skupina 1

07.06.201718:00Minsk
Bělorusko - San Marino
1:0
13.06.201720:30Serravalle
San Marino - Moldavsko
0:2
31.08.201719:00 
Moldavsko - Chorvatsko
0:3
01.09.201718:00 
Bělorusko - Řecko
0:2
04.09.201717:30 
Řecko - Moldavsko
5:1
05.09.201718:00 
Česko - Bělorusko
1:1
05.10.201718:00 
Moldavsko - Řecko
0:2
05.10.201718:00 
Chorvatsko - Bělorusko
2:1
09.10.201718:00 
Chorvatsko - Česko
5:1
10.10.201718:00 
Bělorusko - Moldavsko
3:1
10.10.201720:30 
San Marino - Řecko
0:5
08.11.201714:00 
Chorvatsko - San Marino
5:0
11.11.201715:30 
Česko - San Marino
3:1
13.11.201715:30 
Řecko - Chorvatsko
1:1
14.11.201716:00 
Moldavsko - Česko
1:3
22.03.201816:00 
Řecko - San Marino
4:0
23.03.201816:00Karviná
Česko - Chorvatsko
2:1
25.03.201818:00 
San Marino - Bělorusko
0:2
27.03.201815:00 
Řecko - Česko
3:0
27.03.201816:30 
Chorvatsko - Moldavsko
4:0
05.09.201820:30 
San Marino - Česko
0:2
06.09.201817:00 
Moldavsko - Bělorusko
2:2
10.09.201816:00 
Moldavsko - San Marino
1:0
10.09.201818:00 
Česko - Řecko
1:2
10.09.201818:00 
Bělorusko - Chorvatsko
0:4
11.10.201818:00 
Bělorusko - Česko
1:0
12.10.201818:00 
Chorvatsko - Řecko
2:0
15.10.201817:00 
Česko - Moldavsko
info
15.10.201818:30 
Řecko - Bělorusko
info
16.10.201818:30 
San Marino - Chorvatsko
info
 TýmZVRPSB
1.Chorvatsko971127:522
2.Řecko971124:522
3.Bělorusko942311:1214
4.Česko941413:1513
5.Moldavsko92168:227
6.San Marino90091:250
 TýmZVRPSB
1.Chorvatsko550018:215
2.Řecko431013:210
3.Bělorusko53025:79
4.Česko42117:57
5.Moldavsko51134:104
6.San Marino40040:110
 TýmZVRPSB
1.Řecko540111:312
2.Chorvatsko42119:37
3.Česko52036:106
4.Bělorusko41216:55
5.Moldavsko41034:123
6.San Marino50051:140

skupina 2

08.06.201717:00Tallinn
Estonsko - Severní Irsko
1:2
12.06.201720:00Elbasani
Albánie - Estonsko
0:0
31.08.201720:30 
Severní Irsko - Albánie
1:0
01.09.201716:45 
Estonsko - Slovensko
1:2
04.09.201719:00 
Island - Albánie
2:3
05.09.201719:15 
Estonsko - Španělsko
0:1
05.09.201720:30 
Slovensko - Severní Irsko
1:0
05.10.201717:30 
Slovensko - Island
0:2
10.10.201719:00 
Albánie - Island
0:0
10.10.201720:30 
Slovensko - Španělsko
1:4
10.10.201720:30 
Severní Irsko - Estonsko
4:2
09.11.201719:30 
Španělsko - Island
1:0
10.11.201718:00 
Albánie - Severní Irsko
1:1
14.11.201717:00 
Estonsko - Island
2:3
14.11.201721:50 
Španělsko - Slovensko
5:1
22.03.201820:45 
Severní Irsko - Španělsko
3:5
23.03.201817:20 
Albánie - Slovensko
2:3
26.03.201820:30 
Severní Irsko - Island
0:0
27.03.201817:20 
Slovensko - Albánie
4:1
27.03.201819:30 
Španělsko - Estonsko
3:1
06.09.201818:45 
Island - Estonsko
5:2
06.09.201820:00 
Španělsko - Albánie
3:0
11.09.201817:30 
Island - Slovensko
2:3
11.09.201818:45 
Španělsko - Severní Irsko
1:2
11.10.201818:45 
Island - Severní Irsko
0:1
11.10.201819:00 
Albánie - Španělsko
0:1
12.10.201820:30 
Slovensko - Estonsko
2:0
16.10.201818:00 
Estonsko - Albánie
info
16.10.201818:45 
Island - Španělsko
info
16.10.201820:30 
Severní Irsko - Slovensko
info
 TýmZVRPSB
1.Španělsko980124:824
2.Slovensko960317:1718
3.Severní Irsko952214:1117
4.Island932414:1211
5.Albánie91357:156
6.Estonsko90189:221
 TýmZVRPSB
1.Španělsko540113:412
2.Slovensko53028:79
3.Severní Irsko42118:77
4.Island41039:93
5.Albánie50323:53
6.Estonsko40044:80
 TýmZVRPSB
1.Španělsko440011:412
2.Severní Irsko53116:410
3.Slovensko43019:109
4.Island52215:38
5.Albánie41034:103
6.Estonsko50145:141

