skupina 1

07.06.201718:00Minsk
Bělorusko - San Marino
1:0
13.06.201720:30Serravalle
San Marino - Moldavsko
0:2
31.08.201719:00 
Moldavsko - Chorvatsko
0:3
01.09.201718:00 
Bělorusko - Řecko
0:2
04.09.201717:30 
Řecko - Moldavsko
5:1
05.09.201718:00 
Česko - Bělorusko
1:1
05.10.201718:00 
Moldavsko - Řecko
0:2
05.10.201718:00 
Chorvatsko - Bělorusko
2:1
09.10.201718:00 
Chorvatsko - Česko
5:1
10.10.201718:00 
Bělorusko - Moldavsko
3:1
10.10.201720:30 
San Marino - Řecko
0:5
08.11.201714:00 
Chorvatsko - San Marino
5:0
11.11.201715:30 
Česko - San Marino
3:1
13.11.201715:30 
Řecko - Chorvatsko
1:1
14.11.201716:00 
Moldavsko - Česko
1:3
22.03.2018? 
Řecko - San Marino
info
23.03.2018? 
Česko - Chorvatsko
info
25.03.2018? 
San Marino - Bělorusko
info
27.03.2018? 
Chorvatsko - Moldavsko
info
27.03.2018? 
Řecko - Česko
info
05.09.2018? 
San Marino - Česko
info
06.09.2018? 
Moldavsko - Bělorusko
info
10.09.2018? 
Česko - Řecko
info
10.09.2018? 
Bělorusko - Chorvatsko
info
11.09.2018? 
Moldavsko - San Marino
info
11.10.2018? 
Bělorusko - Česko
info
12.10.2018? 
Chorvatsko - Řecko
info
15.10.2018? 
Česko - Moldavsko
info
15.10.2018? 
Řecko - Bělorusko
info
16.10.2018? 
San Marino - Chorvatsko
info
 TýmZVRPSB
1.Chorvatsko541016:313
2.Řecko541015:213
3.Česko42118:87
4.Bělorusko52126:67
5.Moldavsko61055:163
6.San Marino50051:160
 TýmZVRPSB
1.Chorvatsko330012:29
2.Bělorusko32014:36
3.Řecko21106:24
4.Česko21104:24
5.Moldavsko30031:80
6.San Marino20020:70
 TýmZVRPSB
1.Řecko33009:09
2.Chorvatsko21104:14
3.Česko21014:63
4.Moldavsko31024:83
5.Bělorusko20112:31
6.San Marino30031:90

skupina 2

08.06.201717:00Tallinn
Estonsko - Severní Irsko
1:2
12.06.201720:00Elbasani
Albánie - Estonsko
0:0
31.08.201720:30 
Severní Irsko - Albánie
1:0
01.09.201716:45 
Estonsko - Slovensko
1:2
04.09.201719:00 
Island - Albánie
2:3
05.09.201719:15 
Estonsko - Španělsko
0:1
05.09.201720:30 
Slovensko - Severní Irsko
1:0
05.10.201717:30 
Slovensko - Island
0:2
10.10.201719:00 
Albánie - Island
0:0
10.10.201720:30 
Slovensko - Španělsko
1:4
10.10.201720:30 
Severní Irsko - Estonsko
4:2
09.11.201719:30 
Španělsko - Island
1:0
10.11.201718:00 
Albánie - Severní Irsko
1:1
14.11.201717:00 
Estonsko - Island
2:3
14.11.201721:50 
Španělsko - Slovensko
5:1
22.03.2018? 
Severní Irsko - Španělsko
info
23.03.2018? 
Albánie - Slovensko
info
26.03.2018? 
Severní Irsko - Island
info
27.03.2018? 
Španělsko - Estonsko
info
27.03.2018? 
Slovensko - Albánie
info
06.09.2018? 
Španělsko - Albánie
info
06.09.2018? 
Island - Estonsko
info
11.09.2018? 
Španělsko - Severní Irsko
info
11.09.2018? 
Island - Slovensko
info
11.10.2018? 
Island - Severní Irsko
info
11.10.2018? 
Albánie - Španělsko
info
12.10.2018? 
Slovensko - Estonsko
info
16.10.2018? 
Island - Španělsko
info
16.10.2018? 
Estonsko - Albánie
info
16.10.2018? 
Severní Irsko - Slovensko
info
 TýmZVRPSB
1.Španělsko440011:212
2.Severní Irsko53118:510
3.Island52127:67
4.Albánie51314:46
5.Slovensko52035:126
6.Estonsko60156:121
 TýmZVRPSB
1.Španělsko22006:16
2.Severní Irsko22005:26
3.Albánie30301:13
4.Slovensko31022:63
5.Island10012:30
6.Estonsko40044:80
 TýmZVRPSB
1.Island42115:37
2.Španělsko22005:16
3.Severní Irsko31113:34
4.Albánie21013:33
5.Slovensko21013:63
6.Estonsko20112:41

