FIFA - Mistrovství světa - kvalifikace 2018 - výsledky, rozlosování, tabulky

zóna UEFA (Evropa) - skupina A

06.09.201620:45Sofia
Bulharsko - Lucembursko
4:3
06.09.201620:45Solna
Švédsko - Nizozemsko
1:1
06.09.201620:45Borisov
Bělorusko - Francie
0:0
07.10.201620:45Paříž - Saint-Denis
Francie - Bulharsko
4:1
07.10.201620:45Luxembourg
Lucembursko - Švédsko
0:1
07.10.201620:45Rotterdam
Nizozemsko - Bělorusko
4:1
10.10.201620:45Borisov
Bělorusko - Lucembursko
1:1
10.10.201620:45Amsterdam
Nizozemsko - Francie
0:1
10.10.201620:45Solna
Švédsko - Bulharsko
3:0
11.11.201620:45Paříž - Saint-Denis
Francie - Švédsko
2:1
13.11.201618:00Sofia
Bulharsko - Bělorusko
1:0
13.11.201618:00Luxembourg
Lucembursko - Nizozemsko
1:3
25.03.201718:00Solna
Švédsko - Bělorusko
4:0
25.03.201720:45Sofia
Bulharsko - Nizozemsko
2:0
25.03.201720:45Luxembourg
Lucembursko - Francie
1:3
09.06.201720:45Solna
Švédsko - Francie
2:1
09.06.201720:45Borisov
Bělorusko - Bulharsko
2:1
09.06.201720:45Rotterdam
Nizozemsko - Lucembursko
5:0
31.08.201720:45Sofia
Bulharsko - Švédsko
3:2
31.08.201720:45Paříž - Saint-Denis
Francie - Nizozemsko
4:0
31.08.201720:45Luxembourg
Lucembursko - Bělorusko
1:0
03.09.201718:00Borisov
Bělorusko - Švédsko
0:4
03.09.201718:00Amsterdam
Nizozemsko - Bulharsko
3:1
03.09.201720:45Toulouse
Francie - Lucembursko
0:0
07.10.201718:00Solna
Švédsko - Lucembursko
8:0
07.10.201720:45Borisov
Bělorusko - Nizozemsko
1:3
07.10.201720:45Sofia
Bulharsko - Francie
0:1
10.10.201720:45Paříž - Saint-Denis
Francie - Bělorusko
2:1
10.10.201720:45Luxembourg
Lucembursko - Bulharsko
1:1
10.10.201720:45Amsterdam
Nizozemsko - Švédsko
2:0
 TýmZVRPSB
1.Francie1072118:623
2.Švédsko1061326:919
3.Nizozemsko1061321:1219
4.Bulharsko1041514:1913
5.Lucembursko101368:266
6.Bělorusko101276:215
 TýmZVRPSB
1.Švédsko541018:213
2.Francie541012:313
3.Nizozemsko540114:312
4.Bulharsko540110:612
5.Bělorusko51224:95
6.Lucembursko51134:84
 TýmZVRPSB
1.Francie53116:310
2.Nizozemsko52127:97
3.Švédsko52038:76
4.Lucembursko50234:182
5.Bulharsko50144:131
6.Bělorusko50052:120