skupina 3

08.06.201717:00Telšiai
Litva - Faerské ostrovy
3:0
31.08.201717:00 
Faerské ostrovy - Dánsko
0:3
01.09.201718:00 
Gruzie - Polsko
0:3
05.09.201718:00 
Dánsko - Litva
6:0
05.09.201718:00 
Finsko - Faerské ostrovy
1:1
06.10.201718:00 
Polsko - Finsko
3:3
06.10.201718:00 
Dánsko - Gruzie
5:2
10.10.201717:30 
Finsko - Dánsko
0:5
10.10.201718:00 
Litva - Polsko
0:2
10.10.201718:30 
Faerské ostrovy - Gruzie
3:1
10.11.201717:00 
Gruzie - Finsko
2:2
10.11.201717:45 
Faerské ostrovy - Polsko
2:2
14.11.201716:00 
Gruzie - Litva
1:0
14.11.201718:00 
Polsko - Dánsko
3:1
23.03.201816:00 
Gruzie - Faerské ostrovy
1:0
23.03.201817:00 
Litva - Finsko
0:2
27.03.201815:00 
Gruzie - Dánsko
2:2
27.03.201818:00 
Polsko - Litva
1:0
08.06.201818:00 
Faerské ostrovy - Finsko
1:3
07.09.201817:00 
Litva - Gruzie
0:0
07.09.201818:00 
Dánsko - Finsko
2:0
07.09.201818:00 
Polsko - Faerské ostrovy
1:1
11.09.201817:30 
Finsko - Polsko
1:3
11.09.201818:00 
Litva - Dánsko
0:2
12.10.201817:30 
Finsko - Gruzie
1:2
12.10.201818:00 
Dánsko - Polsko
1:1
12.10.201818:00 
Faerské ostrovy - Litva
2:2
16.10.201818:00 
Dánsko - Faerské ostrovy
info
16.10.201818:00 
Polsko - Gruzie
info
16.10.201818:00 
Finsko - Litva
info
 TýmZVRPSB
1.Dánsko962127:820
2.Polsko954019:919
3.Gruzie933311:1612
4.Finsko923413:199
5.Faerské ostrovy914410:177
6.Litva91265:165
 TýmZVRPSB
1.Dánsko431014:310
2.Polsko42208:58
3.Gruzie52216:78
4.Faerské ostrovy51228:115
5.Litva51133:64
6.Finsko40133:111
 TýmZVRPSB
1.Polsko532011:411
2.Dánsko531113:510
3.Finsko522110:88
4.Gruzie41125:94
5.Faerské ostrovy40222:62
6.Litva40132:101

