FIFA - Mistrovství světa - kvalifikace 2018 - výsledky, rozlosování, tabulky

zóna UEFA (Evropa) - skupina A

06.09.201620:45Sofia
Bulharsko - Lucembursko
4:3
06.09.201620:45Solna
Švédsko - Nizozemsko
1:1
06.09.201620:45Borisov
Bělorusko - Francie
0:0
07.10.201620:45Paříž - Saint-Denis
Francie - Bulharsko
4:1
07.10.201620:45Luxembourg
Lucembursko - Švédsko
0:1
07.10.201620:45Rotterdam
Nizozemsko - Bělorusko
4:1
10.10.201620:45Borisov
Bělorusko - Lucembursko
1:1
10.10.201620:45Amsterdam
Nizozemsko - Francie
0:1
10.10.201620:45Solna
Švédsko - Bulharsko
3:0
11.11.201620:45Paříž - Saint-Denis
Francie - Švédsko
2:1
13.11.201618:00Sofia
Bulharsko - Bělorusko
1:0
13.11.201618:00Luxembourg
Lucembursko - Nizozemsko
1:3
25.03.201718:00Solna
Švédsko - Bělorusko
4:0
25.03.201720:45Sofia
Bulharsko - Nizozemsko
2:0
25.03.201720:45Luxembourg
Lucembursko - Francie
1:3
09.06.201720:45Solna
Švédsko - Francie
2:1
09.06.201720:45Borisov
Bělorusko - Bulharsko
2:1
09.06.201720:45Rotterdam
Nizozemsko - Lucembursko
5:0
31.08.201720:45Sofia
Bulharsko - Švédsko
3:2
31.08.201720:45Paříž - Saint-Denis
Francie - Nizozemsko
4:0
31.08.201720:45Luxembourg
Lucembursko - Bělorusko
1:0
03.09.201718:00Borisov
Bělorusko - Švédsko
0:4
03.09.201718:00Amsterdam
Nizozemsko - Bulharsko
3:1
03.09.201720:45Toulouse
Francie - Lucembursko
0:0
07.10.201718:00Solna
Švédsko - Lucembursko
8:0
07.10.201720:45Borisov
Bělorusko - Nizozemsko
1:3
07.10.201720:45Sofia
Bulharsko - Francie
0:1
10.10.201720:45Paříž - Saint-Denis
Francie - Bělorusko
2:1
10.10.201720:45Luxembourg
Lucembursko - Bulharsko
1:1
10.10.201720:45Amsterdam
Nizozemsko - Švédsko
2:0
 TýmZVRPSB
1.Francie1072118:623
2.Švédsko1061326:919
3.Nizozemsko1061321:1219
4.Bulharsko1041514:1913
5.Lucembursko101368:266
6.Bělorusko101276:215
 TýmZVRPSB
1.Švédsko541018:213
2.Francie541012:313
3.Nizozemsko540114:312
4.Bulharsko540110:612
5.Bělorusko51224:95
6.Lucembursko51134:84
 TýmZVRPSB
1.Francie53116:310
2.Nizozemsko52127:97
3.Švédsko52038:76
4.Lucembursko50234:182
5.Bulharsko50144:131
6.Bělorusko50052:120

zóna UEFA (Evropa) - skupina B

06.09.201620:45Tórshavn
Faerské ostrovy - Maďarsko
0:0
06.09.201620:45Basilej
Švýcarsko - Portugalsko
2:0
06.09.201620:45Andorra la Vella
Andorra - Lotyšsko
0:1
07.10.201620:45Budapešť
Maďarsko - Švýcarsko
2:3
07.10.201620:45Riga
Lotyšsko - Faerské ostrovy
0:2
07.10.201620:45Aveiro
Portugalsko - Andorra
6:0
10.10.201620:45Andorra la Vella
Andorra - Švýcarsko
1:2
10.10.201620:45Tórshavn
Faerské ostrovy - Portugalsko
0:6
10.10.201620:45Riga
Lotyšsko - Maďarsko
0:2
13.11.201618:00Budapešť
Maďarsko - Andorra
4:0
13.11.201618:00Luzern
Švýcarsko - Faerské ostrovy
2:0
13.11.201620:45Faro/Loulé
Portugalsko - Lotyšsko
4:1
25.03.201718:00Andorra la Vella
Andorra - Faerské ostrovy
0:0
25.03.201718:00Ženeva
Švýcarsko - Lotyšsko
1:0
25.03.201720:45Lisabon
Portugalsko - Maďarsko
3:0
09.06.201720:45Riga
Lotyšsko - Portugalsko
0:3
09.06.201720:45Andorra la Vella
Andorra - Maďarsko
1:0
09.06.201720:45Tórshavn
Faerské ostrovy - Švýcarsko
0:2
31.08.201720:45Budapešť
Maďarsko - Lotyšsko
3:1
31.08.201720:45Porto
Portugalsko - Faerské ostrovy
5:1
31.08.201720:45St. Gallen
Švýcarsko - Andorra
3:0
03.09.201718:00Tórshavn
Faerské ostrovy - Andorra
1:0
03.09.201720:45Budapešť
Maďarsko - Portugalsko
0:1
03.09.201720:45Riga
Lotyšsko - Švýcarsko
0:3
07.10.201718:00Tórshavn
Faerské ostrovy - Lotyšsko
0:0
07.10.201720:45Andorra la Vella
Andorra - Portugalsko
0:2
07.10.201720:45Basilej
Švýcarsko - Maďarsko
5:2
10.10.201720:45Budapešť
Maďarsko - Faerské ostrovy
1:0
10.10.201720:45Riga
Lotyšsko - Andorra
4:0
10.10.201720:45Lisabon
Portugalsko - Švýcarsko
2:0
 TýmZVRPSB
1.Portugalsko1090132:427
2.Švýcarsko1090123:727
3.Maďarsko1041514:1413
4.Faerské ostrovy102354:169
5.Lotyšsko102177:187
6.Andorra101182:234
 TýmZVRPSB
1.Portugalsko550020:215
2.Švýcarsko550013:215
3.Maďarsko530210:59
4.Faerské ostrovy51221:85
5.Andorra51132:54
6.Lotyšsko51044:103
 TýmZVRPSB
1.Portugalsko540112:212
2.Švýcarsko540110:512
3.Maďarsko51134:94
4.Faerské ostrovy51133:84
 Lotyšsko51133:84
6.Andorra50050:180

zóna UEFA (Evropa) - skupina C

04.09.201618:00Serravalle
San Marino - Ázerbájdžán
0:1
04.09.201620:45Praha
Česko - Severní Irsko
0:0
04.09.201620:45Oslo
Norsko - Německo
0:3
08.10.201618:00Baku
Ázerbájdžán - Norsko
1:0
08.10.201620:45Hamburg
Německo - Česko
3:0
08.10.201620:45Belfast
Severní Irsko - San Marino
4:0
11.10.201620:45Ostrava - Vítkovice
Česko - Ázerbájdžán
0:0
11.10.201620:45Hannover
Německo - Severní Irsko
2:0
11.10.201620:45Oslo
Norsko - San Marino
4:1
11.11.201620:45Praha
Česko - Norsko
2:1
11.11.201620:45Belfast
Severní Irsko - Ázerbájdžán
4:0
11.11.201620:45Serravalle
San Marino - Německo
0:8
26.03.201718:00Baku
Ázerbájdžán - Německo
1:4
26.03.201718:00Serravalle
San Marino - Česko
0:6
26.03.201720:45Belfast
Severní Irsko - Norsko
2:0
10.06.201718:00Baku
Ázerbájdžán - Severní Irsko
0:1
10.06.201720:45Norimberk
Německo - San Marino
7:0
10.06.201720:45Oslo
Norsko - Česko
1:1
01.09.201720:45Praha
Česko - Německo
1:2
01.09.201720:45Oslo
Norsko - Ázerbájdžán
2:0
01.09.201720:45Serravalle
San Marino - Severní Irsko
0:3
04.09.201718:00Baku
Ázerbájdžán - San Marino
5:1
04.09.201720:45Stuttgart
Německo - Norsko
6:0
04.09.201720:45Belfast
Severní Irsko - Česko
2:0
05.10.201718:00Baku
Ázerbájdžán - Česko
1:2
05.10.201720:45Belfast
Severní Irsko - Německo
1:3
05.10.201720:45Serravalle
San Marino - Norsko
0:8
08.10.201720:45Plzeň
Česko - San Marino
5:0
08.10.201720:45Kaiserslautern
Německo - Ázerbájdžán
5:1
08.10.201720:45Oslo
Norsko - Severní Irsko
1:0
 TýmZVRPSB
1.Německo10100043:430
2.Severní Irsko1061317:619
3.Česko1043317:1015
4.Norsko1041517:1613
5.Ázerbájdžán1031610:1910
6.San Marino1000102:510
 TýmZVRPSB
1.Německo550023:115
2.Severní Irsko540113:312
3.Norsko53118:510
4.Česko52218:38
5.Ázerbájdžán52038:86
6.San Marino50050:260
 TýmZVRPSB
1.Německo550020:315
2.Česko52129:77
3.Severní Irsko52124:37
4.Ázerbájdžán51132:114
5.Norsko51049:113
6.San Marino50052:250

zóna UEFA (Evropa) - skupina D

05.09.201618:00Tbilisi
Gruzie - Rakousko
1:2
05.09.201620:45Bělehrad
Srbsko - Irsko
2:2
05.09.201620:45Cardiff
Wales - Moldavsko
4:0
06.10.201620:45Vídeň
Rakousko - Wales
2:2
06.10.201620:45Kišiněv
Moldavsko - Srbsko
0:3
06.10.201620:45Dublin
Irsko - Gruzie
1:0
09.10.201618:00Cardiff
Wales - Gruzie
1:1
09.10.201620:45Kišiněv
Moldavsko - Irsko
1:3
09.10.201620:45Bělehrad
Srbsko - Rakousko
3:2
12.11.201618:00Vídeň
Rakousko - Irsko
0:1
12.11.201618:00Tbilisi
Gruzie - Moldavsko
1:1
12.11.201620:45Cardiff
Wales - Srbsko
1:1
24.03.201718:00Tbilisi
Gruzie - Srbsko
1:3
24.03.201720:45Vídeň
Rakousko - Moldavsko
2:0
24.03.201720:45Dublin
Irsko - Wales
0:0
11.06.201718:00Kišiněv
Moldavsko - Gruzie
2:2
11.06.201718:00Dublin
Irsko - Rakousko
1:1
11.06.201720:45Bělehrad
Srbsko - Wales
1:1
02.09.201718:00Tbilisi
Gruzie - Irsko
1:1
02.09.201718:00Bělehrad
Srbsko - Moldavsko
3:0
02.09.201720:45Cardiff
Wales - Rakousko
1:0
05.09.201720:45Vídeň
Rakousko - Gruzie
1:1
05.09.201720:45Kišiněv
Moldavsko - Wales
0:2
05.09.201720:45Dublin
Irsko - Srbsko
0:1
06.10.201718:00Tbilisi
Gruzie - Wales
0:1
06.10.201720:45Vídeň
Rakousko - Srbsko
3:2
06.10.201720:45Dublin
Irsko - Moldavsko
2:0
09.10.201720:45Kišiněv
Moldavsko - Rakousko
0:1
09.10.201720:45Bělehrad
Srbsko - Gruzie
1:0
09.10.201720:45Cardiff
Wales - Irsko
0:1
 TýmZVRPSB
1.Srbsko1063120:1021
2.Irsko1054112:619
3.Wales1045113:617
4.Rakousko1043314:1215
5.Gruzie100558:145
6.Moldavsko100284:232
 TýmZVRPSB
1.Srbsko532010:511
2.Wales52217:38
3.Rakousko52218:68
4.Irsko52214:28
5.Gruzie50234:82
6.Moldavsko50143:111
 TýmZVRPSB
1.Irsko53208:411
2.Srbsko531110:510
3.Wales52306:39
4.Rakousko52126:67
5.Gruzie50324:63
6.Moldavsko50141:121

