UEFA - Liga národů 2018/2019 - účastníci

Polsko

nenalezeny žádné články
14.10. Poláci sestupují z elitní Ligy A
Italská reprezentace díky gólu v nastavení vyhrála 1:0 v Polsku a udržela šanci na postup do play off Ligy národů. Současně odsoudila domácí k sestupu z elitní skupiny a oddálila postup Portugalska, které mohla do vyřazovacích bojů posunout bezbranková remíza. (ČTK)
14.10. Itálie, nebo Polsko mohou dnes sestoupit
Itálie či Polsko mohou být dnes večer prvními jistými sestupujícími z elitní Ligy A premiérového ročníku Ligy národů. Oba týmy mají před zápasem v Chorzowě jeden bod za remízu v prvním vzájemném duelu v Bologni. Pokud jeden z týmů prohraje, nebude už moct v závěrečných zápasech proti Portugalsku zvrátit svůj osud. Umístění v Lize národů je důležité také pro nasazení do prvního koše v kvalifikaci o mistrovství Evropy 2020, která se losuje v prosinci. (football-italia.net)
12.10. Błaszczykowski novým polským rekordmanem
Jakub Błaszczykowski včera odehrál 103. zápas za polskou reprezentaci a v tomto ohledu stanovil nový rekord své země. Záložník Wolfsburgu se zapsal i do listiny střelců, na duel ale nejlepší vzpomínky mít nebude, Polsko totiž prohrálo s Portugalskem 2:3. (abola.pt)
Další expres zprávy
Poslední zápas
14.10.Polsko - Itálie0:1
Další zápas
20.11.Portugalsko - Polskoinfo
Tabulka - skupina 3
 TýmZB
1.Portugalsko26
2.Itálie34
3.Polsko31