předkolo

13.07.201717:00
Slovan Havlíčkův Brod - Slavoj TKZ Polná
0:1
15.07.201710:15
TJ Přeštice - 1. FC Karlovy Vary
1:6
15.07.201714:30
FK Hořovicko - SK Rakovník
1:0
15.07.201717:00
Spartak Slatiňany - FK Letohrad
3:1
15.07.201717:00
Arsenal Česká Lípa - FK Kolín
1:3
15.07.201717:00
FC Nový Bor - FK Pěnčín-Turnov
1:5
15.07.201717:00
Ždírec nad Doubravou - SFK Vrchovina
3:0
15.07.201717:00
Sokol Tasovice - MSK Břeclav
2:1
15.07.201717:00
Lokomotiva Petrovice - MFK Havířov
1:3e
15.07.201717:30
1. BFK Frýdlant nad Ostravicí - TJ Nový Jičín
0:1p
16.07.201710:00
Sokol Ústí - Nové Sady Olomouc
3:0
16.07.201717:00
Aritma Praha - FK Čáslav
0:2
16.07.201717:00
HFK Třebíč - FSC Stará Říše
0:6
16.07.201717:00
MFK Dobříš - SK Kladno
5:2
16.07.201717:00
Neratovice-Byškovice - Admira Praha
2:1
16.07.201717:00
MFK Trutnov - Sokol Živanice
0:2
16.07.201717:00
FC Provodov - FC Slavičín
2:3p
16.07.201717:00
FK Bospor Bohumín - FC Dolní Benešov
4:2
16.07.201717:00
AFK Tišnov - Slovan Rosice
5:4e
16.07.201717:00
FC Strání - Slovan Bzenec
2:1
16.07.201717:00
FC Vsetín - FC Brumov
1:2
16.07.201717:00
SK Hranice - FK Kozlovice
1:2
16.07.201717:00
Spartak Velká Bíteš - FK Blansko
3:1
16.07.201717:00
FK Šumperk - 1. HFK Olomouc
1:3
16.07.201717:00
FK Jeseník - Jiskra Rýmařov
3:2p
16.07.201717:00
Jiskra Mšeno - Sokol Kratonohy
3:2
16.07.201717:00
SK Hrobce - Tatran Rakovník
3:1
16.07.201717:00
FK Brandýs nad Labem - SK Vysoké Mýto
0:5
16.07.201717:00
Petřín Plzeň - SK Klatovy
1:2
16.07.201717:00
Spartak Soběslav - Tatran Sedlčany
1:3
16.07.201717:00
SK Brná - FK Zbuzany
2:9
16.07.201717:00
Čechie Vykáň - Spartak Chrastava
2:1
16.07.201717:00
Červený Kostelec - Dvůr Králové nad Labem
1:0p
16.07.201717:00
TJ Doksy - SS Ostrá
0:2
16.07.201717:00
FK Louny - Motorlet Praha
4:1
16.07.201717:00
FK Nejdek - FC Chomutov
1:3
16.07.201717:00
TJ Nová Včelnice - TJ Malše Roudné
0:1
16.07.201717:00
FK Komárov - Viktoria Mariánské Lázně
1:2
16.07.201717:00
SK Střešovice - FK Souš
1:3