skupina 3

08.06.201717:00Telšiai
Litva - Faerské ostrovy
3:0
31.08.201717:00 
Faerské ostrovy - Dánsko
0:3
01.09.201718:00 
Gruzie - Polsko
0:3
05.09.201718:00 
Dánsko - Litva
6:0
05.09.201718:00 
Finsko - Faerské ostrovy
1:1
06.10.201718:00 
Polsko - Finsko
3:3
06.10.201718:00 
Dánsko - Gruzie
5:2
10.10.201717:30 
Finsko - Dánsko
0:5
10.10.201718:00 
Litva - Polsko
0:2
10.10.201718:30 
Faerské ostrovy - Gruzie
3:1
10.11.201717:00 
Gruzie - Finsko
2:2
10.11.201717:45 
Faerské ostrovy - Polsko
2:2
14.11.201716:00 
Gruzie - Litva
1:0
14.11.201718:00 
Polsko - Dánsko
3:1
23.03.2018? 
Litva - Finsko
info
23.03.2018? 
Gruzie - Faerské ostrovy
info
27.03.2018? 
Polsko - Litva
info
27.03.2018? 
Gruzie - Dánsko
info
08.06.2018? 
Faerské ostrovy - Finsko
info
07.09.2018? 
Dánsko - Finsko
info
07.09.2018? 
Polsko - Faerské ostrovy
info
07.09.2018? 
Litva - Gruzie
info
11.09.2018? 
Finsko - Polsko
info
11.09.2018? 
Litva - Dánsko
info
12.10.2018? 
Dánsko - Polsko
info
12.10.2018? 
Finsko - Gruzie
info
12.10.2018? 
Faerské ostrovy - Litva
info
16.10.2018? 
Dánsko - Faerské ostrovy
info
16.10.2018? 
Polsko - Gruzie
info
16.10.2018? 
Finsko - Litva
info
 TýmZVRPSB
1.Dánsko540120:512
2.Polsko532013:611
3.Faerské ostrovy51226:105
4.Gruzie51136:134
5.Finsko40316:113
6.Litva41033:93
 TýmZVRPSB
1.Dánsko220011:26
2.Polsko21106:44
3.Faerské ostrovy31115:64
4.Gruzie31113:54
5.Litva21013:23
6.Finsko20111:61
 TýmZVRPSB
1.Polsko32107:27
2.Dánsko32019:36
3.Finsko20205:52
4.Faerské ostrovy20111:41
5.Gruzie20023:80
6.Litva20020:70