zóna UEFA (Evropa) - skupina B

06.09.201620:45Tórshavn
Faerské ostrovy - Maďarsko
0:0
06.09.201620:45Basilej
Švýcarsko - Portugalsko
2:0
06.09.201620:45Andorra la Vella
Andorra - Lotyšsko
0:1
07.10.201620:45Budapešť
Maďarsko - Švýcarsko
2:3
07.10.201620:45Riga
Lotyšsko - Faerské ostrovy
0:2
07.10.201620:45Aveiro
Portugalsko - Andorra
6:0
10.10.201620:45Andorra la Vella
Andorra - Švýcarsko
1:2
10.10.201620:45Tórshavn
Faerské ostrovy - Portugalsko
0:6
10.10.201620:45Riga
Lotyšsko - Maďarsko
0:2
13.11.201618:00Budapešť
Maďarsko - Andorra
4:0
13.11.201618:00Luzern
Švýcarsko - Faerské ostrovy
2:0
13.11.201620:45Faro/Loulé
Portugalsko - Lotyšsko
4:1
25.03.201718:00Andorra la Vella
Andorra - Faerské ostrovy
0:0
25.03.201718:00Ženeva
Švýcarsko - Lotyšsko
1:0
25.03.201720:45Lisabon
Portugalsko - Maďarsko
3:0
09.06.201720:45Riga
Lotyšsko - Portugalsko
0:3
09.06.201720:45Andorra la Vella
Andorra - Maďarsko
1:0
09.06.201720:45Tórshavn
Faerské ostrovy - Švýcarsko
0:2
31.08.201720:45Budapešť
Maďarsko - Lotyšsko
3:1
31.08.201720:45Porto
Portugalsko - Faerské ostrovy
5:1
31.08.201720:45St. Gallen
Švýcarsko - Andorra
3:0
03.09.201718:00Tórshavn
Faerské ostrovy - Andorra
1:0
03.09.201720:45Budapešť
Maďarsko - Portugalsko
0:1
03.09.201720:45Riga
Lotyšsko - Švýcarsko
0:3
07.10.201718:00Tórshavn
Faerské ostrovy - Lotyšsko
0:0
07.10.201720:45Andorra la Vella
Andorra - Portugalsko
0:2
07.10.201720:45Basilej
Švýcarsko - Maďarsko
5:2
10.10.201720:45Budapešť
Maďarsko - Faerské ostrovy
1:0
10.10.201720:45Riga
Lotyšsko - Andorra
4:0
10.10.201720:45Lisabon
Portugalsko - Švýcarsko
2:0
 TýmZVRPSB
1.Portugalsko1090132:427
2.Švýcarsko1090123:727
3.Maďarsko1041514:1413
4.Faerské ostrovy102354:169
5.Lotyšsko102177:187
6.Andorra101182:234
 TýmZVRPSB
1.Portugalsko550020:215
2.Švýcarsko550013:215
3.Maďarsko530210:59
4.Faerské ostrovy51221:85
5.Andorra51132:54
6.Lotyšsko51044:103
 TýmZVRPSB
1.Portugalsko540112:212
2.Švýcarsko540110:512
3.Maďarsko51134:94
4.Faerské ostrovy51133:84
 Lotyšsko51133:84
6.Andorra50050:180