1. kolo

18.07.201718:00
MFK Havířov - Fotbal Třinec
3:7
19.07.201717:00
FK Jeseník - SFC Opava
2:4
19.07.201718:00
Viktoria Mariánské Lázně - Viktoria Žižkov
1:4
22.07.201710:15
Meteor Praha - Sellier & Bellot Vlašim
1:4
22.07.201710:30
AFK Tišnov - Spartak Hulín
3:4
22.07.201710:30
FK Zbuzany - FC Písek
2:3
22.07.201717:00
Spartak Velká Bíteš - MFK Vyškov
0:3
22.07.201717:00
TJ Nový Jičín - MFK Vítkovice
2:3
22.07.201717:00
FK Kozlovice - SK Uničov
3:0
22.07.201717:00
Ždírec nad Doubravou - FC Velké Meziříčí
1:0
22.07.201717:00
FC Brumov - TJ Valašské Meziříčí
0:3
22.07.201717:00
1. HFK Olomouc - MFK Frýdek-Místek
2:0
22.07.201717:00
FK Bospor Bohumín - Odra Petřkovice
0:4
22.07.201717:00
FK Mohelnice - 1. SK Prostějov
1:3
22.07.201717:00
Slavoj TKZ Polná - 1. SC Znojmo FK
0:3
22.07.201717:00
Sokol Ústí - FC Hlučín
1:2
22.07.201717:00
FC Slavičín - Viktoria Otrokovice
6:0
22.07.201717:00
FK Kolín - Jiskra Ústí nad Orlicí
1:3
22.07.201717:00
FK Pěnčín-Turnov - SK Benátky nad Jizerou
3:2
22.07.201717:00
MFK Dobříš - FK Litoměřicko
1:0
22.07.201717:00
TJ Malše Roudné - SK Benešov
0:5
22.07.201717:00
Sokol Živanice - Olympia Praha
3:2p
22.07.201717:00
SK Český Brod - Loko Vltavín
3:4
22.07.201717:00
Slovan Velvary - Dynamo České Budějovice
1:0
22.07.201717:00
FK Mohelnice - 1. SK Prostějov
1:3
22.07.201717:00
FK Louny - Baník Sokolov
0:7
22.07.201717:00
FK Souš - FK Varnsdorf
0:3
22.07.201717:00
Čechie Vykáň - FK Ústí nad Labem
0:4
22.07.201717:00
SK Klatovy - Jiskra Domažlice
1:4
22.07.201717:00
Jiskra Mšeno - FK Dobrovice
4:2
22.07.201717:00
Tatran Sedlčany - MAS Táborsko
0:5
22.07.201717:00
1. FC Karlovy Vary - FK Králův Dvůr
0:3
22.07.201717:00
Neratovice-Byškovice - SK Převýšov
0:2
22.07.201717:00
FK Čáslav - 1. FK Příbram
1:2
22.07.201717:00
SK Hrobce - Sokol Brozany
2:3
22.07.201717:00
FK Hořovicko - FK Štěchovice
1:4
22.07.201717:30
FC Strání - Hanácká Slavia Kroměříž
3:5
23.07.201717:00
Sokol Tasovice - RSM Hodonín
1:4
23.07.201717:00
FSC Stará Říše - SK Líšeň
0:3
23.07.201717:00
FC Chomutov - Slavoj Vyšehrad
1:2
23.07.201717:00
Červený Kostelec - FC Hradec Králové
1:7
25.07.201717:00
SK Vysoké Mýto - FK Pardubice
1:2

2. kolo

02.08.201717:00
Slavoj Vyšehrad - Sellier & Bellot Vlašim
1:2e
05.08.201716:00
Jiskra Domažlice - MFK Chrudim
2:0
08.08.201717:00
FK Pěnčín-Turnov - FK Ústí nad Labem
1:3
08.08.201717:00
Slovan Velvary - FC Hradec Králové
0:1
08.08.201717:00
RSM Hodonín - MFK Vítkovice
1:0
08.08.201717:00
1. HFK Olomouc - Zbrojovka Brno
2:1
08.08.201717:00
FC Hlučín - Sigma Olomouc
1:3e
08.08.201717:00
Odra Petřkovice - 1. SC Znojmo FK
1:2p
08.08.201717:30
SK Benešov - Bohemians Praha 1905
1:5
09.08.201717:00
SK Převýšov - Dukla Praha
0:2
09.08.201717:00
TJ Valašské Meziříčí - SK Líšeň
3:1
09.08.201717:00
FK Kozlovice - Hanácká Slavia Kroměříž
0:2
09.08.201717:00
Spartak Hulín - Baník Ostrava
0:5
09.08.201717:00
Ždírec nad Doubravou - Fotbal Třinec
0:4
09.08.201717:00
FC Slavičín - MFK Karviná
0:2
09.08.201717:00
Jiskra Ústí nad Orlicí - 1. FC Slovácko
1:2p
09.08.201717:00
Loko Vltavín - FK Teplice
2:3
09.08.201717:00
SK Zápy - Baník Sokolov
2:4
09.08.201717:00
Jiskra Mšeno - FK Jablonec
1:4
09.08.201717:00
Sokol Živanice - FK Varnsdorf
1:0
09.08.201717:00
FK Králův Dvůr - MAS Táborsko
1:2
09.08.201717:00
FC Písek - FK Pardubice
3:2p
09.08.201717:00
Sokol Brozany - Viktoria Žižkov
0:4
09.08.201717:30
MFK Dobříš - Slovan Liberec
0:3
09.08.201717:30
FK Štěchovice - 1. FK Příbram
1:3
15.08.201717:00
1. SK Prostějov - SFC Opava
1:3
16.08.201718:00
MFK Vyškov - Vysočina Jihlava
1:4