skupina 4

10.06.201717:00Jelgava
Lotyšsko - Andorra
0:0
01.09.201716:30 
Lotyšsko - Ukrajina
1:1
01.09.201718:00 
Nizozemsko - Anglie
1:1
05.09.201718:00 
Andorra - Ukrajina
0:6
05.09.201720:30 
Skotsko - Nizozemsko
2:0
05.09.201720:45 
Anglie - Lotyšsko
3:0
06.10.201718:00 
Nizozemsko - Lotyšsko
3:0
06.10.201720:45 
Anglie - Skotsko
3:1
10.10.201717:00 
Lotyšsko - Skotsko
0:2
10.10.201717:00 
Ukrajina - Nizozemsko
1:1
10.10.201718:00 
Andorra - Anglie
0:1
10.11.201717:00 
Ukrajina - Anglie
0:2
10.11.201718:30 
Nizozemsko - Andorra
8:0
10.11.201720:30 
Skotsko - Lotyšsko
1:1
14.11.201720:30 
Skotsko - Ukrajina
0:2
23.03.201818:00 
Andorra - Skotsko
1:1
27.03.201818:00 
Andorra - Nizozemsko
0:1
27.03.201819:00 
Anglie - Ukrajina
2:1
06.09.201820:30 
Skotsko - Andorra
3:0
06.09.201820:45 
Anglie - Nizozemsko
0:0
07.09.201818:00 
Ukrajina - Lotyšsko
3:2
11.09.201816:00 
Lotyšsko - Anglie
1:2
11.09.201818:00 
Ukrajina - Andorra
1:0
11.09.201818:30 
Nizozemsko - Skotsko
1:2
11.10.201820:45 
Anglie - Andorra
7:0
12.10.201818:00 
Ukrajina - Skotsko
3:1
12.10.201818:30 
Lotyšsko - Nizozemsko
0:3
16.10.201818:30 
Nizozemsko - Ukrajina
info
16.10.201818:30 
Skotsko - Anglie
info
16.10.201818:30 
Andorra - Lotyšsko
info
 TýmZVRPSB
1.Anglie972021:423
2.Ukrajina952218:917
3.Nizozemsko943218:615
4.Skotsko942313:1114
5.Lotyšsko90365:183
6.Andorra90271:282
 TýmZVRPSB
1.Anglie541015:213
2.Ukrajina53118:610
3.Nizozemsko421113:37
4.Skotsko42116:37
5.Lotyšsko50232:82
6.Andorra40131:91
 TýmZVRPSB
1.Anglie43106:210
2.Nizozemsko52215:38
3.Ukrajina421110:37
4.Skotsko52127:87
5.Lotyšsko40133:101
6.Andorra50140:191

skupina 5

25.03.201714:00Dublin
Irsko - Kosovo
1:0
12.06.201719:00Drammen
Norsko - Kosovo
5:0
31.08.201718:30 
Izrael - Ázerbájdžán
3:1
01.09.201719:00 
Kosovo - Norsko
3:2
05.09.201717:00 
Ázerbájdžán - Irsko
1:3
05.09.201719:00 
Norsko - Izrael
0:0
05.09.201719:00 
Německo - Kosovo
1:0
05.10.201720:45 
Irsko - Norsko
0:0
06.10.201719:00 
Německo - Ázerbájdžán
6:1
09.10.201716:30 
Irsko - Izrael
4:0
10.10.201719:00 
Norsko - Německo
3:1
09.11.201715:00 
Ázerbájdžán - Německo
0:7
09.11.201719:00 
Kosovo - Izrael
0:4
14.11.201715:00 
Ázerbájdžán - Kosovo
0:0
14.11.201718:30 
Izrael - Německo
2:5
14.11.201719:00 
Norsko - Irsko
2:1
22.03.201819:00 
Německo - Izrael
3:0
22.03.201819:00 
Kosovo - Ázerbájdžán
2:0
27.03.201818:45 
Izrael - Norsko
1:3
27.03.201818:45 
Kosovo - Německo
0:0
27.03.201820:30 
Irsko - Ázerbájdžán
1:0
06.09.201819:00 
Ázerbájdžán - Izrael
1:1
07.09.201819:00 
Kosovo - Irsko
1:1
11.09.201818:00 
Ázerbájdžán - Norsko
1:3
11.09.201819:00 
Irsko - Německo
0:6
11.10.201816:00 
Izrael - Irsko
3:1
12.10.201820:00 
Německo - Norsko
2:1
16.10.201818:15 
Německo - Irsko
info
16.10.201818:15 
Norsko - Ázerbájdžán
info
16.10.201820:00 
Izrael - Kosovo
info
 TýmZVRPSB
1.Německo971131:722
2.Norsko952219:917
3.Irsko942312:1314
4.Izrael932414:1811
5.Kosovo92346:149
6.Ázerbájdžán90275:262
 TýmZVRPSB
1.Německo440012:212
2.Norsko431010:210
3.Irsko53116:610
4.Kosovo52216:78
5.Izrael42029:106
6.Ázerbájdžán50233:142
 TýmZVRPSB
1.Německo531119:510
2.Norsko52129:77
3.Izrael51225:85
4.Irsko41126:74
5.Kosovo40130:71
6.Ázerbájdžán40042:120