skupina 4

10.06.201717:00Jelgava
Lotyšsko - Andorra
0:0
01.09.201716:30 
Lotyšsko - Ukrajina
1:1
01.09.201718:00 
Nizozemsko - Anglie
1:1
05.09.201718:00 
Andorra - Ukrajina
0:6
05.09.201720:30 
Skotsko - Nizozemsko
2:0
05.09.201720:45 
Anglie - Lotyšsko
3:0
06.10.201718:00 
Nizozemsko - Lotyšsko
3:0
06.10.201720:45 
Anglie - Skotsko
3:1
10.10.201717:00 
Lotyšsko - Skotsko
0:2
10.10.201717:00 
Ukrajina - Nizozemsko
1:1
10.10.201718:00 
Andorra - Anglie
0:1
10.11.201717:00 
Ukrajina - Anglie
0:2
10.11.201718:30 
Nizozemsko - Andorra
8:0
10.11.201720:30 
Skotsko - Lotyšsko
1:1
14.11.201720:30 
Skotsko - Ukrajina
0:2
23.03.2018? 
Andorra - Skotsko
info
27.03.2018? 
Anglie - Ukrajina
info
27.03.2018? 
Andorra - Nizozemsko
info
06.09.2018? 
Anglie - Nizozemsko
info
06.09.2018? 
Skotsko - Andorra
info
07.09.2018? 
Ukrajina - Lotyšsko
info
11.09.2018? 
Nizozemsko - Skotsko
info
11.09.2018? 
Ukrajina - Andorra
info
11.09.2018? 
Lotyšsko - Anglie
info
11.10.2018? 
Anglie - Andorra
info
12.10.2018? 
Ukrajina - Skotsko
info
12.10.2018? 
Lotyšsko - Nizozemsko
info
16.10.2018? 
Nizozemsko - Ukrajina
info
16.10.2018? 
Skotsko - Anglie
info
16.10.2018? 
Andorra - Lotyšsko
info
 TýmZVRPSB
1.Anglie541010:213
2.Nizozemsko522113:48
3.Ukrajina522110:48
4.Skotsko52126:67
5.Lotyšsko60332:103
6.Andorra40130:151
 TýmZVRPSB
1.Nizozemsko321012:17
2.Anglie22006:16
3.Skotsko31113:34
4.Lotyšsko30211:32
5.Ukrajina20111:31
6.Andorra20020:70
 TýmZVRPSB
1.Ukrajina32109:17
2.Anglie32104:17
3.Skotsko21013:33
4.Nizozemsko20111:31
5.Lotyšsko30121:71
6.Andorra20110:81

skupina 5

25.03.201714:00Dublin
Irsko - Kosovo
1:0
12.06.201719:00Drammen
Norsko - Kosovo
5:0
31.08.201718:30 
Izrael - Ázerbájdžán
3:1
01.09.201719:00 
Kosovo - Norsko
3:2
05.09.201717:00 
Ázerbájdžán - Irsko
1:3
05.09.201719:00 
Norsko - Izrael
0:0
05.09.201719:00 
Německo - Kosovo
1:0
05.10.201720:45 
Irsko - Norsko
0:0
06.10.201719:00 
Německo - Ázerbájdžán
6:1
09.10.201716:30 
Irsko - Izrael
4:0
10.10.201719:00 
Norsko - Německo
3:1
09.11.201715:00 
Ázerbájdžán - Německo
0:7
09.11.201719:00 
Kosovo - Izrael
0:4
14.11.201715:00 
Ázerbájdžán - Kosovo
0:0
14.11.201718:30 
Izrael - Německo
2:5
14.11.201719:00 
Norsko - Irsko
2:1
22.03.2018? 
Německo - Izrael
info
22.03.2018? 
Kosovo - Ázerbájdžán
info
27.03.2018? 
Izrael - Norsko
info
27.03.2018? 
Irsko - Ázerbájdžán
info
27.03.2018? 
Kosovo - Německo
info
06.09.2018? 
Ázerbájdžán - Izrael
info
07.09.2018? 
Kosovo - Irsko
info
11.09.2018? 
Irsko - Německo
info
11.09.2018? 
Ázerbájdžán - Norsko
info
11.10.2018? 
Izrael - Irsko
info
12.10.2018? 
Německo - Norsko
info
16.10.2018? 
Německo - Irsko
info
16.10.2018? 
Izrael - Kosovo
info
16.10.2018? 
Norsko - Ázerbájdžán
info
 TýmZVRPSB
1.Německo540120:612
2.Norsko632112:511
3.Irsko53119:310
4.Izrael52129:107
5.Kosovo61143:134
6.Ázerbájdžán50143:191
 TýmZVRPSB
1.Norsko431010:210
2.Irsko32105:07
3.Německo22007:16
4.Izrael21015:63
5.Kosovo21013:63
6.Ázerbájdžán30121:101
 TýmZVRPSB
1.Německo320113:56
2.Izrael31114:44
3.Irsko21014:33
4.Norsko20112:31
5.Kosovo40130:71
6.Ázerbájdžán20022:90