zóna UEFA (Evropa) - skupina C

04.09.201618:00Serravalle
San Marino - Ázerbájdžán
0:1
04.09.201620:45Praha
Česko - Severní Irsko
0:0
04.09.201620:45Oslo
Norsko - Německo
0:3
08.10.201618:00Baku
Ázerbájdžán - Norsko
1:0
08.10.201620:45Hamburg
Německo - Česko
3:0
08.10.201620:45Belfast
Severní Irsko - San Marino
4:0
11.10.201620:45Ostrava - Vítkovice
Česko - Ázerbájdžán
0:0
11.10.201620:45Hannover
Německo - Severní Irsko
2:0
11.10.201620:45Oslo
Norsko - San Marino
4:1
11.11.201620:45Praha
Česko - Norsko
2:1
11.11.201620:45Belfast
Severní Irsko - Ázerbájdžán
4:0
11.11.201620:45Serravalle
San Marino - Německo
0:8
26.03.201718:00Baku
Ázerbájdžán - Německo
1:4
26.03.201718:00Serravalle
San Marino - Česko
0:6
26.03.201720:45Belfast
Severní Irsko - Norsko
2:0
10.06.201718:00Baku
Ázerbájdžán - Severní Irsko
0:1
10.06.201720:45Norimberk
Německo - San Marino
7:0
10.06.201720:45Oslo
Norsko - Česko
1:1
01.09.201720:45Praha
Česko - Německo
1:2
01.09.201720:45Oslo
Norsko - Ázerbájdžán
2:0
01.09.201720:45Serravalle
San Marino - Severní Irsko
0:3
04.09.201718:00Baku
Ázerbájdžán - San Marino
5:1
04.09.201720:45Stuttgart
Německo - Norsko
6:0
04.09.201720:45Belfast
Severní Irsko - Česko
2:0
05.10.201718:00Baku
Ázerbájdžán - Česko
1:2
05.10.201720:45Belfast
Severní Irsko - Německo
1:3
05.10.201720:45Serravalle
San Marino - Norsko
0:8
08.10.201720:45Plzeň
Česko - San Marino
5:0
08.10.201720:45Kaiserslautern
Německo - Ázerbájdžán
5:1
08.10.201720:45Oslo
Norsko - Severní Irsko
1:0
 TýmZVRPSB
1.Německo10100043:430
2.Severní Irsko1061317:619
3.Česko1043317:1015
4.Norsko1041517:1613
5.Ázerbájdžán1031610:1910
6.San Marino1000102:510
 TýmZVRPSB
1.Německo550023:115
2.Severní Irsko540113:312
3.Norsko53118:510
4.Česko52218:38
5.Ázerbájdžán52038:86
6.San Marino50050:260
 TýmZVRPSB
1.Německo550020:315
2.Česko52129:77
3.Severní Irsko52124:37
4.Ázerbájdžán51132:114
5.Norsko51049:113
6.San Marino50052:250

zóna UEFA (Evropa) - skupina D

05.09.201618:00Tbilisi
Gruzie - Rakousko
1:2
05.09.201620:45Bělehrad
Srbsko - Irsko
2:2
05.09.201620:45Cardiff
Wales - Moldavsko
4:0
06.10.201620:45Vídeň
Rakousko - Wales
2:2
06.10.201620:45Kišiněv
Moldavsko - Srbsko
0:3
06.10.201620:45Dublin
Irsko - Gruzie
1:0
09.10.201618:00Cardiff
Wales - Gruzie
1:1
09.10.201620:45Kišiněv
Moldavsko - Irsko
1:3
09.10.201620:45Bělehrad
Srbsko - Rakousko
3:2
12.11.201618:00Vídeň
Rakousko - Irsko
0:1
12.11.201618:00Tbilisi
Gruzie - Moldavsko
1:1
12.11.201620:45Cardiff
Wales - Srbsko
1:1
24.03.201718:00Tbilisi
Gruzie - Srbsko
1:3
24.03.201720:45Vídeň
Rakousko - Moldavsko
2:0
24.03.201720:45Dublin
Irsko - Wales
0:0
11.06.201718:00Kišiněv
Moldavsko - Gruzie
2:2
11.06.201718:00Dublin
Irsko - Rakousko
1:1
11.06.201720:45Bělehrad
Srbsko - Wales
1:1
02.09.201718:00Tbilisi
Gruzie - Irsko
1:1
02.09.201718:00Bělehrad
Srbsko - Moldavsko
3:0
02.09.201720:45Cardiff
Wales - Rakousko
1:0
05.09.201720:45Vídeň
Rakousko - Gruzie
1:1
05.09.201720:45Kišiněv
Moldavsko - Wales
0:2
05.09.201720:45Dublin
Irsko - Srbsko
0:1
06.10.201718:00Tbilisi
Gruzie - Wales
0:1
06.10.201720:45Vídeň
Rakousko - Srbsko
3:2
06.10.201720:45Dublin
Irsko - Moldavsko
2:0
09.10.201720:45Kišiněv
Moldavsko - Rakousko
0:1
09.10.201720:45Bělehrad
Srbsko - Gruzie
1:0
09.10.201720:45Cardiff
Wales - Irsko
0:1
 TýmZVRPSB
1.Srbsko1063120:1021
2.Irsko1054112:619
3.Wales1045113:617
4.Rakousko1043314:1215
5.Gruzie100558:145
6.Moldavsko100284:232
 TýmZVRPSB
1.Srbsko532010:511
2.Wales52217:38
3.Rakousko52218:68
4.Irsko52214:28
5.Gruzie50234:82
6.Moldavsko50143:111
 TýmZVRPSB
1.Irsko53208:411
2.Srbsko531110:510
3.Wales52306:39
4.Rakousko52126:67
5.Gruzie50324:63
6.Moldavsko50141:121

