Bulharsko - Kupa Bălgarija - zprávy

Plovdiv zvažuje bojkot finále poháru

V Bulharsku se možná neuskuteční finále národního poháru kvůli bojkotu Lokomotivu Plovdiv. Trojnásobný držitel trofeje pohrozil, že pokud svaz nezmění rozhodčího, k zápasu nenastoupí. Delegovaný Stanislav Todorov totiž klub výrazně poškodil při posledním vzájemném utkání v srpnu v lize. Finálovým soupeřem Plovdivu je Ludogorec Razgrad.
03.05.2012 | Aktuality | žádný komentář
09.05. Bulharský pohár získala Slavia Sofia
Výsledek finále Bulharského poháru: Slavia Sofia - Levski 1:0 po penaltách.
24.05.2017 Bulharský pohár pro Botev Plovdiv
Výsledek finále Bulharského poháru: Ludogorec Razgrad - Botev Plovdiv 1:2 (80. Keseru - 44. Kossoko, 52. Vutov).
30.05.2015 Kupa Bălgarija kořistíČerno More Varna
Výsledek finále Bulharského poháru: Levski Sofia - Černo More Varna 1:1, 1:2 po prodloužení (72. Anete - 90. Kambi, 119. Coureur).
15.05.2014 Kupa Bălgarija pro Ludogorec Razgrad
Výsledek finále Bulharského poháru: Botev Plovdiv - Ludogorec Razgrad 0:1 (59. Bezjak).
03.09.2013 Bulharský klub odmítl v poháru nastoupit
Bulharský klub Šumen ze třetí ligy odmítl nastoupit k zápasu domácího poháru proti týmu Černomorec Burgas, protože se jeho předseda bojí o psychickou pohodu svých hráčů. Souboj s tak silným soupeřem nemá podle Georgiho Georgijeva pro mladé mužstvo smysl a zbytečně by ho mohl zdeptat. "Abychom naše mladé chlapce mentálně nepřetěžovali, klub nebude v Bulharském poháru startovat," řekl Georgijev. Černomorec, který je momentálně v první lize třetí od konce, nejspíš postoupí do dalšího kola bez boje, bulharský svaz se ale zatím k případu nevyjádřil.
15.05.2013 Bulharský pohár pro Beroe
Výsledek finále Bulharského poháru: Beroe Stara Zagora - Levski Sofia 3:3 i po prodloužení, 3:1 na penalty (16. a 28. Martins, 79. Andonov - 24. Jordanov, 80. Silva, 87. Rodrigues).
16.05.2012 Kupa Bălgarija kořistí Ludogorce
Ludogorec Razgrad zvítězil v bulharském poháru, v dnešním finále si výsledkem 2:1 poradil s Lokomotivem Plovdiv.
25.05.2011 Bulharský pohár pro CSKA Sofii
CSKA Sofia slaví už pojedenácté v historii zisk Bulharského poháru. V dnešním finále porazil městského rivala Slavii Sofia nejtěsnějším možným rozdílem 1:0.
06.05.2010 Bulharský pohár pro Beroe
Výsledek finále Bulharského poháru: Chernomorets Pomorie - Beroe Stara Zagora 0:1 (90. Atanasov).
26.05.2009 Bulharský pohár pro Loveč
Litex Loveč vyhrál Bulharský fotbalový pohár, když ve finále soutěže jednoznačně porazil Pirin Blagojevgrad 3:0.