skupina 6

27.03.201720:00Heverlee
Belgie - Malta
2:1
01.09.201718:00 
Kypr - Malta
2:1
05.09.201717:00 
Maďarsko - Malta
2:1
05.09.201718:45 
Švédsko - Kypr
4:1
05.09.201720:00 
Belgie - Turecko
0:0
05.10.201716:00 
Kypr - Turecko
2:1
06.10.201720:00 
Belgie - Švédsko
1:1
10.10.201716:00 
Kypr - Belgie
0:2
10.10.201717:00 
Turecko - Maďarsko
0:0
10.10.201718:45 
Švédsko - Malta
3:0
09.11.201720:00 
Belgie - Kypr
3:2
10.11.201715:00 
Malta - Turecko
0:1
10.11.201717:00 
Maďarsko - Švédsko
2:2
14.11.201715:00 
Turecko - Belgie
1:2
14.11.201715:00 
Kypr - Maďarsko
0:2
22.03.2018? 
Maďarsko - Kypr
info
23.03.2018? 
Turecko - Švédsko
info
26.03.2018? 
Belgie - Maďarsko
info
27.03.2018? 
Turecko - Malta
info
27.03.2018? 
Kypr - Švédsko
info
07.06.2018? 
Malta - Švédsko
info
07.09.2018? 
Švédsko - Maďarsko
info
07.09.2018? 
Turecko - Kypr
info
07.09.2018? 
Malta - Belgie
info
11.09.2018? 
Švédsko - Turecko
info
11.09.2018? 
Maďarsko - Belgie
info
12.10.2018? 
Malta - Maďarsko
info
16.10.2018? 
Švédsko - Belgie
info
16.10.2018? 
Maďarsko - Turecko
info
16.10.2018? 
Malta - Kypr
info
 TýmZVRPSB
1.Belgie642010:514
2.Švédsko422010:48
3.Maďarsko42206:38
4.Kypr62047:136
5.Turecko51223:45
6.Malta50053:100
 TýmZVRPSB
1.Belgie42206:48
2.Švédsko22007:16
3.Kypr42024:66
4.Maďarsko21104:34
5.Turecko20111:21
6.Malta10010:10
 TýmZVRPSB
1.Belgie22004:16
2.Maďarsko21102:04
3.Turecko31112:24
4.Švédsko20203:32
5.Kypr20023:70
6.Malta40043:90