zóna UEFA (Evropa) - skupina E

04.09.201618:00Astana
Kazachstán - Polsko
2:2
04.09.201618:00Kodaň
Dánsko - Arménie
1:0
04.09.201620:45Cluj-Napoca
Rumunsko - Černá Hora
1:1
08.10.201618:00Jerevan
Arménie - Rumunsko
0:5
08.10.201618:00Podgorica
Černá Hora - Kazachstán
5:0
08.10.201620:45Varšava
Polsko - Dánsko
3:2
11.10.201618:00Astana
Kazachstán - Rumunsko
0:0
11.10.201620:45Kodaň
Dánsko - Černá Hora
0:1
11.10.201620:45Varšava
Polsko - Arménie
2:1
11.11.201618:00Jerevan
Arménie - Černá Hora
3:2
11.11.201620:45Kodaň
Dánsko - Kazachstán
4:1
11.11.201620:45Bukurešť
Rumunsko - Polsko
0:3
26.03.201718:00Jerevan
Arménie - Kazachstán
2:0
26.03.201720:45Podgorica
Černá Hora - Polsko
1:2
26.03.201720:45Cluj-Napoca
Rumunsko - Dánsko
0:0
10.06.201718:00Almaty
Kazachstán - Dánsko
1:3
10.06.201720:45Podgorica
Černá Hora - Arménie
4:1
10.06.201720:45Varšava
Polsko - Rumunsko
3:1
01.09.201718:00Astana
Kazachstán - Černá Hora
0:3
01.09.201720:45Kodaň
Dánsko - Polsko
4:0
01.09.201720:45Bukurešť
Rumunsko - Arménie
1:0
04.09.201718:00Jerevan
Arménie - Dánsko
1:4
04.09.201720:45Podgorica
Černá Hora - Rumunsko
1:0
04.09.201720:45Varšava
Polsko - Kazachstán
3:0
05.10.201718:00Jerevan
Arménie - Polsko
1:6
05.10.201720:45Podgorica
Černá Hora - Dánsko
0:1
05.10.201720:45Ploieşti
Rumunsko - Kazachstán
3:1
08.10.201718:00Kodaň
Dánsko - Rumunsko
1:1
08.10.201718:00Astana
Kazachstán - Arménie
1:1
08.10.201718:00Varšava
Polsko - Černá Hora
4:2
 TýmZVRPSB
1.Polsko1081128:1425
2.Dánsko1062220:820
3.Černá Hora1051420:1216
4.Rumunsko1034312:1013
5.Arménie1021710:267
6.Kazachstán100376:263
 TýmZVRPSB
1.Polsko550015:615
2.Dánsko531110:310
3.Černá Hora530211:49
4.Rumunsko52215:58
5.Arménie52037:176
6.Kazachstán50324:93
 TýmZVRPSB
1.Polsko531113:810
2.Dánsko531110:510
3.Černá Hora52129:87
4.Rumunsko51227:55
5.Arménie50143:91
6.Kazachstán50052:170

zóna UEFA (Evropa) - skupina F

04.09.201618:00Trnava
Slovensko - Anglie
0:1
04.09.201618:00Vilnius
Litva - Slovinsko
2:2
04.09.201620:45Ta' Qali
Malta - Skotsko
1:5
08.10.201618:00Londýn
Anglie - Malta
2:0
08.10.201620:45Glasgow
Skotsko - Litva
1:1
08.10.201620:45Lublaň
Slovinsko - Slovensko
1:0
11.10.201620:45Vilnius
Litva - Malta
2:0
11.10.201620:45Trnava
Slovensko - Skotsko
3:0
11.10.201620:45Lublaň
Slovinsko - Anglie
0:0
11.11.201620:45Londýn
Anglie - Skotsko
3:0
11.11.201620:45Ta' Qali
Malta - Slovinsko
0:1
11.11.201620:45Trnava
Slovensko - Litva
4:0
26.03.201718:00Londýn
Anglie - Litva
2:0
26.03.201720:45Ta' Qali
Malta - Slovensko
1:3
26.03.201720:45Glasgow
Skotsko - Slovinsko
1:0
10.06.201718:00Glasgow
Skotsko - Anglie
2:2
10.06.201718:00Lublaň
Slovinsko - Malta
2:0
10.06.201720:45Vilnius
Litva - Slovensko
1:2
01.09.201720:45Vilnius
Litva - Skotsko
0:3
01.09.201720:45Ta' Qali
Malta - Anglie
0:4
01.09.201720:45Trnava
Slovensko - Slovinsko
1:0
04.09.201720:45Londýn
Anglie - Slovensko
2:1
04.09.201720:45Glasgow
Skotsko - Malta
2:0
04.09.201720:45Lublaň
Slovinsko - Litva
4:0
05.10.201720:45Londýn
Anglie - Slovinsko
1:0
05.10.201720:45Ta' Qali
Malta - Litva
1:1
05.10.201720:45Glasgow
Skotsko - Slovensko
1:0
08.10.201718:00Vilnius
Litva - Anglie
0:1
08.10.201718:00Trnava
Slovensko - Malta
3:0
08.10.201718:00Lublaň
Slovinsko - Skotsko
2:2
 TýmZVRPSB
1.Anglie1082018:326
2.Slovensko1060417:718
3.Skotsko1053217:1218
4.Slovinsko1043312:715
5.Litva101367:206
6.Malta100193:251
 TýmZVRPSB
1.Anglie550010:115
2.Slovensko540111:112
3.Slovinsko53209:211
4.Skotsko53207:311
5.Litva51135:84
6.Malta50143:141
 TýmZVRPSB
1.Anglie53208:211
2.Skotsko521210:97
3.Slovensko52036:66
4.Slovinsko51133:54
5.Litva50232:122
6.Malta50050:110

zóna UEFA (Evropa) - skupina G

05.09.201620:45Haifa
Izrael - Itálie
1:3
05.09.201620:45León
Španělsko - Lichtenštejnsko
8:0
06.09.201614:00Skadar
Albánie - Makedonie
2:1
06.10.201620:45Turín
Itálie - Španělsko
1:1
06.10.201620:45Vaduz
Lichtenštejnsko - Albánie
0:2
06.10.201620:45Skopje
Makedonie - Izrael
1:2
09.10.201618:00Jeruzalém
Izrael - Lichtenštejnsko
2:1
09.10.201620:45Skadar
Albánie - Španělsko
0:2
09.10.201620:45Skopje
Makedonie - Itálie
2:3
12.11.201620:45Elbasani
Albánie - Izrael
0:3
12.11.201620:45Vaduz
Lichtenštejnsko - Itálie
0:4
12.11.201620:45Granada
Španělsko - Makedonie
4:0
24.03.201720:45Palermo
Itálie - Albánie
2:0
24.03.201720:45Vaduz
Lichtenštejnsko - Makedonie
0:3
24.03.201720:45Gijón
Španělsko - Izrael
4:1
11.06.201720:45Skopje
Makedonie - Španělsko
1:2
11.06.201720:45Haifa
Izrael - Albánie
0:3
11.06.201720:45Udine
Itálie - Lichtenštejnsko
5:0
02.09.201718:00Elbasani
Albánie - Lichtenštejnsko
2:0
02.09.201720:45Haifa
Izrael - Makedonie
0:1
02.09.201720:45Madrid
Španělsko - Itálie
3:0
05.09.201720:45Reggio Emilia
Itálie - Izrael
1:0
05.09.201720:45Vaduz
Lichtenštejnsko - Španělsko
0:8
05.09.201720:45Strumica
Makedonie - Albánie
1:1
06.10.201720:45Turín
Itálie - Makedonie
1:1
06.10.201720:45Vaduz
Lichtenštejnsko - Izrael
0:1
06.10.201720:45Alicante
Španělsko - Albánie
3:0
09.10.201720:45Skadar
Albánie - Itálie
0:1
09.10.201720:45Jeruzalém
Izrael - Španělsko
0:1
09.10.201720:45Strumica
Makedonie - Lichtenštejnsko
4:0
 TýmZVRPSB
1.Španělsko1091036:328
2.Itálie1072121:823
3.Albánie1041510:1313
4.Izrael1040610:1512
5.Makedonie1032515:1511
6.Lichtenštejnsko1000101:390
 TýmZVRPSB
1.Španělsko550022:115
2.Itálie532010:211
3.Albánie52034:76
4.Makedonie51139:84
5.Izrael51043:93
6.Lichtenštejnsko50050:180
 TýmZVRPSB
1.Španělsko541014:213
2.Itálie540111:612
3.Izrael53027:69
4.Albánie52126:67
5.Makedonie52126:77
6.Lichtenštejnsko50051:210

zóna UEFA (Evropa) - skupina H

06.09.201620:45Nikósie
Kypr - Belgie
0:3
06.09.201620:45Faro/Loulé
Gibraltar - Řecko
1:4
06.09.201620:45Zenica
Bosna a Hercegovina - Estonsko
5:0
07.10.201620:45Brusel
Belgie - Bosna a Hercegovina
4:0
07.10.201620:45Pireus
Řecko - Kypr
2:0
07.10.201620:45Tallinn
Estonsko - Gibraltar
4:0
10.10.201620:45Zenica
Bosna a Hercegovina - Kypr
2:0
10.10.201620:45Tallinn
Estonsko - Řecko
0:2
10.10.201620:45Faro/Loulé
Gibraltar - Belgie
0:6
13.11.201618:00Nikósie
Kypr - Gibraltar
3:1
13.11.201620:45Brusel
Belgie - Estonsko
8:1
13.11.201620:45Pireus
Řecko - Bosna a Hercegovina
1:1
25.03.201718:00Nikósie
Kypr - Estonsko
0:0
25.03.201718:00Zenica
Bosna a Hercegovina - Gibraltar
5:0
25.03.201720:45Brusel
Belgie - Řecko
1:1
09.06.201720:45Faro/Loulé
Gibraltar - Kypr
1:2
09.06.201720:45Tallinn
Estonsko - Belgie
0:2
09.06.201720:45Zenica
Bosna a Hercegovina - Řecko
0:0
31.08.201720:45Nikósie
Kypr - Bosna a Hercegovina
3:2
31.08.201720:45Lutych
Belgie - Gibraltar
9:0
31.08.201720:45Pireus
Řecko - Estonsko
0:0
03.09.201718:00Tallinn
Estonsko - Kypr
1:0
03.09.201720:45Faro/Loulé
Gibraltar - Bosna a Hercegovina
0:4
03.09.201720:45Pireus
Řecko - Belgie
1:2
07.10.201718:00Sarajevo
Bosna a Hercegovina - Belgie
3:4
07.10.201718:00Faro/Loulé
Gibraltar - Estonsko
0:6
07.10.201720:45Nikósie
Kypr - Řecko
1:2
10.10.201720:45Tallinn
Estonsko - Bosna a Hercegovina
1:2
10.10.201720:45Brusel
Belgie - Kypr
4:0
10.10.201720:45Pireus
Řecko - Gibraltar
4:0
 TýmZVRPSB
1.Belgie1091043:628
2.Řecko1054117:619
3.Bosna a Hercegovina1052324:1317
4.Estonsko1032513:1911
5.Kypr103169:1810
6.Gibraltar1000103:470
 TýmZVRPSB
1.Belgie541026:213
2.Bosna a Hercegovina531115:410
3.Řecko52218:38
4.Kypr52127:87
5.Estonsko52036:66
6.Gibraltar50052:220
 TýmZVRPSB
1.Belgie550017:415
2.Řecko53209:311
3.Bosna a Hercegovina52129:97
4.Estonsko51227:135
5.Kypr51042:103
6.Gibraltar50051:250

