UEFA - Liga národů 2018/2019 - účastníci

Severní Irsko

nenalezeny žádné články
13.10. Bosna se nemusí obávat Grigga
Will Grigg nezasáhne do pondělního utkání Ligy národů v Bosně a Hercegovině. Útočník Wiganu má problémy se stehenním svalem, problém si přivodil v závěru včerejšího souboje Severního Irska s Rakouskem. (bbc.com)
13.10. Grigg laboruje se svalovým zraněním
Severní Irsko za dva dny nastoupí v Sarajevu proti Bosně a Hercegovině a k zápasu možná vůbec neodcestuje Will Grigg. Útočník má problémy se stehenním svalem, zranění přivodil v závěru včerejšího souboje s Rakouskem. (skysports.com)
03.10. Severní Irové bez McAuleyho a Washingtona
Dvě stálice severoirské reprezentace nepovolal trenér Michael O'Neal k utkáním Ligy národů proti Rakousku a Bosně a Hercegovině. V jeho výběru chybí obránce Gareth McAuley, který nenastupuje pravidelně za skotské Rangers a útočník Conor Washington, který požádal o uvolnění z nominace z osobních důvodů. (bbc.co.uk)
07.09. Severní Irové nechápali Ligu národů
Trenér reprezentace Severního Irska Michael O'Neill přiznal, že jeho svěřenci si museli pustit vysvětlující video z dílny UEFA, aby pochopili systém nové Ligy národů. Severní Irsko patří do Ligy B a ve skupině se utká s Bosnou a Hercegovinou a Rakouskem. (dailymail.co.uk)
Další expres zprávy
Poslední zápas
15.10.Bosna a Herc. - Sev. Irsko2:0
Další zápas
18.11.Severní Irsko - Rakouskoinfo
Tabulka - skupina 3
 TýmZB
1.Bosna a Hercegovina39
2.Rakousko23
3.Severní Irsko30
Střelci
 HráčGóly
1.Will Grigg1
Statistiky týmu