UEFA - Liga národů 2018/2019 - účastníci

Rumunsko

 

Neapol přišla na půl roku o rumunského obránce Chiricheşe

Rumunský obránce Neapole Vlad Chiricheş si v pátečním utkání Ligy národů proti Černé Hoře přetrhl přední zkřížený vaz v levém koleni. Osmadvacetiletý fotbalista se dnes v Římě podrobil operaci a čeká ho zhruba půlroční pauza.  
10.09. | Aktuality | 2 komentáře
17.10. UEFA si posvítí na Rumuny
Evropská fotbalová unie UEFA se bude zabývat rasistickými projevy rumunských fanoušků při utkání jejich reprezentace se Srbskem v Lize národů. Případný trest by se mohl aplikovat už při příštím listopadovém utkání proti Litvě. (dailymail.co.uk)
12.09. Chiricheş může chybět "jen" čtyři měsíce
Vlad Chiricheş si minulý týden při plnění reprezentačních povinností vážně poranil koleno, následně absolvoval operaci a je jisté, že pro něho skončila první polovina sezony. Obránce Neapole by ale nemusel chybět půl roku, jak bývá při takovém zranění běžné, pokud vše půjde dobře, mohl by se do sestavy italského celku vrátit už v polovině ledna. (football-italia.net)
08.09. Chiricheş má možná vážně zraněné koleno
Vlad Chiricheş nedohrál utkání mezi Rumunskem a Černou Horou (0:0), střídat musel už po třiceti minutách. Obránce Neapole má zraněné koleno a podle prvních zpráv se jedná o vážnější problém, v tuto chvíli tak netrpělivě čeká na výsledky podrobného vyšetření. (football-italia.net)
Další expres zprávy
Poslední zápas
14.10.Rumunsko - Srbsko0:0
Další zápas
17.11.Rumunsko - Litvainfo
Tabulka - skupina 4
 TýmZB
1.Srbsko48
2.Černá Hora47
3.Rumunsko46
4.Litva40