UEFA - Liga národů 2018/2019 - účastníci

Slovinsko

 

Slovinci jsou po domácí remíze s Kyprem bez trenéra

Po úterní domácí remíze s Kyprem (1:1) v Lize národů skončil na postu trenéra slovinských reprezentantů Tomaž Kavčić. Od jeho příchodu v prosinci loňského roku národní tým vyhrál jediný ze sedmi zápasů (v přípravě v Černé Hoře 2:0) a utrpěl pět porážek.  
17.10. | Aktuality | žádný komentář
17.10. Kavčić skončil na lavičce Slovinska
Po úterní domácí remíze s Kyprem (1:1) v Lize národů skončil na postu trenéra slovinských reprezentantů Tomaž Kavčić. Od jeho příchodu v prosinci loňského roku národní tým vyhrál jediný ze sedmi zápasů (v přípravě v Černé Hoře 2:0) a utrpěl pět porážek. Tři prohry předcházely v Lize národů úternímu výsledku z Lublaně. Slovinci s jediným bodem uzavírají tabulku skupiny C3 za Norskem, Bulharskem a Kyprem a hrozí jim sestup do nejnižší výkonnostní divize D. (ČTK)
24.09. Slovinci dohrají rok 2018 bez Oblaka
Slovinsku v tomto kalendářním roce už nepomůže Jan Oblak. Brankář Atlética Madrid požádal o volno, aby se mohl koncentrovat na výkony v Atléticu Madrid a tamní svaz mu vyhověl. (lequipe.fr)
09.09. Slovinsku nebude k dispozici Kampl
Kevin Kampl nepomůže Slovinsku ve druhém utkání Ligy národů s Kyprem. Na vině je zranění kotníku, načež se křídelník RB Lipsko předčasně vrací do Německa. (kicker.de)
04.09. Slovinci se musejí obejít bez Oblaka
Slovinsko vstoupí do Ligy národů zápasy proti Bulharsku a Kypru a mezi jeho tyčemi bude chybět Jan Oblak - brankář Atlética Madrid má zraněnou ruku a zůstane ve Španělsku. (football-espana.net)
Další expres zprávy
Poslední zápas
16.10.Slovinsko - Kypr1:1
Další zápas
16.11.Slovinsko - Norskoinfo
Tabulka - skupina 3
 TýmZB
1.Norsko49
2.Bulharsko49
3.Kypr44
4.Slovinsko41
Střelci
 HráčGóly
1.Nejc Skubic1
 Miha Zajc1
 Robert Berić1
Statistiky týmu