit a prohrál dvakrát v řadě. Navíc se mu nedaří ani v poháru, po utrápeném postupu přes Pordenone se včera se soutěží rozloučil porážkou v prodloužení od AC Milán. "Ztratili jsme trochu na sebevědomí, neděláme věci s takovou jistotou," poznamenal trenér Luciano Spalletti. (soccerway.com)
27.12.2017 AC Milán hlásí další dva marody
AC Milán před dnešním soubojem s Interem Milán přišel o dva brankáře a během utkání se mu zranili další dva hráči - obránce Ignazio Abate si přivodil svalové zranění, útočník Nikola Kalinić má zase potíže s kotníkem. (football-italia.net)
27.12.2017 AC Milán přišel o dalšího brankáře
Marco Storari si během rozcvičky před dnešním pohárovým derby proti Interu Milán poranil lýtko a na poslední chvíli vypadl ze sestavy AC. Tomu chybí rovněž Gianluigi Donnarumma (tříslo), šanci tak dostane jeho starší bratr a týmová trojka Antonio Donnarumma. (football-italia.net)
27.12.2017 Donnarumma pro dnešek mimo hru
Gianluigi Donnarumma vynechá večerní pohárové derby s Interem Milán, brankář AC Milán má zraněné tříslo. (soccerway.com)
27.12.2017 Donnarumma možná bude večer chybět
AC Milán dnes večer sehraje čtvrtfinále Italského poháru proti Interu a jenom na tribuně může zůstat Gianluigi Donnarumma. Mladý brankář má zdravotní problémy, během tréninku si poranil tříslo a jeho večerní start je vážně ohrožen. (football-italia.net)
22.12.2017 Coppa Italia - čtvrtfinálové dvojice
Program čtvrtfinále Italského poháru: Lazio - Fiorentina, AC Milán - Inter Milán, Neapol - Atalanta, Juventus - Turín. (http://football-italia.net)
20.12.2017 Schick dal první gól za AS Řím
Patrik Schick si dnes na své konto připsal premiérovou trefu za AS Řím. Český útočník se prosadil v závěru pohárového souboje s Turínem, když snižoval na konečných 1:2.