skupina 6

27.03.201720:00Heverlee
Belgie - Malta
2:1
01.09.201718:00 
Kypr - Malta
2:1
05.09.201717:00 
Maďarsko - Malta
2:1
05.09.201718:45 
Švédsko - Kypr
4:1
05.09.201720:00 
Belgie - Turecko
0:0
05.10.201716:00 
Kypr - Turecko
2:1
06.10.201720:00 
Belgie - Švédsko
1:1
10.10.201716:00 
Kypr - Belgie
0:2
10.10.201717:00 
Turecko - Maďarsko
0:0
10.10.201718:45 
Švédsko - Malta
3:0
09.11.201720:00 
Belgie - Kypr
3:2
10.11.201715:00 
Malta - Turecko
0:1
10.11.201717:00 
Maďarsko - Švédsko
2:2
14.11.201715:00 
Turecko - Belgie
1:2
14.11.201715:00 
Kypr - Maďarsko
0:2
22.03.201820:00 
Maďarsko - Kypr
4:0
23.03.201815:00 
Turecko - Švédsko
0:3
26.03.201820:00 
Belgie - Maďarsko
3:0
27.03.201814:00 
Kypr - Švédsko
0:1
27.03.201816:00 
Turecko - Malta
4:2
07.06.201817:30 
Malta - Švédsko
0:4
07.09.201817:00 
Malta - Belgie
0:4
07.09.201818:00 
Turecko - Kypr
4:0
07.09.201818:30 
Švédsko - Maďarsko
1:0
11.09.201818:00 
Maďarsko - Belgie
0:3
11.09.201818:30 
Švédsko - Turecko
0:1
12.10.201817:00 
Malta - Maďarsko
2:1
16.10.201817:00 
Malta - Kypr
info
16.10.201818:30 
Švédsko - Belgie
info
16.10.201818:30 
Maďarsko - Turecko
info
 TýmZVRPSB
1.Belgie972020:523
2.Švédsko962119:520
3.Turecko942312:914
4.Maďarsko932411:1211
5.Kypr92077:226
6.Malta91087:233
 TýmZVRPSB
1.Belgie53209:411
2.Švédsko43018:29
3.Turecko52129:77
4.Maďarsko42118:67
5.Kypr52034:76
6.Malta41032:103
 TýmZVRPSB
1.Belgie440011:112
2.Švédsko532011:311
3.Turecko42113:27
4.Maďarsko51133:64
5.Malta50055:130
6.Kypr40043:150

