nenalezeny žádné články
11.03.2017 BATE ovládlo běloruský Superpohár
Výsledek běloruského Superpoháru: Zhodino - BATE 1:3 (6. Chačaturjan - 20. a 63. Hardzjajčuk, 51. Ivanić).
23.07.2016 Lucescu měl radost z výkonu Zenitu
Trenér Mircea Lucescu v létě přesídlil ze Šachtaru Doněck do Zenitu Petrohrad, s nímž dnes získal svou první trofej - v Superpoháru jeho svěřenci porazili 1:0 CSKA Moskva. "Mám z našeho dnešního výkonu opravdu radost. Superpohár mnoho neznamená, ale je důležitý pro klubovou image," uvedl Lucescu, jenž převzal Petrohrad po Andrem Villasu-Boasovi. Ve svém předchozím ukrajinském působišti získal 22 trofejí. (ČTK)
23.07.2016 Superpohár pro Zenit Petrohrad
Výsledek utkání o ruský Superpohár: CSKA Moskva - Zenit Petrohrad 0:1 (22. Maurício).
14.03.2015 Superkubok opět kořistí BATE Borisov
Běloruský superpohár potřetí v řadě vyhrálo BATE Borisov. Mistr tamní nejvyšší soutěže hrál se Šachtërem Soligorsk po 90 minutách bez branek a následně se šlo rovnou na penalty, v nichž si BATE vedlo suverénně - všechny tři proměnilo, zatímco soupeř své tři pokusy promarnil.
16.03.2014 Superpohár pro BATE Borisov
Běloruský superpohár: BATE Borisov - FC Minsk 1:0 (20. Mladenović).
17.03.2013 Superkubok kořistí BATE Borisov
BATE Borisov slaví zisk běloruského superpoháru, v dnešním finálovém utkání porazilo 1:0 Naftan Novopolock díky brance Sivakova ze třetí nastavené minuty
07.03.2012 Běloruský superpohár pro Gomel
Vítězem běloruského Superpoháru se stal FK Gomel, který porazil úřadujícího mistra BATE 2:0. Obě branky vstřelil Vjačeslav Hleb.