zóna UEFA (Evropa) - skupina I

05.09.201620:45Kyjev
Ukrajina - Island
1:1
05.09.201620:45Záhřeb
Chorvatsko - Turecko
1:1
05.09.201620:45Turku
Finsko - Kosovo
1:1
06.10.201620:45Reykjavík
Island - Finsko
3:2
06.10.201620:45Konya
Turecko - Ukrajina
2:2
06.10.201620:45Skadar
Kosovo - Chorvatsko
0:6
09.10.201618:00Tampere
Finsko - Chorvatsko
0:1
09.10.201618:00Kraków
Ukrajina - Kosovo
3:0
09.10.201620:45Reykjavík
Island - Turecko
2:0
12.11.201618:00Záhřeb
Chorvatsko - Island
2:0
12.11.201618:00Antalya
Turecko - Kosovo
2:0
12.11.201620:45Oděsa
Ukrajina - Finsko
1:0
24.03.201718:00Antalya
Turecko - Finsko
2:0
24.03.201720:45Záhřeb
Chorvatsko - Ukrajina
1:0
24.03.201720:45Skadar
Kosovo - Island
1:2
11.06.201718:00Tampere
Finsko - Ukrajina
1:2
11.06.201720:45Reykjavík
Island - Chorvatsko
1:0
11.06.201720:45Skadar
Kosovo - Turecko
1:4
02.09.201718:00Tampere
Finsko - Island
1:0
02.09.201720:45Charkov
Ukrajina - Turecko
2:0
03.09.201714:30Záhřeb
Chorvatsko - Kosovo
1:0
05.09.201720:45Skadar
Kosovo - Finsko
0:1
05.09.201720:45Eskişehir
Turecko - Chorvatsko
1:0
05.09.201720:45Reykjavík
Island - Ukrajina
2:0
06.10.201720:45Eskişehir
Turecko - Island
0:3
06.10.201720:45Rijeka
Chorvatsko - Finsko
1:1
06.10.201720:45Skadar
Kosovo - Ukrajina
0:2
09.10.201720:45Kyjev
Ukrajina - Chorvatsko
0:2
09.10.201720:45Turku
Finsko - Turecko
2:2
09.10.201720:45Reykjavík
Island - Kosovo
2:0
 TýmZVRPSB
1.Island1071216:722
2.Chorvatsko1062215:420
3.Ukrajina1052313:917
4.Turecko1043314:1315
5.Finsko102359:139
6.Kosovo100193:241
 TýmZVRPSB
1.Island550010:215
2.Chorvatsko53206:211
3.Ukrajina53117:310
4.Turecko53117:510
5.Finsko51225:65
6.Kosovo50052:150
 TýmZVRPSB
1.Chorvatsko53029:29
2.Island52126:57
3.Ukrajina52126:67
4.Turecko51227:85
5.Finsko51134:74
6.Kosovo50141:91

zóna UEFA (Evropa) - baráž - 1. zápasy

09.11.201720:45Belfast
Severní Irsko - Švýcarsko
0:1
09.11.201720:45Záhřeb
Chorvatsko - Řecko
4:1
10.11.201720:45Solna
Švédsko - Itálie
1:0
11.11.201720:45Kodaň
Dánsko - Irsko
0:0

zóna UEFA (Evropa) - baráž - odvety

12.11.201718:00Basilej
Švýcarsko - Severní Irsko
0:0
12.11.201720:45Pireus
Řecko - Chorvatsko
0:0
13.11.201720:45Milán
Itálie - Švédsko
0:0
14.11.201720:45Dublin
Irsko - Dánsko
1:5

zóna CONMEBOL (Jižní Amerika) - základní část

08.10.201522:00La Paz
Bolívie - Uruguay
0:2
08.10.201522:30Barranquilla
Kolumbie - Peru
2:0
08.10.201523:00Puerto Ordaz
Venezuela - Paraguay
0:1
09.10.201501:30Santiago de Chile
Chile - Brazílie
2:0
09.10.201502:00Buenos Aires
Argentina - Ekvádor
0:2
13.10.201523:00Quito
Ekvádor - Bolívie
2:0
14.10.201500:00Montevideo
Uruguay - Kolumbie
3:0
14.10.201502:00Asunción
Paraguay - Argentina
0:0
14.10.201503:00Fortaleza
Brazílie - Venezuela
3:1
14.10.201504:15Lima
Peru - Chile
3:4
12.11.201521:00La Paz
Bolívie - Venezuela
4:2
12.11.201522:00Quito
Ekvádor - Uruguay
2:1
13.11.201500:30Santiago de Chile
Chile - Kolumbie
1:1
14.11.201501:00Buenos Aires
Argentina - Brazílie
1:1
14.11.201503:15Lima
Peru - Paraguay
1:0
17.11.201521:30Barranquilla
Kolumbie - Argentina
0:1
17.11.201522:00Puerto Ordaz
Venezuela - Ekvádor
1:3
18.11.201500:00Asunción
Paraguay - Bolívie
2:1
18.11.201500:00Montevideo
Uruguay - Chile
3:0
18.11.201501:00Salvador
Brazílie - Peru
3:0
24.03.201621:00La Paz
Bolívie - Kolumbie
2:3
24.03.201622:00Quito
Ekvádor - Paraguay
2:2
25.03.201600:30Santiago de Chile
Chile - Argentina
1:2
25.03.201603:15Lima
Peru - Venezuela
2:2
26.03.201601:45Recife
Brazílie - Uruguay
2:2
29.03.201622:30Barranquilla
Kolumbie - Ekvádor
3:1
30.03.201601:00Montevideo
Uruguay - Peru
1:0
30.03.201601:30Córdoba
Argentina - Bolívie
2:0
30.03.201601:30Barinas
Venezuela - Chile
1:4
30.03.201601:45Asunción
Paraguay - Brazílie
2:2
01.09.201622:00La Paz
Bolívie - Peru
0:3k
01.09.201622:30Barranquilla
Kolumbie - Venezuela
2:0
01.09.201623:00Quito
Ekvádor - Brazílie
0:3
02.09.201601:30Mendoza
Argentina - Uruguay
1:0
02.09.201602:00Asunción
Paraguay - Chile
2:1
07.09.201601:00Montevideo
Uruguay - Paraguay
4:0
07.09.201602:00Mérida
Venezuela - Argentina
2:2
07.09.201602:30Santiago de Chile
Chile - Bolívie
3:0k
07.09.201602:45Manaus
Brazílie - Kolumbie
2:1
07.09.201604:15Lima
Peru - Ekvádor
2:1
06.10.201623:00Quito
Ekvádor - Chile
3:0
07.10.201601:00Montevideo
Uruguay - Venezuela
3:0
07.10.201602:30Asunción
Paraguay - Kolumbie
0:1
07.10.201602:45Natal
Brazílie - Bolívie
5:0
07.10.201604:15Lima
Peru - Argentina
2:2
11.10.201622:00La Paz
Bolívie - Ekvádor
2:2
11.10.201622:30Barranquilla
Kolumbie - Uruguay
2:2
12.10.201601:30Santiago de Chile
Chile - Peru
2:1
12.10.201601:30Córdoba
Argentina - Paraguay
0:1
12.10.201602:30Mérida
Venezuela - Brazílie
0:2
10.11.201621:30Barranquilla
Kolumbie - Chile
0:0
11.11.201600:00Montevideo
Uruguay - Ekvádor
2:1
11.11.201600:30Asunción
Paraguay - Peru
1:4
11.11.201600:30Maturín
Venezuela - Bolívie
5:0
11.11.201600:45Belo Horizonte
Brazílie - Argentina
3:0
15.11.201621:00La Paz
Bolívie - Paraguay
1:0
15.11.201622:00Quito
Ekvádor - Venezuela
3:0
16.11.201600:30San Juan
Argentina - Kolumbie
3:0
16.11.201600:30Santiago de Chile
Chile - Uruguay
3:1
16.11.201603:15Lima
Peru - Brazílie
0:2
23.03.201721:30Barranquilla
Kolumbie - Bolívie
1:0
24.03.201700:00Asunción
Paraguay - Ekvádor
2:1
24.03.201700:00Montevideo
Uruguay - Brazílie
1:4
24.03.201700:30Buenos Aires
Argentina - Chile
1:0
24.03.201700:30Maturín
Venezuela - Peru
2:2
28.03.201722:00La Paz
Bolívie - Argentina
2:0
28.03.201723:00Quito
Ekvádor - Kolumbie
0:2
29.03.201700:00Santiago de Chile
Chile - Venezuela
3:1
29.03.201702:45São Paulo
Brazílie - Paraguay
3:0
29.03.201704:15Lima
Peru - Uruguay
2:1
31.08.201723:00San Cristóbal
Venezuela - Kolumbie
0:0
01.09.201700:30Santiago de Chile
Chile - Paraguay
0:3
01.09.201701:00Montevideo
Uruguay - Argentina
0:0
01.09.201702:45Porto Alegre
Brazílie - Ekvádor
2:0
01.09.201704:15Lima
Peru - Bolívie
2:1
05.09.201722:00La Paz
Bolívie - Chile
1:0
05.09.201722:30Barranquilla
Kolumbie - Brazílie
1:1
05.09.201723:00Quito
Ekvádor - Peru
1:2
06.09.201701:00Asunción
Paraguay - Uruguay
1:2
06.09.201701:30Buenos Aires
Argentina - Venezuela
1:1
05.10.201722:00La Paz
Bolívie - Brazílie
0:0
05.10.201723:00San Cristóbal
Venezuela - Uruguay
0:0
06.10.201701:30Barranquilla
Kolumbie - Paraguay
1:2
06.10.201701:30Santiago de Chile
Chile - Ekvádor
2:1
06.10.201701:30Buenos Aires
Argentina - Peru
0:0
11.10.201701:30Asunción
Paraguay - Venezuela
0:1
11.10.201701:30São Paulo
Brazílie - Chile
3:0
11.10.201701:30Quito
Ekvádor - Argentina
1:3
11.10.201701:30Lima
Peru - Kolumbie
1:1
11.10.201701:30Montevideo
Uruguay - Bolívie
4:2
 TýmZVRPSB
1.Brazílie18125141:1141
2.Uruguay1894532:2031
3.Argentina1877419:1628
4.Kolumbie1876521:1927
5.Peru1875627:2626
6.Chile1882826:2726
7.Paraguay1873819:2524
8.Ekvádor18621026:2920
9.Bolívie18421216:3814
10.Venezuela18261019:3512
 TýmZVRPSB
1.Brazílie981026:425
2.Uruguay971121:722
3.Chile961217:1019
4.Kolumbie943212:715
5.Argentina94329:515
6.Peru943215:1415
7.Bolívie942312:1214
8.Ekvádor941414:1313
9.Paraguay932410:1311
10.Venezuela914411:147
 TýmZVRPSB
1.Brazílie944115:716
2.Argentina934210:1113
3.Paraguay94149:1213
4.Kolumbie93339:1212
5.Peru932412:1211
6.Uruguay923411:139
7.Ekvádor921612:167
8.Chile92169:177
9.Venezuela91268:215
10.Bolívie90094:260

