Ligue 1 - preview 7. kola

AS Monaco start do sezony nezvládlo a náladu si nyní chce vylepšit výhrou nad Angers. Saint-Étienne cestuje do Toulouse, v souboji týmů zaostávajících za očekáváními se proti sobě postaví Nantes a Nice...
DNES | Previews | žádný komentář

Bundesliga - preview 5. kola

Bayern Mnichov je stále stoprocentní a další výhra se od něho očekává v duelu s Augsburgem. Zajímavou podívanou slibuje souboj Werderu s Herthou, Hoffenheim cestuje do Hannoveru, Schalke bude o první body usilovat ve Freiburgu...
DNES | Previews | 32 komentářů

Serie A - preview 6. kola

Jedním zápasem bude dnes otevřeno šesté kolo italské nejvyšší soutěže. Interu se start do sezony příliš nepovedl, naposledy ale vyloupil stadion Sampdorie a pohodu si chce přenést i do dalšího duelu. V tom ho čeká další těžký soupeř - Fiorentina...
DNES | Previews | 33 komentářů

LaLiga - preview 6. kola

Atlético Madrid o víkendu porazilo Getafe a nyní chce získat další body ze zápasu s Huescou. Real Sociedad přivítá Rayo, Espanyol bude měřit síly s Eibarem...
DNES | Previews | 12 komentářů

FORTUNA:LIGA - preview 9. kola

Česká liga ve své dohrávce nabízí šlágr 9. kola, ve kterém Jablonec hostí Plzeň. Viktoria chce na severu Čech vyhrát, aby se dotáhla na Slavii, také Jablonec však chce po výsledkově nevydařených kolech zabrat...
VČERA | Previews | 1009 komentářů

LaLiga - preview 5. kola

Barcelona hraje doma s Gironou a v případě bodového zisku se posune zpět do čela tabulky před Real Madrid. Odpoledne se koná derby mezi Villarrealem a Valencií, Sevilla se představí na půdě Levante, Betis bude měřit síly s Athleticem...
23.09. | Previews | 333 komentářů

Fortuna liga - preview 9. kola

Trnava ve čtvrtek překvapivě vyzrála na Anderlecht, nyní se musí rychle přeorientovat na domácí nejvyšší soutěž a začít pravidelně sbírat body. V nedělní dohrávce nečeká Spartak nic snadného, cestuje do Dunajské Stredy...
23.09. | Previews | 1 komentář

Eredivisie - preview 6. kola

V neděli jdou do akce největší favorité a vše odstartuje v Rotterdamu, kde se Feyenoord střetne s Utrechtem. Daleko větší pozornost ovšem bude směřována do Eindhovenu, zde hraje PSV s Ajaxem. Alkmaar cestuje do Groningenu, Emmen hostí Zwolle...
23.09. | Previews | žádný komentář

Bundesliga - preview 4. kola

Leverkusen se ve čtvrtek konečně dočkal výhry a nyní si brousí zuby na další, jeho soupeřem tentokráte bude Mainz. Kolo pak zakončí souboj dvou pohárových zástupců, v němž Frankfurt přivítá RB Lipsko...
23.09. | Previews | 44 komentářů

Serie A - preview 5. kola

Juventus ještě neztratil ani bod a očekává se, že svou sérii výher protáhne rovněž ve Frosinone. Laziu se daří a potvrdit formu chce i proti Janovu, AS Řím bude měřit síly s Bolognou, Neapol se představí v Turíně a AC Milán tentokráte narazí na Atalantu...
23.09. | Previews | 312 komentářů

Ligue 1 - preview 6. kola

Paris Saint-Germain zajíždí do Rennes a má před sebou jasný úkol - vyhrát i šestý ligový zápas nové sezony. V souboji dvou nejhorších týmů se proti sobě postaví Guingamp a Bordeaux, kolo pak zakončí nedělní šlágr mezi Lyonem a Marseille...
23.09. | Previews | 28 komentářů

Premier League - preview 6. kola

Liverpool v sobotu uspěl a nyní je na tahu Chelsea, pokud porazí West Ham alespoň o dvě branky, posune se zpět do čela tabulky ona. V Londýně se dnes hraje ještě jedno utkání, Arsenal hostí Everton a pokusí se natáhnout svou sérii výher...
23.09. | Previews | 1083 komentářů

Evropská liga - preview prvních zápasů skupinové fáze

Po Lize mistrů dnes začíná rovněž hlavní fáze Evropské ligy a hned v první várce bude k vidění několik zajímavých duelů. Loňský finalista z Marseille hraje doma s Frankfurtem, Chelsea se zase představí na půdě PAOKu Soluň. Rangers při svém pohárovém návratu cestují na hřiště Villarrealu, svátek čeká na lucemburský Dudelange...
20.09. | Previews | 8 komentářů