zóna UEFA (Evropa) - skupina E

04.09.201618:00Astana
Kazachstán - Polsko
2:2
04.09.201618:00Kodaň
Dánsko - Arménie
1:0
04.09.201620:45Cluj-Napoca
Rumunsko - Černá Hora
1:1
08.10.201618:00Jerevan
Arménie - Rumunsko
0:5
08.10.201618:00Podgorica
Černá Hora - Kazachstán
5:0
08.10.201620:45Varšava
Polsko - Dánsko
3:2
11.10.201618:00Astana
Kazachstán - Rumunsko
0:0
11.10.201620:45Kodaň
Dánsko - Černá Hora
0:1
11.10.201620:45Varšava
Polsko - Arménie
2:1
11.11.201618:00Jerevan
Arménie - Černá Hora
3:2
11.11.201620:45Kodaň
Dánsko - Kazachstán
4:1
11.11.201620:45Bukurešť
Rumunsko - Polsko
0:3
26.03.201718:00Jerevan
Arménie - Kazachstán
2:0
26.03.201720:45Podgorica
Černá Hora - Polsko
1:2
26.03.201720:45Cluj-Napoca
Rumunsko - Dánsko
0:0
10.06.201718:00Almaty
Kazachstán - Dánsko
1:3
10.06.201720:45Podgorica
Černá Hora - Arménie
4:1
10.06.201720:45Varšava
Polsko - Rumunsko
3:1
01.09.201718:00Astana
Kazachstán - Černá Hora
0:3
01.09.201720:45Kodaň
Dánsko - Polsko
4:0
01.09.201720:45Bukurešť
Rumunsko - Arménie
1:0
04.09.201718:00Jerevan
Arménie - Dánsko
1:4
04.09.201720:45Podgorica
Černá Hora - Rumunsko
1:0
04.09.201720:45Varšava
Polsko - Kazachstán
3:0
05.10.201718:00Jerevan
Arménie - Polsko
1:6
05.10.201720:45Podgorica
Černá Hora - Dánsko
0:1
05.10.201720:45Ploieşti
Rumunsko - Kazachstán
3:1
08.10.201718:00Kodaň
Dánsko - Rumunsko
1:1
08.10.201718:00Astana
Kazachstán - Arménie
1:1
08.10.201718:00Varšava
Polsko - Černá Hora
4:2
 TýmZVRPSB
1.Polsko1081128:1425
2.Dánsko1062220:820
3.Černá Hora1051420:1216
4.Rumunsko1034312:1013
5.Arménie1021710:267
6.Kazachstán100376:263
 TýmZVRPSB
1.Polsko550015:615
2.Dánsko531110:310
3.Černá Hora530211:49
4.Rumunsko52215:58
5.Arménie52037:176
6.Kazachstán50324:93
 TýmZVRPSB
1.Polsko531113:810
2.Dánsko531110:510
3.Černá Hora52129:87
4.Rumunsko51227:55
5.Arménie50143:91
6.Kazachstán50052:170