zóna CONCACAF (Severní, Střední Amerika a Karibik) - první fáze - 1. zápasy

23.03.201500:00Bridgetown
Barbados - Panenské ostrovy USA
0:1
24.03.201501:00Basseterre
Sv. Kryštof a N. - Turks a Caicos
6:2
24.03.201501:00Managua
Nikaragua - Anguilla
5:0
26.03.201500:30Nassau
Bahamy - Bermudy
0:5
26.03.201503:00Belmopan
Belize - Kajmanské ostrovy
0:0
27.03.201500:00Roseau
Britské panenské o. - Dominika
2:3
28.03.201501:00Willemstad
Curaçao - Montserrat
2:1

zóna CONCACAF (Severní, Střední Amerika a Karibik) - první fáze - odvety

26.03.201520:30Charlotte Amalie
Panenské ostrovy USA - Barbados
0:4
27.03.201500:00Providenciales
Turks a Caicos - Sv. Kryštof a N.
2:6
29.03.201520:00Hamilton
Bermudy - Bahamy
3:0
29.03.201523:00Roseau
Dominika - Britské panenské o.
0:0
29.03.201523:00The Valley
Anguilla - Nikaragua
0:3
30.03.201502:00George Town
Kajmanské ostrovy - Belize
1:1
01.04.201501:00Plymouth
Montserrat - Curaçao
2:2

zóna CONCACAF (Severní, Střední Amerika a Karibik) - druhá fáze - 1. zápasy

08.06.201502:00Managua
Nikaragua - Surinam
1:0
10.06.201521:30Kingstown
Svatý Vincent a Grenadiny - Guyana
2:2
11.06.201501:00St. John's
Antigua a Barbuda - Svatá Lucie
1:3
11.06.201502:00Oranjestad
Aruba - Barbados
0:2
11.06.201502:00Willemstad
Curaçao - Kuba
0:0
11.06.201522:00Santo Domingo
Dominikánská republika - Belize
1:2
12.06.201501:00Roseau
Dominika - Kanada
0:2
12.06.201502:00Basseterre
Svatý Kryštof a Nevis - Salvador
2:2
13.06.201502:00Bayamón
Portoriko - Grenada
1:0
13.06.201504:00Guatemala City
Guatemala - Bermudy
0:0

zóna CONCACAF (Severní, Střední Amerika a Karibik) - druhá fáze - odvety

14.06.201522:00Havana
Kuba - Curaçao
1:1
15.06.201500:00Belmopan
Belize - Dominikánská republika
3:0
15.06.201501:00Providence
Guyana - Svatý Vincent a Grenadiny
4:4
15.06.201501:00St. John's
Svatá Lucie - Antigua a Barbuda
1:4
15.06.201501:30Bridgetown
Barbados - Aruba
0:3k
16.06.201501:30Hamilton
Bermudy - Guatemala
0:1
16.06.201521:30St. George's
Grenada - Portoriko
2:0
16.06.201521:30Paramaribo
Surinam - Nikaragua
1:3
17.06.201501:30Toronto
Kanada - Dominika
4:0
17.06.201503:00San Salvador
Salvador - Svatý Kryštof a Nevis
4:1

zóna CONCACAF (Severní, Střední Amerika a Karibik) - třetí fáze - 1. zápasy

04.09.201521:30Kingstown
Svatý Vincent a Grenadiny - Aruba
2:0
04.09.201522:15St. George's
Grenada - Haiti
1:3
05.09.201501:05Willemstad
Curaçao - Salvador
0:1
05.09.201501:30Toronto
Kanada - Belize
3:0
05.09.201502:05St. John's
Antigua a Barbuda - Guatemala
1:0
05.09.201503:00Kingston
Jamajka - Nikaragua
2:3

zóna CONCACAF (Severní, Střední Amerika a Karibik) - třetí fáze - odvety

09.09.201502:00Port-au-Prince
Haiti - Grenada
3:0
09.09.201502:00Oranjestad
Aruba - Svatý Vincent a Grenadiny
2:1
09.09.201503:00Belmopan
Belize - Kanada
1:1
09.09.201503:30Managua
Nikaragua - Jamajka
0:2
09.09.201503:35San Salvador
Salvador - Curaçao
1:0
09.09.201504:00Guatemala City
Guatemala - Antigua a Barbuda
2:0

zóna CONCACAF (Severní, Střední Amerika a Karibik) - čtvrtá fáze - skupina A

14.11.201503:00Mexico City
Mexiko - Salvador
3:0
14.11.201503:00Vancouver
Kanada - Honduras
1:0
17.11.201522:00San Pedro Sula
Honduras - Mexiko
0:2
18.11.201502:30San Salvador
Salvador - Kanada
0:0
26.03.201602:00San Salvador
Salvador - Honduras
2:2
26.03.201603:00Vancouver
Kanada - Mexiko
0:3
30.03.201603:00San Pedro Sula
Honduras - Salvador
2:0
30.03.201604:30Mexico City
Mexiko - Kanada
2:0
02.09.201623:05San Pedro Sula
Honduras - Kanada
2:1
03.09.201604:05San Salvador
Salvador - Mexiko
1:3
07.09.201604:00Mexico City
Mexiko - Honduras
0:0
07.09.201604:00Vancouver
Kanada - Salvador
3:1
 TýmZVRPSB
1.Mexiko651013:116
2.Honduras62226:68
3.Kanada62135:87
4.Salvador60244:132
 TýmZVRPSB
1.Mexiko32105:07
2.Honduras32014:36
3.Kanada32014:46
4.Salvador30213:52
 TýmZVRPSB
1.Mexiko33008:19
2.Honduras30212:32
3.Kanada30121:41
4.Salvador30031:80

zóna CONCACAF (Severní, Střední Amerika a Karibik) - čtvrtá fáze - skupina B

14.11.201503:00San José
Kostarika - Haiti
1:0
14.11.201503:00Kingston
Jamajka - Panama
0:2
18.11.201501:00Port-au-Prince
Haiti - Jamajka
0:1
18.11.201502:30Panama City
Panama - Kostarika
1:2
26.03.201601:00Kingston
Jamajka - Kostarika
1:1
26.03.201601:00Port-au-Prince
Haiti - Panama
0:0
30.03.201603:30Panama City
Panama - Haiti
1:0
30.03.201604:00San José
Kostarika - Jamajka
3:0
03.09.201602:00Port-au-Prince
Haiti - Kostarika
0:1
03.09.201603:30Panama City
Panama - Jamajka
2:0
07.09.201603:30San José
Kostarika - Panama
3:1
07.09.201603:30Kingston
Jamajka - Haiti
0:2
 TýmZVRPSB
1.Kostarika651011:316
2.Panama63127:510
3.Haiti61142:44
4.Jamajka61142:104
 TýmZVRPSB
1.Kostarika33007:19
2.Panama32014:26
3.Haiti30120:21
4.Jamajka30121:51
 TýmZVRPSB
1.Kostarika32104:27
2.Panama31113:34
3.Haiti31022:23
4.Jamajka31021:53

zóna CONCACAF (Severní, Střední Amerika a Karibik) - čtvrtá fáze - skupina C

14.11.201501:10St. Louis
USA - Svatý Vincent a Grenadiny
6:1
14.11.201502:00Guatemala City
Guatemala - Trinidad a Tobago
1:2
17.11.201520:30Kingstown
Sv. Vincent a Gren. - Guatemala
0:4
18.11.201500:30Port of Spain
Trinidad a Tobago - USA
0:0
25.03.201620:30Kingstown
Sv. Vincent a Gr. - Trinidad a Tob.
2:3
26.03.201603:00Guatemala City
Guatemala - USA
2:0
30.03.201601:00Port of Spain
Trinidad a Tob. - Sv. Vincent a G.
6:0
30.03.201601:25Columbus
USA - Guatemala
4:0
02.09.201621:30Kingstown
Svatý Vincent a Grenadiny - USA
0:6
03.09.201601:00Port of Spain
Trinidad a Tobago - Guatemala
2:2
07.09.201602:15Jacksonville
USA - Trinidad a Tobago
4:0
07.09.201602:15Guatemala City
Guatemala - Sv. Vincent a Gren.
9:3
 TýmZVRPSB
1.USA641120:313
2.Trinidad a Tobago632113:911
3.Guatemala631218:1110
4.Svatý Vincent a Grenadiny60066:340
 TýmZVRPSB
1.USA330014:19
2.Guatemala320112:56
3.Trinidad a Tobago31208:25
4.Svatý Vincent a Grenadiny30032:130
 TýmZVRPSB
1.Trinidad a Tobago32015:76
2.USA31116:24
3.Guatemala31116:64
4.Svatý Vincent a Grenadiny30034:210

zóna CONCACAF (Severní, Střední Amerika a Karibik) - finálová skupina

11.11.201621:35San Pedro Sula
Honduras - Panama
0:1
12.11.201600:00Port of Spain
Trinidad a Tobago - Kostarika
0:2
12.11.201601:45Columbus
USA - Mexiko
1:2
15.11.201623:05San Pedro Sula
Honduras - Trinidad a Tobago
3:1
16.11.201603:05San José
Kostarika - USA
4:0
16.11.201603:05Panama City
Panama - Mexiko
0:0
25.03.201700:00Port of Spain
Trinidad a Tobago - Panama
1:0
25.03.201702:50Mexico City
Mexiko - Kostarika
2:0
25.03.201703:30San Jose
USA - Honduras
6:0
28.03.201723:00San Pedro Sula
Honduras - Kostarika
1:1
29.03.201701:00Port of Spain
Trinidad a Tobago - Mexiko
0:1
29.03.201704:05Panama City
Panama - USA
1:1
09.06.201702:00Commerce City
USA - Trinidad a Tobago
2:0
09.06.201704:00San José
Kostarika - Panama
0:0
09.06.201705:00Mexico City
Mexiko - Honduras
3:0
12.06.201703:30Mexico City
Mexiko - USA
1:1
14.06.201703:35Panama City
Panama - Honduras
2:2
14.06.201704:00San José
Kostarika - Trinidad a Tobago
2:1
02.09.201700:55Harrison
USA - Kostarika
0:2
02.09.201702:00Couva
Trinidad a Tobago - Honduras
1:2
02.09.201703:30Mexico City
Mexiko - Panama
1:0
05.09.201723:35San Pedro Sula
Honduras - USA
1:1
06.09.201704:05Panama City
Panama - Trinidad a Tobago
3:0
06.09.201704:05San José
Kostarika - Mexiko
1:1
07.10.201701:35Orlando
USA - Panama
4:0
07.10.201703:30San Luis Potosí
Mexiko - Trinidad a Tobago
3:1
08.10.201704:00San José
Kostarika - Honduras
1:1
11.10.201702:00Couva
Trinidad a Tobago - USA
2:1
11.10.201702:00Panama City
Panama - Kostarika
2:1
11.10.201702:00San Pedro Sula
Honduras - Mexiko
3:2
 TýmZVRPSB
1.Mexiko1063116:721
2.Kostarika1044214:816
3.Panama103439:1013
4.Honduras1034313:1913
5.USA1033417:1312
6.Trinidad a Tobago102087:196
 TýmZVRPSB
1.Mexiko541010:213
2.USA530213:49
3.Kostarika52308:39
4.Panama52308:49
5.Honduras52218:68
6.Trinidad a Tobago52034:66
 TýmZVRPSB
1.Mexiko52216:58
2.Kostarika52126:57
3.Honduras51225:135
4.Panama51131:64
5.USA50324:93
6.Trinidad a Tobago50053:130