Jablonec zkusí při premiéře ve skupině pohárů zaskočit Rennes

Jablonec ve čtvrtek čeká přelomový zápas, neboť se poprvé v historii představí v základní skupině evropských pohárů. Do hlavní fáze Evropské ligy vstoupí utkáním na půdě francouzského Rennes, za které chytá český reprezentační gólman Tomáš Koubek. Hosté se v Bretani pokusí favorita obrat o body a spravit si chuť po dvou ligových porážkách za sebou.
19.09. | Previews | 329 komentářů

Slavia vstoupí do EL reprízou semifinále z roku 1996 s Bordeaux

Pražskou Slavii podruhé za sebou čeká vystoupení ve skupině Evropské ligy. Úřadující ligový vicemistr ve čtvrtek večer začne hlavní fázi soutěže domácím zápasem s Bordeaux, v jehož dresu by na trávníku neměl chybět bývalý český reprezentant Jaroslav Plašil. Soubojem s šestým týmem minulé sezony francouzské ligy si Pražané oživí vzpomínky na slavné tažení Pohárem UEFA v roce 1996, kdy až v semifinále po dvou těsných prohrách 0:1 vypadli právě s nadcházejícím soupeřem.
19.09. | Previews | 368 komentářů
Partner sekce
Vsaďte si LIVE!
47'Burton Albion - Burnley FCinfo
47'Wycombe Wanderers - Norwich Cityinfo
47'Oxford United - Manchester Cityinfo
47'Millwall FC - Fulham FCinfo
47'AFC Bournemouth - Blackburn Roversinfo
47'Preston North End - Middlesbrough FCinfo
47'Wolverhampton - Leicester Cityinfo
47'Blackpool FC - Queens Park Rangersinfo
HTW. B. A. - Crystal Palaceinfo
HTManchester United - Derby Countyinfo
47'Yeovil Town - Milton Keynes Donsinfo
47'Aldershot Town - Maidstone Unitedinfo
47'Barnet FC - Havant & Waterloovilleinfo
47'Barrow AFC - Gateshead FCinfo
47'Braintree Town - Leyton Orientinfo
47'Chesterfield FC - Maidenhead Unitedinfo
47'Eastleigh FC - Boreham Woodinfo
47'Ebbsfleet United - Bromley FCinfo
47'Halifax Town - AFC Fyldeinfo
47'Salford City - Hartlepool Unitedinfo
47'Solihull Moors - Dag & Redinfo
47'Sutton United - Dover Athleticinfo
47'Harrogate Town - Wrexham FCinfo
90+'KAS Eupen - AFC Tubizeinfo
90+'Waasland-Beveren - Mandel Unitedinfo
62'KRC Harelbeke - KV Kortrijkinfo
HTSalernitana Calcio - Ascoli Calcioinfo
62'Bisceglie Calcio - US Casertanainfo
62'FC Catanzaro - US Viboneseinfo
62'SS Juve Stabia - Potenza SCinfo
62'Liberty Monopoli - Rende Calcioinfo
62'Virtus Francavilla - FC Rietiinfo
62'Bayern Mnichov - FC Augsburginfo
62'Hannover 96 - TSG Hoffenheiminfo
62'SC Freiburg - Schalke 04info
90+'VVSB Noordwijk. - BV De Graafschapinfo
90+'SVV Scheveningen - Cambuurinfo
90+'Rijnsburgse Boys - FC Ossinfo
47'SBV Excelsior - NEC Nijmegeninfo
62'Wisła Kraków - Lechia Gdańskinfo
47'Grazer AK - Vorwärts Steyrinfo
62'Brăila - Dinamo Bukurešťinfo
62'Atromitos FC - PAS Giannina FCinfo
47'Ards FC - Glenavon FCinfo
47'Coleraine FC - Ballymena Unitedinfo
47'Dungannon Swifts - Crusaders FCinfo
47'Hibernian FC - Aberdeen FCinfo
90+'Espanyol Barcelona - SD Eibarinfo
HTReal Sociedad - Rayo Vallecanoinfo
90+'Grasshopper Curych - FC Thuninfo
90+'FC Aarau - FC Schaffhauseninfo
90+'FC Chiasso - FC Rapperswil-Jonainfo
90+'Servette Ženeva - SC Kriensinfo
47'Cardiff MU - Carmarthen Towninfo
47'Haverfordwest County - Goytre Unitedinfo
47'Newtown AFC - Penybont FCinfo