UEFA - Liga národů 2018/2019 - účastníci

Wales

nenalezeny žádné články
15.10. Ramsey vynechá duel s Iry
Manažer reprezentace Walesu Ryan Giggs se musí vyrovnat s další ztrátou. Vedle nedoléčeného Garetha Balea bude v zápase Ligy národů s Irskem postrádat také záložníka Aarona Ramseyho. Fotbalista Arsenalu se omluvil z rodinných důvodů. (bbc.co.uk)
14.10. Bale necestuje k zápasu v Irsku
Walesu bude rovněž v utkání proti Irsku chybět Gareth Bale. Ofenzivní fotbalista Realu Madrid se minulý týden zranil, nedávno nehrál proti Španělsku a nyní stále není fit. (bbc.com)
12.10. Bale asi vynechá i souboj s Irskem
Gareth Bale má zdravotní problémy, včera nehrál v přátelském souboji se Španělskem a nakonec zřejmě přijde rovněž o duel Ligy národů proti Irsku, naznačil to trenér Walesu Ryan Giggs. (skysports.com)
10.10. Bale vynechá zápas se Španělskem
Gareth Bale za sebou má další vyšetření a to vyloučilo, že by mohl nastoupit k přátelskému souboji se Španělskem. Reprezentant Walesu si o víkendu přivodil další zdravotní problém a je otázkou, zda bude moci hrát v duelu Ligy národů proti Irsku, jeho start je 50:50. (bbc.com)
10.10. Bale by mohl hrát už proti Španělsku
Gareth Bale si během víkendového utkání v Alavésu přivodil další zdravotní problém, nejedná se ovšem o nic vážného a ofenzivní hráč Realu Madrid následně odcestoval na sraz reprezentace Walesu. Podle prvních zpráv měl přijít o souboj se Španělskem a následně nastoupit proti Irsku, ve Walesu ale čekají na aktuální vývoj a dokonce není vyloučeno, že Bale bude hrát už zítra. (bbc.com)
08.10. Bale se připojí k reprezentaci
Gareth Bale odcestoval do Cardiffu a připojí se k národnímu týmu Walesu. Ofenzivní fotbalista Realu Madrid si o víkendu přivodil další svalové zranění a nebude hrát ve čtvrtek v utkání se Španělskem, podle tisku by ale měl nastoupit příští týden, kdy bude Wales měřit síly s Irskem. (marca.com)
06.10. Wales se musí obejít bez Dummetta
Paul Dummett nepomůže Walesu v přátelském utkání se Španělskem a duelu Ligy národů s Irskem. Obránce Newcastlu je mimo hru se zraněným stehenním svalem, přičemž ho v nominaci nahradil Joe Rodon ze Swansea City. (skysports.com)
10.09. Bale byl poprvé kapitánem Walesu
Wales včera prohrál v Dánsku 0:2 v utkání, do něhož ho jako kapitán vůbec poprvé vedl Gareth Bale. Mimo hru zůstal tradiční kapitán Ashley Williams, trenér Ryan Giggs mu dal volno. (sportskeeda.com)
09.09. Williams nebude hrát proti Dánsku
Kapitán Walesu Ashley Williams nebude hrát v utkání Ligy národů proti Dánsku. Sice cestoval s týmem, ale na hřiště se nepodívá, protože kouč Ryan Giggs se rozhodl dát mu volno a čas na odpočinek. (bbc.co.uk)
Další expres zprávy
Poslední zápas
16.10.Irsko - Wales0:1
Další zápas
16.11.Wales - Dánskoinfo
Tabulka - skupina 4
 TýmZB
1.Wales36
2.Dánsko24
3.Irsko31