zóna CAF (Afrika) - první fáze - 1. zápasy

07.10.201514:00Mitsamiouli
Komory - Lesotho
0:0
07.10.201514:30Roche Caiman
Seychelly - Burundi
0:1
07.10.201515:00Dar es Salaam
Tanzánie - Malawi
2:0
07.10.201516:30Belle Vue
Mauritius - Keňa
2:5
08.10.201510:00Juba
Jižní Súdán - Mauretánie
1:1
08.10.201517:00São Tomé
Sv. Tomáš a P. o. - Etiopie
1:0
08.10.201518:00Monrovia
Libérie - Guinea Bissau
1:1
09.10.201514:30Addis Abeba
Somálsko - Niger
0:2
09.10.201515:00Džíbútí
Džibutsko - Svazijsko
0:6
09.10.201519:00Bakau
Gambie - Namibie
1:1
10.10.201513:30Antananarivo
Středoafrická rep. - Madagaskar
0:3
10.10.201515:00Asmara
Eritrea - Botswana
0:2
10.10.201516:30N'Djamena
Čad - Sierra Leone
1:0

zóna CAF (Afrika) - první fáze - odvety

11.10.201514:00Blantyre
Malawi - Tanzánie
1:0
11.10.201515:00Addis Abeba
Etiopie - Sv. Tomáš a P. o.
3:0
11.10.201515:00Nairobi
Keňa - Mauritius
0:0
13.10.201513:30Antananarivo
Madagaskar - Středoafrická rep.
2:2
13.10.201515:00Bujumbura
Burundi - Seychelly
2:0
13.10.201516:00Windhoek
Namibie - Gambie
2:1
13.10.201516:30Port Harcourt
Sierra Leone - Čad
2:1
13.10.201517:00Niamey
Niger - Somálsko
4:0
13.10.201518:00Maseru
Lesotho - Komory
1:1
13.10.201518:00Bissau
Guinea Bissau - Libérie
1:3
13.10.201519:00Nouakchott
Mauretánie - Jižní Súdán
4:0
13.10.201520:00Francistown
Botswana - Eritrea
3:1
17.10.201516:00Lobamba
Svazijsko - Džibutsko
2:1

zóna CAF (Afrika) - druhá fáze - 1. zápasy

11.11.201518:00Maputo
Mozambik - Gabon
1:0
11.11.201518:00Chartúm
Súdán - Zambie
0:1
12.11.201514:30Bujumbura
Burundi - DR Kongo
2:3
12.11.201515:00Windhoek
Namibie - Guinea
0:1
12.11.201516:00Cotonou
Benin - Burkina Faso
2:1
12.11.201516:30Lomé
Togo - Uganda
0:1
12.11.201520:00Agadir
Maroko - Rovníková Guinea
2:0
13.11.201512:30Antananarivo
Madagaskar - Senegal
2:2
13.11.201513:00Mitsamiouli
Komory - Ghana
0:0
13.11.201514:00Nairobi
Keňa - Kapverdy
1:0
13.11.201514:30Sfax
Libye - Rwanda
1:0
13.11.201515:30Benguela
Angola - Jihoafrická republika
1:3
13.11.201516:00Niamey
Niger - Kamerun
0:3
13.11.201517:00Monrovia
Libérie - Pobřeží slonoviny
0:1
13.11.201518:00Lobamba
Svazijsko - Nigérie
0:0
13.11.201518:00Nouakchott
Mauretánie - Tunisko
1:2
14.11.201514:00Addis Abeba
Etiopie - Kongo
3:4
14.11.201514:30Dar es Salaam
Tanzánie - Alžírsko
2:2
14.11.201515:30N'Djamena
Čad - Egypt
1:0
14.11.201517:00Francistown
Botswana - Mali
2:1

zóna CAF (Afrika) - druhá fáze - odvety

14.11.201518:00Libreville
Gabon - Mozambik
2:0p
15.11.201514:00Kampala
Uganda - Togo
3:0
15.11.201514:00Ndola
Zambie - Súdán
2:0
15.11.201515:30Kinshasa
DR Kongo - Burundi
3:0k
15.11.201516:00Bata
Rovníková Guinea - Maroko
1:0
15.11.201520:00Casablanca
Guinea - Namibie
2:0
17.11.201514:30Kigali
Rwanda - Libye
1:3
17.11.201515:00Yaoundé
Kamerun - Niger
0:0
17.11.201516:00Brazzaville
Kongo - Etiopie
2:1
17.11.201516:00Kumasi
Ghana - Komory
2:0
17.11.201516:00Port Harcourt
Nigérie - Svazijsko
1:0
17.11.201517:30Alexandria
Egypt - Čad
4:0
17.11.201518:00Durban
Jihoafrická republika - Angola
1:0
17.11.201518:00Abidjan
Pobřeží slonoviny - Libérie
3:0
17.11.201518:00Radès
Tunisko - Mauretánie
2:1
17.11.201519:00Ouagadougou
Burkina Faso - Benin
2:0
17.11.201519:15Blida
Alžírsko - Tanzánie
7:0
17.11.201520:00Praia
Kapverdy - Keňa
2:0
17.11.201520:00Dakar
Senegal - Madagaskar
3:0
17.11.201520:00Bamako
Mali - Botswana
2:0

zóna CAF (Afrika) - třetí fáze - skupina A

08.10.201619:30Kinshasa
DR Kongo - Libye
4:0
09.10.201619:00Monastir
Tunisko - Guinea
2:0
11.11.201620:00Alžír
Libye - Tunisko
0:1
13.11.201618:30Conakry
Guinea - DR Kongo
1:2
31.08.201719:00Conakry
Guinea - Libye
3:2
01.09.201722:00Radès
Tunisko - DR Kongo
2:1
04.09.201721:00Monastir
Libye - Guinea
1:0
05.09.201719:30Kinshasa
DR Kongo - Tunisko
2:2
07.10.201719:00Conakry
Guinea - Tunisko
1:4
07.10.201719:00Monastir
Libye - DR Kongo
1:2
11.11.201718:30Radès
Tunisko - Libye
0:0
11.11.201718:30Kinshasa
DR Kongo - Guinea
3:1
 TýmZVRPSB
1.Tunisko642011:414
2.DR Kongo641114:713
3.Libye61144:104
4.Guinea61056:143
 TýmZVRPSB
1.DR Kongo32109:37
2.Tunisko32104:17
3.Libye31022:33
4.Guinea31025:83
 TýmZVRPSB
1.Tunisko32107:37
2.DR Kongo32015:46
3.Libye30122:71
4.Guinea30031:60

zóna CAF (Afrika) - třetí fáze - skupina B

09.10.201614:30Ndola
Zambie - Nigérie
1:2
09.10.201621:30Blida
Alžírsko - Kamerun
1:1
12.11.201616:00Limbe
Kamerun - Zambie
1:1
12.11.201617:00Uyo
Nigérie - Alžírsko
3:1
01.09.201718:00Uyo
Nigérie - Kamerun
4:0
02.09.201715:00Lusaka
Zambie - Alžírsko
3:1
04.09.201719:00Yaoundé
Kamerun - Nigérie
1:1
05.09.201721:30Blida
Alžírsko - Zambie
0:1
07.10.201718:00Uyo
Nigérie - Zambie
1:0
07.10.201718:00Yaoundé
Kamerun - Alžírsko
2:0
10.11.201720:30 
Alžírsko - Nigérie
1:1
11.11.201714:00Ndola
Zambie - Kamerun
2:2
 TýmZVRPSB
1.Nigérie642012:414
2.Zambie62228:78
3.Kamerun61417:97
4.Alžírsko60244:112
 TýmZVRPSB
1.Nigérie33008:19
2.Kamerun31204:25
3.Zambie31116:54
4.Alžírsko30212:32
 TýmZVRPSB
1.Nigérie31204:35
2.Zambie31112:24
3.Kamerun30213:72
4.Alžírsko30032:80

zóna CAF (Afrika) - třetí fáze - skupina C

08.10.201617:00Franceville
Gabon - Maroko
0:0
08.10.201620:00Bouaké
Pobřeží slonoviny - Mali
3:1
12.11.201619:30Bamako
Mali - Gabon
0:0
12.11.201621:00Marrakech
Maroko - Pobřeží slonoviny
0:0
01.09.201722:00Rabat
Maroko - Mali
6:0
02.09.201718:00Libreville
Gabon - Pobřeží slonoviny
0:3
05.09.201719:30Bouaké
Pobřeží slonoviny - Gabon
1:2
05.09.201721:00Bamako
Mali - Maroko
0:0
06.10.201721:00Bamako
Mali - Pobřeží slonoviny
0:0
07.10.201721:00Casablanca
Maroko - Gabon
3:0
11.11.201715:30Franceville
Gabon - Mali
0:0
11.11.201718:30Abidjan
Pobřeží slonoviny - Maroko
0:2
 TýmZVRPSB
1.Maroko633011:012
2.Pobřeží slonoviny62227:58
3.Gabon61322:76
4.Mali60421:94
 TýmZVRPSB
1.Maroko32109:07
2.Mali30300:03
3.Pobřeží slonoviny31024:53
4.Gabon30210:32
 TýmZVRPSB
1.Pobřeží slonoviny31203:05
2.Maroko31202:05
3.Gabon31112:44
4.Mali30121:91

zóna CAF (Afrika) - třetí fáze - skupina D

08.10.201620:00Ouagadougou
Burkina Faso - Jihoafrická rep.
1:1
08.10.201622:00Dakar
Senegal - Kapverdy
2:0
12.11.201618:00Praia
Kapverdy - Burkina Faso
0:2
01.09.201720:30Praia
Kapverdy - Jihoafrická republika
2:1
02.09.201722:00Dakar
Senegal - Burkina Faso
0:0
05.09.201719:00Durban
Jihoafrická republika - Kapverdy
1:2
05.09.201720:00Ouagadougou
Burkina Faso - Senegal
2:2
07.10.201715:00Johannesburg
Jihoafrická rep. - Burkina Faso
3:1
07.10.201719:30Praia
Kapverdy - Senegal
0:2
10.11.201718:00Polokwane
Jihoafrická republika - Senegal
0:2
14.11.201720:30Ouagadougou
Burkina Faso - Kapverdy
4:0
14.11.201720:30Dakar
Senegal - Jihoafrická republika
2:1
 TýmZVRPSB
1.Senegal642010:314
2.Burkina Faso623110:69
3.Kapverdy62044:126
4.Jihoafrická republika61147:104
 TýmZVRPSB
1.Senegal32104:17
2.Burkina Faso31207:35
3.Jihoafrická republika31024:53
4.Kapverdy31022:53
 TýmZVRPSB
1.Senegal32106:27
2.Burkina Faso31113:34
3.Kapverdy31022:73
4.Jihoafrická republika30123:51