zóna UEFA (Evropa) - skupina F

04.09.201618:00Trnava
Slovensko - Anglie
0:1
04.09.201618:00Vilnius
Litva - Slovinsko
2:2
04.09.201620:45Ta' Qali
Malta - Skotsko
1:5
08.10.201618:00Londýn
Anglie - Malta
2:0
08.10.201620:45Glasgow
Skotsko - Litva
1:1
08.10.201620:45Lublaň
Slovinsko - Slovensko
1:0
11.10.201620:45Vilnius
Litva - Malta
2:0
11.10.201620:45Trnava
Slovensko - Skotsko
3:0
11.10.201620:45Lublaň
Slovinsko - Anglie
0:0
11.11.201620:45Londýn
Anglie - Skotsko
3:0
11.11.201620:45Ta' Qali
Malta - Slovinsko
0:1
11.11.201620:45Trnava
Slovensko - Litva
4:0
26.03.201718:00Londýn
Anglie - Litva
2:0
26.03.201720:45Ta' Qali
Malta - Slovensko
1:3
26.03.201720:45Glasgow
Skotsko - Slovinsko
1:0
10.06.201718:00Glasgow
Skotsko - Anglie
2:2
10.06.201718:00Lublaň
Slovinsko - Malta
2:0
10.06.201720:45Vilnius
Litva - Slovensko
1:2
01.09.201720:45Vilnius
Litva - Skotsko
0:3
01.09.201720:45Ta' Qali
Malta - Anglie
0:4
01.09.201720:45Trnava
Slovensko - Slovinsko
1:0
04.09.201720:45Londýn
Anglie - Slovensko
2:1
04.09.201720:45Glasgow
Skotsko - Malta
2:0
04.09.201720:45Lublaň
Slovinsko - Litva
4:0
05.10.201720:45Londýn
Anglie - Slovinsko
1:0
05.10.201720:45Ta' Qali
Malta - Litva
1:1
05.10.201720:45Glasgow
Skotsko - Slovensko
1:0
08.10.201718:00Vilnius
Litva - Anglie
0:1
08.10.201718:00Trnava
Slovensko - Malta
3:0
08.10.201718:00Lublaň
Slovinsko - Skotsko
2:2
 TýmZVRPSB
1.Anglie1082018:326
2.Slovensko1060417:718
3.Skotsko1053217:1218
4.Slovinsko1043312:715
5.Litva101367:206
6.Malta100193:251
 TýmZVRPSB
1.Anglie550010:115
2.Slovensko540111:112
3.Slovinsko53209:211
4.Skotsko53207:311
5.Litva51135:84
6.Malta50143:141
 TýmZVRPSB
1.Anglie53208:211
2.Skotsko521210:97
3.Slovensko52036:66
4.Slovinsko51133:54
5.Litva50232:122
6.Malta50050:110

zóna UEFA (Evropa) - skupina G

05.09.201620:45Haifa
Izrael - Itálie
1:3
05.09.201620:45León
Španělsko - Lichtenštejnsko
8:0
06.09.201614:00Skadar
Albánie - Makedonie
2:1
06.10.201620:45Turín
Itálie - Španělsko
1:1
06.10.201620:45Vaduz
Lichtenštejnsko - Albánie
0:2
06.10.201620:45Skopje
Makedonie - Izrael
1:2
09.10.201618:00Jeruzalém
Izrael - Lichtenštejnsko
2:1
09.10.201620:45Skadar
Albánie - Španělsko
0:2
09.10.201620:45Skopje
Makedonie - Itálie
2:3
12.11.201620:45Elbasani
Albánie - Izrael
0:3
12.11.201620:45Vaduz
Lichtenštejnsko - Itálie
0:4
12.11.201620:45Granada
Španělsko - Makedonie
4:0
24.03.201720:45Palermo
Itálie - Albánie
2:0
24.03.201720:45Vaduz
Lichtenštejnsko - Makedonie
0:3
24.03.201720:45Gijón
Španělsko - Izrael
4:1
11.06.201720:45Skopje
Makedonie - Španělsko
1:2
11.06.201720:45Haifa
Izrael - Albánie
0:3
11.06.201720:45Udine
Itálie - Lichtenštejnsko
5:0
02.09.201718:00Elbasani
Albánie - Lichtenštejnsko
2:0
02.09.201720:45Haifa
Izrael - Makedonie
0:1
02.09.201720:45Madrid
Španělsko - Itálie
3:0
05.09.201720:45Reggio Emilia
Itálie - Izrael
1:0
05.09.201720:45Vaduz
Lichtenštejnsko - Španělsko
0:8
05.09.201720:45Strumica
Makedonie - Albánie
1:1
06.10.201720:45Turín
Itálie - Makedonie
1:1
06.10.201720:45Vaduz
Lichtenštejnsko - Izrael
0:1
06.10.201720:45Alicante
Španělsko - Albánie
3:0
09.10.201720:45Skadar
Albánie - Itálie
0:1
09.10.201720:45Jeruzalém
Izrael - Španělsko
0:1
09.10.201720:45Strumica
Makedonie - Lichtenštejnsko
4:0
 TýmZVRPSB
1.Španělsko1091036:328
2.Itálie1072121:823
3.Albánie1041510:1313
4.Izrael1040610:1512
5.Makedonie1032515:1511
6.Lichtenštejnsko1000101:390
 TýmZVRPSB
1.Španělsko550022:115
2.Itálie532010:211
3.Albánie52034:76
4.Makedonie51139:84
5.Izrael51043:93
6.Lichtenštejnsko50050:180
 TýmZVRPSB
1.Španělsko541014:213
2.Itálie540111:612
3.Izrael53027:69
4.Albánie52126:67
5.Makedonie52126:77
6.Lichtenštejnsko50051:210

