Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 6.25 - 4.18 - 1.43
reportáž ze zápasu není k dispozici
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
31.05. Rijeka získala Chorvatský pohár
Výsledek finále Chorvatského poháru: Dinamo Záhřeb - NK Rijeka 1:3 (37. Olmo - 24. a 46. Gavranović, 72. Župarić).
02.02. Marcos Guilherme do Dinama Záhřeb
Služby bývalého kanonýra brazilské dvacítky Marcose Guilhermeho si zajistilo chorvatské Dinamo Záhřeb. To prozatím 21letého útočníka Atlética Paranaense získalo na hostování, případně ale může využít i opci. (gnkdinamo.hr)
20.05.2015 Chorvatský pohár získalo Dinamo Záhřeb
Výsledek finále Chorvatského poháru: Dinamo Záhřeb - RNK Split 0:0 i po prodloužení, 4:2 na penalty.
13.05.2014 Chorvatský pohár získala Rijeka
Výsledek odvety finále Chorvatského poháru: Rijeka - Dinamo Záhřeb 2:0 (35. Mitrović, 82. Kvrzić), první zápas 1:0, pohár získala Rijeka.
07.05.2014 Rijeka jde do finálové odvety s náskokem
Rijeka má blíž k triumfu v Chorvatském poháru. První finále na hřišti Dinama Záhřeb těsně vyhrála, přestože dohrávala bez dvou vyloučených hráčů. Odveta se hraje za týden. Dinamo - Rijeka 0:1 (40. Tomečak).
10.10.2013 Kramarić chorvatským rekordmanem
Do historie chorvatského fotbalu se včera zapsal Andrej Kramarić. Útočník Rijeky pomohl v domácím poháru rozprášil výsledkem 11:0 tým Zmaj Bato, když se sám trefil osmkrát. Tolik gólů v jediném zápase v Chorvatsku ještě nikdy nikdo nedal.
22.05.2013 Hrvatski Kup získal Hajduk Split
Výsledek odvety Chorvatského poháru: Lokomotiva Záhřeb - Hajduk Split 3:3 (9. Situm 71. Kramarić, 90. Bručić - 45. Vuković, 52. Sušić, 72. Stojanović), první zápas 1:2, vyhrál Hajduk.
08.05.2013 Hrvatski Kup - výsledek
Výsledek prvního finálového zápasu chorvatského poháru: Hajduk Split - Lokomotiva Záhřeb 2:1 (65. Maglica, 69. Kouassi - 53. Antolić). Odveta se hraje 22. května.
09.05.2012 Dinamo Záhřeb má znovu double
Dinamo Záhřeb dnes porazilo ve finále poháru Osijek 3:1 a po suverénním vítězstvím v lize zkompletovalo double, kterým se mohlo pyšnit i předešlou sezónu. Od roku 1991, kdy se Chorvatsko osamostatnilo, vyhrálo Dinamo už 14 ligových titulů a ve 12 případech triumfovalo v poháru.
25.05.2011 Dinamo Záhřeb slaví double
Dinamo Záhřeb s přehledem zvládlo také odvetu Chorvatského poháru a po vítězství 3:1 ve Varaždinu slaví double. První zápas skončil 5:1 ve prospěch Dinama, které se po ligové soutěži raduje už z druhé trofeje. Pohár vyhrál záhřebský celek pojedenácté v historii.