zóna CAF (Afrika) - třetí fáze - skupina E

07.10.201617:30Tamale
Ghana - Uganda
0:0
09.10.201616:30Brazzaville
Kongo - Egypt
1:2
12.11.201614:00Kampala
Uganda - Kongo
1:0
13.11.201617:00Alexandria
Egypt - Ghana
2:0
31.08.201715:00Kampala
Uganda - Egypt
1:0
01.09.201717:30Kumasi
Ghana - Kongo
1:1
05.09.201716:30Brazzaville
Kongo - Ghana
1:5
05.09.201720:00Alexandria
Egypt - Uganda
1:0
07.10.201715:00Kampala
Uganda - Ghana
0:0
08.10.201719:00Alexandria
Egypt - Kongo
2:1
12.11.201715:30Brazzaville
Kongo - Uganda
1:1
12.11.201716:30Kumasi
Ghana - Egypt
1:1
 TýmZVRPSB
1.Egypt64118:413
2.Uganda62313:29
3.Ghana61417:57
4.Kongo60245:122
 TýmZVRPSB
1.Egypt33005:19
2.Uganda32102:07
3.Ghana30302:23
4.Kongo30123:81
 TýmZVRPSB
1.Ghana31115:34
2.Egypt31113:34
3.Uganda30211:22
4.Kongo30122:41

zóna AFC (Asie) - první fáze - 1. zápasy

12.03.201508:00Dili
Východní Timor - Mongolsko
4:1
12.03.201510:00Phnompenh
Kambodža - Macao
3:0
12.03.201510:30Kolombo
Srí Lanka - Bhútán
0:1
12.03.201512:00Kaohsiung
Tchaj-wan - Brunej
0:1
12.03.201514:30Guwahati
Indie - Nepál
2:0
12.03.201516:30Dauhá
Jemen - Pákistán
3:1

zóna AFC (Asie) - první fáze - odvety

17.03.201509:00Ulánbátar
Mongolsko - Východní Timor
0:1
17.03.201510:45Káthmándú
Nepál - Indie
0:0
17.03.201511:00Thimphu
Bhútán - Srí Lanka
2:1
17.03.201513:00Macao
Macao - Kambodža
1:1
17.03.201513:15Bandar Seri Begawan
Brunej - Tchaj-wan
0:2
23.03.201516:30Isa Town
Pákistán - Jemen
0:0

zóna AFC (Asie) - druhá fáze - skupina A

11.06.201514:45Kuala Lumpur
Malajsie - Východní Timor
1:1
11.06.201520:00Dammám
Saúdská Arábie - Palestina
3:2
16.06.201510:00Shah Alam
Východní Timor - SAE
0:1
16.06.201514:45Kuala Lumpur
Malajsie - Palestina
0:6
03.09.201517:15Abú Dhabí
SAE - Malajsie
10:0
03.09.201519:40Jeddah
Saúdská A. - Východní Timor
7:0
08.09.201514:45Shah Alam
Malajsie - Saúdská Arábie
0:3k
08.09.201516:00Al Ram
Palestina - SAE
0:0
08.10.201509:00Dili
Východní Timor - Palestina
1:1
08.10.201519:00Jeddah
Saúdská Arábie - SAE
2:1
13.10.201509:00Dili
Východní Timor - Malajsie
0:1
09.11.201515:00Ammán
Palestina - Saúdská Arábie
0:0
12.11.201515:00Ammán
Palestina - Malajsie
6:0
12.11.201515:15Abú Dhabí
SAE - Východní Timor
8:0
17.11.201508:00Dili
Východní Timor - Saúdská A.
0:10
17.11.201513:45Shah Alam
Malajsie - SAE
1:2
24.03.201616:00Abú Dhabí
SAE - Palestina
2:0
24.03.201618:30Jeddah
Saúdská Arábie - Malajsie
2:0
29.03.201616:00Hebron
Palestina - Východní Timor
7:0
29.03.201617:00Abú Dhabí
SAE - Saúdská Arábie
1:1
 TýmZVRPSB
1.Saúdská Arábie862028:420
2.Spojené arabské emiráty852125:417
3.Palestina833222:612
4.Malajsie81163:304
5.Východní Timor80262:362
 TýmZVRPSB
1.Saúdská Arábie440014:312
2.Spojené arabské emiráty431021:110
3.Palestina422013:08
4.Malajsie40132:121
5.Východní Timor40131:131
 TýmZVRPSB
1.Saúdská Arábie422014:18
2.Spojené arabské emiráty42114:37
3.Palestina41129:64
4.Malajsie41031:183
5.Východní Timor40131:231

zóna AFC (Asie) - druhá fáze - skupina B

11.06.201513:00Dháka
Bangladéš - Kyrgyzstán
1:3
11.06.201517:00Dušanbe
Tádžikistán - Jordánsko
1:3
16.06.201513:00Dháka
Bangladéš - Tádžikistán
1:1
16.06.201517:00Biškek
Kyrgyzstán - Austrálie
1:2
03.09.201513:00Perth
Austrálie - Bangladéš
5:0
03.09.201518:00Ammán
Jordánsko - Kyrgyzstán
0:0
08.09.201513:00Dháka
Bangladéš - Jordánsko
0:4
08.09.201515:00Dušanbe
Tádžikistán - Austrálie
0:3
08.10.201516:00Biškek
Kyrgyzstán - Tádžikistán
2:2
08.10.201516:00Ammán
Jordánsko - Austrálie
2:0
13.10.201516:00Biškek
Kyrgyzstán - Bangladéš
2:0
13.10.201518:00Irbid
Jordánsko - Tádžikistán
3:0
12.11.201510:00Canberra
Austrálie - Kyrgyzstán
3:0
12.11.201513:00Dušanbe
Tádžikistán - Bangladéš
5:0
17.11.201512:30Dháka
Bangladéš - Austrálie
0:4
17.11.201515:00Biškek
Kyrgyzstán - Jordánsko
1:0
24.03.201610:00Adelaide
Austrálie - Tádžikistán
7:0
24.03.201613:30Ammán
Jordánsko - Bangladéš
8:0
29.03.201611:00Sydney
Austrálie - Jordánsko
5:1
29.03.201615:00Dušanbe
Tádžikistán - Kyrgyzstán
0:1
 TýmZVRPSB
1.Austrálie870129:421
2.Jordánsko851221:716
3.Kyrgyzstán842210:814
4.Tádžikistán81259:205
5.Bangladéš80172:321
 TýmZVRPSB
1.Austrálie440020:112
2.Jordánsko431013:010
3.Kyrgyzstán42116:47
4.Tádžikistán41036:73
5.Bangladéš40132:121
 TýmZVRPSB
1.Austrálie43019:39
2.Kyrgyzstán42114:47
3.Jordánsko42028:76
4.Tádžikistán40223:132
5.Bangladéš40040:200

zóna AFC (Asie) - druhá fáze - skupina C

11.06.201514:00Hongkong
Hongkong - Bhútán
7:0
11.06.201518:00Malé
Maledivy - Katar
0:1
16.06.201514:00Thimphu
Bhútán - Čína
0:6
16.06.201514:00Hongkong
Hongkong - Maledivy
2:0
03.09.201513:35Shenzhen
Čína - Hongkong
0:0
03.09.201518:00Dauhá
Katar - Bhútán
15:0
08.09.201513:35Shenyang
Maledivy - Čína
0:3
08.09.201514:00Hongkong
Hongkong - Katar
2:3
08.10.201514:00Thimphu
Bhútán - Maledivy
3:4
08.10.201517:30Dauhá
Katar - Čína
1:0
13.10.201514:00Thimphu
Bhútán - Hongkong
0:1
13.10.201517:30Dauhá
Katar - Maledivy
4:0
12.11.201511:50Malé
Maledivy - Hongkong
0:1
12.11.201512:35Changsha
Čína - Bhútán
12:0
17.11.201513:00Thimphu
Bhútán - Katar
0:3
17.11.201513:00Hongkong
Hongkong - Čína
0:0
24.03.201612:35Wuhan
Čína - Maledivy
4:0
24.03.201617:00Dauhá
Katar - Hongkong
2:0
29.03.201614:15Xi'an
Čína - Katar
2:0
29.03.201618:00Malé
Maledivy - Bhútán
4:2
 TýmZVRPSB
1.Katar870129:421
2.Čína852127:117
3.Hongkong842213:514
4.Maledivy82068:206
5.Bhútán80085:520
 TýmZVRPSB
1.Katar440022:012
2.Čína431018:010
3.Hongkong421111:37
4.Maledivy41034:73
5.Bhútán40043:140
 TýmZVRPSB
1.Katar43017:49
2.Čína42119:17
3.Hongkong42112:27
4.Maledivy41034:133
5.Bhútán40042:380

zóna AFC (Asie) - druhá fáze - skupina D

11.06.201508:15Dededo
Guam - Turkmenistán
1:0
11.06.201515:30Bangalore
Indie - Omán
1:2
16.06.201508:15Dededo
Guam - Indie
2:1
16.06.201515:00Ašchabad
Turkmenistán - Írán
1:1
03.09.201516:30Teherán
Írán - Guam
6:0
03.09.201517:00Seeb
Omán - Turkmenistán
3:1
08.09.201508:00Dededo
Guam - Omán
0:0
08.09.201515:30Bangalore
Indie - Írán
0:3
08.10.201515:00Ašchabad
Turkmenistán - Indie
2:1
08.10.201516:30Maskat
Omán - Írán
1:1
13.10.201515:00Ašchabad
Turkmenistán - Guam
1:0
13.10.201516:30Seeb
Omán - Indie
3:0
12.11.201512:30Teherán
Írán - Turkmenistán
3:1
12.11.201514:30Bangalore
Indie - Guam
1:0
17.11.201506:30Dededo
Guam - Írán
0:6
17.11.201514:00Ašchabad
Turkmenistán - Omán
2:1
24.03.201615:30Teherán
Írán - Indie
4:0
24.03.201616:00Maskat
Omán - Guam
1:0
29.03.201614:30Kochi
Indie - Turkmenistán
1:2
29.03.201616:30Teherán
Írán - Omán
2:0
 TýmZVRPSB
1.Írán862026:320
2.Omán842211:714
3.Turkmenistán841310:1113
4.Guam82153:167
5.Indie81075:183
 TýmZVRPSB
1.Írán440015:112
2.Omán43108:210
3.Turkmenistán43106:310
4.Guam42113:77
5.Indie41033:73
 TýmZVRPSB
1.Írán422011:28
2.Omán41123:54
3.Turkmenistán41034:83
4.Indie40042:110
5.Guam40040:90