zóna UEFA (Evropa) - skupina H

06.09.201620:45Nikósie
Kypr - Belgie
0:3
06.09.201620:45Faro/Loulé
Gibraltar - Řecko
1:4
06.09.201620:45Zenica
Bosna a Hercegovina - Estonsko
5:0
07.10.201620:45Brusel
Belgie - Bosna a Hercegovina
4:0
07.10.201620:45Pireus
Řecko - Kypr
2:0
07.10.201620:45Tallinn
Estonsko - Gibraltar
4:0
10.10.201620:45Zenica
Bosna a Hercegovina - Kypr
2:0
10.10.201620:45Tallinn
Estonsko - Řecko
0:2
10.10.201620:45Faro/Loulé
Gibraltar - Belgie
0:6
13.11.201618:00Nikósie
Kypr - Gibraltar
3:1
13.11.201620:45Brusel
Belgie - Estonsko
8:1
13.11.201620:45Pireus
Řecko - Bosna a Hercegovina
1:1
25.03.201718:00Nikósie
Kypr - Estonsko
0:0
25.03.201718:00Zenica
Bosna a Hercegovina - Gibraltar
5:0
25.03.201720:45Brusel
Belgie - Řecko
1:1
09.06.201720:45Faro/Loulé
Gibraltar - Kypr
1:2
09.06.201720:45Tallinn
Estonsko - Belgie
0:2
09.06.201720:45Zenica
Bosna a Hercegovina - Řecko
0:0
31.08.201720:45Nikósie
Kypr - Bosna a Hercegovina
3:2
31.08.201720:45Lutych
Belgie - Gibraltar
9:0
31.08.201720:45Pireus
Řecko - Estonsko
0:0
03.09.201718:00Tallinn
Estonsko - Kypr
1:0
03.09.201720:45Faro/Loulé
Gibraltar - Bosna a Hercegovina
0:4
03.09.201720:45Pireus
Řecko - Belgie
1:2
07.10.201718:00Sarajevo
Bosna a Hercegovina - Belgie
3:4
07.10.201718:00Faro/Loulé
Gibraltar - Estonsko
0:6
07.10.201720:45Nikósie
Kypr - Řecko
1:2
10.10.201720:45Tallinn
Estonsko - Bosna a Hercegovina
1:2
10.10.201720:45Brusel
Belgie - Kypr
4:0
10.10.201720:45Pireus
Řecko - Gibraltar
4:0
 TýmZVRPSB
1.Belgie1091043:628
2.Řecko1054117:619
3.Bosna a Hercegovina1052324:1317
4.Estonsko1032513:1911
5.Kypr103169:1810
6.Gibraltar1000103:470
 TýmZVRPSB
1.Belgie541026:213
2.Bosna a Hercegovina531115:410
3.Řecko52218:38
4.Kypr52127:87
5.Estonsko52036:66
6.Gibraltar50052:220
 TýmZVRPSB
1.Belgie550017:415
2.Řecko53209:311
3.Bosna a Hercegovina52129:97
4.Estonsko51227:135
5.Kypr51042:103
6.Gibraltar50051:250