skupina 7

08.06.201720:30Ritzing
Rakousko - Gibraltar
3:0
13.06.201720:00Faro/Loulé
Gibraltar - Arménie
0:3
31.08.201718:00 
Rusko - Arménie
0:0
01.09.201718:00 
Srbsko - Gibraltar
4:0
05.09.201717:00 
Arménie - Makedonie
0:3
05.09.201718:00 
Rusko - Gibraltar
3:0
02.10.201716:00 
Arménie - Gibraltar
1:0
06.10.201714:00 
Rusko - Rakousko
1:0
06.10.201715:00 
Makedonie - Srbsko
0:2
10.10.201716:00 
Arménie - Rakousko
0:5
10.10.201717:00 
Gibraltar - Makedonie
1:0
10.10.201718:00 
Srbsko - Rusko
3:2
10.11.201712:00 
Arménie - Rusko
1:2
10.11.201718:30 
Rakousko - Srbsko
1:3
14.11.201712:00 
Arménie - Srbsko
0:1
14.11.201713:00 
Makedonie - Rakousko
0:4
23.03.201814:00 
Makedonie - Rusko
3:4
23.03.201820:00 
Gibraltar - Srbsko
0:6
27.03.201818:00 
Rakousko - Makedonie
2:0
27.03.201820:00 
Gibraltar - Rusko
0:5
07.09.201818:00 
Srbsko - Makedonie
2:1
07.09.201818:00 
Rakousko - Arménie
2:1
11.09.201815:30 
Makedonie - Arménie
3:3
11.09.201818:00 
Rusko - Srbsko
1:2
11.09.201820:00 
Gibraltar - Rakousko
0:5
12.10.201818:00 
Srbsko - Rakousko
0:0
12.10.201818:00 
Rusko - Makedonie
5:1
16.10.201814:30 
Makedonie - Gibraltar
info
16.10.201818:00 
Srbsko - Arménie
info
16.10.201818:00 
Rakousko - Rusko
info
 TýmZVRPSB
1.Srbsko981023:525
2.Rakousko961222:519
3.Rusko961223:1019
4.Arménie92259:168
5.Makedonie911711:234
6.Gibraltar91081:303
 TýmZVRPSB
1.Rusko531110:310
2.Srbsko43109:310
3.Rakousko43018:49
4.Arménie51042:113
5.Gibraltar51041:193
6.Makedonie40136:131
 TýmZVRPSB
1.Srbsko550014:215
2.Rakousko531114:110
3.Rusko430113:79
4.Arménie41217:55
5.Makedonie51045:103
6.Gibraltar40040:110

skupina 8

28.03.201715:00Zenica
Bosna a Herc. - Lichtenštejnsko
6:0
13.06.201719:00Eschen
Lichtenštejnsko - Rumunsko
0:2
13.06.201719:00Biel/Bienne
Švýcarsko - Bosna a Hercegovina
1:0
01.09.201717:00 
Bosna a Hercegovina - Rumunsko
1:3
01.09.201719:00 
Švýcarsko - Wales
0:3
05.09.201718:00 
Rumunsko - Švýcarsko
1:1
05.09.201720:15 
Portugalsko - Wales
2:0
05.10.201718:30 
Lichtenštejnsko - Wales
1:3
06.10.201719:00 
Švýcarsko - Rumunsko
0:2
10.10.201715:30 
Bosna a Hercegovina - Portugalsko
3:1
10.10.201718:00 
Lichtenštejnsko - Švýcarsko
0:2
10.11.201718:00 
Rumunsko - Portugalsko
1:1
10.11.201719:00 
Wales - Bosna a Hercegovina
0:4
14.11.201718:30 
Portugalsko - Švýcarsko
2:1
14.11.201719:00 
Wales - Rumunsko
0:0
23.03.201815:00 
Bosna a Hercegovina - Wales
1:0
23.03.201818:45 
Portugalsko - Lichtenštejnsko
7:0
27.03.201817:00 
Švýcarsko - Portugalsko
2:4
27.03.201818:00 
Lichtenštejnsko - Bosna a Herc.
0:4
07.09.201817:00 
Bosna a Hercegovina - Švýcarsko
3:0
07.09.201819:00 
Wales - Lichtenštejnsko
2:1
07.09.201820:15 
Portugalsko - Rumunsko
1:2
11.09.201818:00 
Rumunsko - Bosna a Hercegovina
2:0
11.09.201818:30 
Švýcarsko - Lichtenštejnsko
3:0
11.09.201819:00 
Wales - Portugalsko
0:2
11.10.201818:30 
Lichtenštejnsko - Portugalsko
0:9
12.10.201818:00 
Rumunsko - Wales
2:0
16.10.201812:00 
Wales - Švýcarsko
info
16.10.201820:00 
Portugalsko - Bosna a Hercegovina
info
16.10.201820:00 
Rumunsko - Lichtenštejnsko
info
 TýmZVRPSB
1.Rumunsko963015:421
2.Portugalsko961229:919
3.Bosna a Hercegovina960322:718
4.Švýcarsko931510:1510
5.Wales93158:1310
6.Lichtenštejnsko90092:380
 TýmZVRPSB
1.Bosna a Hercegovina540114:412
2.Portugalsko430112:39
3.Rumunsko42206:28
4.Švýcarsko52036:96
5.Wales41122:74
6.Lichtenštejnsko50051:200
 TýmZVRPSB
1.Rumunsko54109:213
2.Portugalsko531117:610
3.Bosna a Hercegovina42028:36
4.Wales52036:66
5.Švýcarsko41124:64
6.Lichtenštejnsko40041:180