skupina 7

08.06.201720:30Ritzing
Rakousko - Gibraltar
3:0
13.06.201720:00Faro/Loulé
Gibraltar - Arménie
0:3
31.08.201718:00 
Rusko - Arménie
0:0
01.09.201718:00 
Srbsko - Gibraltar
4:0
05.09.201717:00 
Arménie - Makedonie
0:3
05.09.201718:00 
Rusko - Gibraltar
3:0
02.10.201716:00 
Arménie - Gibraltar
1:0
06.10.201714:00 
Rusko - Rakousko
1:0
06.10.201715:00 
Makedonie - Srbsko
0:2
10.10.201716:00 
Arménie - Rakousko
0:5
10.10.201717:00 
Gibraltar - Makedonie
1:0
10.10.201718:00 
Srbsko - Rusko
3:2
10.11.201712:00 
Arménie - Rusko
1:2
10.11.201718:30 
Rakousko - Srbsko
1:3
14.11.201712:00 
Arménie - Srbsko
0:1
14.11.201713:00 
Makedonie - Rakousko
0:4
23.03.2018? 
Makedonie - Rusko
info
23.03.2018? 
Gibraltar - Srbsko
info
27.03.2018? 
Rakousko - Makedonie
info
27.03.2018? 
Gibraltar - Rusko
info
07.09.2018? 
Srbsko - Makedonie
info
07.09.2018? 
Rakousko - Arménie
info
11.09.2018? 
Rusko - Srbsko
info
11.09.2018? 
Makedonie - Arménie
info
11.09.2018? 
Gibraltar - Rakousko
info
12.10.2018? 
Srbsko - Rakousko
info
12.10.2018? 
Rusko - Makedonie
info
16.10.2018? 
Srbsko - Arménie
info
16.10.2018? 
Rakousko - Rusko
info
16.10.2018? 
Makedonie - Gibraltar
info
 TýmZVRPSB
1.Srbsko550013:315
2.Rusko53118:410
3.Rakousko530213:49
4.Arménie72145:117
5.Makedonie41033:73
6.Gibraltar61051:143
 TýmZVRPSB
1.Rusko32104:07
2.Srbsko22007:26
3.Rakousko21014:33
4.Gibraltar21011:33
5.Arménie51042:113
6.Makedonie20020:60
 TýmZVRPSB
1.Srbsko33006:19
2.Rakousko32019:16
3.Arménie21103:04
4.Makedonie21013:13
5.Rusko21014:43
6.Gibraltar40040:110

skupina 8

28.03.201715:00Zenica
Bosna a Herc. - Lichtenštejnsko
6:0
13.06.201719:00Eschen
Lichtenštejnsko - Rumunsko
0:2
13.06.201719:00Biel/Bienne
Švýcarsko - Bosna a Hercegovina
1:0
01.09.201717:00 
Bosna a Hercegovina - Rumunsko
1:3
01.09.201719:00 
Švýcarsko - Wales
0:3
05.09.201718:00 
Rumunsko - Švýcarsko
1:1
05.09.201720:15 
Portugalsko - Wales
2:0
05.10.201718:30 
Lichtenštejnsko - Wales
1:3
06.10.201719:00 
Švýcarsko - Rumunsko
0:2
10.10.201715:30 
Bosna a Hercegovina - Portugalsko
3:1
10.10.201718:00 
Lichtenštejnsko - Švýcarsko
0:2
10.11.201718:00 
Rumunsko - Portugalsko
1:1
10.11.201719:00 
Wales - Bosna a Hercegovina
0:4
14.11.201718:30 
Portugalsko - Švýcarsko
2:1
14.11.201719:00 
Wales - Rumunsko
0:0
23.03.2018? 
Portugalsko - Lichtenštejnsko
info
23.03.2018? 
Bosna a Hercegovina - Wales
info
27.03.2018? 
Švýcarsko - Portugalsko
info
27.03.2018? 
Lichtenštejnsko - Bosna a Herc.
info
07.09.2018? 
Portugalsko - Rumunsko
info
07.09.2018? 
Wales - Lichtenštejnsko
info
07.09.2018? 
Bosna a Hercegovina - Švýcarsko
info
11.09.2018? 
Švýcarsko - Lichtenštejnsko
info
11.09.2018? 
Rumunsko - Bosna a Hercegovina
info
11.09.2018? 
Wales - Portugalsko
info
11.10.2018? 
Lichtenštejnsko - Portugalsko
info
12.10.2018? 
Rumunsko - Wales
info
16.10.2018? 
Portugalsko - Bosna a Hercegovina
info
16.10.2018? 
Rumunsko - Lichtenštejnsko
info
16.10.2018? 
Wales - Švýcarsko
info
 TýmZVRPSB
1.Rumunsko63309:312
2.Bosna a Hercegovina530214:59
3.Portugalsko42116:57
4.Wales52126:77
5.Švýcarsko62135:87
6.Lichtenštejnsko40041:130
 TýmZVRPSB
1.Bosna a Hercegovina320110:46
2.Portugalsko22004:16
3.Švýcarsko31021:53
4.Rumunsko20202:22
5.Wales20110:41
6.Lichtenštejnsko30031:70
 TýmZVRPSB
1.Rumunsko43107:110
2.Wales32016:36
3.Švýcarsko31114:34
4.Bosna a Hercegovina21014:13
5.Portugalsko20112:41
6.Lichtenštejnsko10010:60

