Španělsko - LaLiga - expres zprávy

21.10.2018 18:06 - LaLiga - výsledky
Výsledky dnešních zápasů španělské ligy: Rayo - Getafe 1:2 (73. Raúl de Tomás - 63. Foulquier, 67. vlastní Akieme), Eibar - Bilbao 1:1 (17. Charles z pen. - 21. Williams).
21.10.2018 17:22 - Vinicius dal gól a byl vyloučen
Mladíček Vinicius Junior z Realu Madrid má za sebou pořádně divoký zápas v dresu rezervy. Nejdřív proti béčku Celty Vigo vyrovnal z trestného kopu na 1:1. Krátce poté byl ale vyloučen, když viděl druhou žlutou kartu za simulování. Real Madrid zaplatil za brazilského fotbalistu částku okolo 37 milionů liber. (dailymail.co.uk)
21.10.2018 15:13 - Benzema na seznamu Tottenhamu a Juventusu
Francouzský útočník Karim Benzema by mohl v létě opustit Real Madrid. Zájem o 30letého útočníka by měli mít hlavně Tottenham a Juventus. Benzema je prý připraven i snížit své platové požadavky. Píše to španělský list Don Balon. (donbalon.com)
21.10.2018 13:43 - Bacca má zraněný stehenní sval
Na podrobné vyšetření jde dnes Carlos Bacca. Útočník Villarrealu včera zasáhl do souboje s Atléticem Madrid jako střídající hráč a na trávníku se moc dlouho neohřál, po několika minutách si poranil stehenní sval. (marca.com)
21.10.2018 13:16 - Valverde předskočil legendárního Cruyffa
Barcelona včera porazila Sevillu a svou 180. výhru ve funkci trenéra v rámci španělské ligy si na své konto připsal Ernesto Valverde. Ten se v historickém pořadí posunul na desáté místo před Johana Cruyffa, přehled vede Luis Aragonés s 344 triumfy. (sport-express.ru)
21.10.2018 12:41 - Valencia přišla o zraněného Čeryševa
Valencia v úvodu sezony sbírá především remízy a výjimkou nebyl ani včerejší duel proti Leganésu (1:1). Hned v úvodu navíc španělský klub přišel o jednoho hráče, kvůli zranění musel střídat záložník Denis Čeryšev. (sport-express.ru)
21.10.2018 11:31 - Clásico bude po 11 letech bez Messiho a Ronalda
Španělská liga má za týden na programu slavné El Clásico a poprvé od prosince 2007 dojde k tomu, že se na trávníku neobjeví ani jeden z nejlepších fotbalistů světa poslední dekády. Cristiano Ronaldo v létě přestoupil z Realu Madrid do Juventusu a hrát nebude ani Lionel Messi, barcelonská hvězda včera utrpěla zranění lokte. (sports.yahoo.com)
21.10.2018 08:41 - Real Madrid stanovil jeden neslavný rekord
Real Madrid je v tuto chvíli v krizi a potvrzuje to i jeden jeho neslavný rekord. Bílý balet včera prohrál s Levante 1:2 a gól dal po dlouhých 465 minutách, tak dlouho španělský celek na branku ve své historii ještě nikdy nečekal. (dailymail.co.uk)
20.10.2018 23:46 - Messiho čeká třítýdenní pauza
Lionel Messi si v zápase se Sevillou zlomil vřetenní kost v pravé ruce a bude Barceloně chybět nejméně tři týdny. Zmešká tak nejen středeční utkání v Lize mistrů proti Interu Milán, ale i El Clásico proti Realu Madrid, které je na programu příští neděli. (bbc.co.uk)
20.10.2018 22:44 - LaLiga - výsledky
Výsledky dnešních utkání španělské ligy: Real Madrid - Levante 1:2 (72. Marcelo - 6. Morales, 13. z penalty Roger), Valencia - Leganés 1:1 (85. Gayá - 63. z penalty Gumbau), Villarreal - Atlético Madrid 1:1 (66. Mario Gaspar - 51. Filipe Luis), Barcelona - Sevilla 4:2 (2. Coutinho, 12. Messi, 63. Suárez z pen., 88. Rakitič - 79. Sarabia, 90.+1 Muriel).