skupina 9

28.03.201717:00Differdange
Lucembursko - Kazachstán
1:2
01.09.201715:00 
Kazachstán - Černá Hora
1:1
01.09.201716:30 
Slovinsko - Lucembursko
3:1
05.09.201718:00 
Bulharsko - Lucembursko
0:1
05.09.201718:30 
Francie - Kazachstán
4:1
05.10.201718:30 
Lucembursko - Slovinsko
1:1
05.10.201719:00 
Francie - Černá Hora
2:1
06.10.201717:30 
Bulharsko - Kazachstán
2:2
09.10.201717:30 
Černá Hora - Slovinsko
1:3
09.10.201721:00 
Lucembursko - Francie
2:3
10.10.201715:00 
Kazachstán - Bulharsko
1:1
09.11.201719:00 
Slovinsko - Černá Hora
2:0
09.11.201719:00 
Francie - Bulharsko
3:0
13.11.201718:45 
Slovinsko - Francie
1:3
14.11.201717:30 
Bulharsko - Černá Hora
3:1
23.03.201814:00 
Kazachstán - Francie
0:3
23.03.201818:30 
Lucembursko - Černá Hora
1:3
27.03.201815:00 
Kazachstán - Lucembursko
3:0
27.03.201817:30 
Bulharsko - Slovinsko
3:0
27.03.201821:05 
Černá Hora - Francie
0:2
07.09.201815:00 
Kazachstán - Slovinsko
0:0
07.09.201818:00 
Bulharsko - Francie
0:1
11.09.201816:30 
Slovinsko - Kazachstán
2:1
11.09.201820:30 
Černá Hora - Bulharsko
0:0
11.09.201820:45 
Francie - Lucembursko
2:0
12.10.201816:00 
Černá Hora - Lucembursko
3:0
12.10.201818:00 
Slovinsko - Bulharsko
1:1
16.10.201816:00 
Černá Hora - Kazachstán
info
16.10.201818:45 
Francie - Slovinsko
info
16.10.201819:00 
Lucembursko - Bulharsko
info
 TýmZVRPSB
1.Francie990023:527
2.Slovinsko943213:1115
3.Bulharsko924310:1010
4.Kazachstán924311:1410
5.Černá Hora922510:148
6.Lucembursko91177:204
 TýmZVRPSB
1.Francie440011:212
2.Slovinsko53119:610
3.Bulharsko52128:57
4.Kazachstán51315:56
5.Černá Hora41124:54
6.Lucembursko40135:91
 TýmZVRPSB
1.Francie550012:315
2.Slovinsko41214:55
3.Kazachstán41126:94
 Černá Hora51136:94
5.Bulharsko40312:53
6.Lucembursko51042:113