zóna UEFA (Evropa) - skupina I

05.09.201620:45Kyjev
Ukrajina - Island
1:1
05.09.201620:45Záhřeb
Chorvatsko - Turecko
1:1
05.09.201620:45Turku
Finsko - Kosovo
1:1
06.10.201620:45Reykjavík
Island - Finsko
3:2
06.10.201620:45Konya
Turecko - Ukrajina
2:2
06.10.201620:45Skadar
Kosovo - Chorvatsko
0:6
09.10.201618:00Tampere
Finsko - Chorvatsko
0:1
09.10.201618:00Kraków
Ukrajina - Kosovo
3:0
09.10.201620:45Reykjavík
Island - Turecko
2:0
12.11.201618:00Záhřeb
Chorvatsko - Island
2:0
12.11.201618:00Antalya
Turecko - Kosovo
2:0
12.11.201620:45Oděsa
Ukrajina - Finsko
1:0
24.03.201718:00Antalya
Turecko - Finsko
2:0
24.03.201720:45Záhřeb
Chorvatsko - Ukrajina
1:0
24.03.201720:45Skadar
Kosovo - Island
1:2
11.06.201718:00Tampere
Finsko - Ukrajina
1:2
11.06.201720:45Reykjavík
Island - Chorvatsko
1:0
11.06.201720:45Skadar
Kosovo - Turecko
1:4
02.09.201718:00Tampere
Finsko - Island
1:0
02.09.201720:45Charkov
Ukrajina - Turecko
2:0
03.09.201714:30Záhřeb
Chorvatsko - Kosovo
1:0
05.09.201720:45Skadar
Kosovo - Finsko
0:1
05.09.201720:45Eskişehir
Turecko - Chorvatsko
1:0
05.09.201720:45Reykjavík
Island - Ukrajina
2:0
06.10.201720:45Eskişehir
Turecko - Island
0:3
06.10.201720:45Rijeka
Chorvatsko - Finsko
1:1
06.10.201720:45Skadar
Kosovo - Ukrajina
0:2
09.10.201720:45Kyjev
Ukrajina - Chorvatsko
0:2
09.10.201720:45Turku
Finsko - Turecko
2:2
09.10.201720:45Reykjavík
Island - Kosovo
2:0
 TýmZVRPSB
1.Island1071216:722
2.Chorvatsko1062215:420
3.Ukrajina1052313:917
4.Turecko1043314:1315
5.Finsko102359:139
6.Kosovo100193:241
 TýmZVRPSB
1.Island550010:215
2.Chorvatsko53206:211
3.Ukrajina53117:310
4.Turecko53117:510
5.Finsko51225:65
6.Kosovo50052:150
 TýmZVRPSB
1.Chorvatsko53029:29
2.Island52126:57
3.Ukrajina52126:67
4.Turecko51227:85
5.Finsko51134:74
6.Kosovo50141:91

zóna UEFA (Evropa) - baráž - 1. zápasy

09.11.201720:45Belfast
Severní Irsko - Švýcarsko
0:1
09.11.201720:45Záhřeb
Chorvatsko - Řecko
4:1
10.11.201720:45Solna
Švédsko - Itálie
1:0
11.11.201720:45Kodaň
Dánsko - Irsko
0:0