3. kolo

19.09.201716:00
MAS Táborsko - FK Teplice
3:4
19.09.201718:00
Bohemians Praha 1905 - Sellier & Bellot Vlašim
2:3p
20.09.201716:00
Sokol Živanice - Sigma Olomouc
0:8
20.09.201716:00
RSM Hodonín - Slovan Liberec
0:4e
20.09.201716:00
1. HFK Olomouc - FC Hradec Králové
1:8
20.09.201716:00
Jiskra Domažlice - Dukla Praha
3:2
20.09.201717:00
Hanácká Slavia Kroměříž - MFK Karviná
0:4
20.09.201717:00
FK Mladá Boleslav - 1. FK Příbram
3:0
20.09.201717:00
FK Jablonec - Viktoria Žižkov
2:1
20.09.201717:00
Vysočina Jihlava - Baník Sokolov
1:0
20.09.201718:15
1. SC Znojmo FK - Sparta Praha
0:1
20.09.201718:30
Slavia Praha - Fotbal Třinec
5:1
27.09.201716:00
TJ Valašské Meziříčí - Baník Ostrava
0:6
04.10.201716:00
FC Písek - Fastav Zlín
0:2
04.10.201718:00
FK Ústí nad Labem - 1. FC Slovácko
0:2
05.10.201717:00
Viktoria Plzeň - SFC Opava
4:1

osmifinále

24.10.201717:00
Sigma Olomouc - FK Jablonec
3:4
24.10.201718:00
FK Teplice - FC Hradec Králové
2:3
25.10.201714:30
Jiskra Domažlice - FK Mladá Boleslav
2:4
25.10.201715:00
Sellier & Bellot Vlašim - Fastav Zlín
1:2p
25.10.201717:00
Sparta Praha - Baník Ostrava
2:3p
25.10.201718:00
Vysočina Jihlava - Slavia Praha
1:3
01.11.201716:30
Slovan Liberec - MFK Karviná
5:3e
10.11.201718:00
Viktoria Plzeň - 1. FC Slovácko
2:3e

čtvrtfinále

07.03.201816:00
FK Jablonec - 1. FC Slovácko
3:1
07.03.201817:00
Slavia Praha - Slovan Liberec
2:0
14.03.201817:00
FK Mladá Boleslav - Baník Ostrava
2:1p
14.03.201817:00
FC Hradec Králové - Fastav Zlín
0:2

semifinále

17.04.201820:00
Slavia Praha - FK Mladá Boleslav
2:0
25.04.201818:00
Fastav Zlín - FK Jablonec
0:1