skupina 9

28.03.201717:00Differdange
Lucembursko - Kazachstán
1:2
13.06.2017? 
Černá Hora - Kazachstán
odl.
01.09.201715:00 
Kazachstán - Černá Hora
1:1
01.09.201716:30 
Slovinsko - Lucembursko
3:1
05.09.201718:00 
Bulharsko - Lucembursko
0:1
05.09.201718:30 
Francie - Kazachstán
4:1
05.10.201718:30 
Lucembursko - Slovinsko
1:1
05.10.201719:00 
Francie - Černá Hora
2:1
06.10.201717:30 
Bulharsko - Kazachstán
2:2
09.10.201717:30 
Černá Hora - Slovinsko
1:3
09.10.201721:00 
Lucembursko - Francie
2:3
09.11.201719:00 
Slovinsko - Černá Hora
2:0
09.11.201719:00 
Francie - Bulharsko
3:0
13.11.201718:45 
Slovinsko - Francie
1:3
14.11.201717:30 
Bulharsko - Černá Hora
3:1
23.03.2018? 
Kazachstán - Francie
info
23.03.2018? 
Lucembursko - Černá Hora
info
27.03.2018? 
Černá Hora - Francie
info
27.03.2018? 
Bulharsko - Slovinsko
info
27.03.2018? 
Kazachstán - Lucembursko
info
07.09.2018? 
Bulharsko - Francie
info
07.09.2018? 
Kazachstán - Slovinsko
info
11.09.2018? 
Francie - Lucembursko
info
11.09.2018? 
Slovinsko - Kazachstán
info
11.09.2018? 
Černá Hora - Bulharsko
info
10.10.201815:00 
Kazachstán - Bulharsko
info
12.10.2018? 
Slovinsko - Bulharsko
info
12.10.2018? 
Černá Hora - Lucembursko
info
16.10.2018? 
Francie - Slovinsko
info
16.10.2018? 
Lucembursko - Bulharsko
info
 TýmZVRPSB
1.Francie550015:515
2.Slovinsko531110:610
3.Kazachstán41216:85
4.Bulharsko41125:74
5.Lucembursko51136:94
6.Černá Hora50144:111
 TýmZVRPSB
1.Francie33009:29
2.Slovinsko32016:46
3.Bulharsko31115:44
4.Kazachstán10101:11
5.Lucembursko30124:61
6.Černá Hora10011:30
 TýmZVRPSB
1.Francie22006:36
2.Slovinsko21104:24
3.Kazachstán31115:74
4.Lucembursko21012:33
5.Černá Hora40133:81
6.Bulharsko10010:30

