Hertha BSC (Německo)

Hertha BSC - Borussia Dortmund 1:1

Borussia Dortmund selhala a nedokázala si z Berlína přivézt tolik bodů, kolik by ráda. Nakonec se i přes velký tlak musela spokojit jen s remízou. Hned na začátku druhé půle se jako první prosadil domácí útočník Davie Selke, na jehož trefu odpověděl dvacet minut před koncem Shinji Kagawa.
VČERA | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Preview: Hertha BSC - Borussia Dortmund

Uplynulý kalendářní rok zakončili dvěma výhrami, do vstup do jarní části sezony se ale hráčům Herthy nepovedl. Svěřenci Pála Dárdaie padli na hřišti nováčka VfB Stuttgart 0:1 a na dobré výkony ze závěru prosince nenavázali.
19.01. | Previews | žádný komentář

VfB Stuttgart - Hertha BSC 1:0

Jediná trefa rozhodla o tom, že všechny tři body zůstanou ve Stuttgartu. Bohužel pro Herthu si ji v 78. minutě vstřelil nebohý Niklas Stark.
14.01. | Komentáře a souhrny | 2 komentáře

Preview: VfB Stuttgart - Hertha BSC

Dokáže se Hertha herně i výsledkově zvednout? A vyvaruje se Stuttgart páté ligové porážce v řadě? Kdepak, zápas v Mercedes-Benz Areně rozhodně slibuje zajímavou podívanou.
12.01. | Previews | 2 komentáře

Stocker opustil Herthu a vrátil se do Basileje

Basilej dotáhla do úspěšného konce návrat Valentina Stockera. Ten se za tři a půl roku nedokázal natrvalo prosadit do sestavy Herthy BSC, ve staronovém působišti uzavřel smlouvu do roku 2021...
10.01. | Aktuality | 9 komentářů

Darida je po operaci už stoprocentně fit a zapojil se do přípravy

Fotbalista Herthy Berlín Vladimír Darida se už naplno zotavil po listopadové operaci zraněného kolena. Klíčový záložník české reprezentace se zapojil do zimní přípravy německého celku a těší se na start jarní části bundesligy.
04.01. | Aktuality | 20 komentářů

RB Lipsko - Hertha BSC 2:3

Hertha i v deseti porazila Lipsko. Dvěma góly se blýskl Davie Selke.
17.12.2017 | Komentáře a souhrny | 4 komentáře

Preview: RB Lipsko - Hertha BSC

RB Lipsko bude chtít proti Herthě Berlín urvat zpět druhou příčku. Dárdaiův tým naopak hodlá navázat na výhru nad Hannoverem.
15.12.2017 | Previews | 4 komentáře

Hertha BSC - Hannover 96 3:1

Hertha si hravě poradila s Hannoverem, za kterým už nyní zaostává o pouhý jeden bod. Oba soupeři ale ještě mohou sestoupit i hrát evropské poháry.
13.12.2017 | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Preview: Hertha BSC - Hannover 96

Zápas Herthy s Hannoverem bude soubojem dvou týmů ze středu bundesligové tabulky. Domácím bude stále chybět opora v podobě Vladimíra Daridy a Hannover si tak brousí zuby na skalp dalšího silného soupeře.
12.12.2017 | Previews | žádný komentář
13:33 Haraguchi stráví jarní část v Düsseldorfu
Fortuna Düsseldorf si pro zbytek letošní sezóny vypůjčila Genkiho Haraguchiho. Ten nejprve na blíže neupřesněnou dobu prodloužil kontrakt s Herthou, aby obratem zamířil do druholigového týmu. (transfermarkt.de)
20.01. Jarsteina čeká několikatýdenní pauza
Mezi tyčemi Herthy se ve včerejším utkání s Dortmundem neobjevil Rune Jarstein. Brankář německého klubu má zraněný stehenní sval a nejedná se o lehký problém, norský gólman totiž bude chybět ještě několik týdnů. (kicker.de)
19.01. Darida nastoupil poprvé po zranění kolena
Záložník Vladimír Darida nastoupil poprvé od říjnového zranění kolena a následné operaci na pár minut za Herthu, která dnes v německé fotbalové lize remizovala s Dortmundem 1:1. Jedenáctý tým tabulky poslal do vedení po přestávce Davie Selke, favorizované Borussii zařídil alespoň bodů v 71. minutě Šindži Kagawa. Darida, který si poranil koleno 14. října v utkání proti Schalke, se dostal do hry v 84. minutě místo Salomona Kaloua. V nastaveném čase obdržel žlutou kartu za faul na Juliana Weigla. Hertha neprohrála doma s Dortmundem počtvrté za sebou. (ČTK)
10.01. Rekik si na návrat ještě počká
Karim Rekik přijde o začátek druhé poloviny sezony. Na vině je zranění nohy, které si nizozemský obránce Herthy přivodil před čtyřmi týdny a po němž stále není fit. (vi.nl)
10.01. Stocker by se mohl vrátit do Basileje
Valentin Stocker během tří a půl let nenaplnil velká očekávání v Hertě a nyní se schyluje k jeho návratu do Basileje. Ta už začala jednat o přestupu švýcarského záložníka, ve hře je smlouva platná do června 2021. (transfermarkt.de)
20.12.2017 Torunarigha s trestem na jeden zápas
Jordan Torunarigha dostal trest na jedno utkání německé ligy. Obránce Herthy bude pykat za vyloučení v úvodu zápasu na půdě RB Lipsko, jeho zaměstnavatel se ale i přes oslabení postaral o překvapení a vyhrál 3:2. (dfb.de)
14.12.2017 Hertha přišla o obránce Rekika
Podzimní část sezony asi o něco dříve skončila pro Karima Rekika, obránce Herthy si ze včerejšího utkání s Hannoverem odnesl zraněnou nohu. (kicker.de)
14.12.2017 Weiser má problémy s kotníkem
Mitchell Weiser nedohrál včerejší utkání proti Hannoveru, obránce Herthy si poranil kotník a čeká ho podrobné vyšetření. (kicker.de)
06.12.2017 Jonathan Klinsmann má před debutem
Ostrá premiéra zítra v Evropské lize čeká syna legendárního útočníka Jürgena Klinsmanna, Jonathana. Trenér Herthy Pál Dárdai již potvrdil, že vzhledem k nemoci Thomase Krafta a zranění Runeho Jarnsteina dostane 20letý talent svou první velkou šanci. (herthabsc.de)