nenalezeny žádné články
20.04. Darmstadtu hrozí přesun na jiný stadion
Na jiném stadionu by mohl od nadcházejícího roku hrát Darmstadt. Německá fotbalová liga (DFL) udělila aktuálně poslednímu bundesligovému klubu licenci s výjimkou, přičemž do konce tohoto roku musí zvýšit počet krytých míst pro fanoušky, jinak hesenskému klubu hrozí nutnost přestěhování na jiný stadion. (transfermarkt.de)
18.04. Holland prodloužil s Darmstadtem
Darmstadt si pojistil služby Fabiana Hollanda. 26letý obránce se aktuálně poslednímu bundesligovému klubu, jenž míří do 2. Bundesligy, upsal až do roku 2020. (transfermarkt.de)
15.04. Fedeckyj jedná o angažmá v Turíně
Artem Fedeckyj se po sezoně pravděpodobně rozloučí s Darmstadtem a jeho další kroky by mohly směřovat do Itálie. O ukrajinského obránce se zajímá Turín a už byla zahájena jednání. (sport-express.ru)
07.04. Darmstadt bude postrádat dva záložníky
Darmstadt živí už jenom teoretickou naději na záchranu v 1. Bundeslize a v zápase s Ingolstadtem mu k její udržení nepomohou dva záložníci - mimo hru jsou Jérôme Gondorf (kotník) a Sidney Sam (stehenní sval). (kicker.de)
04.04. Werder prý zvažuje Gondorfa
Jérôme Gondorf by mohl od nadcházející sezóny oblékat dres Werderu Brémy. Ten údajně zvažuje možné angažování záložníka Darmstadtu, který by 28letý hráč mohl opustit za 1,2 milionu eur, což má být podle informací deníku Bild výše výstupní klauzule ve smlouvě, která jinak platí do konce nadcházejícího ročníku. (transfermarkt.de)
02.04. Sirigu prodloužil smlouvu s Darmstadtem
Darmstadt si pojistil služby Sandra Sirigua. 28letý obránce se bundesligovému klubu upsal do roku 2019. (transfermarkt.de)
29.03. Darmstadt chce udržet Altintopa
Hamit Altintop během zimní přestávky posílil Darmstadt, smlouvu má pak do konce letošní sezóny, zůstat by však mohl i nadále. Kouč Torsten Frings pro "Frankfurter Rundschau" řekl, že bude usilovat o setrvání 34letého bývalého tureckého reprezentanta. (transfermarkt.de)
19.03. Sirigu utrpěl lehký otřes mozku
Darmstadt včera přicestoval z Wolfsburgu s porážkou 0:1 a zraněným Sandrem Sirigem. Německo-italský obránce musel ve druhé půli ze hřiště a posléze do nemocnice, diagnostikován mu však byl pouze lehký otřes mozku. (kicker.de)
17.03. Darmstadt zaplatí pokutu 44 tisíc eur
Bundesligový Darmstadt musí zaplatit pokutu 44 tisíc eur, německý klub je trestán za chování svých fanoušků v průběhu letošní sezony. (dfb.de)
10.03. Darmstadt může překonat Fürth
Negativní rekord Greutheru Fürth, který měl po čtyřiadvacátém kole pouze 14 bodů, by mohl překonat Darmstadt. Ten má momentálně ještě o dva bodíky méně, ovšem domácí utkání s Mainzem k dobru. (dfb.de)
Další expres zprávy
Poslední zápas
22.04.Hamburger SV - SV Darmstadt1:2
Další zápas
29.04.
15:30
SV Darmstadt - SC Freiburginfo
Tabulka
 TýmZB
16.FC Augsburg3032
17.FC Ingolstadt 043028
18.SV Darmstadt3021
Poslední zápas
26.10.A. Walldorf - SV Darmstadt1:0
zatím žádní fanoušci
Všichni fanoušci