2 : 4 (?:?)
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 6.87 - 4.99 - 1.40
statistiky zápasu nejsou k dispozici

Jiskra Domažlice - FK Mladá Boleslav 2:4

Fotbalisté Mladé Boleslavi postoupili do čtvrtfinále domácího poháru. V osmifinále MOL Cupu zvítězili 4:2 na hřišti třetiligových Domažlic, dva góly hostů vstřelil Jan Chramosta.

Boleslavští byli v úvodu aktivnější, ale zpočátku si nevěděli rady s domácím brankářem Šimanem, který zlikvidoval střely Mareše a Přikryla nebo hlavičku Magery. Ve 12. minutě už se favorit prosadil. Šiman vyrazil střelu Mebrahtua, ale na Chramostovu dorážku už nestačil. Chvíli nato nevyužil velkou šanci Matějovský, jenž nechal znovu vyniknout gólmana Domažlic.

Domácí přidali a ve 36. minutě vyrovnali. Došlý se v pokutovém území zbavil Takácse a tvrdou ranou propálil Agajeva. Ázerbájdžánský reprezentační brankář za tři minuty Boleslav výrazně podržel, když zneškodnil Došlého penaltu. V poslední minutě prvního poločasu Středočechům vrátil vedení gólem po úniku znovu Chramosta.

Pět minut po pauze mohl z rohu přidat pojistku Mebrahtu, ale autor hattricku v nedělním ligovém utkání ve Zlíně po Magerově přiťuknutí zblízka minul. Trest pro Boleslav přišel v 68. minutě, když Braun dalekonosným pokusem do horního růžku nedal Agajevovi šanci.

Hosté se oklepali i z druhého vyrovnání Domažlic a dvěma slepenými góly rozhodli o svém vítězství a postupu. Nejprve v 75. minutě přesně střílel kapitán Matějovský a o minutu později ho napodobil Mareš dorážkou vlastní rány.