baráž - 1. zápasy

nenalezeny žádné zápasy

baráž - odvety

nenalezeny žádné zápasy
14.10. Henrichs opustil německou jednadvacítku
Německý obránce Benjamin Henrichs se v neděli odpojil od reprezentačního výběru do 21 let a vrátil se do Monaka, za které hraje ve francouzské lize. Přijde tak o poslední kvalifikační utkání o postup na mistrovství Evropy 2019, které Němci hrají proti Irsku. "Klub nás požádal, jestli by se Benji mohl vrátit ze srazu dřív a my jsme se rozhodli mu vyhovět. Do Monaka přestoupil teprve nedávno a potřebuje si tam co nejrychleji zvyknout," vysvětlil trenér Stefan Kuntz. Němci už mají postup na Euro jednadvacítek jisté. (dfb.de)
13.10. Löw dodatečně povolal obránce Taha
Jonathan Tah pomůže Německu v úterním duelu Ligy národů s Francií. Dvaadvacetiletý stoper Leverkusenu včera jako kapitán dovedl německou jednadvacítku k vítězství nad Norskem a k postupu na ME 2019, načež se přesunul k seniorskému výběru, kde dostane příležitost ve zmíněném úterním klání s úřadujícími mistry světa. (transfermarkt.de)
13.10. Ćaleta-Car odešel se zlomeným nosem
Chorvatská reprezentace do 21 let porazila 2:0 Řecko a nakročila k postupu na mistrovství Evropy 2019, k čemuž pomohl i Duje Ćaleta-Car. Obránce Marseille však ze zmíněného duelu odešel se zlomeným nosem. (lequipe.fr)
11.10. Lavička: Rozhodla penaltová situace
Česká jednadvacítka podlehla Bělorusku a před závěrečným zápasem s Moldavskem klesla na čtvrtou pozici kvalifikační skupiny 1. "První poločas byl vyrovnaný, ale nedařilo se nám dostat do šancí, chyběl k tomu větší důraz," řekl Lavička. "Rozhodla situace, ze které byla penalta. Soupeř se dostal do výhody a my museli více riskovat," doplnil český kouč. (ČTK)
11.10. Česká "21" prohrála v Bělorusku
Výsledek dnešního kvalifikačního utkání o postup na ME do 21 let 2019:
Bělorusko - ČR 1:0 (0:0).
Branka: 56. Antilevskij z pen. Rozhodčí: Poulsen - Nörgaard, Boric (všichni Dán.). ŽK: Pavlovec, Šerbickij - Stejskal, Pulkrab, Kuchta. ČK: 67. Helešic (ČR). Diváci: 200.
Sestavy:
Bělorusko: Šerbickij - Švecov, Volkov, Pavlovec - Ivanov, Gromyko (86. Ebong), Klimovič, Pečenin - Bessmertnyj (81. Berezkin), Antilevskij (87. Sedko), Ševčenko. Trenér: Rumbutis.
ČR: Stejskal - Helešic, Lischka, Král, Wiesner - Ladra, Matoušek (64. Takács), Kulhánek (78. Kuchta), Květ (46. Hašek), Trubač - Pulkrab. Trenér: Lavička. (ČTK)
11.10. Jednadvacítka hraje bez branek s Běloruskem
Poločasový výsledek dnešního kvalifikačního utkání o postup na ME do 21 let 2019: Bělorusko - Česko 0:0.
08.10. Francouzská "21" se obejde bez Gelina
Jérémy Gelin nepomůže francouzské jednadvacítce v kvalifikačním utkání o postup na ME do 21 let 2019. Mladý obránce Stade Rennes má blíže neupřesněné zdravotní problémy, nebude za něho však povolán náhradník. (lequipe.fr)
06.10. Francouzská "21" se obejde bez Nkunkua