zóna UEFA (Evropa) - baráž - odvety

12.11.201718:00Basilej
Švýcarsko - Severní Irsko
0:0
12.11.201720:45Pireus
Řecko - Chorvatsko
0:0
13.11.201720:45Milán
Itálie - Švédsko
0:0
14.11.201720:45Dublin
Irsko - Dánsko
1:5
16.11. Farfán: Hodně jsme toho vytrpěli
Peru ve druhém barážovém utkání zdolalo Nový Zéland a zajistilo si postup na světový šampionát do Ruska, kde se představí poprvé od roku 1982. "Museli jsme toho hodně vytrpět," řekl se slzami v očích Farfán, jenž věnoval postup kapitánovi Paolo Guerrerovi, jenž si odpykával trest za doping. "Postup věnuji Paolovi, protože jsem mu slíbil, že to dotáhneme do konce," dodal na adresu nejlepšího reprezentačního kanonýra. (ČTK)
16.11. Posledním účastníkem MS je Peru
Výsledek odvetného zápasu baráže o MS 2018: Peru - Nový Zéland 2:0 (28. Farfán, 65. Ramos), první zápas 0:0.
15.11. Deli v Pobřeží Slonoviny terčem útoku
Simon Deli se dostal do složité situace na cestě do kostela ve svém rodném městě v Pobřeží Slonoviny. Napadla ho totiž skupina mladíků, která ho vinila za obdržený gól do sítě reprezentace. S pomoci kolemjdoucích se však obránci Slavie podařilo uniknout bez vážných poranění. (lionsdelatlas.net)
15.11. De Rossi se omlouval Švédům
S pěkným sportovním gestem se vytasil Daniele De Rossi, který po vyřazení své Itálie v baráži o MS 2018 navštívil švédskou kabinu, aby soupeřům pogratuloval k postupu a zároveň se omluvil za to, že italští fanoušci bučeli během švédské hymny. (football-italia.net)
15.11. Cahill se stane australským rekordmanem
Tim Cahill by měl příští rok odcestovat s australskou výpravou do Ruska, a v takovém případě by se jednalo o jeho čtvrtou účast na světovém šampionátu, kterou se žádný další Australan pochlubit nemůže. Cahill by tak zároveň na MS vystoupil tolikrát jako třeba legendární Pelé.
15.11. Ventura skončil u Itálie
Giampiero Ventura dle očekávání nebude pokračovat v roli trenéra italské reprezentace poté, co ji nedokázal dostat na mistrovství světa. Rozhodnutí o jeho vyhazovu čerstvě potvrdil italský svaz. (football-italia.net)
15.11. Tavecchio se rezignovat nechystá
Zatímco Giampiero Ventura patrně skončí v čele italské reprezentace, větší otřes vedením italské kopané se konat nebude - prezident svazu Carlo Tavecchio se dnes sešel se šéfem Italské hráčské unie Damianem Tommasim, který následně přiznal, že ve snaze přimět ho k rezignaci neuspěl. (football-italia.net)
15.11. Sky: Ventura bude odvolán od Itálie
Giampiero Ventura by měl být podle informací "Sky Sport Italia" odvolán od reprezentačního týmu Itálie. Ta po prohrané baráži se Švédskem nepostoupila na mistrovství světa, načež se vrchní představitelé Italské fotbalové federace radí o dalším směřování, které by mělo být bez zkušeného kormidelníka. (football-italia.net)
15.11. Austrálie postupuje na mistrovství světa
Výsledek odvety baráže o postup na MS do Ruska: Austrálie - Honduras 3:1 (54., 72. z penalty a 85. z penalty Jedinak - 90. Elis), první zápas 0:0, postupuje Austrálie.
14.11. Dánové postupují na světový šampionát
Výsledek odvetného barážového zápasu o účast na MS 2018: Irsko - Dánsko 1:5 (6. Duffy - 29. Christensen, 32., 63. a 74. Eriksen, 90. z penalty Bendtner), první zápas 0:0, postupuje Dánsko.
Další expres zprávy
Poslední zápasy
15.11.
Austrálie - Honduras
3:1
16.11.
Peru - Nový Zéland
2:0
Všechny zápasy
Následující zápasy
nenalezeny žádné zápasy
Anketa
Kdo přímo postoupí na MS 2018 ze skupiny A?
Hlasovat