nenalezeny žádné články
05.11.2017 Cork City vítězem Irského poháru
Výsledek finále Irského poháru: Dundalk - Cork City 1:2 po penaltách (95. Vemmelund - 111. Campion).
04.11.2012 Irský pohár pro Derry City
Derry City se pro letošek stalo vítězem Irského poháru. V nedělním finále porazilo 3:2 v prodloužení St. Patricks, vítězný gól zaznamenal ve 105. minutě Patterson.
06.11.2011 Irský pohár vyhrálo Sligo
Sligo Rovers je vítězem letošního ročníku Irského poháru, v dnešním finále v Dublinu zdolalo Shelbourne. V normální hrací době skončil zápas 1:1, Sligo uchvátilo trofej pro sebe díky penaltám, které vyhrálo 4:1.
14.11.2010 Irský pohár pro Sligo Rovers
Vítězem irského poháru (FAI Cup) se stal tým Sligo Rovers. Ve finalovém utkání na Aviva Stadiu v Dublinu proti týmu Shamrock Rovers nepadl gól ani po 120 minutách. Vítěze tak musel určit penaltový rozstřel, ve kterém byl v poměru 2:0 úspěšnější tým Sligo Rovers.