baráž - 1. zápasy

nenalezeny žádné zápasy

baráž - odvety

nenalezeny žádné zápasy
14.11. Moldavsko "21" - ČR "21" 1:3
Utkání kvalifikace mistrovství Evropy fotbalistů do 21 let v Kišiněvě:
Moldavsko - ČR 1:3 (1:1).
Branky:
11. A. Macritschii - 15. Provod, 60. Bačo, 71. Knejzlík. Rozhodčí: Hennessy - Dynan, Gavin (všichni Ir.). ŽK: A. Macritschii, Damašcan - Knejzlík.
Sestavy:
Moldavsko:
Cebutari - Tibuleac (74. Pataman), Jalba (63. Oancea), Craciun, Tiscul, Marandici - A. Macritschii, V. Macritschii, Dragan - Damašcan, Boiciuc. Trenér: Oprea.
ČR: Staněk - Řezáč, Bačo, Král, Knejzlík - Mihálik, Trubač (57. Vaníček), Kulhánek, Sáček, Provod (89. Ladra) - Zajíc (70. Takács). Trenér: Lavička. (ČTK)
11.11. Jednadvacítka si poradila se San Marinem
Utkání kvalifikace mistrovství Evropy reprezentantů do 21 let v Ústí nad Labem:
ČR - San Marino 3:1 (0:0).
Branky:
63. a 76. Zajíc, 70. Sáček - 90.+3 D'Addario. Rozhodčí: Vilkov - Voroncov, Žvakin (všichni Rus.). ŽK: Censoni, Battistini, Gatti, Della Valle, Tamagnini, D'Addario (všichni San Marino). Diváci: 1473.
Sestavy:
ČR:
Staněk - Řezáč, Bačo, Král, Provod - Kulhánek - Trubač (46. Knejzlík), Sáček (77. Kratochvíl), Mihálik, Vaníček (67. Takács) - Zajíc. Trenér: Lavička.
San Marino: De Angelis - D'Addario, Censoni, Casadei, Grandoni - Battistini (56. Vultaggio) - Mularoni, Lunadei, Tamagnini (90. Venerucci), Tomassini - Gatti (76. Della Valle). Trenér: Costantini. (ČTK)
31.10. Nominace 21 na San Marino a Moldavsko
Nominace reprezentace do 21 let na kvalifikaci o ME se San Marinem (11. listopadu v Ústí nad Labem) a v Moldavsku (14. listopadu v Kišiněvě):
Brankáři:
Staněk (České Budějovice), Vorel (Sparta), Stejskal (Převýšov).
Obránci: Knejzlík (Hradec Králové), Bačo (Zlín), Král (Teplice), Surzyn (Pardubice), Řezáč (České Budějovice).
Záložníci: Kratochvíl (Brno), Kulhánek (Liberec), Machalík (Slovácko), Provod (Sokolov), Sáček (Sparta), Trubač (Teplice), Wiesner (Vlašim).
Útočníci: Mihálik (Jablonec), Ladra (Pardubice), Zajíc (Slovácko). (ČTK)
09.10. Chorvatská "21" deklasovala Česko
Utkání kvalifikace mistrovství Evropy fotbalistů do 21 let ve Varaždínu:
Chorvatsko - ČR 5:1 (2:0).
Branky:
36. a 80. Vlašič, 9. Karačič, 47. Brekalo, 63. Moro - 70. Mihálik. Rozhodčí: Kalkavan - Sesigüzel, Sancaktar (všichni Tur.). ŽK: Benkovič, Šunjič, Brekalo - Král.
Sestavy:
Chorvatsko:
Posavec - Karačič, Šimič, Benkovič, Sosa - Balič (84. Ivanušec), Šunjič, Moro - Vlašič, Jakoliš (89. Čorič), Brekalo (90. Mamič). Trenér: Gracan.
ČR: Staněk - Matějů, Pokorný, Král, Knejzlík - Kulhánek, Sáček (77. Wiesner) - Černý, Machalík (46. Trubač), Mihálik - Pulkrab (64. Provod). Trenér: Lavička. (ČTK)
09.10. Jednadvacítka po půli prohrává s Chorvatskem
Poločasový výsledek kvalifikačního utkání o postup na ME do 21 let 2019: Chorvatsko - Česko 2:0 (9. Karačić, 36. Vlašić).
04.10. Chilwell nepomůže jednadvacítce
