Huddersfield Town   -   Burnley FC

0 : 0 (0:0)
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 2.40 - 3.02 - 3.62

Huddersfield Town - Burnley FC 0:0

Burnley beze z Huddersfieldu spravedlivou bezbrankovou remízu. Hosté tedy do nového roku vstoupí na líbivém sedmém místě.

Remíza ani jednomu ze soupeřů výrazně nepomohla, přesto jsou oba týmy se svým dosavadním působením v letošní sezóně Premier League spokojené. Huddersfield se nachází v klidném středu tabulky, přičemž se spekulovalo, že bude bojovat o záchranu. Burnley se pak nachází na sedmém místě s možností evropských pohárů, v případě zlepšení.

Do první velké šance zápasu se již v deváté minutě dostal domácí Quaner, jeho střelu však dobře vyrazil brankář Pope. Ve třinácté minutě vstřelilo Burnley po centru z přímého kopu gól, který však neplatil, neboť pomezní správně signalizoval ofsajd. Ve 21. minutě dobře prošel do vápna hostující Islanďan Gudmundsson, který však v klíčový okamžik minul branku. První poločas skončil bez většího rozruchu a do kabin se šlo za bezbrankového stavu.

Do druhého poločasu nastoupili v obměněné v sestavě, neboť do hry se již nezapojil Hadergjonaj, jehož vystřídal Tom Smith. V 53. minutě se mohli hosté dostat do vedení, ale Huddersfield znovu podržel brankář Lössl. V 61. minutě měli hosté kopat po zákroku brakáře na Hendricka penaltu, kterou však rozhodčí Tierney nenařídil. Když ani v 86. minutě nedokázal Lössla propálit hostující Wells, bylo všem jasné, že se dnes body budou pravděpodobně dělit, k čemuž i skutečně došlo.

Na Nový rok se Huddersfield představí na hřišti Leicester City. Burnley bude ve stejný den hostit ambiciózní Liverpool.
Autor: Lukáš Hrneček / premierleague.com
Počet zobrazení: 357
Komentáře (4 / 0 nových)
FERA2
24.12.2017 05:36
#
I zde dojde k malinké upravě kurzu.Favorit bude host.
17:48 Özil už trénuje
Mesut Özil, který v poslední době laboroval se zraněním, už trénoval se zbytkem týmu Arsenalu a mohl by nastoupit v pondělním zápase proti Leicesteru. (dailymail.co.uk)
16:15 West Ham má strach o Jarmolenka
Ukrajinský reprezentant Andrej Jarmolenko může být až na půl roku mimo hru. Důvodem je zranění achilovky, kvůli kterému musel už v prvním poločase vystřídat v zápase proti Tottenhamu. Podle prvních odhadů může mít achilovku dokonce přetrženou, což by znamenalo opravdu dlouhou pauzu. (dailymail.co.uk)
15:13 Benzema na seznamu Tottenhamu a Juventusu
Francouzský útočník Karim Benzema by mohl v létě opustit Real Madrid. Zájem o 30letého útočníka by měli mít hlavně Tottenham a Juventus. Benzema je prý připraven i snížit své platové požadavky. Píše to španělský list Don Balon. (donbalon.com)
11:59 Sessegnon se zapsal do historie PL
Ryan Sessegnon se včera stal prvním fotbalistou narozeným v roce 2000 a později, který se zapsal do listiny střelců anglické Premier League. Talentovaný hráč Fulhamu jinak mnoho důvodů k radosti neměl, londýnský klub prohrál v Cardiffu a propadl se na osmnácté místo tabulky. (sport-express.ru)
10:36 Newcastle prožívá nejhorší start v historii
Hodně špatně odstartoval do nové sezony Newcastle. Anglický klub včera prohrál s Brightonem a po devíti kolech má na svém kontě pouhé dva body, takhle mizerně na tom Straky nikdy v historii ještě nebyly.
09:31 De Bruyne se vrátil do sestavy Citizens
Manchester City si včera snadno poradil s Burnley a po výhře 5:0 je na prvním místě tabulky anglické ligy, jeho fanoušky pak mohla těšit ještě jedna zpráva. V průběhu druhého poločasu se na trávníku objevil i Kevin De Bruyne, ofenzivní belgický fotbalista je tak definitivně v pořádku po problémech s kolenem, kvůli nimž nehrál dva měsíce. (dailymail.co.uk)
09:18 Jarmolenka asi nemine dlouhá pauza
West Ham včera prohrál 0:1 s Tottenhamem a navíc přišel o jednoho hráče. Mimo hru je ofenzivní Andrij Jarmolenko, ten si v závěru prvního poločasu poranil achilovku a podle prvních zpráv se jedná o vážný problém, který si může vynutit až půlroční pauzu. (dailymail.co.uk)
08:21 Henderson prý střídal preventivně
Manažer Liverpoolu Jürgen Klopp věří, že ačkoliv střídal z preventivních důvodů záložníka Jordana Hendersona, tak nepůjde o žádný vážnější problém. Anglický reprezentant prý pociťoval problém ve stehenním svalu. Klopp však doufá, že už jen to, že Henderson chtěl pokračovat, je signálem, že bude moct nastoupit už v příštím zápase. (fourfourtwo.com)
20.10. Dyche: Citizens odpustili dvě vyloučení
Manažer Burnley Sean Dyche se po výprasku 0:5 na hřišti Manchesteru City zlobil na rozhodčí. Dva hráči domácích Citizens podle něj měli vidět červenou kartu. Konkrétně to měl být Vincent Kompany za divoký zákrok na Aarona Lennona v první minutě, který sudí ocenil jen žlutou kartou, a Leroy Sané za konflikt s Mattem Lowtonem. (skysports.com)
20.10. Premier League - výsledky
Dnešní výsledky anglické ligy: Chelsea - Manchester United 2:2 (21. Rüdiger, 90+6. Barkley - 55. a 73. Martial), Bournemouth - Southampton 0:0, Cardiff - Fulham 4:2 (15. Murphy, 20. Reid, 65. Patterson, 88. Harris - 11. Schürrle, 34. Sessegnon), Man City - Burnley 5:0 (17. Agüero, 54. B. Silva, 56. Fernandinho, 83. Mahrez, 90. Sané), Newcastle - Brighton 0:1 (29. Kayal), West Ham - Tottenham 0:1 (44. Lamela), Wolves - Watford 0:2 (20. Capoue, 21. Pereyra), Huddersfield - Liverpool 0:1 (24. Salah).