Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 2.04 - 3.77 - 3.71
Víte o lepším volně dostupném videu z tohoto zápasu? Pošlete nám ho!
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
20.10. Messiho čeká třítýdenní pauza
Lionel Messi si v zápase se Sevillou zlomil vřetenní kost v pravé ruce a bude Barceloně chybět nejméně tři týdny. Zmešká tak nejen středeční utkání v Lize mistrů proti Interu Milán, ale i El Clásico proti Realu Madrid, které je na programu příští neděli. (bbc.co.uk)
20.10. LaLiga - výsledky
Výsledky dnešních utkání španělské ligy: Real Madrid - Levante 1:2 (72. Marcelo - 6. Morales, 13. z penalty Roger), Valencia - Leganés 1:1 (85. Gayá - 63. z penalty Gumbau), Villarreal - Atlético Madrid 1:1 (66. Mario Gaspar - 51. Filipe Luis), Barcelona - Sevilla 4:2 (2. Coutinho, 12. Messi, 63. Suárez z pen., 88. Rakitič - 79. Sarabia, 90.+1 Muriel).
20.10. Messi by nemusel stihnout El Clásico
Zranění ruky Lionela Messiho, kvůli kterému musel vystřídat ještě v prvním poločase zápasu proti Seville, nevypadá jako úplně drobný problém. Podle prvních odhadů Messi téměř jistě zmešká v týdnu duel Ligy mistrů proti Interu Milán a ohrožuje také start největší hvězdy Barcelony v El Clásicu proti Realu Madrid, které je na programu příští týden. Messi si zranění přivodil po pádu v souboji s Francem Vázquezem v 17. minutě zápasu. (skysports.com)
20.10. Messi musel střídat kvůli zranění
Lionel Messi nedohrál šlágr španělské ligy, ve kterém se Barcelona utkala se Sevillou. Argentinský kouzelník nejdřív ve 12. minutě zvýšil vedení Katalánců už na 2:0. V 26. minutě ale musel střídat kvůli zranění na pravé ruce, které si přivodil po souboji s Francem Vazquezem zhruba o deset minut dříve.
20.10. Lopetegui: Těžko dostáváme míč do branky
Real Madrid prohrál s Levante a na plný bodový zisk čeká již čtyři ligové zápasy. "Moje pozice je to poslední, na co teď myslím. Musíme přijít na to, co děláme špatně. Musíme to změnit. Hrajeme dobře, ale míč do branky těžko dostáváme. Musíme zvednout hlavu a vyhrát příští zápas," řekl po dalším nezdaru Lopetegui. (ČTK)
20.10. Bale a Benzema začnou na lavičce náhradníků
Real Madrid od jedné hodiny hostí Levante a do jeho základní sestavy se po zraněních vracejí obránce Marcelo a záložník Isco. Fit jsou i Karim Benzema a Gareth Bale, ti ovšem začnou duel jen na lavičce náhradníků.
19.10. Maxi Gómez nebude chybět dlouho
Jenom deset až patnáct dní bude mimo hru Maxi Gómez. Uruguayský kanonýr Celty Vigo nedohrál přátelský zápas s Japonskem, v jeho průběhu utrpěl zranění kolenních vazů. (marca.com)
19.10. LaLiga - výsledek
Výsledek dnešního utkání španělské ligy: Celta Vigo - Deportivo Alavés 0:1 (58. Pina).
19.10. Malcom chybí v nominaci Barcelony
Barcelona hraje o víkendu se Sevillou a v její nominaci znovu chybí Malcom. Mladý brazilský křídelník v létě upřednostnil transfer do Katalánska před angažmá v AS Řím, zatím se mu ale vůbec nedaří a naskočil jenom ke dvěma zápasům. (lequipe.fr)