Anglická reprezentace do 21 let se bude muset v nadcházejících kvalifikačních duelech o postup na ME 2019 se Skotskem a Andorrou obejít bez Bena Chilwella. Obránce Leicesteru City vypadl z nominace kvůli zdravotním potížím. (skysports.com)
04.10. Francouzská "21" bez Saint-Maximina
Allan Saint-Maximin nepomůže francouzské reprezentaci do 21 let v kvalifikačních duelech o postup na ME 2019 s Černou Horou a Lucemburskem. Důvod absence mladého útočníka není znám. (lequipe.fr)
28.09. Abraham se zatím Nigérii zavázat nechce
Tammy Abraham prozatím pozvánce do seniorské reprezentace Nigérie otevřen není, kmenový útočník Chelsea místo toho přijal nominaci do anglické jednadvacítky pro zápasy se Skotskem a Andorrou. (bbc.com)
26.09. Nominace reprezentace do 21 let
Nominace reprezentace do 21 let na přípravu s Bohemians 1905 (5. října v Praze) a kvalifikaci o ME s Chorvatskem (9. října ve Varaždinu):
Brankáři:
Staněk (České Budějovice), Stejskal (Převýšov).
Obránci: Knejzlík (Hradec Králové), Král (Teplice), Matějů (Brighton), Piško (Vlašim), Pokorný (Ostrava), Řezáč (České Budějovice).
Záložníci: Černý (Ajax), Kulhánek (Liberec), Machalík (Slovácko), Provod (Sokolov), Sáček (Sparta), Trubač (Teplice), Wiesner (Vlašim).
Útočníci: Mihálik (Jablonec), Pulkrab (Liberec), Zajíc (Slovácko). (ČTK)
05.09. Je to zklamání, řekl po remíze Lavička
Česká jednadvacítka sice nad Běloruskem vedla, ovšem těsně před koncem inkasovala a nakonec si na úvod kvalifikace o postup na mistrovství Evropy do 21 let 2019 připisuje pouze bod. "Je to zklamání, protože jsme nedokázali zápas dovést k vítězství, což byl hlavní cíl. Ale viděli jste sami, že víc než s houževnatým soupeřem jsme bojovali s vlastní nervozitou," zhodnotil zápas Lavička. "Dali jsme sice brzký gól, ale nedokázali jsme kontrolovat hru, i když jsme měli další šance, které mohly zápas rozhodnout," dodal. (ČTK)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
13.11.
Řecko - Chorvatsko
1:1
13.11.
Slovinsko - Francie
1:3
14.11.
Arménie - Srbsko
0:1
14.11.
Makedonie - Rakousko
0:4
14.11.
Ázerbájdžán - Kosovo
0:0
14.11.
Kypr - Maďarsko
0:2
14.11.
Turecko - Belgie
1:2
14.11.
Gruzie - Litva
1:0
14.11.
Moldavsko - Česko
1:3
14.11.
Estonsko - Island
2:3
14.11.
Bulharsko - Černá Hora
3:1
14.11.
Polsko - Dánsko
3:1
14.11.
Izrael - Německo
2:5
14.11.
Portugalsko - Švýcarsko
2:1
14.11.
Norsko - Irsko
2:1
14.11.
Wales - Rumunsko
0:0
14.11.
Skotsko - Ukrajina
0:2
14.11.
Španělsko - Slovensko
5:1
Všechny zápasy
Následující zápasy
22.03.?
Řecko - San Marino
info
22.03.?
Maďarsko - Kypr
info
22.03.?
Kosovo - Ázerbájdžán
info
22.03.?
Německo - Izrael
info
22.03.?
Severní Irsko - Španělsko
info
23.03.?
Gruzie - Faerské ostrovy
info
23.03.?
Litva - Finsko
info
23.03.?
Andorra - Skotsko
info
23.03.?
Albánie - Slovensko
info
23.03.?
Česko - Chorvatsko
info
23.03.?
Turecko - Švédsko
info
23.03.?
Makedonie - Rusko
info
23.03.?
Gibraltar - Srbsko
info
23.03.?
Portugalsko - Lichtenštejnsko
info
23.03.?
Bosna a Hercegovina - Wales
info
23.03.?
Kazachstán - Francie
info
23.03.?
Lucembursko - Černá Hora
info
Všechny zápasy