Christopher Nkunku nebude k dispozici francouzské jednadvacítce pro přátelské utkání s Tureckem a kvalifikační utkání o postup na ME do 21 let 2019 se Slovinskem. Mladý záložník Paris Saint-Germain, jenž vynechá i duel s Lyonem, laboruje se zraněnými třísly. (lequipe.fr)
03.10. Sancho by měl být povolán do jednadvacítky
Osmnáctiletý talentovaný záložník Borussie Dortmund Jadon Sancho by měl být povolán do anglické jednadvacítky pro nejbližší sraz. Manažer Aidy Boothroyd s ním prý počítá pro kvalifikační zápasy s Andorrou a Skotskem. (thetimes.co.uk)
03.10. Nominace jednadvacítky na kvalifikaci ME
Nominace české reprezentace do 21 let na zápasy kvalifikace mistrovství Evropy v Bělorusku (11. října v Borisově) a s Moldavskem (15. října v Chomutově):
Brankáři:
Jindřich Staněk (České Budějovice), Vojtěch Vorel (Senica), Jan Stejskal (Hradec Králové).
Obránci: Matěj Helešic (České Budějovice), Alex Král (Teplice), David Lischka (Jablonec), Aleš Matějů (Brescia), Ladislav Takács (Mladá Boleslav), Matěj Chaluš (Mladá Boleslav), Tomáš Wiesner (Sparta Praha).
Záložníci: Filip Hašek (Bohemians Praha 1905), Jiří Kulhánek (Sparta Praha), Roman Květ (Příbram), Daniel Trubač (Teplice), Jan Matoušek (Příbram), Michal Sáček (Sparta Praha), Lukáš Sadílek (Slovácko).
Útočníci: Matěj Pulkrab (Sparta Praha), Tomáš Ladra (Mladá Boleslav), Jan Kuchta (Slovácko). (ČTK)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
11.10.
Izrael - Irsko
3:1
11.10.
Bělorusko - Česko
1:0
11.10.
Lichtenštejnsko - Portugalsko
0:9
11.10.
Island - Severní Irsko
0:1
11.10.
Albánie - Španělsko
0:1
11.10.
Anglie - Andorra
7:0
12.10.
Černá Hora - Lucembursko
3:0
12.10.
Malta - Maďarsko
2:1
12.10.
Finsko - Gruzie
1:2
12.10.
Chorvatsko - Řecko
2:0
12.10.
Slovinsko - Bulharsko
1:1
12.10.
Rumunsko - Wales
2:0
12.10.
Rusko - Makedonie
5:1
12.10.
Srbsko - Rakousko
0:0
12.10.
Ukrajina - Skotsko
3:1
12.10.
Faerské ostrovy - Litva
2:2
12.10.
Dánsko - Polsko
1:1
12.10.
Lotyšsko - Nizozemsko
0:3
12.10.
Německo - Norsko
2:1
12.10.
Slovensko - Estonsko
2:0
Všechny zápasy
Následující zápasy
15.10.17:00
Česko - Moldavsko
info
15.10.18:30
Řecko - Bělorusko
info
16.10.12:00
Wales - Švýcarsko
info
16.10.14:30
Makedonie - Gibraltar
info
16.10.16:00
Černá Hora - Kazachstán
info
16.10.17:00
Malta - Kypr
info
16.10.18:00
Estonsko - Albánie
info
16.10.18:00
Rakousko - Rusko
info
16.10.18:00
Srbsko - Arménie
info
16.10.18:00
Finsko - Litva
info
16.10.18:00
Polsko - Gruzie
info
16.10.18:00
Dánsko - Faerské ostrovy
info
16.10.18:15
Německo - Irsko
info
16.10.18:15
Norsko - Ázerbájdžán
info
16.10.18:30
Nizozemsko - Ukrajina
info
16.10.18:30
Skotsko - Anglie
info
16.10.18:30
Andorra - Lotyšsko
info
16.10.18:30
Švédsko - Belgie
info
16.10.18:30
Maďarsko - Turecko
info
16.10.18:30
San Marino - Chorvatsko
info
16.10.18:45
Francie - Slovinsko
info
16.10.18:45
Island - Španělsko
info
16.10.19:00
Lucembursko - Bulharsko
info
16.10.20:00
Rumunsko - Lichtenštejnsko
info
16.10.20:00
Portugalsko - Bosna a Hercegovina
info
16.10.20:00
Izrael - Kosovo
info
16.10.20:30
Severní Irsko - Slovensko
info
Všechny zápasy