Villarreal CF (Španělsko)

Preview: FC Astana - Villarreal CF

Do Astana Areny zavítá favorizovaný Villarreal, který by si rád třemi body obhájil prvenství ve skupině a navýšil svůj náskok. Případná výhra hostí by pomohla i Slavii Praha, ale domácí Astana má samozřejmě jiné plány.
VČERA | Previews | 10 komentářů

Athletic Bilbao - Villarreal CF 1:1

Trápící se Bilbao uhrálo po třech porážkách v řadě v rámci LaLigy s vždy nepříjemným Villarealem alespoň bod. Hosté, kteří dokonce zahodili zkraje utkání penaltu, v Baskicku vedli díky gólu Manuela Triguerose po prvním poločase, domácí však třináct minut před koncem stačili korigovat svou největší hvězdou Aritzem Adurizem.
20.11. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Preview: Athletic Bilbao - Villarreal CF

V neděli večer se na San Mamés představí dva celky hrající Evropskou ligu, totiž domácí Athletic Club a Villarreal. Mnohem lépe si zatím vede Žlutá ponorka, která atakuje pozice zaručující Ligu mistrů pro příští rok. Bilbao je oproti tomu hodně za očekáváním a v tabulce je až na patnáctém místě.
18.11. | Previews | žádný komentář

Villarreal CF - Málaga CF 2:0

Málaga proti domácímu Villarrealu hodně udatně bojovala, ale ve druhé půli jí došly síly. Toho využil italský útočník Nicola Sansone, který coby střídající hráč po chvíli na hřišti vstřelil dvě branky a definitivně tím rozhodl o vítězi.
06.11. | Komentáře a souhrny | 1 komentář

Slavia v den výročí založení klubu prohrála s Villarrealem 0:2

Slávisté prohráli doma s Villarrealem 0:2 a ve čtvrtém utkání základní skupiny Evropské ligy utrpěli první porážku. Po čtvrthodině otevřel skóre hostující Carlos Bacca a v 89. minutě si dal vlastní gól Simon Deli. Červenobílým tak výsledkově nevyšla dnešní oslava 125. výročí založení klubu.
02.11. | Komentáře a souhrny | 205 komentářů

Slavia se na výročí založení pokusí podruhé zaskočit Villarreal

Fotbalisty Slavie čeká ve čtvrtek přesně na den 125. výročí založení klubu čtvrté kolo základní skupiny Evropské ligy proti vedoucímu týmu tabulky Villarrealu. Český šampion před dvěma týdny v úvodním vzájemném duelu dokázal na půdě šestého celku španělské ligy uhrát remízu 2:2 a favorita by rád zaskočil i doma. Případná výhra by Pražany výrazně přiblížila postupu do vyřazovacích bojů.
01.11. | Previews | 205 komentářů

Atlético Madrid - Villarreal CF 1:1

Přestože je Atlético Madrid ve španělské La Lize stále neporaženo, ke spokojenosti mají svěřenci Diega Simeoneho daleko. Hned v pěti případech si totiž madridský klub připsal remízu, a to včetně sobotního zápasu s Villarrealem, který si odváží cenný bod za výsledek 1:1, neboť na průlom skóre v podání domácího Ángela Correy dokázal odpovědět deset minut před koncem Carlos Bacca.
28.10. | Komentáře a souhrny | 1 komentář

Ünalovi se ve Villarrealu zatím nedaří, ve hře je lednové hostování

Villarreal se po slabším úvodu sezony vzchopil a posouvá se tabulkou španělské ligy směrem vzhůru, za očekáváními naopak i nadále zaostává Enes Ünal. Mladý turecký útočník si nedokázal vybojovat místo v základní sestavě a už se spekuluje o jeho rychlém konci na El Madrigal...
28.10. | Aktuality | 1 komentář

Atlético se doma popere o body s neoblíbeným soupeřem, Villarrealem

Villarreal je rozhodnut dál bojovat o pohárové příčky a s tím souvisí také boj proti nejlepším týmům ligy. Na něco takového se Žlutá ponorka připravuje nyní, protože jede do Madridu. Na stadionu Wandra Metropolitano ji čeká místní Atlético, kterému se branky dávají jen hodně těžce.
26.10. | Previews | 1 komentář

Villarreal CF - UD Las Palmas 4:0

Villareal potvrdil, že ve čtvrtečním utkání Evropské ligy proti pražské Slavii nepředvedl v útoku vůbec špatný výkon, byť ve finále bral jen remízu, a proti tápajícímu Las Palmas si pořádně zastřílel. Celek z Kanárských ostrovů, jenž v LaLize padl už popáté v řadě, držel nerozhodný stav jen do poločasu. Druhé dějství bylo z jeho strany mizerné.
23.10. | Komentáře a souhrny | žádný komentář
22.11. Villarreal si chce pojistit Hernándeze
Vedení Villarrealu chce uzavřít nový kontrakt s Rodrigem Hernándezem. Španělskému klubu jde především o navýšení výstupní klauzule, jeho záložník je ostatním týmům k dispozici "jen" za dvanáct milionů eur. (fichajes.net)
15.11. Zranění Suáreze je vážnější
Na delší dobu se bude muset Villarreal obejít bez Argentince Lea Suáreze. Ten nakonec bude muset s poraněným vazem v koleni na operaci a čekají ho tak měsíce na marodce. (as.com)
13.11. Villarreal si pojistil obránce Álvara
Álvaro González se může těšit na další sezony ve Villarrealu, španělský klub se svým obráncem prodloužil smlouvu do června 2021. (fichajes.net)
08.11. Bruno Soriano je konečně fit
Bruno Soriano je připraven na návrat do sestavy Villarrealu a pokud se nevyskytnou komplikace, nastoupí po reprezentační přestávce proti Athleticu. Záložník a kapitán španělského klubu měl od léta problémy s nohou a musel absolvovat i operaci. (marca.com)
02.11. Calleja: Je to důležité vítězství
Villarreal udělal důležitý krok na cestě za postupem do vyřazovací fáze Evropské ligy. Žlutá ponorka měla ve druhé půli utkání na půdě Slavie několikrát namále, šance soupeře ovšem přežila a nakonec vyhrála 2:0. "Byl to klíčový zápas a tým ukázal, že ví, o co hraje. Je to důležité vítězství. Dominovali jsme na míči, kontrolovali jsme zápas a měli jsme jasné šance. Výsledek mohl být za naší strany i vyšší, jednoznačně jsme si zasloužili vyhrát," pochvaloval si trenér Javier Calleja. (ČTK)
02.11. Slavia - Villarreal 0:2
Výsledek dnešního utkání Evropské ligy: Slavia - Villarreal 0:2 (15. Bacca, 89. vlastní Deli).
02.11. Poločas: Slavia - Villarreal 0:1
Poločasový výsledek utkání Evropské ligy: Slavia - Villarreal 0:1 (15. Bacca).
02.11. Villarreal se obejde bez Castilleja
Citelnou ztrátu utrpěl Villarreal, záložník španělského klubu Samu Castillejo se během jednoho z tréninků zranil a mimo hru bude zhruba měsíc. (marca.com)