Juventus FC (Itálie)

nenalezeny žádné články
19.08. Dva ligoví debutanti pro Juventus
Své premiéry v rámci Serii A si dnes z lavičky odbyli hned dvě letní posily Juventusu. Higuaína jen dva dny po zkompletování svého transferu střídal Blaise Matuidi, později se na plac dostal i Douglas Costa. (football-italia.net)
18.08. Matuidi oficiálně patří Juventusu
Blaise Matuidi se po průtazích způsobených dohady nad rozdělením bonusů konečně stal hráčem Juventusu. Turínský klub si francouzského středopolaře uvázal na tři roky. Matuidi Paříž opouští po šesti letech a těsně poté, co si odbyl svůj 400. start v Ligue 1. (espnfc.com)
17.08. Juventus stále jedná o Matuidim
Blaise Matuidi je na cestě z Paris Saint-Germain do Juventusu, oficiálně však přestup stále není dotažený. Francouzský reprezentant má za sebou lékařskou prohlídku, ovšem zainteresované strany stále jednají o finančních podmínkách, konkrétně o bonusech. (football-italia.net)
17.08. Matuidi prošel lékařskou prohlídkou
Blaise Matuidi by měl být co nevidět představen jako nová posila Juventusu. Francouzský reprezentant nastupující za Paris Saint-Germain úspěšně prošel lékařskou prohlídkou. "Blaise Matuidi úspěšně dokončil lékařské testy," stojí na webu turínského velkoklubu. (football-italia.net)
16.08. Matuidi přicestoval do Turína
Juventus by měl co nevidět oznámit příchod Blaise Matuidiho. Francouzský reprezentant míří do "Staré dámy" z Paris Saint-Germain, které má za zkušeného záložníka vyinkasovat 20 milionů eur bez případných bonusů, k dotažení celé transakce pak už chybí jen zdravotní prohlídka. (lequipe.fr)
16.08. Matuidi na prohlídku do Juventusu už dnes?
Blaise Matuidi se má podle řady médií ještě dnes podrobit zdravotní prohlídce v Juventusu. Francouzský záložník do Turína míří na přestup z PSG, kluby jsou údajně domluveny na sumě 15 milionů eur. (football-italia.net)
15.08. Matuidi v sobotu do Juventusu?
Blaise Matuidi je již delší dobu v hledáčku Juventusu a ten se dle médií blíží k dohodě o přestupu s PSG. Transfer francouzského záložníka má vyjít na patnáct milionů eur, vše by mohlo být dotaženo do konce už v sobotu. (football-italia.net)
11.08. Rincón na zdravotní prohlídce v Turíně
Tomás Rincón se dostavil na zdravotní prohlídku do Turína, kam přestoupí z Juventusu. Ten za záložníka dostane sedm milionů eur, další dva miliony může Turín doplatit v závislosti na bonusech. (football-italia.net)
11.08. Italský Superpohár odřídí Massa
Davide Massa byl jmenován hlavním rozhodčím utkání o italský Superpohár, o ten se v neděli večer poperou Lazio a Juventus. (football-italia.net)
10.08. Rincón na zdravotní prohlídku do Turína
Tomás Rincón se neprosadil do sestavy Juventusu a čeká ho přestup, ačkoli se nebude stěhovat daleko. Venezuelský záložník se bude stěhovat do Turína, kde ho zítra čeká zdravotní prohlídka, Býci zaplatí sedm milionů eur a další dva miliony mohou doplatit v závislosti na bonusech. (football-italia.net)
Další expres zprávy
Poslední zápas
19.08.Juventus FC - Cagliari3:0
Další zápas
27.08.Janov CFC - Juventus FCinfo
Tabulka
 TýmZB
1.Juventus FC13
 AC Milán13
 Inter Milán13
Poslední zápas
17.05.Juventus FC - SS Lazio2:0
Poslední zápas
13.08.Juventus FC - SS Lazio2:3
zatím žádní fanoušci
Všichni fanoušci