finále

09.05.201820:15
Slavia Praha - FK Jablonec
3:1
19.10. Los osmifinále MOL Cupu
Los osmifinále MOL Cupu, českého poháru (31. října):
Olomouc - Zlín, Opava - Sparta Praha, Plzeň - Ostrava, Karviná - Jablonec, Liberec - Slovácko, Příbram - Bohemians Praha 1905, Dukla Praha - Teplice, Slavia Praha - Chrudim. (ČTK)
13.10. Přehled osmifinalistů MOL Cupu
Přehled účastníků osmifinále poháru MOL Cupu:
MFK Chrudim (II.), Baník Ostrava, Fastav Zlín, 1. FK Příbram, 1. FC Slovácko, FK Teplice, Sigma Olomouc, Slovan Liberec, Slavia Praha, Sparta Praha, Bohemians Praha 1905, MFK Karviná, Viktoria Plzeň, SFC Opava, Dukla Praha, FK Jablonec. (ČTK)
13.10. Pardubice - Jablonec 1:2
3. kolo poháru MOL Cupu:
FK Pardubice - FK Jablonec 1:2 (1:0)
Branky: 7. Petráň - 55. Kubista, 66. Holeš. Rozhodčí: Matějček - Caletka, Lakomý.
Sestava Jablonce: Hanuš - Jankovič (46. Holeš), Hovorka, Břečka, Hanousek - Hübschman - Pleštil (78. Peřina), Breda (46. Kratochvíl), Kubista, Sobol - Chramosta. Trenér: Rada. (ČTK)
12.10. Dukla v poháru uspěla na Žižkově
Třetí kolo poháru MOL Cupu:
Viktoria Žižkov - Dukla Praha 0:1 (0:0).
Branka:
81. Bilovský. Rozhodčí: Berka - Vaňkát, Leška.
Sestava Dukly: Hruška - Miloševič, Ostojič, Ďurica, Chlumecký - Bezpalec, Doumbia (90. Kott), Bilovský - Brandner (72. Tetour), Djuranovič (67. Bezdička), Schranz. Trenér: Skuhravý. (ČTK)
12.10. Opava přešla v poháru přes Jihlavu
Třetí kolo poháru MOL Cupu:
SFC Opava - Vysočina Jihlava 1:0 (0:0).
Branka:
88. Jurečka z pen. Rozhodčí: Dubravský - Podaný, Pochylý.
Sestava Opavy: Fendrich - Simerský, Svozil (46. Schaffartzik), Helebrand - Zavadil, Jursa - Kayamba, Janetzký, Kuzmanovič - Puškáč (46. Smola), Juřena (77. Jurečka). Trenér: Kopecký. (ČTK)
11.10. Vyškov - Plzeň 1:5
3. kolo poháru MOL Cupu:
MFK Vyškov - Viktoria Plzeň 1:5 (0:4)
Branky: 55. Vintr - 5., 24., 45. a 49. Chorý, 28. Řezníček. Rozhodčí: Vojkovský - Batík, Dohnálek.
Sestava Plzně: Hruška - Pernica, Hubník, Hájek - Petržela (67. Ekpai), Procházka, Bucha, Havel - Čermák - Chorý, Řezníček. Trenér: Vrba. (ČTK)
10.10. Karviná - Táborsko 2:0
3. kolo poháru MOL Cupu:
MFK Karviná - MAS Táborsko 2:0 (0:0)
Branky: 47. Panák, 64. Ba Loua. Rozhodčí: Machálek - Pochylý, Dresler.
Sestava Karviné: Pastornický - Čolić, Panák, Krivák, Moravec - Janečka (76. Dramé), Smrž - Guba (73. Letić), Budínský, Tusjak (62. Ba Loua) - Ramírez. Trenér: Nádvorník. (ČTK)
03.10. MOL Cup - výsledek
Výsledek dnešního utkání třetího kola Českého poháru: Bohemians 1905 - České Budějovice 1:0 (50. Hašek).
02.10. Sparta v MOL Cupu vyhrála v Polné
3. kolo poháru MOL Cupu:
Slavoj Polná - Sparta Praha 1:4 (0:1)
Branky: 77. Čížek - 22. Pulkrab, 74. Radaković, 88. Šural, 90. Hložek.
Sestava Sparty: Heča - Wiesner, Radaković, Štetina, Čivić - Sáček, Vácha (63. Plavšić), Kanga, Vatajelu - Pulkrab (52. Šural), Mebrahtu (83. Hložek). Trenér: Ščasný. (ČTK)
25.09. MOL Cup - výsledky
Výsledky úterních zápasů českého poháru MOL Cup: Chrudim - Mladá Boleslav 2:0 (35. Froněk, 39. Šípek), Sokolov - Baník Ostrava 1:2 (45. O. Ševčík - 15. Pazdera, 24. Jirásek), Slavičín - Zlín 3:9 (28. Hnaníček vl., 55. Školník z pen., 65. Fojtů - 27., 40. a 72. Jakubov, 25. a 85. Hnaníček, 33. a 37. Železník, 17. Bačo, 84. Holík).
Další expres zprávy
Poslední zápasy
10.10.
MFK Karviná - MAS Táborsko
2:0
11.10.
MFK Vyškov - Viktoria Plzeň
1:5
12.10.
SFC Opava - Vysočina Jihlava
1:0
12.10.
Viktoria Žižkov - Dukla Praha
0:1
13.10.
FK Pardubice - FK Jablonec
1:2
Všechny zápasy
Následující zápasy
31.10.14:00
Sigma Olomouc - Fastav Zlín
info
31.10.14:00
SFC Opava - Sparta Praha
info
31.10.14:00
Viktoria Plzeň - Baník Ostrava
info
31.10.14:00
MFK Karviná - FK Jablonec
info
31.10.14:00
Slovan Liberec - 1. FC Slovácko
info
31.10.14:00
1. FK Příbram - Bohemians 1905
info
31.10.14:00
Dukla Praha - FK Teplice
info
31.10.14:00
Slavia Praha - MFK Chrudim
info
Všechny zápasy