zóna AFC (Asie) - druhá fáze - skupina E

11.06.201513:30Phnompenh
Kambodža - Singapur
0:4
11.06.201517:30Mashhad
Afghánistán - Sýrie
0:6
16.06.201512:30Saitama
Japonsko - Singapur
0:0
16.06.201513:30Phnompenh
Kambodža - Afghánistán
0:1
03.09.201512:20Saitama
Japonsko - Kambodža
3:0
03.09.201518:00Maskat
Sýrie - Singapur
1:0
08.09.201513:30Phnompenh
Kambodža - Sýrie
0:6
08.09.201514:25Teherán
Afghánistán - Japonsko
0:6
08.10.201514:00Singapur
Singapur - Afghánistán
1:0
08.10.201515:00Seeb
Sýrie - Japonsko
0:3
13.10.201514:00Singapur
Singapur - Kambodža
2:1
13.10.201518:00Maskat
Sýrie - Afghánistán
5:2
12.11.201512:15Singapur
Singapur - Japonsko
0:3
12.11.201512:30Teherán
Afghánistán - Kambodža
3:0
17.11.201513:00Singapur
Singapur - Sýrie
1:2
17.11.201513:15Phnompenh
Kambodža - Japonsko
0:2
24.03.201611:30Saitama
Japonsko - Afghánistán
5:0
24.03.201617:00Seeb
Sýrie - Kambodža
6:0
29.03.201612:30Teherán
Afghánistán - Singapur
2:1
29.03.201612:30Saitama
Japonsko - Sýrie
5:0
 TýmZVRPSB
1.Japonsko871027:022
2.Sýrie860226:1118
3.Singapur83149:910
4.Afghánistán83058:249
5.Kambodža80081:270
 TýmZVRPSB
1.Japonsko431013:010
2.Sýrie430112:59
3.Singapur42024:66
4.Afghánistán42025:136
5.Kambodža40040:130
 TýmZVRPSB
1.Japonsko440014:012
2.Sýrie430114:69
3.Singapur41125:34
4.Afghánistán41033:113
5.Kambodža40041:140

zóna AFC (Asie) - druhá fáze - skupina F

24.05.201514:00Bangkok
Thajsko - Vietnam
1:0
16.06.201513:30Tchaj-pej
Tchaj-wan - Thajsko
0:2
03.09.201514:30Teherán
Irák - Tchaj-wan
5:1
08.09.201513:00Tchaj-pej
Tchaj-wan - Vietnam
1:2
08.09.201514:00Bangkok
Thajsko - Irák
2:2
08.10.201514:00Hanoj
Vietnam - Irák
1:1
13.10.201514:00Hanoj
Vietnam - Thajsko
0:3
12.11.201513:00Bangkok
Thajsko - Tchaj-wan
4:2
17.11.201512:00Kaohsiung
Tchaj-wan - Irák
0:2
24.03.201613:00Hanoj
Vietnam - Tchaj-wan
4:1
24.03.201615:00Teherán
Irák - Thajsko
2:2
29.03.201616:00Teherán
Irák - Vietnam
1:0
 TýmZVRPSB
1.Thajsko642014:614
2.Irák633013:612
3.Vietnam62137:87
4.Tchaj-wan60065:190
 TýmZVRPSB
1.Irák32108:37
2.Thajsko32107:47
3.Vietnam31115:54
4.Tchaj-wan30031:60
 TýmZVRPSB
1.Thajsko32107:27
2.Irák31205:35
3.Vietnam31022:33
4.Tchaj-wan30034:130
Info
V této skupině měla hrát původně i Indonésie, která však byla dne 30. 5. 2015 z kvalifikace vyloučena.

zóna AFC (Asie) - druhá fáze - skupina G

11.06.201514:00Vientiane
Laos - Myanmar
2:2
11.06.201516:00Sidon
Libanon - Kuvajt
0:1
16.06.201514:00Bangkok
Myanmar - Korejská republika
0:2
16.06.201514:00Vientiane
Laos - Libanon
0:2
03.09.201513:00Hwaseong
Korejská republika - Laos
8:0
03.09.201519:00Dauhá
Kuvajt - Myanmar
9:0
08.09.201514:00Vientiane
Laos - Kuvajt
0:2
08.09.201516:00Bejrút
Libanon - Korejská republika
0:3
08.10.201514:00Bangkok
Myanmar - Libanon
0:2
08.10.201516:55Kuvajt
Kuvajt - Korejská republika
0:1
13.10.201514:00Bangkok
Myanmar - Laos
3:1
13.10.201518:30Kuvajt
Kuvajt - Libanon
0:0
12.11.201512:00Suwon
Korejská republika - Myanmar
4:0
12.11.201516:00Bejrút
Libanon - Laos
7:0
17.11.201513:00Vientiane
Laos - Korejská republika
0:5
17.11.201513:00Bangkok
Myanmar - Kuvajt
3:0k
24.03.201612:00Ansan
Korejská republika - Libanon
1:0
24.03.201616:35Kuvajt
Kuvajt - Laos
0:3k
29.03.201612:00Daegu
Korejská republika - Kuvajt
3:0k
29.03.201614:00Sidon
Libanon - Myanmar
1:1
 TýmZVRPSB
1.Korejská republika880027:024
2.Libanon832312:611
3.Kuvajt831412:1010
4.Myanmar82249:218
5.Laos81166:294
 TýmZVRPSB
1.Korejská republika440016:012
2.Myanmar42026:56
3.Kuvajt41129:44
4.Libanon41128:54
5.Laos40132:111
 TýmZVRPSB
1.Korejská republika440011:012
2.Libanon42114:17
3.Kuvajt42023:66
4.Laos41034:183
5.Myanmar40223:162

zóna AFC (Asie) - druhá fáze - skupina H

11.06.201514:00Bocaue
Filipíny - Bahrajn
2:1
11.06.201518:00Dauhá
Jemen - Korejská LDR
0:3k
16.06.201510:00Pchjongjang
Korejská LDR - Uzbekistán
4:2
16.06.201518:00Dauhá
Jemen - Filipíny
0:2
03.09.201516:00Taškent
Uzbekistán - Jemen
1:0
03.09.201517:40Riffa
Bahrajn - Korejská LDR
0:1
08.09.201514:00Bocaue
Filipíny - Uzbekistán
1:5
08.09.201518:00Dauhá
Jemen - Bahrajn
0:4
08.10.201509:30Pchjongjang
Korejská LDR - Filipíny
0:0
08.10.201517:00Riffa
Bahrajn - Uzbekistán
0:4
13.10.201509:00Pchjongjang
Korejská LDR - Jemen
1:0
13.10.201517:00Riffa
Bahrajn - Filipíny
2:0
12.11.201513:00Manila
Filipíny - Jemen
0:1
12.11.201514:00Taškent
Uzbekistán - Korejská LDR
3:1
17.11.201509:30Pchjongjang
Korejská LDR - Bahrajn
2:0
17.11.201516:30Dauhá
Jemen - Uzbekistán
1:3
24.03.201614:00Taškent
Uzbekistán - Filipíny
1:0
24.03.201616:30Riffa
Bahrajn - Jemen
3:0
29.03.201614:00Manila
Filipíny - Korejská LDR
3:2
29.03.201615:00Taškent
Uzbekistán - Bahrajn
1:0
 TýmZVRPSB
1.Uzbekistán870120:721
2.Korejská LDR851214:816
3.Filipíny83148:1210
4.Bahrajn830510:109
5.Jemen81072:173
 TýmZVRPSB
1.Uzbekistán44006:112
2.Korejská LDR43107:210
3.Bahrajn42025:56
4.Filipíny42026:96
5.Jemen40041:120
 TýmZVRPSB
1.Uzbekistán430114:69
2.Korejská LDR42027:66
3.Filipíny41122:34
4.Bahrajn41035:53
5.Jemen41031:53

zóna AFC (Asie) - třetí fáze - skupina A

01.09.201613:00Soul
Korejská republika - Čína
3:2
01.09.201617:00Taškent
Uzbekistán - Sýrie
1:0
01.09.201618:30Teherán
Írán - Katar
2:0
06.09.201613:35Shenyang
Čína - Írán
0:0
06.09.201614:00Macao
Sýrie - Korejská republika
0:0
06.09.201618:00Dauhá
Katar - Uzbekistán
0:1
06.10.201613:00Suwon
Korejská republika - Katar
3:2
06.10.201613:35Xi'an
Čína - Sýrie
0:1
06.10.201615:00Taškent
Uzbekistán - Írán
0:1
11.10.201615:00Taškent
Uzbekistán - Čína
2:0
11.10.201616:45Teherán
Írán - Korejská republika
1:0
11.10.201618:00Dauhá
Katar - Sýrie
1:0
15.11.201612:00Soul
Korejská republika - Uzbekistán
2:1
15.11.201612:35Kunming
Čína - Katar
0:0
15.11.201613:00Paroi
Sýrie - Írán
0:0
23.03.201712:35Changsha
Čína - Korejská republika
1:0
23.03.201713:00Malacca
Sýrie - Uzbekistán
1:0
23.03.201717:00Dauhá
Katar - Írán
0:1
28.03.201713:00Soul
Korejská republika - Sýrie
1:0
28.03.201714:00Teherán
Írán - Čína
1:0
28.03.201715:00Taškent
Uzbekistán - Katar
1:0
12.06.201718:45Teherán
Írán - Uzbekistán
2:0
13.06.201715:45Malacca
Sýrie - Čína
2:2
13.06.201721:00Dauhá
Katar - Korejská republika
3:2
31.08.201714:00Malacca
Sýrie - Katar
3:1
31.08.201714:00Wuhan
Čína - Uzbekistán
1:0
31.08.201714:00Soul
Korejská republika - Írán
0:0
05.09.201717:00Dauhá
Katar - Čína
1:2
05.09.201717:00Teherán
Írán - Sýrie
2:2
05.09.201717:00Taškent
Uzbekistán - Korejská republika
0:0
 TýmZVRPSB
1.Írán1064010:222
2.Korejská republika1043311:1015
3.Sýrie103439:813
4.Uzbekistán104156:713
5.Čína103348:1012
6.Katar102178:157
 TýmZVRPSB
1.Írán54108:213
2.Korejská republika54109:513
3.Uzbekistán53114:110
4.Sýrie52306:39
5.Čína52212:18
6.Katar52035:66
 TýmZVRPSB
1.Írán52302:09
2.Sýrie51133:54
3.Čína51136:94
4.Uzbekistán51042:63
5.Korejská republika50232:52
6.Katar50143:91

