CD Leganés (Španělsko)

Deportivo Alavés - CD Leganés 2:2

První vážnější akce byla k vidění ve třinácté minutě. Po rohovém kopu pálil na branku přízemní střelou Alfonso Pedraza, ale pozorný Iván Cuéllar zasáhl.
21.01. | Komentáře a souhrny | 1 komentář

Preview: Deportivo Alavés - CD Leganés

Nedělní poledne je ideálním časem pro otevření bran stadionu Mendizorrotza, kde své domácí zápasy hraje Deportivo Alavés. Vyzkoušet jeho touhu se zachránit přijede obdobně ztrápené mužstvo Leganésu, které má za sebou několik špatných zápasů.
19.01. | Previews | 1 komentář

Real Betis - CD Leganés 3:2

Domácí na nic nečekali a do svého soupeře se pustili pěkně po hlavě. Po čtvrthodině byli také lepším týmem, ale k nebezpečnější akci se nedostali.
16.01. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Preview: Real Betis - CD Leganés

Real Betis je v této sezóně v LaLize jako na houpačce, ale jeho fanoušci svému týmu všechno odpustili po úžasném zápasu v derby se Sevillou, které skončilo vítězně 5:3. Tato výhra domácí hned katapultovala do horní poloviny tabulky a případné vítězství proti Leganésu by je posunulo k těsné blízkosti příčkám zaručujícím evropské poháry.
14.01. | Previews | žádný komentář

CD Leganés - Real Sociedad 1:0

Leganés dokázal navázat na své vítězství z Copa del Rey proti Villarealu a stejným způsobem urval tři body také v LaLize. Real Sociedad, pro něhož to bylo vůbec první utkání v novém roce, padl kvůli brance Gabriela ze 75. minuty a zůstal ve středu tabulky. Se svým soupeřem prohrál vůbec poprvé za uplynulé dvě sezóny.
07.01. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Preview: CD Leganés - Real Sociedad

Devátý Real Sociedad prožil hodně špatný prosinec a jeho forma zmizela, takže vítá nový rok s nadějí, že se věci zlepší. Minulý rok zakončil výhrou a stejně tak by chtěl začít ten nový. Proti bude Leganés, které už první soutěžní utkání v tomto roce má za sebou.
05.01. | Previews | žádný komentář

Levante UD - CD Leganés 0:0

V úterní předehrávce 17. kola LaLigy se utkalo Levante proti Leganés. Domácí sice měli náskok před sestupovými pozicemi pět bodů, ale i tak toužili po výhře, aby měli před vánočními svátky více klidu.
20.12.2017 | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Preview: Levante UD - CD Leganés

Trochu netradičně už v úterý začne nové kolo španělské nejvyšší soutěže, které se díky svátečnímu období protáhne do sobotního odpoledne. Vrcholem kola bude sobotní El Clásico, jeho první duel se odehraje ve Valencii. Tamní Levante bude hostit Leganés, které se spoléhá na velmi dobrou defenzivu.
18.12.2017 | Previews | žádný komentář

Deportivo La Coruña - CD Leganés 1:0

Na Riazoru nakonec padla jediná branka, přestože domácí Deportivo mělo spoustu příležitostí. Leganés nepředvedl vůbec nic, takže La Coruni stačila na tři body branka Adriána Lópeze z 24. minuty.
09.12.2017 | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Preview: Deportivo La Coruña - CD Leganés

Deportivo La Coruña prožívá období krize a výsledkem je jeho balancování na hraně sestupového pásma. Aktuálně 17. celek tabulky se v sobotu v podvečer pokusí opanovat duel s hostujícím Leganésem, kterému naopak sezona vychází nad očekávání dobře.
08.12.2017 | Previews | žádný komentář
20.01. Serantes dopsán na soupisku Leganésu
Jon Ander Serantes se objevil na soupisce Leganésu pro zápasy španělské ligy. 29letý brankář na ní na podzim chyběl, jelikož si podruhé v průběhu jednoho kalendářního roku vážně poranil koleno, nyní je ovšem fit a trénuje s týmem. (marca.com)
18.01. Benrahma by mohl odejít do zahraničí
Na zahraniční angažmá by mohl zamířit Saïd Benrahma. Zájem o mladého útočníka Nice, který momentálně vypomáhá druholigovému Châteauroux, údajně mají Atalanta Bergamo a Leganés. (lequipe.fr)
10.01. Koné dohraje sezonu v Eupenu
Mamadou Koné nehrál v Leganésu a zbytek sezony stráví v Belgii, africký útočník se stěhuje na hostování do Eupenu. (marca.com)
10.01. Ulloa má tři španělské nápadníky
Leonardo Ulloa jenom paběrkuje v Leicesteru a mluví se o jeho možném návratu do Španělska. O někdejšího útočníka Almeríe se zajímají hned tři kluby, jedná se o Leganés, Celtu a Betis. (sport-express.ru)
07.01. Leganés se zajímá o záložníka Vadu
Z Francie do Španělska se možná bude stěhovat Valentin Vada, zájem o hostování záložníka Bordeaux má Leganés. (lequipe.fr)
02.01. AEK Atény oficiálně získalo Morána
Erik Morán se přestěhoval z Leganésu do AEK Atény. Ve svém novém působišti 26letý záložník podepsal kontrakt do roku 2021. (lequipe.fr)
27.12.2017 Leganés přijde o dva hráče
Obránce Martín Mantovani a křídelník Alexander Szymanowski jsou na odchodu z Leganésu. Oba mají kontrakty jen do konce sezony a ani jeden z nich nestojí o prodloužení spolupráce, španělský klub bude nyní zvažovat, zda je v zimě prodá, nebo je za půl roku nechá odejít zdarma. (marca.com)
21.12.2017 Morán v hledáčku AEK Atény
Ze Španělska do Řecka se možná bude stěhovat Erik Morán, o záložníka Leganésu se zajímá AEK Atény. (marca.com)
20.12.2017 Amrabat napadl jednoho z lékařů Levante
Žádná branka, zato hodně emocí, deset žlutých a dvě červené karty byly k vidění ve včerejším utkání španělské ligy Levante - Leganés. V 68. minutě putoval pod sprchy hostující záložník Nordin Amrabat, který se zřejmě může těšit na ostřejší trest. Důvodem je jeho chování po závěrečném hvizdu, kdy napadl jednoho z členů domácího lékařského týmu. (marca.com)