20.10.2018 22:12 - Messi by nemusel stihnout El Clásico
Zranění ruky Lionela Messiho, kvůli kterému musel vystřídat ještě v prvním poločase zápasu proti Seville, nevypadá jako úplně drobný problém. Podle prvních odhadů Messi téměř jistě zmešká v týdnu duel Ligy mistrů proti Interu Milán a ohrožuje také start největší hvězdy Barcelony v El Clásicu proti Realu Madrid, které je na programu příští týden. Messi si zranění přivodil po pádu v souboji s Francem Vázquezem v 17. minutě zápasu. (skysports.com)
20.10.2018 21:22 - Messi musel střídat kvůli zranění
Lionel Messi nedohrál šlágr španělské ligy, ve kterém se Barcelona utkala se Sevillou. Argentinský kouzelník nejdřív ve 12. minutě zvýšil vedení Katalánců už na 2:0. V 26. minutě ale musel střídat kvůli zranění na pravé ruce, které si přivodil po souboji s Francem Vazquezem zhruba o deset minut dříve.
20.10.2018 19:12 - Lopetegui: Těžko dostáváme míč do branky
Real Madrid prohrál s Levante a na plný bodový zisk čeká již čtyři ligové zápasy. "Moje pozice je to poslední, na co teď myslím. Musíme přijít na to, co děláme špatně. Musíme to změnit. Hrajeme dobře, ale míč do branky těžko dostáváme. Musíme zvednout hlavu a vyhrát příští zápas," řekl po dalším nezdaru Lopetegui. (ČTK)
20.10.2018 12:26 - Bale a Benzema začnou na lavičce náhradníků
Real Madrid od jedné hodiny hostí Levante a do jeho základní sestavy se po zraněních vracejí obránce Marcelo a záložník Isco. Fit jsou i Karim Benzema a Gareth Bale, ti ovšem začnou duel jen na lavičce náhradníků.
19.10.2018 23:44 - Maxi Gómez nebude chybět dlouho
Jenom deset až patnáct dní bude mimo hru Maxi Gómez. Uruguayský kanonýr Celty Vigo nedohrál přátelský zápas s Japonskem, v jeho průběhu utrpěl zranění kolenních vazů. (marca.com)
19.10.2018 22:54 - LaLiga - výsledek
Výsledek dnešního utkání španělské ligy: Celta Vigo - Deportivo Alavés 0:1 (58. Pina).
19.10.2018 22:36 - Malcom chybí v nominaci Barcelony
Barcelona hraje o víkendu se Sevillou a v její nominaci znovu chybí Malcom. Mladý brazilský křídelník v létě upřednostnil transfer do Katalánska před angažmá v AS Řím, zatím se mu ale vůbec nedaří a naskočil jenom ke dvěma zápasům. (lequipe.fr)
19.10.2018 20:41 - Marcelo, Isco a Benzema se vrací Realu Madrid
Realu Madrid se vrátí další trojice opor. Vyjma Garetha Balea budou pro zítřejší souboj s Levante "Bílému baletu" k dispozici rovněž Marcelo, Isco a Karim Benzema. (lequipe.fr)
19.10.2018 19:48 - Umtiti nebude absentovat dlouho
Barceloně by se měl podle posledních zpráv co nevidět vrátit Samuel Umtiti. Francouzský stoper je od konce září mimo hru se zraněným kolenem a nedávné zprávy hovořily o tom, že by mohl chybět až do příštího roku. (lequipe.fr)
19.10.2018 15:58 - Giménez je po zranění opět fit
José María Giménez je v pořádku po svalovém zranění, obránce Atlética Madrid trénuje a jeho jméno nechybí v nominaci na zápas s Villarrealem. (marca.com)
18:06 LaLiga - výsledky
17:22 Vinicius dal gól a byl vyloučen
15:13 Benzema na seznamu Tottenhamu a Juventusu
13:43 Bacca má zraněný stehenní sval
13:16 Valverde předskočil legendárního Cruyffa
12:41 Valencia přišla o zraněného Čeryševa
11:31 Clásico bude po 11 letech bez Messiho a Ronalda
08:41 Real Madrid stanovil jeden neslavný rekord