zóna AFC (Asie) - třetí fáze - skupina B

01.09.201612:30Perth
Austrálie - Irák
2:0
01.09.201612:35Saitama
Japonsko - SAE
1:2
01.09.201619:30Rijád
Saúdská Arábie - Thajsko
1:0
06.09.201613:00Shah Alam
Irák - Saúdská Arábie
1:2
06.09.201614:15Bangkok
Thajsko - Japonsko
0:2
06.09.201617:30Abú Dhabí
SAE - Austrálie
0:1
06.10.201612:35Saitama
Japonsko - Irák
2:1
06.10.201618:00Abú Dhabí
SAE - Thajsko
3:1
06.10.201619:45Jeddah
Saúdská Arábie - Austrálie
2:2
11.10.201611:00Melbourne
Austrálie - Japonsko
1:1
11.10.201614:30Teherán
Irák - Thajsko
4:0
11.10.201619:45Jeddah
Saúdská Arábie - SAE
3:0
15.11.201611:35Saitama
Japonsko - Saúdská Arábie
2:1
15.11.201613:00Bangkok
Thajsko - Austrálie
2:2
15.11.201616:20Abú Dhabí
Spojené arabské emiráty - Irák
2:0
23.03.201713:00Bangkok
Thajsko - Saúdská Arábie
0:3
23.03.201713:00Teherán
Irák - Austrálie
1:1
23.03.201716:30Al Ain
SAE - Japonsko
0:2
28.03.201711:00Sydney
Austrálie - SAE
2:0
28.03.201712:35Saitama
Japonsko - Thajsko
4:0
28.03.201719:30Jeddah
Saúdská Arábie - Irák
1:0
08.06.201712:00Adelaide
Austrálie - Saúdská Arábie
3:2
13.06.201714:00Bangkok
Thajsko - SAE
1:1
13.06.201714:25Teherán
Irák - Japonsko
1:1
29.08.201718:30Al Ain
SAE - Saúdská Arábie
2:1
31.08.201712:35Saitama
Japonsko - Austrálie
2:0
31.08.201714:00Bangkok
Thajsko - Irák
1:2
05.09.201712:00Melbourne
Austrálie - Thajsko
2:1
05.09.201716:00Ammán
Irák - Spojené arabské emiráty
1:0
05.09.201719:30Jeddah
Saúdská Arábie - Japonsko
1:0
 TýmZVRPSB
1.Japonsko1062217:720
2.Saúdská Arábie1061317:1019
3.Austrálie1054116:1119
4.Spojené arabské emiráty1041510:1313
5.Irák1032511:1211
6.Thajsko100286:242
 TýmZVRPSB
1.Austrálie541010:413
2.Saúdská Arábie54108:213
3.Japonsko540111:412
4.Spojené arabské emiráty53027:59
5.Irák52218:48
6.Thajsko50234:102
 TýmZVRPSB
1.Japonsko52216:38
2.Saúdská Arábie52039:86
3.Austrálie51316:76
4.Spojené arabské emiráty51133:84
5.Irák51043:83
6.Thajsko50052:140

zóna AFC (Asie) - baráž - 1. zápas

05.10.201714:30Malacca
Sýrie - Austrálie
1:1

zóna AFC (Asie) - baráž - odveta

10.10.201711:00Sydney
Austrálie - Sýrie
2:1e

zóna OFC (Oceánie) - první fáze

31.08.201503:00Nuku'alofa
Tonga - Cookovy ostrovy
0:3
31.08.201505:30Nuku'alofa
Samoa - Americká Samoa
3:2
02.09.201502:00Nuku'alofa
Cookovy ostrovy - Samoa
1:0
02.09.201504:30Nuku'alofa
Tonga - Americká Samoa
1:2
04.09.201505:00Nuku'alofa
Tonga - Samoa
0:3
04.09.201505:00Nuku'alofa
Americká Samoa - Cookovy ostrovy
2:0
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Samoa32016:36
2.Americká Samoa32016:46
3.Cookovy ostrovy32014:26
4.Tonga30031:80

zóna OFC (Oceánie) - druhá fáze - skupina A

29.05.201608:00Port Moresby
Papua N. Guinea - Nová Kaledonie
1:1
29.05.201611:00Port Moresby
Tahiti - Samoa
4:0
01.06.201608:00Port Moresby
Papua Nová Guinea - Tahiti
2:2
01.06.201611:00Port Moresby
Nová Kaledonie - Samoa
7:0
05.06.201608:00Port Moresby
Papua Nová Guinea - Samoa
8:0
05.06.201611:00Port Moresby
Tahiti - Nová Kaledonie
1:1
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Papua Nová Guinea312011:35
2.Nová Kaledonie31209:25
3.Tahiti31207:35
4.Samoa30030:190

zóna OFC (Oceánie) - druhá fáze - skupina B

28.05.201608:00Port Moresby
Nový Zéland - Fidži
3:1
28.05.201611:00Port Moresby
Vanuatu - Šalamounovy ostrovy
0:1
31.05.201608:00Port Moresby
Vanuatu - Nový Zéland
0:5
31.05.201611:00Port Moresby
Šalamounovy ostrovy - Fidži
0:1
04.06.201608:00Port Moresby
Fidži - Vanuatu
2:3
04.06.201611:00Port Moresby
Nový Zéland - Šalamounovy o.
1:0
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Nový Zéland33009:19
2.Šalamounovy ostrovy31021:23
3.Fidži31024:63
4.Vanuatu31023:83

zóna OFC (Oceánie) - druhá fáze - semifinále

08.06.201608:10Port Moresby
Nový Zéland - Nová Kaledonie
1:0
08.06.201611:30Port Moresby
Papua N. Guinea - Šalamounovy o.
2:1

zóna OFC (Oceánie) - druhá fáze - finále

11.06.201608:00Port Moresby
Nový Zéland - Papua Nová Guinea
1:0p

zóna OFC (Oceánie) - třetí fáze - skupina A

12.11.201603:00Auckland
Nový Zéland - Nová Kaledonie
2:0
15.11.201607:00Koné
Nová Kaledonie - Nový Zéland
0:0
25.03.201702:00Lautoka
Fidži - Nový Zéland
0:2
28.03.201708:35Wellington
Nový Zéland - Fidži
2:0
07.06.201706:00Lautoka
Fidži - Nová Kaledonie
2:2
11.06.201708:00Nouméa
Nová Kaledonie - Fidži
2:1
 TýmZVRPSB
1.Nový Zéland43106:010
2.Nová Kaledonie41214:55
3.Fidži40133:81
 TýmZVRPSB
1.Nový Zéland22004:06
2.Nová Kaledonie21102:14
3.Fidži20112:41
 TýmZVRPSB
1.Nový Zéland21102:04
2.Nová Kaledonie20112:41
3.Fidži20021:40

zóna OFC (Oceánie) - třetí fáze - skupina B

08.11.201606:00Papeete
Tahiti - Šalamounovy ostrovy
3:0k
13.11.201605:00Honiara
Šalamounovy ostrovy - Tahiti
1:0
23.03.201707:00Port Moresby
Papua Nová Guinea - Tahiti
1:3
29.03.201707:00Papeete
Tahiti - Papua Nová Guinea
1:2
09.06.201706:00Honiara
Šalamounovy o. - Papua N. Guinea
3:2
13.06.201709:00Port Moresby
Papua N. Guinea - Šalamounovy o.
1:2
 TýmZVRPSB
1.Šalamounovy ostrovy43016:69
2.Tahiti42027:46
3.Papua Nová Guinea41036:93
 TýmZVRPSB
1.Šalamounovy ostrovy22004:26
2.Tahiti21014:23
3.Papua Nová Guinea20022:50
 TýmZVRPSB
1.Tahiti21013:23
2.Papua Nová Guinea21014:43
3.Šalamounovy ostrovy21012:43

zóna OFC (Oceánie) - finále - 1. zápas

01.09.201709:35 
Nový Zéland - Šalamounovy o.
6:1

zóna OFC (Oceánie) - finále - odveta

05.09.201705:00 
Šalamounovy o. - Nový Zéland
2:2

mezikontinentální baráže - CONCACAF / AFC - 1. zápas

10.11.201723:00San Pedro Sula
Honduras - Austrálie
0:0

mezikontinentální baráže - CONCACAF / AFC - odveta

15.11.201710:00Sydney
Austrálie - Honduras
3:1

mezikontinentální baráže - OFC / CONMEBOL - 1. zápas

11.11.201704:15Wellington
Nový Zéland - Peru
0:0

mezikontinentální baráže - OFC / CONMEBOL - odveta

16.11.201703:15Lima
Peru - Nový Zéland
2:0
16.11. Farfán: Hodně jsme toho vytrpěli
Peru ve druhém barážovém utkání zdolalo Nový Zéland a zajistilo si postup na světový šampionát do Ruska, kde se představí poprvé od roku 1982. "Museli jsme toho hodně vytrpět," řekl se slzami v očích Farfán, jenž věnoval postup kapitánovi Paolo Guerrerovi, jenž si odpykával trest za doping. "Postup věnuji Paolovi, protože jsem mu slíbil, že to dotáhneme do konce," dodal na adresu nejlepšího reprezentačního kanonýra. (ČTK)
16.11. Posledním účastníkem MS je Peru
Výsledek odvetného zápasu baráže o MS 2018: Peru - Nový Zéland 2:0 (28. Farfán, 65. Ramos), první zápas 0:0.
15.11. Deli v Pobřeží Slonoviny terčem útoku
Simon Deli se dostal do složité situace na cestě do kostela ve svém rodném městě v Pobřeží Slonoviny. Napadla ho totiž skupina mladíků, která ho vinila za obdržený gól do sítě reprezentace. S pomoci kolemjdoucích se však obránci Slavie podařilo uniknout bez vážných poranění. (lionsdelatlas.net)
15.11. De Rossi se omlouval Švédům
S pěkným sportovním gestem se vytasil Daniele De Rossi, který po vyřazení své Itálie v baráži o MS 2018 navštívil švédskou kabinu, aby soupeřům pogratuloval k postupu a zároveň se omluvil za to, že italští fanoušci bučeli během švédské hymny. (football-italia.net)
15.11. Cahill se stane australským rekordmanem
Tim Cahill by měl příští rok odcestovat s australskou výpravou do Ruska, a v takovém případě by se jednalo o jeho čtvrtou účast na světovém šampionátu, kterou se žádný další Australan pochlubit nemůže. Cahill by tak zároveň na MS vystoupil tolikrát jako třeba legendární Pelé.
15.11. Ventura skončil u Itálie
Giampiero Ventura dle očekávání nebude pokračovat v roli trenéra italské reprezentace poté, co ji nedokázal dostat na mistrovství světa. Rozhodnutí o jeho vyhazovu čerstvě potvrdil italský svaz. (football-italia.net)
15.11. Tavecchio se rezignovat nechystá
Zatímco Giampiero Ventura patrně skončí v čele italské reprezentace, větší otřes vedením italské kopané se konat nebude - prezident svazu Carlo Tavecchio se dnes sešel se šéfem Italské hráčské unie Damianem Tommasim, který následně přiznal, že ve snaze přimět ho k rezignaci neuspěl. (football-italia.net)
15.11. Sky: Ventura bude odvolán od Itálie
Giampiero Ventura by měl být podle informací "Sky Sport Italia" odvolán od reprezentačního týmu Itálie. Ta po prohrané baráži se Švédskem nepostoupila na mistrovství světa, načež se vrchní představitelé Italské fotbalové federace radí o dalším směřování, které by mělo být bez zkušeného kormidelníka. (football-italia.net)
15.11. Austrálie postupuje na mistrovství světa
Výsledek odvety baráže o postup na MS do Ruska: Austrálie - Honduras 3:1 (54., 72. z penalty a 85. z penalty Jedinak - 90. Elis), první zápas 0:0, postupuje Austrálie.
14.11. Dánové postupují na světový šampionát
Výsledek odvetného barážového zápasu o účast na MS 2018: Irsko - Dánsko 1:5 (6. Duffy - 29. Christensen, 32., 63. a 74. Eriksen, 90. z penalty Bendtner), první zápas 0:0, postupuje Dánsko.
Další expres zprávy
Poslední zápasy
15.11.
Austrálie - Honduras
3:1
16.11.
Peru - Nový Zéland
2:0
Všechny zápasy
Následující zápasy
nenalezeny žádné zápasy
Anketa
Kdo přímo postoupí na MS 2018 ze skupiny A?
Hlasovat